Skocz do zawartości
IGNORED

Lampizator dac jaki wybrac


Blady99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, pantagruel napisał:

Rochu, jaka wyobraźnia? Poczytaj dyskusje na audiogonie.

Trzeba umieć ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grać może coś tam grają te lampizatory, ale wykonanie było bardzo słabe. Nie śledzę tych nowych na ile się poprawili. Audio Note Kit znacznie lepiej wypadł gdy miałem oba w porównywalnej cenie. Życzę powodzenia lampizatorowi w rozwoju, bo lubię dac-i lampowe. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, pantagruel said:

Rochu, jaka wyobraźnia? Poczytaj dyskusje na audiogonie.

Nie bądź śmieszny. Nie wiesz jak się organizuje takie dyskusje?

Przecież nie urodziłes się wczoraj ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, acapella55 napisał:

Nie bądź śmieszny. Nie wiesz jak się organizuje takie dyskusje?

Przecież nie urodziłes się wczoraj ?

 

Nie prównuj audiostereo do audiogon, to nie ta klasa. Nasz tnek jest zaściankiem, o mentalności i innych cechach nas Polaków juz nie wspominam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, pmcomp said:

Nie prównuj audiostereo do audiogon, to nie ta klasa. Nasz tnek jest zaściankiem, o mentalności i innych cechach nas Polaków juz nie wspominam.

Oczywiście, Szeptany marketing to polska specjalność. 

No bądź poważny.

To zacęło się w połowie lat 80-tych ubiegłego wieku i bynajmniej nie w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie żartuj.
 
Następny po Koledze Kaviter, który własne gniazdo..jakie to polskie ..
 
Tzw zachodnie fora są siedliskami osób z przewagą wypalonych zawodowo..
Że mają więcej środków, a co za tym idzie, większe spectrum wszystkich możliwości, - mają, i co z tego, nami posłużyli się w 1939 m in by to osiągnąć.
To im honoru ani dumy nie dodaje, mężczyzna jedyne co ma to honor, nie żadną pozycję finansową czy materialną, do grobu niczego nie zabierze, natomiast to co zbuduje na gruncie pozytywnych wartości przetrwa wieki.
Hyroyasau Kondo nie potrzebował niczego oprócz samego siebie do zbudowania legendy.
 
Forum, wystarczy że jest prawdziwe, już jest lepsze od dowolnego lukrowanego.
 
Każdy słyszy na wystawie to, co później jest przedmiotem niekończacych się rozważań na wszystkich forach.
Czego więc się doszukiwać gdzie indziej, skoro mamy tu taką samą mozliwość oceny i dyskusji ?
 
Dopiero Dan D'Agostino tchnął życie w branżę, niby tak wypełnioną nieograniczonymi środkamni i możliwościami / Relentless /.
Wszyscy już z Audiogon zdążyli wyposażyć się w ten wzmacniacz..?
/ Poza zwolennikami lamp /
Skoro nie, to niech nie cwaniakują, że tacy dobrzy są.
Ci z Audiogon nie słyszeli jeszcze własnych systemów, gdyż producentów, którzy są bohaterami opowieści tam zamieszczanych zaślepia pogoń za doczesnymi dobrami tego świata, zamiast uczciwego działania dla postępu w reprodukcji dźwięku najwyższej jakości.
Relentless im to pokazał.. podał na tacy, po prostu pogrążył ich..
Wystarczy spojrzenie na Dana D'Agostino, - Jego uśmiech i ...zazdrość innych, krzątających się, obok placzących mu się między nogami...recenzentów czy innych..domyślam się myśli innych projektantów hi end, co kołacze się w ich mądrych głowach, jakie myśli..czekam na wzmacniacz tego "innego producenta" który pokona Relentless..
........
Pmcomp, - wyluzuj.
Ja patrzę sobie na Twoj nick i czytam te i inne wywody to przestaję się dziwić, że samoloty Boeninga notują ostatnio bezawaryjność na poziomie naszego Tupolewa.
Z takim softem w kokpicie to nie ma wyjścia. - trzeba się roz....ć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, pmcomp said:

To jest moja ocena.

