Skocz do zawartości
IGNORED

Standy Dynaudio X3


sweetminio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Emit m20. Szukam do nich standów. Podobają mi się Dynaudio x3, ale... Odnoszę wrażenie, że górne blaty są ustawione pod kątem i monitory będą odchylone a oś tweetera pójdzie w górę. Czy tak ma być? Oglądałem 3 pary nowych standów i w żadnej górny blat nie jest w poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal akustyczna to opatentowana przez Custom Design technologia, a raczej specjalna konstrukcja kanapkowa w której pomiędzy dwa płaty stalowe został umieszczony polimer, gdy rezonanse przechodzą przez tak przygotowany materiał polimer zamienia energię na ciepło, dlatego rezonanse nie są pochłaniane lub wysłane w inny kierunek, są po prostu zamieniane na zupełnie niewpływające na dźwięk ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal akustyczna to opatentowana przez Custom Design technologia, a raczej specjalna konstrukcja kanapkowa w której pomiędzy dwa płaty stalowe został umieszczony polimer, gdy rezonanse przechodzą przez tak przygotowany materiał polimer zamienia energię na ciepło, dlatego rezonanse nie są pochłaniane lub wysłane w inny kierunek, są po prostu zamieniane na zupełnie niewpływające na dźwięk ciepło.

Aha ! Jadą dwa tramwaje.... jeden czerwony, a drugi też skręca w lewo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.