Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki projektor do jaskini?


szejk

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma UHD40 i chce u siebie sprawdzić, jak podpasuje to zaraz kupuję ? Ceny są jak za darmo można powiedzieć. U niego wypada super, a ja mam jaskinię więc oczekuję jeszcze lepszego WOW. UHD60/65 nie patrzyłem bo juz jednak droższe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma UHD40 i chce u siebie sprawdzić, jak podpasuje to zaraz kupuję Ceny są jak za darmo można powiedzieć. U niego wypada super, a ja mam jaskinię więc oczekuję jeszcze lepszego WOW. UHD60/65 nie patrzyłem bo juz jednak droższe.
Aha. No to Ci podpasowało. Pamiętam, że już wcześniej byłeś na ten sprzęt napalony. Może tak i lepiej. Żeby za dużo nie porównywać. Może się okazać, że można wydać 4/5tyś i być zadowolonym.
Ja coś załatwisz czy sprawdzisz naocznie to daj znać gdzie, co i jak. Będzie wiadomo na przyszłość.
A Ty coś sprawdzałeś już?
Przenieśli się niżej,  na poziom +1
Chodzi mi o Ciebie. Czy coś już porównałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiele testów juz poczytałem niby UHD40 bardoz dobrze wypada, widziałem go na własne oczy i teraz u siebie będe miał i coś czuję, że go kupię .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Warm Hoxton napisał:

Wtrącę jeszcze , że prawdopodobnie nie jest to skalowanie tylko sposób wyświetlania obrazu . Do takiego wniosku doszedłem . JVC może zmylić bo w menu jest możliwość wyboru rozdzielczości i sugeruje to skalowanie . Skalowanie jest w projektorach z 4K natywnym i zdaje się kulawo to idzie . Oczywiście moim zdaniem , ponieważ producenci skąpią informacji .

Skalowanie w projektorze natywnym 4k kulawo idzie....napisze krótko Bzdura i nie prawda. Jako że miałem natywny projektor 4k u siebie przez pół roku i obejrzalem mnustwo filmiw mogę napisać jedno:

,, skalowanie obrazów full hd do 4k na natywnym projektorze 4k jest bardzo dobre jak dla mnie fenomenalne i żaden projektor nie natywny 4 k nie osiąga takiego obrazu"  Nawet mój obecny JVC RS540 nie osiąga takiego gładkiego i ostrego obrazu jak obraz z natywnego sony 270/570 czy JVC rs1000/2000/3000. Nawet po ustawieniu konwergencji i wszystkich dostępnych ulepszaczy obrazu.  Testowałem wszystkie ww.projektory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bipo napisał:

Skalowanie w projektorze natywnym 4k kulawo idzie....napisze krótko Bzdura

Skalowanie jest w projektorach z 4K natywnym i zdaje się kulawo to idzie . Zdaje się - robi dużą różnicę . Także nie podskakuj . Twoje obcowanie z anonimowym  projem 4K zaliczam do Urban Legends . Może by tak konkretniej . Jaki projektor  , w jakim terminie , z czym bezpośrednie porównanie. Sprawdzę Twoje wcześniejsze wpisy . Czy to nie Ty pisałeś , że przez ostatni rok nalatałeś 120 h ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już nie raz, kupiłem Sony vpl-vw270es jak tylko wszedł na rynek, następny projektor  to mój obecny JVC RS540. Wszystkie projektory testowane są przeze mnie w sali dedykowanej do projekcji kina domowego tj.całkowicie czarnej. Bezpośrednio porównywalem vpl vw-270 z takimi projektorami jak:

 optoma 51, Optoma 65, Epson 7300, Epson 9300, Epson 9400, jvc rs540, jvc rs 1000,  jvc rs2000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalowanie jest w projektorach z 4K natywnym i zdaje się kulawo to idzie . Zdaje się - robi dużą różnicę . Także nie podskakuj . Twoje obcowanie z anonimowym  projem 4K zaliczam do Urban Legends . Może by tak konkretniej . Jaki projektor  , w jakim terminie , z czym bezpośrednie porównanie. Sprawdzę Twoje wcześniejsze wpisy . Czy to nie Ty pisałeś , że przez ostatni rok nalatałeś 120 h ?
 