Do której masz oczywiście prawo. Wiedz jednak, że ludzie nie różnią się od siebie tak bardzo, więc pogódź się z faktem. Szeptany marketing istnieje wszędzie, może nie w tak nachalnej i prymitywnej formie jak tutaj ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, acapella55 napisał:

Do której masz oczywiście prawo. Wiedz jednak, że ludzie nie różnią się od siebie tak bardzo, więc pogódź się z faktem. Szeptany marketing istnieje wszędzie, może nie w tak nachalnej i prymitywnej formie jak tutaj ?

 

no własnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dzarro napisał:

Ja patrzę sobie na Twoj nick i czytam te i inne wywody

I z czym to porównujesz, przy pomocy czego, - jakimi narzedziami się posługujesz ?

Są dziś dostępne materiały video z wszystkich etapów produkcji powstawania urzadzeń, można zapoznać się, nastepnie udać na wystawę i posłuchać, słuchajac zestawiać to z procesem powstawania rzeczonych, następnie kolej na wnioski, które są jednoznacznie oczywiste, dla każdego rozsądnego człowieka, nie wiem jak inni, nie mogę za to odpowiadać, ale osobiście nie mam problemu z rozumieniem synchronizacji dla końcowego rezulatu - jakości prezentacji, jakości dźwięku.

 

Urządzenia seryjne obecne w handlu pracują tak jak zostały zaprojektowane i wykonane, handel działa dla zysku, czy ktoś jest tu czymkolwiek zdziwiony ?

Czy Relentless powstał dla zysku ?

 

Nie.

 

Powstał, narodził się z marzeń o doskonałym wzmacniaczu.

 

Czy producenci marzą o produkowaniu doskonałych urządzeń ?

 

Nie.

 

Gdyby marzyli, nie trzeba by przeciętnie 30 lat doświadczeń by złożyć zestaw / w przypadku amatorów /.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minutes ago, pmcomp said:

no własnie.

Tak, ale proceder ten jest jednakowo naganny, niezleżnie od subtelności z jaką się go uprawia ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
I z czym to porównujesz, przy pomocy czego, - jakimi narzedziami się posługujesz ?
Są dziś dostępne materiały video z wszystkich etapów produkcji powstawania urzadzeń, można zapoznać się, nastepnie udać na wystawę i posłuchać, słuchajac zestawiać to z procesem powstawania rzeczonych, następnie kolej na wnioski, które są jednoznacznie oczywiste, dla każdego rozsądnego człowieka, nie wiem jak inni, nie mogę za to odpowiadać, ale osobiście nie mam problemu z rozumieniem synchronizacji dla końcowego rezulatu - jakości prezentacji, jakości dźwięku.
 
Urządzenia seryjne obecne w handlu pracują tak jak zostały zaprojektowane i wykonane, handel działa dla zysku, czy ktoś jest tu czymkolwiek zdziwiony ?
Czy Relentless powstał dla zysku ?
 
Nie.
 
Powstał, narodził się z marzeń o doskonałym wzmacniaczu.
 
Czy producenci marzą o produkowaniu doskonałych urządzeń ?
 
Nie.
 
Gdyby marzyli, nie trzeba by przeciętnie 30 lat doświadczeń by złożyć zestaw / w przypadku amatorów /.
Na razie nie odnaleziono Twojej czarnej skrzynki więc można tylko domniemywać co poszło nie tak. Moim zdaniem - wszystko. Maszyna była bez pilota i przeznaczona na złomowanie więc tragedii nie ma. Jedno muszę przyznać - fakt że zanużony w mule, przerdzewiały - wciąż nadajesz komunikaty z tych swoich odmętów, jest swego rodzaju fenomenem.
Z mojej strony EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, acapella55 napisał:

Tak, ale proceder ten jest jednakowo naganny, niezleżnie od subtelności z jaką się go uprawia ?

 

Dlaczego naganny? To sie nazywa ... marketing. Czas przywyknąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2020 o 15:56, 747 napisał:

Byłem dwa razy pod rząd na wystawie, 2017 2018, wszystko grało tak samo dobrze i tak samo źle.

Byłem rok później i ( Lampi wg mnie ) grał bardzo dobrze, de facto w dwóch pokojach ( wg mnie ) było bardzo dobrze. W jednym z nich był z kolumnami z Indii, a w drugim bodajże sprzęt był z Litwy (kolumny?). 

