Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo A-5VL - dobor kolumn.


szymon1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, margaryna85 napisał:

Szymon po co ten temat ?

Nie lepiej było zapytać w wątku nie drogie kolumny do ?

A to istnieje na Forum wątek "Niedrogie kolumny do Onkyo A-5VL"? Nawet jeśli, to ten nie po to, aby wypowiadał się w nim ktoś, kto nie ma w nim nic na temat do powiedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

A to istnieje na Forum wątek "Niedrogie kolumny do Onkyo A-5VL"? Nawet jeśli, to ten nie po to, aby wypowiadał się w nim ktoś, kto nie ma w nim nic na temat do powiedzenia.

A to te Onkyo za 100 funciaków to jakiś rarytas że zasługuję na swój wątek ?

A to przepraszam , bez odbioru. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, margaryna85 napisał:

A to te Onkyo za 100 funciaków to jakiś rarytas że zasługuję na swój wątek ?

"szymon1977 audio nirvana" tak samo zasługuje na osobny wątek, jak "Elberoth audio nirvana".

9 minut temu, margaryna85 napisał:

za 100 funciaków

Jak widać klękasz przed grubymi portfelami - ja przed portfelami nie klękam.

11 minut temu, margaryna85 napisał:

A to przepraszam , bez odbioru. 

Ok, sper.j trolu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, szymon1977 napisał:

Ok, sper.j trolu.

Trolem to ty jesteś w każdym wątku gdzie sadzisz te swoje mądrości . Teraz popatrz jak to miło jak się rozwala komuś temat .

27 minut temu, szymon1977 napisał:

Jak widać klękasz przed grubymi portfelami - ja przed portfelami nie klękam

10 lat w Anglii pracy szukasz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, margaryna85 napisał:

Trolem to ty jesteś w każdym wątku gdzie sadzisz te swoje mądrości . Teraz popatrz jak to miło jak się rozwala komuś temat .

10 lat w Anglii pracy szukasz ?

Nie moja sprawa ale mieszkać w uk kilka  lat i czekać na dobrą ofertę na  tannoy warte  jakieś 500£ to dla mnie nieporozumienie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Ronaldo9 napisał:

500£

100£ / 12 miesięcy / 10 lat = faktycznie słabo mi idzie oszczędzanie. A coś w temacie napiszesz, czy przylazłeś tu tylko by dowartościowywać się trolowaniem Forum?

1 godzinę temu, margaryna85 napisał:

jak to miło jak się rozwala komuś temat

Jak widać odpowiedzieć rzeczowo i na temat, dla Ciebie jest zbyt trudne.

1 godzinę temu, margaryna85 napisał:

10 lat w Anglii prRRRrrRrrRRrRRRrRRrR...?

Smaruj kromę!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, szymon1977 napisał:

Jak widać odpowiedzieć rzeczowo i na temat, dla Ciebie jest zbyt trudne.

Jak już ktoś wcześniej napisał sprzedaj kable i kup lepszy wzmacniacz lub kolumny . Przecież ich nie słyszysz a nawet nazwą się nie chwalisz więc po co trzymasz ?

 

6 godzin temu, szymon1977 napisał:

Smaruj kromę

? W jakim burakowie się tak mówi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon1977 znam doskonale ten wzmacniacz i nie ma sensu podpinać pod niego Dyńki ani żadne inne kolumny wymagające prądu, a już na pewno nie 4 omowe. Recepta na udany dźwięk w przypadku a5vl to wysokoskuteczne monitorki grające lekka V-ka. Idź ta droga a zaoszczędzisz dużo czasu i przy okazji pieniędzy. Przykłady podalem Ci we wszesniejszym wpisie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lowfi81 napisał:

...znam doskonale ten wzmacniacz i nie ma sensu podpinać pod niego Dyńki ani żadne inne kolumny wymagające prądu, a już na pewno nie 4 omowe.

Dynaudio to takie moje marzenie, kolejne po Revolution R3. Jak Onkyo nie wyrobi, to trzeba będzie zmienić wzmacniacz.

Godzinę temu, lowfi81 napisał:

Recepta na udany dźwięk w przypadku a5vl to wysokoskuteczne monitorki grające lekka V-ka.

Baaardzo cenna uwaga, dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szymon1977 napisał:

100£ / 12 miesięcy / 10 lat = faktycznie słabo mi idzie oszczędzanie. A coś w temacie napiszesz, czy przylazłeś tu tylko by dowartościowywać się trolowaniem Forum?

 

No dobra ,wiec jaki masz budżet na kolumny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ronaldo9 napisał:

No dobra ,wiec jaki masz budżet na kolumny?

