Skocz do zawartości
IGNORED

Lampizator dac jaki wybrac


Blady99

Rekomendowane odpowiedzi

Neutralne granie to odtwarzanie wynikające przede wszystkim ze sposobu nagrania nośnika, bez uwzględnienia charakterystyki słuchu ludzkiego, akustyki pomieszczenia. Tak więc inaczej neutralnie będzie odtworzony winyl a inaczej CD i FLAC w tym samym systemie. Neutralność to brzmienie ukierunkowane na przeniesienie maksymalnej dynamiki/rozdzielczości w każdym najdrobniejszym zakresie pasma charakterystyki, daje to pozorne bogactwo barw brzmienia, ale niestety burzy mocno proporcje i kompozycję nagrania odbieraną przez nasze uszy, w efekcie końcowym daje brzmienie odbierane może w pewnych przypadkach jako miłe, ale w każdym przypadku jako sztuczne.

Właśnie neutralny system to dla słabszych realizacji (dla przykładu Rush, the Cure) przysłowiowa przelana czara goryczy.
Odsłuch takich nagrań wręcz będzie bolesny dla ucha.

Taki sam słaby efekt będzie uzyskany w systemach z nieprawidłową charakterystyką, tylko wówczas brzmienie przyjmie jeszcze bardziej charter karykaturalny, przejaskrawiony w niektórych zakresach, zduszony w innych. Czyli wniosek jest taki, że brzmienie neutralne to wyjątkowy przypadek brzmienia sztucznego/nieprawidłowego w stosunku do preferencji ucha ludzkiego.

Natomiast system brzmiący naturalnie będzie działał wprost odwrotnie,  jak eliksir dla takich słabszych nagrań, oczywiście będą słyszalne niedostatki realizacji, ale odbiór będzie przynajmniej nosił znamiona odbioru muzyki. 

2 godziny temu, ziko369 napisał:

Moim zdaniem nie da się  "zebrać" w jednym  systemie uszu, gustu i sprzętu używanego podczas wszelakich realizacji...zagrasz wszystkie realizacje to utracisz magię  tych co naprawdę są magiczne...

możesz proszę podać przykład takiego magicznego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
19 minut temu, m4tech napisał:

możesz proszę podać przykład takiego magicznego

Dla mnie duża część Jazzu i muzyka klasyczna, np. Arvo Pärt...

Za cholerę  się nie znam na takiej muzyce  a słucham bo to są magiczne brzmienia...

Pozostałe gatunki...wybieram takie realizacje, które u mnie brzmią  tak jak lubię...

To jest oczywiście mój wybór i moje zdanie...

Przykład...słucham Behemota, Machine Head i dużej części Death Metalu, itd. bo brzmi u mnie świetnie...

Slayer, Iron Maiden i duża część Heavy Metalu rzadko bo nie podoba mi się ich brzmienie na moich gratach...A bardzo lubię...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ziko369 napisał:

Dla mnie duża część Jazzu i muzyka klasyczna, np. Arvo Pärt...

aha czyli standardowo,

więc śmiem twierdzić, że jeżeli idzie się w kierunku naturalnego brzmienia,  to takim nagraniom nie stanie się nic złego, a już na pewno nie powinny stracić tej magii ? 

chyba że magia ma polegać na odbiorze różnicowym/porównawczym, że zaraz po słabszym nagraniu włączasz to dobre, wówczas nie będzie tej przepaści, dlatego że to słabsze w systemie o naturalnym brzmieniu zostanie odtworzone na wyższym poziomie satysfakcji dla ucha. Inaczej mówić na na tych zmianach korzystają więcej słabe nagrania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 14:28, rochu napisał:

A ja kontestuję ten audio-patriotym, który na AS zapanował wraz z Obecną Zmianą.

Pozbyłem się całej rodzimej elektroniki i kabli a gdy znajdę kupca-pasjonata to pozbędę się też wreszcie ostatnich posiadanych przez mnie krajowych kolumn.

Koniec z garażem.

Cześć.

Rozumiem, że nie podoba Ci się gdy patriotyzmem wywyższa się kiepski produkt. Zgodzę się z taką tezą, prowadzi ona do nikąd i jest pseudo-patriotyczna.

Ja jednak w tym wątku nie widzę takiej atmosfery. Widzę za to coś innego.

Naszą narodową wadę dobrze oddaje powiedzenie "... aby mojemu sąsiadowi zdechła ta krowa". Chodzi o sytuację w której sami nie mamy, lub nie potrafimy stworzyć czegoś (też sukcesu, nie tylko produktu) i widząc, że naszemu sąsiadowi się powiodło, nie cieszymy się z tego i nie szukamy inspiracji, tylko życzymy jemu porażki. Tym większe jest to życzenie porażki, jeśli dotyczy osób zajmujących się tym samym.