@747 jacy producenci wg Ciebie są warci rozważenia poza wspomnianym AN, Luxman, Accuphase? Dwaj ostatni nie podeszli mi, ze względu na sygnaturę dźwięku, chociaż Accu nie słuchałem wysokich dzielonych zestawów. 

W dniu 3.10.2020 o 17:59, Elberoth napisał:

Lampizator właśnie kończy swój najnowszy przetwornik - Baltic. Część cyfrowa ma być taka sama jak m.in. w GG2 (Digital Engine 53). 

Też go słuchałem, chociaż nie w swoim systemie, więc nie jestem w stanie definitywnie określić go, ale słuchało się tego bardzo przyjemnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minutes ago, pmcomp said:

Dlaczego naganny? To sie nazywa ... marketing. Czas przywyknąć.

Do steku bzdur?

Przecież też nie możesz przywyknąć do tego co niektórzy tu wypisują ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, acapella55 napisał:

Do steku bzdur?

Przecież też nie możesz przywyknąć do tego co niektórzy tu wypisują ?

 

Dla niektórych to stek bzdur, dla innych święta prawda. To tak gdy dochodzi do oceny subiektywnych odczuć, które nie są mierzalne i nie są porównywalne. 

Juz niue chodzi o brak definicji hi-endu tylko o to czy odtwarzanie muzyki jest dobre czy złe. Bo ludziom podobaja się rózne rzeczy. Tym się różnimy. Moim zdaniem najlepsza definicja dobrego dźwieku to jak najwierniejsze oddanie dźwieku granego na żywo. Czyli jesli instrument brzmi "jakoś tam" na scenie to tak samo "jakoś tam" powinien zabrzmieć w domu. I tu chyba najważniejsze jest oddanie barwy grania, wszelkich szczegółów brzmienia poszczególnych instrumentów osobno i jako całości oraz odpowiedniego timingu i odwzorowanie kompletnego zakresu głośności. Bo trudno wyobrazić sobie wierne oddanie sceny i pogłosu chóru spiewającego np. w Katedrze w Kolonii. Scena 3D to TYLKO w mniejszym lub większym stponiu wyobrażenie kreowane w naszym mózgu nie mające żadnego wzorca do porównania bo trudno jednocześnie być w tej Katedrze na koncercie i słuchać go u siebie z jego kopii w domu.

Więc takie odwzorowanie w domu muzyki franej na zywo to takie nasze pobozne zyczenia aby tak było.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tatomek napisał:

nie słuchałem wysokich dzielonych zestawów

Zestaw by dobrze grał powinien być podzielony na monoblocki i pre.

Nikomu nie radzę poruszać się po producentach bez poważnego zaplecza, oraz kupować rzeczy zaprojektowanych przez nie wiadomo kogo / wykonanych nie wiadomo z czego /.

 

Nikt nikomu nie powinien niczego doradzać, jedyne co wydaje się sensowne, to wskazówki, że jeśli postąpisz tak, to będzie tak, a jeśli inaczej to musisz się liczyć z tym czy tamtym, każdy m u s i  iść sam swoją jedyną właściwą dla niego drogą rozwoju, niezwykle zindywidualizowaną.

 

Japońskie urządzenia wzmacniające są konstruowane w sposób uniwersalny, bez odstępstw od ogólnie przyjętych w tamtej kulturze technicznej dobrych praktyk.

Ktoś taki dźwięk może uznać za zbyt schematyczny, lecz ich urządzenia wybitne, są naprawdę dobre.

Są wymagające, oraz posiadają wielki ukryty potencjał / który drzemie czekając na odkrycie, oczywiście przez technika, nie przez audiofila /.