Zależy za ile sprzedam obecne graty, ale niech będzie 300-400GBP. Chciałbym monitory, troszkę bardziej żywe a niekoniecznie za tak niskim zejściem jak Tannoy Revolution R3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szymon1977 napisał:

Zależy za ile sprzedam obecne graty, ale niech będzie 300-400GBP. Chciałbym monitory, troszkę bardziej żywe a niekoniecznie za tak niskim zejściem jak Tannoy Revolution R3.

Nie znam tych monitorów ale na ebay za 350£+best offer masz tannoy precision 6,1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. Niestety na razie niczego nie sprzedałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podpiąłem z powrotem swoje R3 i jestem szczęśliwy. Do ideału oczywiście nawet się nie zbliżam, ale ten dźwięk po prostu mi pasuje. Czeka mnie jeszcze podłączenia 2x200W, ale nie chce mi się tego kolosa taszczyć z drugiego pokoju, a i ze względu na ułożenie kabli podpięcie go zamiast a-5vl to będzie spore wyzwanie. Rozmowa z poprzednim właścicielem moich R3 skłania mnie w stronę DC6T, które on aktualnie posiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: kilka gratów sprzedałem, w tym niestety moje ukochane Tannoy Revolution R3. Będę za nimi płakał...  Na razie z ciszą będą musiały walczyć malutkie JPW ML310, a czaić się będę na Tannoy Revolution DC6T, ewentualnie DC6.

Kusi też w międzyczasie spróbować czegoś innego, czyli Q Accoustics 3030i, Dali Zensor 3, może coś z Dynaudio... Czasem pojawia się też B&W 606, ale to chyby totalnie odmienne granie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy DC6T spodobają się bardziej po R3, R-ki mają bas trochę lepszy i to tekstylna kopułka, inny styl. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się okaże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem odmiany - mam odmianę: sprzedałem Tannoy Revolution R3 - kupiłem B&W 606. Pora na wrażenie po pierwszym podłączeniu.

Praw fizyki się nie oszuka, i w B&W 606 bas nie schodzi tak nisko jak w R3, jest za to wyraźne podkreślenie góry. O ile co do R3 określenie ciepłe jak najbardziej pasuje, to co powiedzieć o B&W 606? Z pewnością nie są one suche, twarde nie tną uszu jak żyletki. Jeśli góra coś daje to raczej lekkość, przejrzystość, krystaliczną czystość brzmienia. Nie można więc tego traktować jako wadę, a raczej cechę charakterystyczną brzmienia. Co kto lubi. Ważne, że bas choć szczuplejszy niż w R3 wydaje się ilościowo nadążać za górą. A równowaga to podstawa.

Na temat środka na razie się nie wypowiem, bo jest 1 w nocy, nie będę dla Was budzić dzieciaków. Nawet przy cichym odsłuchu wrażenie robi za to dynamika, stereofonia i precyzja przekazu. Ogólnie rzecz biorąc widać, że te 600 funtów nie płacimy za tanie efekty w postaci dużej ilości basu, czy atrakcyjnej obudowy, a wysokiej jakość minimalizm. Dla mnie bomba!

Czy mi się taki przekaz spodoba? Czas pokaże. Obawiam się, że w metalu brakować będzie dociążenia. Ale z założenia traktuję raczej jako cenne doświadczenie, niż krok do przodu w drodze do szczęścia. Więc nawet jeśli B&W 606 nie zostaną u mnie na dłużej, to warto było poświęcić czas i pieniądze aby choć przez chwilę mieć je w swoim systemie.

Ps.

Skoro Tannoy i B&W są przeciwieństwem, to jak gra Klipsch? Nie wiem.

Psps.

B&W 606 są w stanie jak nowy, w pudełku z instrukcją, paragonem i całym (chyba) dodatkowym wyposażeniem.

 

-----

Dziękuję wszystkim za porady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Jeszcze kilka słów o B&W606: z pewnością są trudniejsze do ustawienia niż Tannoy Revolution R3. Poza postawieniem ich we wcześniej znalezionym "optymalnym" miejscu, u mnie zdała egzamin zamiana podstawek na 10cm niższe z dwóch posiadanych kompletów. No i przede wszystkim wycelowanie prosto w uszy wyostrza górę, zdecydowanie lepiej brzmią wycelowane o jakieś 30cm obok. 

Trzeba też zerknąć na pasmo przenoszenia i będąc świadomym zjawisk zobrazowanych krzywymi FM nie oczekiwać, że przy cichym odsłuchu zachwycać będzie basem monitor, który z samej natury nie tylko nie schodzi zbyt nisko, ale też nie ma zwyczajowej górki na 100Hz.

