Skocz do zawartości
IGNORED

Tannoy Precision 6.2 i 6.4, a Tannoy Revolution XT 8F


Ireneusz Janowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rega, Roksan na pewno sie zgraja.

Tez lubie bliskie granie. Podobalo by ci sie u mnie ;P

 

Tylko podstawowe pytanie co jest twoim zrodlem. Z czego grasz. Ciagle mowimy o wzmacniaczach a jakosc zrodla jest tak samo wazna. Czego w dzwieku nie ma wzmacniacz nie wzmocni ;)

Moze tu masz slabszy punkt nawet?

 

Dokładnie bliskie granie to miałem na myśli i co do basu według mnie jest go poprostu za dużo nie moge mocno rozkrecik marantza bo zaraz wszystko wrecz sypie sie w pokoju a lubie czasem głosno posłuchac a tu sie poprostu nie da dla próby podłaczylem ca a1 i tam ten bas jest duzo mniejszy łągodniejszy może isc w strone CA? mialem pare modeli 650,640,a300 i takie łagodne granie mi odpowiadało ....a ten marantz gra tak jak by na siłe czasami jakby pompował bas...cieżki jest

 

Co do żródła tak jak pisałem chromecast audio optycznie do marantza....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw posłuchaj jeżeli możesz, nie jest to wybitne CD. Wolałbym mimo wszystko kupić lepsze CD używane i postawić dla obsługi sieciowej RPI3 lub mikrokomputer na Daphile. Z tej firmy jako tako gra dopiero model CD-N500 (stary model). Możesz kupić takiego Nad-a C5420, 542, 545. Wybór jest spory, zagra to dużo lepiej, a lasery są tanie.

Ok, ale w ten sposób mnożę piloty, utrudniam sobie i użytkownikom obsługę. Ale rzeczywiście napędy CD NADa, na rynku wtórnym są niezłych cenach.

 

.a ile u cb już grają?

U mnie jeszcze nie grają. Wczoraj złożyłem na nie wstępne zamówienie.

 

Zastanawiam sie też nad wymiana wzmaka na coś lepszego myślałem nad cxa60 lub 80 cambridga słuchałeś może tego zestawienia?

Mój pierwszy kontakt z tymi kolumnami, to właśnie odsłuch z CXA80 wraz CXC. Kontakt na tyle udany, że nie chcę innych kolumn. Tego dnia słuchałem jeszcze Dali Opticon 6, Monitor Audio Silver, oraz Wharfedale Diamond 10.7

Tannoye były najbardziej dokładne, najwięcej szczegółów, a do tego dały najwięcej basu spośród wymienionych. Stąd mega dziwi mnie opinia, że...

 

Spodziewałem się tego basu trochę więcej z tych "dwudziestek" a tu pod tym względem ku mojemu zdziwieniu dosyć skromnie wypadły.

 

..bo z Cambridgem grało to naprawdę dobrze (jak na moje amatorskie ucho).

Słuchałem również XT8F z amplitunerem Onkyo RZ800 (źródło pendrive z FLAC'ami) i tu np. basu nie był w ogóle. Musiałem podkręcać bass potencjometrem, żeby w ogóle coś się pojawiło. Potem podłączyliśmy jeszcze najprostszy model amplitunera Yamahy V477 i tu basu było w trzy dupy, ale był to bass dudniący. Nie szło słuchać. Dopiero włączenie trybu DIRECT pozwoliło na normalne słuchanie i w sumie grało to momentami lepiej niż Onkyo, ale lata świetlne za CXA80.

Jedyna moja uwaga do CXA80 to wysokie tony były trochę zbyt metaliczne, ale też bez przesady.

 

Cambridge do tannoya to zły pomysł,

Dlaczego?

Co sądzisz o połączeniu NAD i XT8F? Na forach zagranicznych można znaleźć informacje, że CA i NAD produkowane są w tych samych fabrykach. Coś wiesz na ten temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie ostatnio okazje posłuchać 8F bo myślę o zmianie kolumn i brałem ten model pod uwagę i powiem szczerze niczym specjalnym nie urzekły mnie te kolumny. Spodziewałem się tego basu trochę więcej z tych "dwudziestek" a tu pod tym względem ku mojemu zdziwieniu dosyć skromnie wypadły. Przeciętne granie, przeciętny bas. Bardzo przereklamowane kolumny, ale ogólnie brzmieniowo swojej ceny jak najbardziej warte. Dla mniej wymagających użytkowników będą OK. Aha, trochę odpustowy wygląd no, ale to już wiadomo kwestia gustu.

Precision 6.4 dużo, dużo wyższa liga.

