Skocz do zawartości
IGNORED

Obcy - Przymierze


Peter75

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Stiega Larssona poprzednie części Milleniumm też nagrano na jego publikacjach jak i część czwartą "dziewczyna z tatuażem"

Tylko jak dla mnie z nowa obsada nie miała klimatu i napięcia co 3 poprzednie części

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Stiega Larssona poprzednie części Milleniumm też nagrano na jego publikacjach jak i część czwartą "dziewczyna z tatuażem"

Tylko jak dla mnie z nowa obsada nie miała klimatu i napięcia co 3 poprzednie części

 

PW

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno czemu w takim razie są dwa różne tytuły 1 części? bo pierwsza część powieści Stiega nosi tytuł jak nagrali Szwedzi a skąd się wzięła"dziewczyna z tatuażem" czy ten tytuł wymyślili Amerykanie na poczet filmu?

jak pamiętam zawsze te plagiaty amerykańskie filmów japońskich i innych państw nosiły takie same tytuły zawsze co oryginałów

A ten miniserial Millennium wart jest obejrzenia oglądał ktoś z was?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno czemu w takim razie są dwa różne tytuły 1 części? bo pierwsza część powieści Stiega nosi tytuł jak nagrali Szwedzi a skąd się wzięła"dziewczyna z tatuażem" czy ten tytuł wymyślili Amerykanie na poczet filmu?

jak pamiętam zawsze te plagiaty amerykańskie filmów japońskich i innych państw nosiły takie same tytuły zawsze co oryginałów

A ten miniserial Millennium wart jest obejrzenia oglądał ktoś z was?

Jakie ty części oglądałeś oprócz amerykańskiej?

Serial Millenium się składa ze szwedzkiej ekranizacji trylogii Stiega Larssona. Trzy książki-trzy szwedzkie filmy i to cały miniserial

Ten miniserial jest świetny, ale napisana trylogia to arcydzieło :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Generalnie oceny że tak powiem średnie.. a nawet mniej niż średnio... ale jednym się nie za bardzo nie spodobał a Tobie może podejść :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj Londyńska premiera Covenanta . Trza poszukać recenzji w herbaciarnej prasie . U nas premiera 12-go. Żona już popcorn smaży ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po seansie w kinie.

Słabizna!!!

Takiej kichy dawno nie widziałęm. Do połowy filmu nudziłem się jak mops, dalsza akcja to jakaś tragedia w kilku aktach

Prometeusz jeszcze był fajny , ale ten film jest po prostu nędzny. Jest to najgorsza kontynuacja tak wielkiego hitu od lat.

Łotr1 podobał mi się bardzo, ale Obcy - Przymierze to jakieś kinowe nieporozumienie. Jak można tak spierd....ć jeden z lepszych wątków s-f w historii kina?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobał:) Po jakiś 20 min zaczynałem łapać oko, ale tu nagle akcja. Dawno nie minęło mi 2h tak szybko. Oczywiście zakończenie to kolejna spinka do nowego Obcego. Efekty przyzwoite, sporo odniesień do "8 pasaże....." Napewno obejrzę jeszcze raz;)

 

P.S.

Aha no i nowa zaraza kinowa, elektryczne papierosy, u mnie na sali było z 8, tylko mrugały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film nie tylko jest kontynuacją Prometeusza, ale w dużej mierze sztuką operatorską w uchwytywaniu pewnych scen i szczegółów nawiązuje do 8 Pasażer Nostromo. Do miana "dzieła" na miarę 8 Pasażer Nostromo czy Prometeusza brakuje...ale jedynie odrobinę.

Ta odrobina to efekt puszczania oczka do mniej domyslnej częsci widowni w temacie pewnych podpowiedzi odnośnie scenariusza (nie pisze o co chodzi by nie popsuć oglądania).

Na uwagę zasługują efekty specjalne. To juz prawdziwe poczucie podróży w kosmosie (film oglądałem na ekranie IMAX), szczegółowość poszczególnych elementów poraża.

Film za wykonanie i scenariusz (zaskakuje wszystkich znających Prometeusza) mocne 9/10. Do pełnej "dychy" byłoby ciężko dobić ze względu na wspomniane "ułatwienia"zrozumienia scenariusza w kilku momentach filmu.

