Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw audio 7.1.4 + elektronika


kinder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuje pomocy w doborze głośników i elektroniki do kina domowego. W czerwcu przewidziałem przebudowę domu chciałbym zaadoptować system 7.1.4 do salonu i nie tylko :D

Mam dylemat nie wiem na co się zdecydować myślę nad dwoma zestawami :

 

1) Monitor Audio Gold

- Gold 300 /X2

- Gold C350 /X1

- Gold W15 /X1

- WT380-IDC /X4 - instalacyjne montowane bezpośrednio w ścianie

- CT280 /X4 - sufitowe

 

2) Kef R Series

- R900 /X2

- R600c /X1

- R400b /X1

- Ci4100QL-THX /X4 - instalacyjne montowane bezpośrednio w ścianie

- Ci200QR /X4 - sufitowe

 

Salon ma 45mk (10x4,5)

Kino 60% / Stereo 40%

 

Co do głośników instalacyjnych nie będę miał dużo miejsca w salonie po bokach stąd pomysł na instalacyjne. Co myślicie o takim pomyśle ?

 

Co byście wybrali który zestaw 1 czy 2 ?

 

Co do elektroniki będę chciał kupić ( procesor + końcówkę + wzmacniacz ). Co dobrze zagra z takimi setami ?

 

 

W salonie będzie jeszcze projektor + ekran

 

 

z góry dzięki za pomoc ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

pozwolę sobie odpowiedzieć w punktach.

1. Zastosowanie głośników instalacyjnych jest jak najbardziej optymalne, na pewno nic nie stracisz na jakości, to bardzo często stosowane rozwiązanie w bardziej zaawansowanych systemach

2. Wybór zestawu 1 i 2 zależy przede wszystkim od Twoich indywidualnych preferencji. Monitor Audio oferuje inny charakter brzmienia niż Kef. MA bardziej stawia na górne rejestry, oferuje bardzo swobodne, analityczne, szybkie granie. Kef to raczej spokojniejszy, cieplejszy, bardziej dociążony przekaz. Obydwa systemy świetnie sprawdzą się w kinie domowym, natomiast wybór uzależniłbym od kwestii odsłuchu muzyki.

3. Na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem byłaby elektronika Anthem (http://www.q21.pl/category/kino-domowe?filter=1). To marka, która specjalizuje się w konstruowaniu bardzo zaawansowanych urządzeń wielokanałowych. Kwestia doboru odpowiednich modeli segmentów to już dłuższa rozmowa, natomiast na pewno jest to rozwiązanie bezkompromisowe pod względem jakości dźwięku.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuch zestawów. W przypadku pytań oczywiście służę pomocą, na życzenie proszę na priv podesłać nr telefonu, skontaktuje się kolega zajmujący się zaawansowanymi systemami wielokanałowymi, odpowie na wszelkie pytania i zasugeruje rozwiązania.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Co do samej elektroniki to absolutnie procesor + końcówka lub lepszy ampli i chociaż na fron wzmacniacz. Tu wyjdzie taniej.

Co do samych setów kolumn to tu wybór szeroki.

Monitor audio gold to dobre kolumny dynamicznie i detaliczne. Rozważył bym jeszcze budowanie setu na studio 16 hz minas anor, magnat quantum 1009s, tannoy precision 6.4, dali opticon 8.

 

Musisz posłuchać kilku zestawów, im więcej tym lepiej. Niestety tu łatwo wtopić i nie kupić tego co się na prawdę chce.

 

Zapraszam na odsluch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Monitor Audio seria platinum ale pewnie będzie ciężko wyrwać od kogoś używany set ... Bo nowe to koszt już znaczny tym bardziej że planuję zakup całego systemu 7.1.4... Miałem kiedyś KEF iQ9 i dźwiękowo były ok. Pewnie na R900 było by dużo lepiej... Co do muzyki to słucham zazwyczaj rock, pop, akustyczna gitara i takie klimaty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wyglądem a szkoda że nie wiesz jak Kef R900 grają i jak w KD się zachowują.