Wolałbym, abyśmy mieli wszyscy więcej wiary w samych siebie, więcej pokory i tolerancji. 

Powszechnie znane jest, że w USA ludzie cieszą się, gdy sąsiadowi się powiodło i kupił sobie np. nowe lepsze auto. 

Ucieszmy się i my z sukcesu sąsiada, dodajmy jemu i samym sobie siły, nawet wtedy jeśli droga którą poszedł nasz sąsiad jest inna aniżeli my wybraliśmy. Nawet jeśli to co widzimy, my uznajemy jako wady. Ktoś inny może widzieć w tym zaletę.

Wszystkim Wam konstruktorzy szczerze życzę sukcesu. Takiego jaki osiąnął Łukasz a nawet większego.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Trab

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 8.05.2019 o 20:40, Trab napisał:

Ucieszmy się i my z sukcesu sąsiada, dodajmy jemu i samym sobie siły, nawet wtedy jeśli droga którą poszedł nasz sąsiad jest inna aniżeli my wybraliśmy

U nas to nie przejdzie :-(((

Już małym dzieciom jest przekazywane polskie "ja"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 20:40, Trab napisał:

Powszechnie znane jest, że w USA ludzie cieszą się, gdy sąsiadowi się powiodło i kupił sobie np. nowe lepsze auto.

Wybacz, nie żyjemy w kraju, który zbudowali potomkowie pracowitych i bogobojnych kwakrów i innych purytanów, gdzie powodzenie jest oznaką łaski Najwyższego, gdzie nieprzerwanie lokalna wspólnota rządzi się od 300-400 lat, gdzie nie wyciąga się ręki do rządu aby dał lecz sprawy bierze się w swoje ręce, etc.

Nasi praszczurowie swoich kwakrów pozbyli się w 1658 roku.

I pozamiatane.

W dniu 8.05.2019 o 20:40, Trab napisał:

Naszą narodową wadę dobrze oddaje powiedzenie "... aby mojemu sąsiadowi zdechła ta krowa".

Mnie to akurat jest obojętne.

To co napisałem, napisałem na podstawie kilkudziesięciu lat zabawy w audio - w tym także audio rodzimej produkcji. Wydałem na to swoje, ciężko zarobione pieniądze i za każdym razem gdy kupowałem polski produkt - wtapiałem kasę.

Nie będę ukrywał, że niektóre rodzime klonkry nawet nie odsprzedawałem ale rozdałem za darmo by się nie musieć na to więcej patrzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rochu napisał:

i za każdym razem gdy kupowałem polski produkt - wtapiałem kasę.

To nie można było posłuchać przed zakupem i wybrać to się podoba ? Kto zmuszał do zakupu ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jello napisał:

Ciężko pracujący kwakrzy jak widać lubią wtapiać kasę w Lampizatora.

Raczej skośnoocy Azjaci, żyjący z pracy niewolniczej w szwalniach i handlu białym proszkiem.

1 minutę temu, Silver_85 napisał:

To nie można było posłuchać przed zakupem i wybrać to się podoba ? Kto zmuszał do zakupu ? 

Czasem tak, czasem nie.

Sam zresztą wiesz jaki szoł potrafi odstawić twój ulubiony producent bezmetkowców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rochu napisał:

Sam zresztą wiesz jaki szoł potrafi odstawić twój ulubiony producent bezmetkowców.

Mam wrażenie , że prowadzisz jakąś krucjatę. Przez wiele lat byłeś omamiany i nagle się obudziłeś ? Jeśli ta to współczuje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Silver_85 napisał:

Mam wrażenie , że prowadzisz jakąś krucjatę.

Jeżeli nazwiesz krucjatą bycie głosem na puszczy wołającym o minimum przyzwoitości i uczciwości, pozbawienie branży możliwości pisania w wątkach merytorycznych i przywrócenie forum zwykłym użytkownikom, nie naganiaczom - to tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rochu wygląda mi to na inną wojnę bo uparłeś się na polskich producentów. Innej branży nie ma na forum ?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Silver_85 napisał:

Rochu wygląda mi to na inną wojnę bo uparłeś się na polskich producentów. Innej branży nie ma na forum ?  

Kto mówił o jakieś wojnie?

Może daruj sobie erystykę w stylu obecnej zmiany.

 

Mam prawo mieć swoje zdanie i je prezentować.