Tylko dowodzisz ze sluchales na jakiejs kiepskiej i niedopasowanej elektronice. Jest dokladnie wszystko odwrotnie niz piszesz.

 

Co do żródła tak jak pisałem chromecast audio optycznie do marantza....

To cos?

chromecast-audio.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci powiem że jak postawisz dobrej jakości DAC to szczęka opadnie ci z wrażenia ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do basu według mnie jest go poprostu za dużo nie moge mocno rozkrecik marantza bo zaraz wszystko wrecz sypie sie w pokoju a lubie czasem głosno posłuchac a tu sie poprostu nie

Polecam gąbeczki w bass refleks ;) tylko nie za gęste i nie za mocno/głeboko wkładasz bo skrócisz bardzo zejście basu. Pomaga w niezbyt dużych metrażach.

 

Kontrola basu w ogromnym stopniu zależy od jakości źródła..co wprost kieruje do poprzedniej mojej wypowiedzi na ten temat..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafa
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czym sluchales, gdzie?

 

U mnie mam w domu starego A1 miałem go wcześniej przy f3

 

To Ci powiem że jak postawisz dobrej jakości DAC to szczęka opadnie ci z wrażenia ;)

 

Mówisz? tylko teraz który bo jest tego zatrzesienie. W ten weekend postaram sie cos wypożyczyć i sprawdzić w domu chociaż z dwa ale do tego mam tylko dwa sklepy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Irdac arcam polecam, a zamiast chromecasta raspberry i bedziesz bardzo zadowolony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irdac arcam polecam, a zamiast chromecasta raspberry i bedziesz bardzo zadowolony

 

Jak możesz opisać swoimi słowami granie irdaca? czy słuchałaś xt6f? Płeć żeńska tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Z xt6f nie słuchałam. Po wpięciu w mój system irdaca dźwięk nabrał "powietrza", zdecydowanie pojawiła sie głębia, przestrzeń, scena się otworzyła. Nie wiem czy dobrze to opisuję ale u mnie zdecydowanie na plus. Dodatkowa poprawa po podpięciu raspberry, wcześniej miałam laptopa z foobar, tidal, spotify, później postawiony Daphile. Raspberry z kartą hifiberry i system runeaudio zdecydowanie lepiej gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z xt6f nie słuchałam. Po wpięciu w mój system irdaca dźwięk nabrał "powietrza", zdecydowanie pojawiła sie głębia, przestrzeń, scena się otworzyła. Nie wiem czy dobrze to opisuję ale u mnie zdecydowanie na plus. Dodatkowa poprawa po podpięciu raspberry, wcześniej miałam laptopa z foobar, tidal, spotify, później postawiony Daphile. Raspberry z kartą hifiberry i system runeaudio zdecydowanie lepiej gra.

 

Super Dziekuje ci bardzo zalezy mi właśnie na przestrzeni bo z tego co czytam tannoy potrafi to łądnie zagrać..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do seri revolution pasują jaśniejsze wzmacniacze. Cambridge ,audiolab. Chodź dziwi mnie że tak wzmaga się u ciebie bas przy 6006. Może inne ustawienie kolumn? Obstawial bym akustykę.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany jeszcze nowymi tanniyami zapraszam do końca marca negocjujemy od starszej niższej ceny. Od kwietnia cena sporo do góry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cambridge do tannoya to zły pomysł,

 

Do seri revolution pasują jaśniejsze wzmacniacze. Cambridge

 

Kolego przelatujesz po wszystkich tematach, nie odpowiadasz na pytania Ci zadane, a do tego na jednej stronie sam sobie zaprzeczasz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do seri revolution pasują jaśniejsze wzmacniacze. Cambridge ,audiolab. Chodź dziwi mnie że tak wzmaga się u ciebie bas przy 6006. Może inne ustawienie kolumn? Obstawial bym akustykę.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany jeszcze nowymi tanniyami zapraszam do końca marca negocjujemy od starszej niższej ceny. Od kwietnia cena sporo do góry.

 

U nas też poszły do gory kilka tygodni temu teraz po 1200f ciekawe skad takie skoki?

 

Naprawde strasznie wali czasem poprostu przełaczam na inna piosenke bo nie moge słuchać latałem z kolumnami po pokoju z 4 stron różne ustawienia i nic zawsze to samo strasznie sie wzbudza taki czasem jakby naprawde na siłe ....ale zejścia czasem bardzo ładnie brzmia ale ten wyższy kompletnie mi nie pasuje...