Kurcze no to ten vivitek musi być świetny. Ale że w Polsce takiego sprzętu nie polecają/reklamują? No to w szoku jestem.
Z takimi tuzami staje w szramki. I daje radę.
Pisałem to już nie raz, kupiłem Sony vpl-vw270es jak tylko wszedł na rynek, następny projektor  to mój obecny JVC RS540. Wszystkie projektory testowane są przeze mnie w sali dedykowanej do projekcji kina domowego tj.całkowicie czarnej. Bezpośrednio porównywalem vpl vw-270 z takimi projektorami jak:
 optoma 51, Optoma 65, Epson 7300, Epson 9300, Epson 9400, jvc rs540, jvc rs 1000,  jvc rs2000.
Czy pamiętasz te różnice? Optoma UHD65 vs Epson EH-TW9400. Oba około 10tyś. Sugerować się czymś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie tego filmiku , oba projektory były kalibrowane ? 

Bardzo łatwo zmanipulować obraz , jednym on lub off , "suwakiem" 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bipo napisał:

Wszystkie projektory testowane są przeze mnie w sali dedykowanej do projekcji kina domowego tj.całkowicie czarnej.

Nie daję wiary temu co napisałeś . Już z salą dedykowaną przesadzasz .Zaciągnięcie gardinek i rzucenie czornego kocyka na wersalkę nazywasz dedykowaniem . Gość uzależniony od forum tak jak Ty założył by konkretny wątek , opatrzył by go zdjęciami i filmikami . Jakoś na nic takiego nie trafiłem . Wątek z tak dużą ilością projektorów miałby ze 40 stron .

10 godzin temu, STELVIO napisał:

Kurcze no to ten vivitek musi być świetny. Ale że w Polsce takiego sprzętu nie polecają/reklamują? No to w szoku jestem.emoji848.png
Z takimi tuzami staje w szramki. I daje radę.

W dystrybucji polskiej nie ma modeli HK .

 

10 godzin temu, STELVIO napisał:

Czy pamiętasz te różnice? Optoma UHD65 vs Epson EH-TW9400.

Nic nie wiem o takim porównaniu . Natomiast porównywany był Epson TW - 9300 . Pomiary obrazu, jako zwycięzcę też wskazują Epsona EH-TW9300 (81% vs 77%), subiektywne oceny obrazu stawiają natomiast na pierwszym miejscu Optomę UHD65 (89% vs 81%).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to porównanie Optoma UHD65 z Epson eh-tw9400 pytałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Czy były znaczne różnicę, bo to różne technologie a cena podobna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, max720 napisał:

Pytanie odnośnie tego filmiku , oba projektory były kalibrowane ? 

Bardzo łatwo zmanipulować obraz , jednym on lub off , "suwakiem" 

Wszystko co wiem jest w komentarzach pod filmikiem . Autorem jest amator pasjonat ,nie jest to jego jedyne porównanie . Projektory nie były kalibrowane ale zgodnie z opinią czterech profesjonalnych testerów Vivitek HK ma tu olbrzymi potencjał .

Czy filmik jest zmanipulowany ? Nie wiem . Profesjonalni testerzy jak ognia unikają takich wizualizacji , na żywo  w salonie też takich nie zobaczymy .

Idąc tropem takich porównań możemy dojść do uhd65 do Jvc . W tym wszystkim nieistotne jest , który projek jest lepszy ( zakładam ,że ten droższy ) ale jak małe są różnice miedzy nimi . Nie jest to zwyczajowa przepaść .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że testowałem je u siebie w domu...