 

Napisz, jakie Ciebie interesują urządzenia, to się ustosunkuję, mnie jest trudno coś komuś doradzić, nie czynię tego standardowo, nie mogę wziąć na siebie odpowiedzialności, czy trafię w dany gust - to oczywiste / kiedy jest rozmowa na temat słuchania dla przyjemności /.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pmcomp napisał:

Więc takie odwzorowanie w domu muzyki franej na zywo to takie nasze pobozne zyczenia aby tak było.

tak jest,trzeba czasem iść posluchać na żywo,audiofilia lekko ustepuje....?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, fafarskid napisał:

Grać może coś tam grają te lampizatory, ale wykonanie było bardzo słabe. Nie śledzę tych nowych na ile się poprawili. Audio Note Kit znacznie lepiej wypadł gdy miałem oba w porównywalnej cenie. Życzę powodzenia lampizatorowi w rozwoju, bo lubię dac-i lampowe. 

Dużo, dużo lepiej to wygląda obecnie. Kiedyś wykonanie było tragiczne, nie kupiłbym, a teraz bardzo chętnie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, 747 napisał:

oraz posiadają wielki ukryty potencjał

O czym Ty piszesz :-)))))))))) ? O nieodkrytych wlasciwosciach i zaletach jakiegos tam wzmacniacza :-))))))) ? Litosci...............

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SynSama napisał:

O nieodkrytych wlasciwosciach i zaletach jakiegos tam wzmacniacza

 

 

Nie wiem jakie masz podstawy do negowania takiej tezy, ale mnie na przestrzeni lat doświadczeń udało się zaobserwować stałe właściwości, które są cechą tego sprzętu, już sama wrażliwość na najdrobniejsze niuanse dotyczące okablowania wywołuje respekt.

Japoński sprzęt, a wiele na to wskazuje że i firmy są zhierarchizowane, na podstawie rozpoznania danego modelu, można "przesunąć" ich fabrycznymi metodami - nie żadną własną twórczością - właściwości techniczne danego na wyższy poziom.

Tylko najlepsze i najwyższe modele są "zamknięte technologicznie" na amen / wszystko na to wskazuje /.

 

Jest oczywiste, że tego typu działania są dość trudne, czasami bardzo ryzykowne.

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@747

W jednym z postów kilka miesięcy temu pochlebnie wypowiadałeś się na temat przetwornika SONY DAS703ES.

Czy miałeś okazję słuchać zestawu SONY CDP-R1A oraz DAS-R1A?

Pytam gdyż posiadam taki zestaw i ciekaw jestem Twojej opinii na temat klasy ww urządzeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.10.2020 o 19:51, pmcomp napisał:

Bo trudno wyobrazić sobie wierne oddanie sceny i pogłosu chóru spiewającego np. w Katedrze w Kolonii. Scena 3D to TYLKO w mniejszym lub większym stponiu wyobrażenie kreowane w naszym mózgu nie mające żadnego wzorca do porównania bo trudno jednocześnie być w tej Katedrze na koncercie i słuchać go u siebie z jego kopii w domu.

 

 

Pozdro

Nie do końca jest to prawdą. Odwzorowanie sceny to jeden z wyróżników hi-endowego grania. W dobrze przyrządzonej akustyce i przy prawidłowym skonfigurowanym sprzęcie scena z nagrania jest odtworzona prawidłowo i mamy namiastkę katedry. Nie bez powodu wydawane przecież są płyty z podaną lokalizacją instrumentów i wtedy można sobie porównać czy odtworzenie było prawidłowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jello napisał:

 W dobrze przyrządzonej akustyce i przy prawidłowym skonfigurowanym sprzęcie scena z nagrania jest odtworzona prawidłowo i mamy namiastkę katedry.

Kiedy ostatnio byłeś w katedrze na koncercie organowym albo na koncercie chóru?

Przy organach jest wogóle fajna sprawa bo instrument jest z tyłu i gra akustyka.

 

Masz rację ... namiastka. Bardzo mała namiastka.

Godzinę temu, jello napisał:

Nie bez powodu wydawane przecież są płyty z podaną lokalizacją instrumentów i wtedy można sobie porównać czy odtworzenie było prawidłowe.

Tia ... szczególnie dla orkiestry symfonicznej z 70-oma instrumentami.

 

Mam chyba ze dwie takie płyty. Audiofilskie plumkanie na kilka instrumentów. Wtedy jest OK. Dla symfoniki albo w takich salach jak katedry nie ma szans żeby to na żywo jakos porównać do nagrania z nosnika.