Jam mam Denona i MA Silver set i będę robił 5.1.4. Bardzo fajny zestaw i miło gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinder im więcej sprawdzisz tym lepiej dla Ciebie. Taka prawda.

Końcówki mocy zapewnią wysterowanie prawie każdych kolumn. Więc podejście z głową do tematu zapewni rewelacyjne kino i stereo.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System kina domowego nie nadaje się do odsłuchów muzyki w stereo. I basta.

Powtórzę, gdzies juz pisałem. Uzywany wzmak do stereo za 1000 zł zagra lepiej niż najnowszy amplituner kina domowego za 10.000 zł.

Podobnie z głosnikami. Głosniki frontowe dedykowane do kina (z charakterystyka kierunkową dla kina domowego) nie nadają się do stereo.

 

Oczywiście wszystko zależy od potrzeb, oczekiwań i osłuchania przyszłego właściciela. Jesli ktoś chce oszukiwac samego siebie, droga wolna.

Ja próbowałem pogodzić to w jednym systemie 15 lat temu. I pisze z doświadczenia: nie da się albo inaczej ... efekty nie sa zadawalające, a nakłady finansowe zupełnie nieadekwatne do efektu. Lepiej te same pieniądze wydać na dwa oddzielne systemy, które odseparowane zagrają lepiej niz ten jeden wspólny gdzie kino brzmi dobrze, stereo źle. Teraz systemy mam odseparowane. Więcej szczegółów w "o mnie".

 

Jesli załozyciel wątku dzieli w proporcjach 60/40 tzn. że i stereo i kino sa dla Niego ważne. niestety podział wyglądać powinien tak: 100/100.

 

I żadne podłaczenie dobrych końcówek mocy pod amplituner kina domowego grający jako pre/procesor niczego nie zmieni.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System kina domowego nie nadaje się do odsłuchów muzyki w stereo. I basta.

Powtórzę, gdzies juz pisałem. Uzywany wzmak do stereo za 1000 zł zagra lepiej niż najnowszy amplituner kina domowego za 10.000 zł.

Podobnie z głosnikami. Głosniki frontowe dedykowane do kina (z charakterystyka kierunkową dla kina domowego) nie nadają się do stereo.

 

Oczywiście wszystko zależy od potrzeb, oczekiwań i osłuchania przyszłego właściciela. Jesli ktoś chce oszukiwac samego siebie, droga wolna.

Ja próbowałem pogodzić to w jednym systemie 15 lat temu. I pisze z doświadczenia: nie da się albo inaczej ... efekty nie sa zadawalające, a nakłady finansowe zupełnie nieadekwatne do efektu. Lepiej te same pieniądze wydać na dwa oddzielne systemy, które odseparowane zagrają lepiej niz ten jeden wspólny gdzie kino brzmi dobrze, stereo źle. Teraz systemy mam odseparowane. Więcej szczegółów w "o mnie".

 

Jesli załozyciel wątku dzieli w proporcjach 60/40 tzn. że i stereo i kino sa dla Niego ważne. niestety podział wyglądać powinien tak: 100/100.

 

I żadne podłaczenie dobrych końcówek mocy pod amplituner kina domowego grający jako pre/procesor niczego nie zmieni.

 

Pozdro

Weż już przestań pisać to wszędzie,ja natomiast nie zgodzę się z tym że dupiasty wzmacniacz za 1000 zł zagra tak dobrze bo to bzdura za 1000 zł wzmacniacze to taki sam szajs jak amplitunery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż już przestań pisać to wszędzie,ja natomiast nie zgodzę się z tym że dupiasty wzmacniacz za 1000 zł zagra tak dobrze bo to bzdura za 1000 zł wzmacniacze to taki sam szajs jak amplitunery.

 

To się nie zgadzaj, Twoje prawo. Ty twierdzisz, że nie zagra, a ja taki mam w domu. I gra.