Godzinę temu, Warm Hoxton napisał:

Wszystko co wiem jest w komentarzach pod filmikiem . Autorem jest amator pasjonat ,nie jest to jego jedyne porównanie . Projektory nie były kalibrowane ale zgodnie z opinią czterech profesjonalnych testerów Vivitek HK ma tu olbrzymi potencjał .

Czy filmik jest zmanipulowany ? Nie wiem . Profesjonalni testerzy jak ognia unikają takich wizualizacji , na żywo  w salonie też takich nie zobaczymy .

Idąc tropem takich porównań możemy dojść do uhd65 do Jvc . W tym wszystkim nieistotne jest , który projek jest lepszy ( zakładam ,że ten droższy ) ale jak małe są różnice miedzy nimi . Nie jest to zwyczajowa przepaść .

Nigdzie nie napisasłem, że testowałem wszystkie je u siebie w domu. Co niektórzy koledzy z forum z którymi znam sie osobiście wiedzą gdzie i jak testuje czy testujemy projektory. Robimy to od około 10 lat począwszy od tanich projektorów do takich maszyn jak JVC Z1,  Sony vpl-vw 5000, czy Sim2. Osoby z forum, które mnie znają wiedzą, że to co napiszę oparte jest na testach na własnych oczka jak dana maszyna się sprawuje a nie wyczytanych w necie a tym bardziej z filmików na YouTube.

Poprosze Cię abyś napisał jakie Ty testowałeś projektory i gdzie, za czym kupiłeś swojego Viviteka?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bipo jesteś jednym z najsympatyczniejszych gości na forum także proszę Cię odpuść . Udzieliła Ci się agresja forumowego wściekłego ogiera ( wróć ogierka ) . Nie wypisuj bajek tylko wrzuć fotki lub filmiki , które podczas porównań zrobiłeś bo o obrazie tu mówimy . Viviteka z niczym przed zakupem porównać nie mogłem bo nie ma go RP . Zachęciła mnie mega cena i zaryzykowałem . Używam go i znam jego zalety i wady . Nie twierdzę , że jest to najlepszy projektor konsumencki ale z całą pewnością  to najlepszy projektor za 1100 ojro .

Forumowych krezusów i nędzarzy zapewne pogodzi nowy JVC LX-NZ3 w przedsprzedaży za trzy i pół koła . JVC LX-NZ3  - zaprojektowany dla spełnienia niecodziennych wymagań Subfana .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bipo daj spokój... Są zawsze mądrzejsi od nas. Ja już sam wywaliłem się z tego forum, bo tu nie liczy się wiedza i doświadczenie, tylko pisanie i pisanie aby pisać... Takie czasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Markus77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na "subfan'a"... On dopiero Ci wytłumaczy co wiesz i co widziałeś... Mistrz riposty, i długiego języka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Markus77 napisał:

Poczekaj na "subfan'a"... On dopiero Ci wytłumaczy co wiesz i co widziałeś... Mistrz riposty, i długiego języka...

Subfanek wyżala mi się na privie . Niestety jeszcze do ''przycwelenia''  jak to u Subfana bywało nie doszło . Czekam z na tę chwilę z niecierpliwością i nadzieją .

15 godzin temu, Bipo napisał:

nie osiąga takiego gładkiego i ostrego obrazu jak obraz z natywnego sony

Bipo sory , gładki i ostry ? Jak to na krawędziach ostry w środku gładki ? Wymarzony projek dla miłośników kreskówek .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Markus77 napisał:

@Bipo daj spokój... Są zawsze mądrzejsi od nas. Ja już sam wywaliłem się z tego forum, bo tu nie liczy się wiedza i doświadczenie, tylko pisanie i pisanie aby pisać... Takie czasy.

Warm Hoxton dziękuję serdecznie za pozytywny odbiór mojej osoby. Niestety nie nakręcam filmików z testów bo żadna kamera tego nie uchwyci, z uwagi na to, że w przypadku nie których projektorów różnice w obrazie są tak minimalne iż tylko ludzkie oko ma szansę to zauważyć i to przy kilkukrotnym cofaniu materiału a nie kiedy i to nie zawsze.