A juk już ustawimy we właściwym miejscu i damy przyzwoitą głośność (u mnie wg apki na smartfona okazało się to być wzorcowe 75dB, czyli niezbyt głośno)? Przede wszystkim B&W606 zachwycają przestrzenią. Talerze brzmią czysto, bez żadnych niepożądanych nalotów. Stopa perkusji jest mocna i szybka. Gitary elektryczne brzmią zadziornie i wyraźnie, nie zlewają się ze sobą. Ale brakować może pomruków najniższych dźwięków gitary basowej. Uciążliwe sybilanty nie występują. Zauważyłem, że kolumny bez skrupułów obnarzają kiepską jakość realizacji.

O ile przesiadka z Tannoy Revolution R3 może być szokiem, to absolutnie nie mogę B&W606 wystawić negatywnej oceny. To po prostu inny rodzaj grania, który nie każdemu musi się podobać. Jak ktoś lubi spokojne i dociążone granie, to niech po prostu B&W nie kupuje. W roli monitorów bliskiego pola, czy cichego słuchania w malutkim pokoiku też się raczej nie nadają.

A ja, choć zakup traktowałem jako zbieranie doświadczeń i brałem pod uwagę szybką odsprzedaż, to z przyjemnością odkrywam nieznane mi dotąd smaczki ukryte w ulubionych nagraniach. Jak długo B&W606 u mnie zostaną nie wiem, ale potrzeby pozbycia się ich nie odczuwam.

Jeszcze raz dziękuję za porady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2020 o 01:16, szymon1977 napisał:

Chciałem odmiany - mam odmianę: sprzedałem Tannoy Revolution R3 - kupiłem B&W 606. Pora na wrażenie po pierwszym podłączeniu.

Praw fizyki się nie oszuka, i w B&W 606 bas nie schodzi tak nisko jak w R3, jest za to wyraźne podkreślenie góry. O ile co do R3 określenie ciepłe jak najbardziej pasuje, to co powiedzieć o B&W 606? Z pewnością nie są one suche, twarde nie tną uszu jak żyletki. Jeśli góra coś daje to raczej lekkość, przejrzystość, krystaliczną czystość brzmienia. Nie można więc tego traktować jako wadę, a raczej cechę charakterystyczną brzmienia. Co kto lubi. Ważne, że bas choć szczuplejszy niż w R3 wydaje się ilościowo nadążać za górą. A równowaga to podstawa.

Na temat środka na razie się nie wypowiem, bo jest 1 w nocy, nie będę dla Was budzić dzieciaków. Nawet przy cichym odsłuchu wrażenie robi za to dynamika, stereofonia i precyzja przekazu. Ogólnie rzecz biorąc widać, że te 600 funtów nie płacimy za tanie efekty w postaci dużej ilości basu, czy atrakcyjnej obudowy, a wysokiej jakość minimalizm. Dla mnie bomba!

Czy mi się taki przekaz spodoba? Czas pokaże. Obawiam się, że w metalu brakować będzie dociążenia. Ale z założenia traktuję raczej jako cenne doświadczenie, niż krok do przodu w drodze do szczęścia. Więc nawet jeśli B&W 606 nie zostaną u mnie na dłużej, to warto było poświęcić czas i pieniądze aby choć przez chwilę mieć je w swoim systemie.

Ps.

Skoro Tannoy i B&W są przeciwieństwem, to jak gra Klipsch? Nie wiem.

Psps.

B&W 606 są w stanie jak nowy, w pudełku z instrukcją, paragonem i całym (chyba) dodatkowym wyposażeniem.

 

-----

Dziękuję wszystkim za porady.

.nie sprzedawaj ich,zmień  sieciowki i wszystko będzie dobrze ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ronaldo9 napisał:

.nie sprzedawaj ich,zmień  sieciowki i wszystko będzie dobrze ???

Jak dobrze, że on tych kabli nie słyszy . Bo już  widzę te kwieciste opisy. Z drugiej strony to trochę szkoda, bo można by się sporo dowiedzieć, a ile radości przyniosło by czytanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ronaldo9 napisał:

.nie sprzedawaj ich,zmień  sieciowki i wszystko będzie dobrze ???

Odpowiem dyplomatycznie: cieszę się, że zdaniem kolegi mój system jest tak zaje...sty, że zasługuje na dopieszczenie sieciówką, ale moim zdaniem aż tak zaje...sty nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szymon1977 napisał:

dopieszczenie 

No właśnie do tego służą kable.sa bardzo drogie i nie w każdym  systemie je słychać  ale jeżeli trafisz na ten odpowiedni to zawsze się coś w dźwięku poprawi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ronaldo9 napisał:

...jeżeli trafisz na ten odpowiedni to...