Przynajmniej póki nie dostanę ostatecznie bana na AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 godzin temu, rochu napisał:

...pozbawienie branży możliwości pisania w wątkach merytorycznych ...

 

Niestety tendencja jest do co raz to śmielszego bajkopisarstwa...Wydaje mi się że w naszych polszych klimatach ułańską fantazję trzeba filtrować . Perełki się też mogą zdarzyć .

 

Może wydawać się to nie sprawiedliwe w stosunku np. do brytyjskiego forum gdzie niejaki Alan Shaw (branża) się udziela , pisze, podpowiada użytkownikom swych produktów aby postawili je na stołkach z Ikei i podpinali jakimikolwiek MIEDZIANYMI kablami. Tyle że to inna nacja , kultura , temperament ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 21:25, rochu napisał:

Jeżeli nazwiesz krucjatą bycie głosem na puszczy wołającym o minimum przyzwoitości i uczciwości, pozbawienie branży możliwości pisania w wątkach merytorycznych i przywrócenie forum zwykłym użytkownikom, nie naganiaczom - to tak.

Popieram Cię obiema rekoma. Forum idzie w bardzo zlym kierunku i szkoda ze tak się dzieje. 

Nie jestem natomiast negatywnie nastawiony do wszystkich polskich producentów, bo są wyjątki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując wątek jutro mam zamiar odsłuchać DAC ONE w wersji lampowej. Trzy tygodnie miałem u siebie 2 Lamizatory także będę miał porównanie. Na razie Golden Atlantic brzmi najlepiej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bartekkw napisał:

Kontynuując wątek jutro mam zamiar odsłuchać DAC ONE w wersji lampowej. 

W jakim sensie kontynuując wątek wpisem o DAC ONE?, ten wątek jest jakby o Lampizatorze. ? 

...coś w powietrzu chyba wisi kolejny pogrom Lampiego ? 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, m4tech said:

W jakim sensie kontynuując wątek wpisem o DAC ONE?, ten wątek jest jakby o Lampizatorze. ? 

...coś w powietrzu chyba wisi kolejny pogrom Lampiego ? 
 

 

Była mowa wcześniej o porównaniu przez Kol. pepe. Stąd mój wpis. Również będę miał okazję posłuchać to się podzielę wrażeniami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bartekkw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartekkw napisał:

Również będę miał okazję posłuchać to się podzielę wrażeniami. 

Dla mnie dość wymowne jest zainteresowanie tymi porównaniami użytkowników Lampiego ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, m4tech napisał:

Dla mnie dość wymowne jest zainteresowanie tymi porównaniami użytkowników Lampiego ? 

Nie wietrzyłbym tu spisku: pepe miał wszystkie opisywane przezeń urządzenia na testach i wg mnie poprawnie wstawił swoją recenzję w tym wątku. Tym niemniej fakt- opisy RT-Project powinny się pojawiać z swoim wątku. Ale porównania z Lampizatorem, to już niekoniecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, m4tech said:

Dla mnie dość wymowne jest zainteresowanie tymi porównaniami użytkowników Lampiego ? 

Ja poszukuję rozwiązania dla mnie optymalnego - również kosztowo. Jest Mytek Brooklyn DAC+ (notabene niezły), był przez chwilę Altantic+ i GA. Zobaczymy co dalej. Myśle że może to stanowić jakąś mapę dla kolejnych osób szukających dac'a 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 3.05.2019 o 22:50, pepe napisał:

Piszę o tym nie bez kozery – mam umysł ścisły i skłonny do analitycznego myślenia. 46 lat zdążyło mnie już nauczyć, że wbrew naszemu chciejstwu racjonalny rozum czasami nie ma szans w starciu z tą pierwotną składową naszego umysłu. Mam więc świadomość, że wszystko co poniżej wyłuszczę to jedynie intelektualna rozrywka mająca na celu ogarnąć czasami sprzeczne odczucia w klarowną, pasującą do mojego dotychczasowego obrazu rzeczywistości opowieść. Jak nigdy wcześniej spróbuję jednak zrzucić krępujące więzy racjonalnego imperatywu logicznej spójności, dopuszczając do głosu wszystkie sprzeczne i wzajemnie wykluczające się odczucia. To jest właśnie owe piekło, o którym ostatnio wspominałem.

Czuję Twój ból bo mam bardzo podobnie. Chyba za bardzo daje dochodzić do głosu tej części która myśli, analizuje, kombinuje i porównuje. Czasem nawet tego nie chcę, zaczynam się denerwować na samego siebie, a w odpowiedzi dostaję, uspokój się i tak nie wygrasz, masz to w pakiecie i tyle.