 

Markus również to zauważyłem, dlatego już bardzo mało się tu udzielam z uwagi na atmosferę jaka tu zapanowała w ostatnich dwóch latach. Wielu moich znajomych przestało tu już całkiem zaglądać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bipo ależ ja sobie doskonale zdaję , że porównanie obrazu z dobrych projektorów jest bardzo trudne . Wrażenie z pierwszych sekund powoduje brak obiektywizmu .  A moim zdaniem trzeba obejrzeć wiele materiałów w różnej jakości i w dłuższym okresie czasu ponieważ mózg musi się przyzwyczaić do nowych zjawisk . Po pewnym czasie coś co wcześniej zdawało się wadą staje się zaletą .

Ortodoksyjne pomieszczenie projekcyjne także nie służy obiektywnej ocenie ponieważ faworyzuje proje zaprojektowane do takich warunków , a które w średnio zaadaptowanym pokoju niczym szczególnym wyróżniać się nie będą .

Wybór trybów obrazu też jest niezłą zagwozdką , lampa eco czy normal ,odległość od ekranu min. czy max . Za dużo zmiennych i za mało czasu na obiektywną ocenę w towarzystwie kolegów i flaszeczce łychy . Dochodzą jeszcze osobiste preferencje . Jeden lubi grzeczny nieco Barbiowaty obraz LCD i SXRD drugi woli konkret z DLP lub LCOS .

Więc po co wpadać z krzykiem , że to bzdura i nieprawda przy okazji manipulując moją wypowiedź . Chyba pierwszy raz coś takiego zrobiłeś . Dlatego dostałeś klapsa . Oczywiście nie neguję Twoich czysto subiektywnych doświadczeń . Taka niewinna prowokacja .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Warm Hoxton napisał:

Jeden lubi grzeczny nieco Barbiowaty obraz LCD i SXRD drugi woli konkret z DLP lub LCOS .

 Przypadkiem nie jest to to samo? Oraz D-ILA od JVC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=22833]Bipo[/mention] ależ ja sobie doskonale zdaję , że porównanie obrazu z dobrych projektorów jest bardzo trudne . Wrażenie z pierwszych sekund powoduje brak obiektywizmu .  A moim zdaniem trzeba obejrzeć wiele materiałów w różnej jakości i w dłuższym okresie czasu ponieważ mózg musi się przyzwyczaić do nowych zjawisk . Po pewnym czasie coś co wcześniej zdawało się wadą staje się zaletą . Ortodoksyjne pomieszczenie projekcyjne także nie służy obiektywnej ocenie ponieważ faworyzuje proje zaprojektowane do takich warunków , a które w średnio zaadaptowanym pokoju niczym szczególnym wyróżniać się nie będą .

Wybór trybów obrazu też jest niezłą zagwozdką , lampa eco czy normal ,odległość od ekranu min. czy max . Za dużo zmiennych i za mało czasu na obiektywną ocenę w towarzystwie kolegów i flaszeczce łychy . Dochodzą jeszcze osobiste preferencje . Jeden lubi grzeczny nieco Barbiowaty obraz LCD i SXRD drugi woli konkret z DLP lub LCOS .

Więc po co wpadać z krzykiem , że to bzdura i nieprawda przy okazji manipulując moją wypowiedź . Chyba pierwszy raz coś takiego zrobiłeś . Dlatego dostałeś klapsa . Oczywiście nie neguję Twoich czysto subiektywnych doświadczeń . Taka niewinna prowokacja .

 

 

Taaaa, żeś się kolego popisał.

Sxrd i lcos, to jedno i to samo,

"Sony's SXRD (Silicon X-tal Reflective Display) -- their brand name for LCoS",

DLP i LCD, to dwie kolejne technologie.

W sumie jest i 3.