Ty twierdzisz, że dupiasty nie zgra. A kto Ci każe mieć dupiasty? Kup dobry. Np. taki:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

jbl-mpa-600-87043.jpg

 

 

1125360_mpa_600.jpg

 

 

Ba .... ten wzmak zagra lepiej niz niejedna współczesna konstrukcja za kilkadziesiat tysiecy złotych.

 

Zapraszam, przyjedź z tym amplitunerem za dychę, razem porównamy i ... poznamy golasa :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się znowu nie zgodzę. Bo na kinie można świetnie posłuchać muzyki.

Opcje są dwie. Drugi wzmacniacz i przekonanie amplituner-wzmak w razie potrzeby lub stosowanie końcówek mocy i pre. Jeśli ktoś się obawia typowej końcówki z branży kinowej może iść w tą bardziej audiofilskaz systemów stereo dzielonych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie mozna tez posłuchac muzyki na lampowym radioodbiorniku mojej babci. Jestem jak najbardziej poważny.

 

Pre w amplitunerze kina domowego jakościowo baaardzo daleko do analogowego pre stereo niestety.

Jesli branża nie wierzy to ... także zapraszam do siebie.

Z klocków kina mogę postawić w szranki znakomity, kinowy pre Tag McLaren AV32R 192BP albo inny najlepszy przywieziony przez Was.

Analogowych pre z różnych półek cenowych u mnie ci dostatek. W szranki dam taki za 100 EUR, który zabije wszystko kinowe i wiekszośc audiofilskich stereo.

 

Chcecie się przekonać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie zgadzaj, Twoje prawo. Ty twierdzisz, że nie zagra, a ja taki mam w domu. I gra.

Ty twierdzisz, że dupiasty nie zgra. A kto Ci każe mieć dupiasty? Kup dobry. Np. taki:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

jbl-mpa-600-87043.jpg

 

 

1125360_mpa_600.jpg

 

 

Ba .... ten wzmak zagra lepiej niz niejedna współczesna konstrukcja za kilkadziesiat tysiecy złotych.

 

Zapraszam, przyjedź z tym amplitunerem za dychę, razem porównamy i ... poznamy golasa :).

To się nie zrozumieliśmy,myślałem tak wywniskowałem że pisałeś o nowych wzmacniaczach ,bo za 1 tyś zł to na prawdę nic sensownego nie ma obecnie,bo były Reloopy,Kody,i takie wynalazki,teraz to tylko najniższe modele w mm.

Nie zrozum mnie zle bo ja też twierdzę że obecne amplitunery to jednak porażka,jest parę przyzwoitych modeli,i trzeba wiedzieć czego szukać,ale ogólnie to bida z nędzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie zrozumieliśmy

 

Patrz, a wydawało mi się, że w szkole nauczyli mnie pisać całkiem poprawnie, cytuję: Używany wzmak do stereo za 1000 zł zagra lepiej niż najnowszy amplituner kina domowego za 10.000 zł. Może dobrze, że wracamy do ośmioklasówek?

 

Jeszcze warto sprawdzić nastepnym razem moją umiejętność czytania ze zrozumieniem.

 

Także -śmy jest chyba nie na miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pmcomp powiedz mi porównywałeś może preampy np marantza serii 7(sr7009\10 ) do swojego procesora 7702..jeśli mógłbyś w jednym zdaniu napisać,byłbym wdzięczny.Właśnie taki procek mi chodzi po głowie na przyszłość.Jesli chodzi o mojego marantza sr6008 to te preampy są bardzo słabe..to takie ala jak rca z dekodera nc+ :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie mozna tez posłuchac muzyki na lampowym radioodbiorniku mojej babci. Jestem jak najbardziej poważny.

 

Pre w amplitunerze kina domowego jakościowo baaardzo daleko do analogowego pre stereo niestety.

Jesli branża nie wierzy to ... także zapraszam do siebie.

Z klocków kina mogę postawić w szranki znakomity, kinowy pre Tag McLaren AV32R 192BP albo inny najlepszy przywieziony przez Was.

Analogowych pre z różnych półek cenowych u mnie ci dostatek. W szranki dam taki za 100 EUR, który zabije wszystko kinowe i wiekszośc audiofilskich stereo.