W wiekszosci przypadków ta sławna audiofilska scena to jedynie nasze wyobrażenie i praca mózgu. I każdy słuchacz tego samego systemu i tej samej realizacji ma prawo to nagranie odbierać inaczej 8 każdy bedzie miał rację. Bo jego mózg tak a nie inaczej odbiera dzwięki. I wszyscy bedą mieli rację. Wykluczam całkiem głuche lub inaczej upośledzone osobniki.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, pmcomp napisał:

Kiedy ostatnio byłeś w katedrze na koncercie organowym albo na koncercie chóru?

Przy organach jest wogóle fajna sprawa bo instrument jest z tyłu i gra akustyka.

 

Masz rację ... namiastka. Bardzo mała namiastka.

Tia ... szczególnie dla orkiestry symfonicznej z 70-oma instrumentami.

 

Mam chyba ze dwie takie płyty. Audiofilskie plumkanie na kilka instrumentów. Wtedy jest OK. Dla symfoniki albo w takich salach jak katedry nie ma szans żeby to na żywo jakos porównać do nagrania z nosnika.

W wiekszosci przypadków ta sławna audiofilska scena to jedynie nasze wyobrażenie i praca mózgu. I każdy słuchacz tego samego systemu i tej samej realizacji ma prawo to nagranie odbierać inaczej 8 każdy bedzie miał rację. Bo jego mózg tak a nie inaczej odbiera dzwięki. I wszyscy bedą mieli rację. Wykluczam całkiem głuche lub inaczej upośledzone osobniki.

 

Pozdro

Z symfoniką w ogóle jest trudno z wielu także innych względów. Ale słyszałem nagrania muzyki dawnej brzmiące bardzo przekonująco, z holograficznymi planami. Nie przesadzaj.

47 minut temu, pmcomp napisał:

Kiedy ostatnio byłeś w katedrze na koncercie organowym albo na koncercie chóru?

Przy organach jest wogóle fajna sprawa bo instrument jest z tyłu i gra akustyka.

 

Masz rację ... namiastka. Bardzo mała namiastka.

Tia ... szczególnie dla orkiestry symfonicznej z 70-oma instrumentami.

 

Mam chyba ze dwie takie płyty. Audiofilskie plumkanie na kilka instrumentów. Wtedy jest OK. Dla symfoniki albo w takich salach jak katedry nie ma szans żeby to na żywo jakos porównać do nagrania z nosnika.

W wiekszosci przypadków ta sławna audiofilska scena to jedynie nasze wyobrażenie i praca mózgu. I każdy słuchacz tego samego systemu i tej samej realizacji ma prawo to nagranie odbierać inaczej 8 każdy bedzie miał rację. Bo jego mózg tak a nie inaczej odbiera dzwięki. I wszyscy bedą mieli rację. Wykluczam całkiem głuche lub inaczej upośledzone osobniki.

 

Pozdro

Gradacje planów w nagraniu i odtworzeniu to nie tylko praca mózgu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, 2A3_fan napisał:

posiadam taki zestaw

Gratuluję, słuchałem w RFN, to urządzenie referencyjne.

Czym to podłączasz do wzmacniacza ?

 

 

Takie urządzenia wciąż się odkrywa na nowo, wraz z rozwojem systemu czy wrażliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 747 napisał:

Gratuluję, słuchałem w RFN, to urządzenie referencyjne.

Czym to podłączasz do wzmacniacza ?

 

 

Takie urządzenia wciąż się odkrywa na nowo, wraz z rozwojem systemu czy wrażliwości.

Dziękuję.

Łącze je jednym z dwóch kabli: TMR Ramses lub takim chińskim kablem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem otwarty i wdzięczny za sugestię jeżeli proponujesz abym wymienił kabel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 hours ago, jello said:

Nie do końca jest to prawdą. Odwzorowanie sceny to jeden z wyróżników hi-endowego grania. W dobrze przyrządzonej akustyce i przy prawidłowym skonfigurowanym sprzęcie scena z nagrania jest odtworzona prawidłowo i mamy namiastkę katedry. Nie bez powodu wydawane przecież są płyty z podaną lokalizacją instrumentów i wtedy można sobie porównać czy odtworzenie było prawidłowe.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.