U mnie chyba idzie to jeszcze dalej bo na tym samym systemie te same utwory jednego dnia wywołują mój zachwyt, wzruszenie i niesamowitą przyjemność słuchania, a kilka dni później nagle coś zaczyna mi przeszkadzać, a to balans wydaje się nie być idealny, a to pięknie wybrzmienia gdzieś znikły i scena jakby nie taka szeroka.

Aktualnie mam też inny problem. Do tej pory grałem z komputera, pasywnego z niskonapięciowym prockiem itd po USB do Lampizatora. Teraz myślę, że chciałbym zrobić krok do przodu i wycisnąć więcej z plików oraz część czasu w którym słucham muzyki przeznaczyć na słuchawki. Więc muszę zaopatrzyć się w lepszy transport, jaki? czy ma być może razem z DAC'kiem i wzmacniaczem słuchawkowym (np taki Brooklyn Bridge) czy może rozdzielić te funkcje. Jakiś osobny transport, a DAC i wzmacniacz słuchawkowy (np RME ADI-2 DAC, Burson Conductor v3, Yamamoto HA-03) jako jedno urządzenie. Każde rozwiązanie ma swoje zalety i wady i trudni mi się na cokolwiek zdecydować.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 1.03.2017 o 20:13, Blady99 napisał:

Koledzy chce wymienić swojego dac Mytek Brooklyn na Lampizator. Który model polecacie bo na stronie cieżko mi połapać sie:) DAC ma być coaxial podłączony z Linn Akurate

I jak po czasie oceniasz tę zmianę ? Nadal gości u Ciebie Lampi ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 747 napisał:

Lampizator nie gra.

Nie rekomenduję.

Powiedział ten co słuchał w swoim systemie Lampiego.

 

He, he.

 

 

Przywrócili cię do zycia i znowu siejesz zamęt swoimi nowatorskimi teoriami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pmcomp napisał:

Powiedział ten co słuchał

Nie żartuj, nie potrzebuje słuchać w swoim systemie, nie myl mnie z kimś innym.

Lepiej podaj mi przykład sytuacji, w której odnajdziesz jakąś sprzeczność moich preferencji z tym co nastąpiło nazwijmy to w odbiorze społecznym, w stosunku do podawanych przeze mnie informacji na dowolny temat tu w zakładce.

Sly 30 kupił wzmacniacze z Japonii ?

Kupił.

Polecałem tylko z Japonii ?

Polecałem.

Kupił kiedy zastąpiono układy scalone odpowiednikami dyskretnymi ?

Tak.

Kto był bezwzględnym wrogiem układów scalonych i o tym tu pisał ?

Moja skromna osoba.

Dodatkowo załapał się na nową produkcję kondensatorów elekrolitycznych, w których zanotowałem istotne postępy jakości od ok 2012 roku.

Kto pisał, że po wymontowaniu wszystkich elektrolitów z wzmacniacza jest prawie cisza ?

.......

Sly trafił na dobry okres w produkcji.

 

Czy dostrzegasz w zakładce jakąś ciekawą dyskusję na temat napędów cyfrowych ?

Nie.

Dlaczego ?

Bo żaden nie jest wystarczająco dobry, nikt czegoś takiego po prostu nie wytwarza.

 

Czy jest dyskusja na temat DAC ?

Jest.

 Z jakiego powodu ?

Każdy go może zbudować.

 

Czy porównuje ktoś /gdziekolwiek publicznie/ swój DAC z AudioNote aktualnym najwyższym ?

.........

Więc Rochu ma dużo racji w tym co pisze.

 

Pmcomp, zwróć uwagę na ..ciszę w fantastycznym, najlepszym obecnie na forum temacie jaki otworzyłeś.

Ani słowa merytorycznego, osobiście aż się wyrywam tam do polemiki, ale nie ma z kim i o czym .

Wiesz dlaczego..

Wyluzuj, powinieneś już wiedzieć, że wiem co piszę, zawsze.

24 minuty temu, pmcomp napisał:

He, he.

He he, to możesz pisać do Rodrigo, jak przyjdzie na forum z swoim opatentowanym przetwornikiem za 100 kpln.

Gdzie Rzym a gdzie Krym..?

38 minut temu, pmcomp napisał:

siejesz zamęt swoimi nowatorskimi teoriami.

Tak, mam nowatorskie teorie, ale one nie spadają z nieba Kolego od dźwiękowej "buły".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Przywrócili cię do zycia

Kto mnie wyrzucał i skąd ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.