 

Chcecie się przekonać?

 

 

To wedlog ciebie skoro polaczenie Marantz avr 7010 po preout z Denon pma1500ae to nie stereo. To do czego "rozsadnego" powinno sie podlaczyc Denona aby sluchac muzyki z Tidala (obojetnie PC, AirPlay, czy Sieciowy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pmcomp powiedz mi porównywałeś może preampy np marantza serii 7(sr7009\10 ) do swojego procesora 7702..jeśli mógłbyś w jednym zdaniu napisać,byłbym wdzięczny.Właśnie taki procek mi chodzi po głowie na przyszłość.Jesli chodzi o mojego marantza sr6008 to te preampy są bardzo słabe..to takie ala jak rca z dekodera nc+ :)

 

Nie porównywałem.

 

To wedlog ciebie skoro polaczenie Marantz avr 7010 po preout z Denon pma1500ae to nie stereo. To do czego "rozsadnego" powinno sie podlaczyc Denona aby sluchac muzyki z Tidala (obojetnie PC, AirPlay, czy Sieciowy).

 

Stereo powinno sie słuchać bezpośrednio z dobrego wzmaka stereo z lat 80-ych czy 90-ych ubiegłego stulecia. A Tidala odtwarzać na odpowiednim, zewnętrznym urządzeniu i po analogu podłączyć do tego wzmaka.

BTW jeśli Tobie wystarcza jakość Tidala to zapewne nie potrzebujesz wyrafinowanego sprzetu. Chyba, że jeszcze nie wiesz "że można lepiej" albo "jak to może czy powinno brzmieć".

Powtórzę: "wszystko zależy od potrzeb, oczekiwań i osłuchania przyszłego właściciela."

 

Dzisiejsze amplitunery kina domowego są pewnego rodzaju odpowiednikami takich kombajnów z przeszłości:

 

M00657FD.jpg

 

 

To akurat przykład produkcji z PRL-u ale na zachodzie było tego mnóstwo. Dzisiejsze amplitunery potrafia grac z USB, z sieci LAN, z netu, z Tidala czy Spotify. Takie kombajny. Do tego wielokanałowa obsługa do kina.

Niestety w stereo z jakościa nie ma to nic wspólnego. Jest jedynie funkcjonalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie mozna tez posłuchac muzyki na lampowym radioodbiorniku mojej babci. Jestem jak najbardziej poważny.

 

Pre w amplitunerze kina domowego jakościowo baaardzo daleko do analogowego pre stereo niestety.

Jesli branża nie wierzy to ... także zapraszam do siebie.

Z klocków kina mogę postawić w szranki znakomity, kinowy pre Tag McLaren AV32R 192BP albo inny najlepszy przywieziony przez Was.

Analogowych pre z różnych półek cenowych u mnie ci dostatek. W szranki dam taki za 100 EUR, który zabije wszystko kinowe i wiekszośc audiofilskich stereo.

 

Chcecie się przekonać?

Drogi kolego żarty się ciebie trzymają.

Masz cacka po 100 euro,które grają jak wzmacniacze z wyższych półek.

Gratuluję poczucia humoru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drogi kolego żarty się ciebie trzymają.

Masz cacka po 100 euro,które grają jak wzmacniacze z wyższych półek.

Gratuluję poczucia humoru.

To odwiedź pmcompa w Warszawie i się sam przekonaj, wówczas będziesz mu mógł gratulować. A jak nie to odwiedź przynajmniej jego bloga i poczytaj o nakładzie czasu, pracy i kasy jaką zainwestował żeby dojść do takich wniosków. To że ma tanie urządzenie grające lepiej niż 99% nowego złomu to świadczy tylko o doswiadczeniu w doborze sprzętu. Ale żeby dojść do takich konkluzji to trzeba mieć trochę więcej pojęcia o audio niż klepanie non stop o denonach, marantzach i tego typu masakrach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pmcomp dobrze prawi i ma pojecie co mówi.Tak samo jak żetelne robi testy na forum Maćka. Tez jestem tego zdania zestawy stereo do muzyki amplitunery do KD. Teraz wchodzi moda na kolumny aktywne bo przecież nasze ukochane głośniki są najsłabszym ogniwem w naszych zestawach zwłaszcza ich pasywne zwrotnice

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego żarty się ciebie trzymają.