Dochodzą jeszcze opcje ze źródłem światła, laser, ale główne te technologie są 3.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim Wy gadacie..., jak ktoś nie wie co to jest LCD, DLP, SXRD czy D-ila, i miesza te technologie jak "g....no" w betoniarce... Tak teraz wyglądają znawcy na forum... Czytać i czerpać wiedzę... Masakra!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Markus77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję oglądać Optomę UHD40 - LIGA MISTRZÓW - powiem, że sko międyz moim Benq w107-, a Optomą jest kolosalny. Już dzisiaj będę miał u siebie tą Optomę na testach więc dziisaj także liga mistrzów w dedykowanej sali pod kino.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim Wy gadacie..., jak ktoś nie wie co to jest LCD, DLP, SXRD czy D-ila, i miesza te technologie jak "g....no" w betoniarce... Tak teraz wyglądają znawcy na forum... Czytać i czerpać wiedzę... Masakra!!!
Ten kolega przeważnie sam gada. Właściwie dwóch między sobą jak wejdą w trans.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RAF77 napisał:

Taaaa, żeś się kolego popisał.

 

54 minuty temu, Markus77 napisał:

Tak teraz wyglądają znawcy na forum..

 

1 minutę temu, STELVIO napisał:

Ten kolega przeważnie sam gada.

Frajerzy , wystarczy mała prowokacja i już piana i słoma z butów . A mógł któryś z was po prostu grzecznie opisać wszystkie technologie i zostawić dla potomnych .

STELVIO lubię twój humor , ale lekko przeginasz .

RAF77 jak tam High Altitude , projektorek buczy ? Może warto się zapoznać z instrukcją obsługi .

Markus77 proszę Cię , czytaj cudze posty uważniej i pamiętaj , że słowo branża zobowiązuje do merytorycznych wypowiedzi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frajerzy , wystarczy mała prowokacja i już piana i słoma z butów . A mógł któryś z was po prostu grzecznie opisać wszystkie technologie i zostawić dla potomnych .

STELVIO lubię twój humor , ale lekko przeginasz .

RAF77 jak tam High Altitude , projektorek buczy ? Może warto się zapoznać z instrukcją obsługi .

Markus77 proszę Cię , czytaj cudze posty uważniej i pamiętaj , że słowo branża zobowiązuje do merytorycznych wypowiedzi .

Chyba ci w głowie buczy.

U mnie stoi na półce projektor i działa prawidłowo.

A ty, nie pierwszy raz podpisałeś się gówno wiedzą.

Nie piernicz teraz, że to była podpucha.

Gówno się z znasz a najwięcej szczekasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RAF77 napisał:

Chyba ci w głowie buczy.

Odpowiadasz jak małe dziecko . Dla nie wiedzących o co chodzi . Znawca projektorów RAFCIO77 rzucił się na mnie jak zajadły ratlerek gdy stwierdziłem , że tryb High Altitude dotyczy projekcji p.p.m. 1500 m a nie jak mu się wydaje projka podwieszonego pod sufitem . Cytuję Markusa77

Tak teraz wyglądają znawcy na forum..

4 godziny temu, burz napisał:

 Przypadkiem nie jest to to samo? Oraz D-ILA od JVC.

Przepraszam , że nie zauważyłem Twojej wypowiedzi . Można kulturalnie ? Można .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że nie zauważyłem Twojej wypowiedzi . Można kulturalnie ? Można .

Odpowiedziałem ci w twoim stylu.

Ty tu jedziesz po wszystkich i oczekujesz grzecznych odpowiedzi, jak piszesz bzdury.

Heheheeh.

Naiwny burak.

Mimo wszystko moja odpowiedź była jak najbardziej merytoryczna.

Może się wreszcie nauczysz, jakie mamy systemy w projektorach i nie będziesz więcej głupot pisał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RAF77 napisał:

Odpowiedziałem ci w twoim stylu.

Prostackie chamstwo nie jest w moim stylu . Ostatnio często używasz słowa gówno  . Bardzo Cię proszę , swoje fekalne fantazje skieruj do kierownika bo zdaje się on  jest w temacie .