Dla maniaków Obcego - pozycja obowiązkowa. Zdecydowanie polecam wielbicielom kina Thriller Sci-fi.

Mozna iść z dziewczyną/żoną. Powinna przetrzymać bez usypiania + murowane kilka razy podskakiwanie w fotelu ;)

 

Rogue 1 ok. Ale Prometeusz porażka.

 

Jak to mówią "nie widział ale ocenił".

Po 1 Rogue One to kompletnie inny rodzaj gatunku Sci-Fi. Film bardziej przygodowy (taki Indiana Jones w kosmosie), pełen ckliwych momentów, ukazanych emocji między ludźmi sobie bliskimi.

Po 2 Tak Prometeusz jak i Przymierze to kompletnie inny rodzaj filmu (pomimo tego, że mieści się w szeroko przyjętym gatunku Sci-Fi).

Obcy Przymierze jak i wczesniejszy Prometeusz to film poruszający głębsze rozważania na temat człowieka, istoty człowieczeństwa, naszego miejsca w czasie i wszechświecie. To odwieczne pytania na poziomie filozofii egzystencjalnej w granicach szerokiego Sci-Fi okraszone Thrillerem dla podkręcenia atmosfery i dynamiki filmu (oraz rzecz jasna utrzymaniu klimatu serii Obcy).

Prometeusz to film głęboki w rozważaniach, pozostawiający wiele niedomówień, pytań o nurtujące od tysięcy lat pytanie "skąd jesteśmy, dokąd zmierzamy, jaki jest sens naszego pobytu w kosmosie i dlaczego tutaj - nie gdzie indziej." To obraz ukazujący ludzi poszukujacych odpowiedzi na chyba najtrudniejsze pytania ludzkości, ludzi na tyle szalonych, że zdolnych poświęcić wszystko by poznać odpowiedzi na zadawane przez nich pytania.

 

Rogue One? Toż to (jak wspomniałem) Indiana Jones - przygoda w Uniwersum Star Wars. Takie gwiezdne Wojny 3.8 (tak są umiejscowione swoimi wydarzeniami). Na Prometeusza ciężko zabrać dziecko w wieku 8-14 lat (a patrząc na poziom gimnazjalistów i starsze) by potrafiło uchwycić głębsze przesłanie tego obrazu. Zresztą genialnie nakręconego.

 

Rogue One można wyskakując z rodzinka w weekend do kina pooglądać bez zawracania sobie głowy pytaniami filozoficznymi.

Nawet 8 latek poogląda nie nudząc się, a przy tym wciągnie popcorn i wypije niezdrową Colę.

 

Mam wrażenie, że Prometeusza po prostu nie zrozumiałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią "nie widział ale ocenił".

Po 1 Rogue One to kompletnie inny rodzaj gatunku Sci-Fi. Film bardziej przygodowy (taki Indiana Jones w kosmosie), pełen ckliwych momentów, ukazanych emocji między ludźmi sobie bliskimi.

Po 2 Tak Prometeusz jak i Przymierze to kompletnie inny rodzaj filmu (pomimo tego, że mieści się w szeroko przyjętym gatunku Sci-Fi).

Obcy Przymierze jak i wczesniejszy Prometeusz to film poruszający głębsze rozważania na temat człowieka, istoty człowieczeństwa, naszego miejsca w czasie i wszechświecie. To odwieczne pytania na poziomie filozofii egzystencjalnej w granicach szerokiego Sci-Fi okraszone Thrillerem dla podkręcenia atmosfery i dynamiki filmu (oraz rzecz jasna utrzymaniu klimatu serii Obcy).

Prometeusz to film głęboki w rozważaniach, pozostawiający wiele niedomówień, pytań o nurtujące od tysięcy lat pytanie "skąd jesteśmy, dokąd zmierzamy, jaki jest sens naszego pobytu w kosmosie i dlaczego tutaj - nie gdzie indziej." To obraz ukazujący ludzi poszukujacych odpowiedzi na chyba najtrudniejsze pytania ludzkości, ludzi na tyle szalonych, że zdolnych poświęcić wszystko by poznać odpowiedzi na zadawane przez nich pytania.