Masz cacka po 100 euro,które grają jak wzmacniacze z wyższych półek.

Gratuluję poczucia humoru.

 

 

Po pierwsze znowu gość, który nie umie czytać tego co napisano. A napisano: pre. Mam nadzieję, że wiesz co to jest.

 

Zainwestuj 100 EUR i się sam przekonaj. Może taniej będzie jak mnie odwiedzisz?

 

maxresdefault.jpg

 

Końcówke już pokazałem. Można wyrwać za 800 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o tym o co pyta autor. O połączeniu słuchania muzyki w stereo i kinowych ścieżek dookólnych z jednego systemu. NIE DA SIĘ tak aby było dobrze. System do kina nie nadaje się do muzyki w stereo. Czy teraz mamy jasność?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o tym o co pyta autor. O połączeniu słuchania muzyki w stereo i kinowych ścieżek dookólnych z jednego systemu. NIE DA SIĘ tak aby było dobrze. System do kina nie nadaje się do muzyki w stereo. Czy teraz mamy jasność?

To jest tylko twoje stwierdzenie,co do przedwzmacniaczy,nie będę się licytował,a takich klamotów,jak kolega przedstawił na zdjęciach,to nawet w piwnicy bym nie trzymał.Aby było jasne przerobiłem bardzo dużo Sansui z lat 70-80-90,oraz Luxman,więc wiem jak gra porządny wzmacniacz,oraz jak powinien wyglądać w środku,Dodam jednak ciągłe grzebanie w tych starociach wyleczyło mnie ze swojego hobby.

Znam bardzo wielu bardzo dobrych speców od vintage,i żaden z nich nie głosił herezji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinomaniak 2

"....nie będę się licytował,a takich klamotów,jak kolega przedstawił na zdjęciach,to nawet w piwnicy bym nie trzymał."

 

na festyn jakiś na wieś jak znalazł :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Jakiś zakładzik?

Stawka powiedzmy 10.000 zł. Za mało? Może być więcej :). 50.000 zł? A jak pieniążków brak niech będzie o flaszkę dobrego łyskacza powiedzmy za 500 zł. Żeby nie było jak na Sztosie, że kasa też może być hakiem.

 

Przywozicie ze sobą swoje graty. Końcówkę i przedwzmacniacz. Albo integrę. Ustalmy pułap powiedzmy 20.000 zł za nowe klocki. Moje są warte jakieś 1.500 zł. Daję Wam chyba dużą przewagę. Jak chcecie to jeszcze jakieś źródło.

I słuchamy.

Ktoś wyjdzie na golasa z tego spotkania.

 

Wchodzicie? Zapraszam. Za dwa tygodnie wracam z urlopu. Gotóweczka bedzie jak znalazł. A przynajmniej zrobimy razem tego łyskacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się napisać "i nastała taka niezręczna cisza". na takie drogie klocki mnie nie stać, łiskacz za 500 zrujnowałby budżet rodzinny, ale chętnie posłuchał bym tego porównania:).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego każdy nowy wątek z pytaniem "co kupić" powinien mieć obowiązkowe pole do wypełnienia: dysponowany budget.

 

Chciałoby się napisać "i nastała taka niezręczna cisza". na takie drogie klocki mnie nie stać, łiskacz za 500 zrujnowałby budżet rodzinny, ale chętnie posłuchał bym tego porównania:).

 

Na klocki za 1500 do stereo Cie nie stać? Napisano przecież wyraźnie ... do remizy się nadają. To jak u mnie w salonie.

To zostaje Ci jedynie kino z Auchan za 500.

Można poświęcić jedno miesięczne 500+. Na kino albo na łyskacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.