Jak już trafię, to o kablach pogadamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, vade napisał:

...to Ty zrobiłeś z siebie idiotę opisując w ten sposób twój zestaw.

Nie kolego, ja opisałem swoje subiektywne względne wrażenia po przesiadce z Tannoy Revolution R3 na B&W 606, a Ty jak idiota potraktowałeś moje wrażenia jako obiektywny opis bezwzględnej jakości.

18 minut temu, vade napisał:

No nic do jutra 

A do jutro dorośniesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.12.2020 o 12:38, szymon1977 napisał:

Jeszcze kilka słów o B&W606: z pewnością są trudniejsze do ustawienia niż Tannoy Revolution R3. Poza postawieniem ich we wcześniej znalezionym "optymalnym" miejscu, u mnie zdała egzamin zamiana podstawek na 10cm niższe z dwóch posiadanych kompletów. No i przede wszystkim wycelowanie prosto w uszy wyostrza górę, zdecydowanie lepiej brzmią wycelowane o jakieś 30cm obok. 

Trzeba też zerknąć na pasmo przenoszenia i będąc świadomym zjawisk zobrazowanych krzywymi FM nie oczekiwać, że przy cichym odsłuchu zachwycać będzie basem monitor, który z samej natury nie tylko nie schodzi zbyt nisko, ale też nie ma zwyczajowej górki na 100Hz.

A juk już ustawimy we właściwym miejscu i damy przyzwoitą głośność (u mnie wg apki na smartfona okazało się to być wzorcowe 75dB, czyli niezbyt głośno)? Przede wszystkim B&W606 zachwycają przestrzenią. Talerze brzmią czysto, bez żadnych niepożądanych nalotów. Stopa perkusji jest mocna i szybka. Gitary elektryczne brzmią zadziornie i wyraźnie, nie zlewają się ze sobą. Ale brakować może pomruków najniższych dźwięków gitary basowej. Uciążliwe sybilanty nie występują. Zauważyłem, że kolumny bez skrupułów obnarzają kiepską jakość realizacji.

O ile przesiadka z Tannoy Revolution R3 może być szokiem, to absolutnie nie mogę B&W606 wystawić negatywnej oceny. To po prostu inny rodzaj grania, który nie każdemu musi się podobać. Jak ktoś lubi spokojne i dociążone granie, to niech po prostu B&W nie kupuje. W roli monitorów bliskiego pola, czy cichego słuchania w malutkim pokoiku też się raczej nie nadają.

A ja, choć zakup traktowałem jako zbieranie doświadczeń i brałem pod uwagę szybką odsprzedaż, to z przyjemnością odkrywam nieznane mi dotąd smaczki ukryte w ulubionych nagraniach. Jak długo B&W606 u mnie zostaną nie wiem, ale potrzeby pozbycia się ich nie odczuwam.

Jeszcze raz dziękuję za porady.

Totalna kupa bzdur. Niestety nie mogę więcej nic napisać ze względu na przychylnego ci moderatora, który usunął połowę, nie wygodnej dla ciebie, aczkolwiek doskonale obnażającej twoje dyletanctwo rozmowy. To co zapamiętałeś powinieneś długo pielęgnować w swojej głowie, która służy tylko do jedzenia. 

W dniu 4.12.2020 o 00:05, szymon1977 napisał:

Nie kolego, ja opisałem swoje subiektywne względne wrażenia po przesiadce z Tannoy Revolution R3 na B&W 606, a Ty jak idiota potraktowałeś moje wrażenia jako obiektywny opis bezwzględnej jakości.

A do jutro dorośniesz?

Chęć zabłyśnięcia opisem rodem z audiofilskich czasopism nie jest wrażeniem subiektywnym. 

Co do dorastania to musisz sobie sam poradzić. Bo tutaj pielęgnowane są oczywiście przez przychylnego tobie moderatora, który pewnie i ten post usunie,  takie niedorozwinięte osobowości jak twoja. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...

No więc gra sobie u mnie Onkyo a-5vl i B&W 606. W zasadzie nie mam zastrzeżeń i jeśli miałbym coś zmieniać, to nie bardzo nawet wiem w jakim kierunku. Co myślicie o uzupełnieniu dołu subem REL Quake 2?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2021 o 02:35, szymon1977 napisał:

No więc gra sobie u mnie Onkyo a-5vl i B&W 606. W zasadzie nie mam zastrzeżeń i jeśli miałbym coś zmieniać, to nie bardzo nawet wiem w jakim kierunku. Co myślicie o uzupełnieniu dołu subem REL Quake 2?

Rel nie miał nigdy takiego modelu jak Quake 2 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.