 

15 godzin temu, RAF77 napisał:

Ty tu jedziesz po wszystkich i oczekujesz grzecznych odpowiedzi, jak piszesz bzdury.

Kierownik pisał identycznie . Czyżby naśladowca ?

Moje bzdury potwierdził Bipo słowami :

''w przypadku nie których projektorów różnice w obrazie są tak minimalne iż tylko ludzkie oko ma szansę to zauważyć i to przy kilkukrotnym cofaniu materiału a nie kiedy i to nie zawsze.''

Odbieram to jako przepaść której trzeba szukać z lupą . Jak się jej nie znajdzie wystarczy sobie wyobrazić .

15 godzin temu, RAF77 napisał:

Heheheeh.

Kierownik też tak robi i jeszcze fiu , fiu .

 

15 godzin temu, RAF77 napisał:

Naiwny burak.

Do tego wrócę za chwilę .

 

15 godzin temu, RAF77 napisał:

Mimo wszystko moja odpowiedź była jak najbardziej merytoryczna.

Ten zarzut dotyczył Markusa 77 to po co o tym piszesz ?

 

15 godzin temu, RAF77 napisał:

Może się wreszcie nauczysz, jakie mamy systemy w projektorach i nie będziesz więcej głupot pisał...

Trzeba być naiwnym burakiem aby przypuszczać iż wieloletni czytelnik forum Lukara nie posiadał tak banalnej wiedzy w temacie technologii stosowanych w projach . Systemy to raczej PAL , SECAM ,NTSC . Ale jak widać niektórzy koledzy myślą , że posiadają informacje tajne . Po prostu przeceniłem wasz intelekt a nie doceniłem buractwa . Barbiowaty Sony HW był zaproszeniem do dyskusji dla kierownika a postawiony na równi z LCOS DLP miał ściągnąć nieobecnego od pamiętnej niedzielnej bójki Fetka .

Znamienne jest to ,ze nikt nie podjął tematu JVC LX-NZ3 . Ważniejsze było trollowanie .

W dniu 23.10.2019 o 09:28, STELVIO napisał:

O to porównanie Optoma UHD65 z Epson eh-tw9400 pytałem@Bipo.

Tw9400 należy porównywać z UHD60 ze względu na jasność i ceny nie byłyby podobne .

 

19 godzin temu, kivlov napisał:

Już dzisiaj będę miał u siebie tą Optomę na testach

Spróbuj zrobić fotki tych samych scen Benka i Optomy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję oglądać Optomę UHD40 - LIGA MISTRZÓW - powiem, że sko międyz moim Benq w107-, a Optomą jest kolosalny. Już dzisiaj będę miał u siebie tą Optomę na testach więc dziisaj także liga mistrzów w dedykowanej sali pod kino.
I jak po lidze mistrzów? Uda Ci się pyknąć fajną fotkę? Jest tyle średniaków do wyboru że głowa boli. Może w końcu kiedyś sam będę mieć więcej czasu aby jakieś porównania naocznie zrobić. Wtedy sam ocenię czy faktycznie warto kupić coś droższego. Ostatnio czytam i oglądam różne pokazy Optom UHD i ona ma teoretycznie dobrą czerń. Lepszą od np Epsonów. Dla mnie typowo do filmów ( żadnej tv i gier) wieczornych może faktycznie się sprawdzić. Benq mają podobno słaby kontrast. To też na żywo chciałbym zobaczyć. Czyli będzie co robić przed świętami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić fotki tych samych scen Benka i Optomy .
Marnujesz się na tym forum.
Widzę, że każdy ruch był przewidziany na dwa kroki do przodu.
Szkoda tylko, że głównym motorem działania dla ciebie, jest prowokowanie forumowiczów.
Może na konkurs szachowy się zgłoś. Nie trać swego drogocenego czasu i kunsztu, na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.