 

Rogue One? Toż to (jak wspomniałem) Indiana Jones - przygoda w Uniwersum Star Wars. Takie gwiezdne Wojny 3.8 (tak są umiejscowione swoimi wydarzeniami). Na Prometeusza ciężko zabrać dziecko w wieku 8-14 lat (a patrząc na poziom gimnazjalistów i starsze) by potrafiło uchwycić głębsze przesłanie tego obrazu. Zresztą genialnie nakręconego.

 

Rogue One można wyskakując z rodzinka w weekend do kina pooglądać bez zawracania sobie głowy pytaniami filozoficznymi.

Nawet 8 latek poogląda nie nudząc się, a przy tym wciągnie popcorn i wypije niezdrową Colę.

 

Mam wrażenie, że Prometeusza po prostu nie zrozumiałeś.

Nic dodać, nic ująć - nigdy nie mogłem zrozumieć aż takiej ogólnoświatowej fascynacji a wręcz kultu GW tzn mogłem zrozumieć u dzieci i młodszej młodzieży ale nie wiem o co chodzi wśród dorosłych :). Pewnie jest tak dlatego że amerykanie jak to amerykanie lubią bajki dla dorosłych a cały świat jak to cały świat - po prostu to małpuje bez pomyślunku. GW i Obcy to dwa różne światy, teoretycznie obie sagi to SF ale nie można tych filmów ze sobą porównywać bo to głupotą jest.

Skoro koledzy piszą że Przymierze wiele nie odbiega od Prometeusza to chyba w końcu sie kopne do Imaxa - tylko przerażają mnie te infa o e-papierosach na seansach jak do tego dodam ryzyko spotkania imbecylów gadających między sobą na seansie wcinających chipsy to może jednak moje kino domowe musi wystarczyć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerażają mnie te infa o e-papierosach na seansach

Zgodnie z nowymi przepisami używanie papierosów elektronicznych będzie ograniczone w miejscach publicznych w takim samym zakresie, jak palenie papierosów tradycyjnych. Zakaz ten dotyczy palenia papierosów elektronicznych zawierających nikotynę.

Możesz powołując się na ustawę z dnia 22 lipca 2016 roku wymagać od obsługi kina by poinformowały osoby o bezwzględnym zakazie używania e-papierosów.Jako niepalący mozesz nie mieć świadomości o tym jaki wkład uzywany jest przez daną osobę, dodatkowo to osoby korzystające z seansu mają obowiązek stosować się do ogółu, nie ogół do kilku gamoni.

 

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się całkowicie zgadzam z recenzją:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Podsumowanie tego filmu:

"Lepiej jakby doszedł do skutku projekt piątej odsłony z Ellen Ripley od Neilla Blomkampa, twórcy "Dystryktu 9". To już jednak pozostanie niespełnionym marzeniem każdego fana. "W komosie nikt nie usłyszy twojego krzyku". W kinie zapewne też nie. Szkoda..."

 

I te androidy karateki grające na fletach, echh.....

Co autor miał na myśli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się całkowicie zgadzam z recenzją:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Podsumowanie tego filmu:

"Lepiej jakby doszedł do skutku projekt piątej odsłony z Ellen Ripley od Neilla Blomkampa, twórcy "Dystryktu 9". To już jednak pozostanie niespełnionym marzeniem każdego fana. "W komosie nikt nie usłyszy twojego krzyku". W kinie zapewne też nie. Szkoda..."

 

I te androidy karateki grające na fletach, echh.....

Co autor miał na myśli?

 

 

Ciężko oceniać jeden film przez pryzmat drugiego - nie istniejącego.

Mamy Obcy Przymierze i wbrew pozorom jest on bardzo dobrym obrazem. Oczekiwania były większe - fakt. Były nawet pomysły jak to będzie gdy spotkają się Ci "kosmici" z tymi "ziemianami" (lub raczej jedną).

A tutaj jednak zaskoczenie.

Poczekajmy do kolejnej części ;)

W dużej mierze film warty jest poświęcenia swojego czasu. Na pewno pośród wielu ukazujących się bzdur w kinach jest to obraz wyróżniający się bez dwóch zdań na in plus. Duży in plus.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Specjalnie dla Fanów serii....

Ja już się skusiłem na pierwszy numer....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

....więc Panie i Panowie...kto jeszcze nie nabył bo nie wiedział... jutro biegiem do kiosku... ;) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Specjalnie dla Fanów serii....

Ja już się skusiłem na pierwszy numer....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

....więc Panie i Panowie...kto jeszcze nie nabył bo nie wiedział... jutro biegiem do kiosku... ;) :)

Obcy kontra Predator powiadasz... smutny jakoś się zrobiłem, że ktoś usiłuje nam znów to samo ... wcisnąć dla własnego zysku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcy kontra Predator powiadasz... smutny jakoś się zrobiłem, że ktoś usiłuje nam znów to samo ... wcisnąć dla własnego zysku.

....pisałem o Fanach serii....a jak przypuszczam Ci (ja także) zainteresowani będą wszystkimi częściami wyłączając te które w tytule mają "Predator"...... ;)

 

 

Poza tym nikt Ci nic nie wciska...żyjemy w wolnym kraju... masz ochotę to kupujesz ...

... dla mnie wydawana seria to b.fajna sprawa....

....pomyślałem że wielu Forumowiczom może podpasować. ...

 

...stąd moje linki....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....pisałem o Fanach serii....a jak przypuszczam Ci (ja także) zainteresowani będą wszystkimi częściami wyłączając te które w tytule mają "Predator"...... ;)

 

 

Poza tym nikt Ci nic nie wciska...żyjemy w wolnym kraju... masz ochotę to kupujesz ...

... dla mnie wydawana seria to b.fajna sprawa....

....pomyślałem że wielu Forumowiczom może podpasować. ...

 

...stąd moje linki....

 

I słusznie, że informujesz. Nie ma w tym mojej pretensji - źle odebrałeś post.

Wyrażę się jasno (jako fan serii) - dla zdecydowanej większości maniaków Obcego - AvsP to szmira zrobiona jedynie dla kasy.

Co oczywiście nie wyklucza oglądania i/lub posiadania wszystkich filmów z naszym "milusińskim" ;)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem najnowszego Obcego dla mnie – przypominam, że nie jestem maniakiem Obcych (więc i nie nastawiałem się na coś mega wielkiego) to pomimo tego uważam, że film spełnił moje oczekiwania w jakimś stopniu .. przyzwoite efekty, jest momentami napięcie (zapewne niektórym może się zdarzyć że kilka razy podskoczą na fotelu) do tego jest akcja, fabuła (tu nie będę zdradzał, ale kilka bzdur jest jak dla mnie – ale nie istotne) momentami jest mroczno, ale generalnie co by nie mówić film dla wielu osób w mniejszym lub większym stopniu może się spodobać – oczywiście ci co lubią taki gatunek. Natomiast jestem przekonany na 80-90 % że Ci ortodoksyjni wyznawcy tego filmu - dla nich ten film będzie gorszy od tych „starych Obcych”, a szczególnie od tego jednego Obcego – najlepszego... Ostatnia cz. nawiązuje do Prometeusza i wg mnie i nie tylko reżyser tak jakby chciał deko połączyć te dwa filmy – tak przynajmniej ja to odczuwam.. czy to podejdzie ludziom- pewnie kwestia gustu , a czy Przymierze jest lepsze od Prometeusza ?? Każdy z was sam sobie odpowie.. Z aktorów najlepszy dla mnie był M. Fassbender. Natomiast K. W. o ile w filmie FZ i JJZ dała radę, przynajmniej dla mnie - to w tym filmie - nie jest jej rola życia, że tak powiem.. pytanie ile jest winy jej jako aktorki, że w taki sposób pokazała swoją postać., a ile reżysera ?

Oglądałem w Imax więc dźwiękowo i wizualnie naprawdę spoko się oglądało Obcych.. Na BR film kupię..

A ci którzy są fanami tego filmu jak i takiego gatunku, a na tym forum jest troszkę osób – podobno - to muszą się przekonać sami - idąc do kina ….

 

Ps. Jak łatwo zauważyć odmienne opinie po obejrzeniu tego filmu tych, którzy są mega fanami Obcych i tych którzy idą sobie do kina chcąc obejrzeć fajny film i spędzić miło 2 godziny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem pierwszego Obcego na BR (a mam czteropaka na DVD) - wreszcie porządna jakość (obraz, bo dźwięk wiadomo, z epoki). Czekam na trzy kolejne, Prometeusza już mam, a te z Predatorami sobie daruję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pierwsza cz. z Predatorem w miarę ok ale ta druga to porażka na maksa..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.