 

To Ci powiem że jak postawisz dobrej jakości DAC to szczęka opadnie ci z wrażenia ;)

 

Właśnie taką miałem nadzieje przy zakupie tannoya mi sie wydaje że tu jest wina marantza poprostu nie moje granie na weekend podejde do sklepu posłuchać kilku konfiguracji i coś wybiore może rega,roksan,arcam,audiolab,cambridge opisze wrażenia

 

Kolego przelatujesz po wszystkich tematach, nie odpowiadasz na pytania Ci zadane, a do tego na jednej stronie sam sobie zaprzeczasz...

 

Oj tam weekend sie zaczyna ...trzeba brać poprawke hahahah

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też poszły do gory kilka tygodni temu teraz po 1200f ciekawe skad takie skoki?

Rzekomo kurs Euro do Dolara.

Duża część producentów zapowiedziała.

 

Kolego przelatujesz po wszystkich tematach, nie odpowiadasz na pytania Ci zadane, a do tego na jednej stronie sam sobie zaprzeczasz...

Tak jest jak się robi 10 rzeczy na raz. Pasuje.

Jesli nie odpowiedziałem na któreś z Twoich pytań zadaj proszę ponownie, odniosę się do niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie odpowiedziałem na któreś z Twoich pytań zadaj proszę ponownie, odniosę się do niego.

Pytałem raz dlaczego Cambridge wg Ciebie nie pasuje do XT8F, chociaż jak zaznaczyłem już nie wiem, czy polecasz, czy wprost przeciwnie.

Druga kwestia, to było pytanie na jakich warunkach wypożyczasz sprzęt do odsłuchu, po tym jak sam to zaproponowałeś w jednym poście.

 

To zamów proszę Roksana K3, kolor czarny ( on się tam jakoś u nich dziwnie nazywa )

Wezmę jeszcze do odsłuchu, jeśli będzie OK i cena rozsądna to się dogadamy.

Coś się ruszyło w temacie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tannoya pasują jaśniejsze wzmacniacze. Cambridge audiolab itp. Aczkolwiek audiolab bardziej. Gra po prostu mocniej.

Wplacasz kaucję sprzęt wysyłamy na kilka dni na testy do uzgodnienia. Pasuje odsyłamy fakturę nie pasuje odsylasz oddajemy kasę.

Najprościej jak się da.

 

Tak ruszyło się :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz mocno zalezy od preferencji. Dla mnie np wazniejsze jest jak wzmacniacz prezentuje srednice, zeby nie byla wycofana a moze byc lekko wypchnieta. To mi pasuje z Tannoyami.

 

Trzeba esperymentowac zeby znalesc swoja droge ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie np wazniejsze jest jak wzmacniacz prezentuje srednice, zeby nie byla wycofana a moze byc lekko wypchnieta. To mi pasuje z Tannoyami.

 

Dokładnie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie np wazniejsze jest jak wzmacniacz prezentuje srednice, zeby nie byla wycofana a moze byc lekko wypchnieta. To mi pasuje z Tannoyami.

Jesteś w stanie zasugerować jakieś konkretne modele poza tym co sam posiadasz? :)

 

Ja tych kolumn słuchałem najwięcej z Cambridgem CXA80. Grało to bardzo detalicznie, ale rzeczywiście chyba mniej średnicy było. Minus taki, że przy ostrym rocku, było bardzo metalicznie, ostro u góry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w stanie zasugerować jakieś konkretne modele poza tym co sam posiadasz?

Roksan K3, ale juz nie Caspian M2 bo gra zbyt ciezkim dzwiekiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co kaman?

Wszystko się zgadza, do nowych XT stare cambridge typu Azur 640-650, 740, 840 A to nie najlepszy pomysł, ale natomiast do starszej serii Revolution DC T i SE to całkiem było dobre połączenie i tyle. Do Serii Precision już w ogóle Serii Azur bym też nie polecał.

 

Ja jeszcze raz napiszę po doświadczeniach z Serią Precision już trochę wzmacniaczy przetestowałem i myślę, że seria XT bedzie bardziej zbliżona do Precision niż do DC starszej proponuje posłuchać z tanim Yaqinem MS30L nawet już na oryginalnych lampach chińskich zobaczycie jak może grać, a po wymianie sterujących na inne i jeszcze na koniec lampy mocy, też na jakieś inne pokaże się jeszcze z lepszej strony. Jeżeli Rigidigi lubisz dociążone granie na średnicy to zobaczysz jak może być miły dźwięk nie męczący. Rok temu wszystkim odradzałbym lampy teraz po kilkunastu odsłuchach różnych typów lamp od 2,5 tys. zł do 16 tys zł naprawdę do niektórych kolumn to idealne rozwiązanie. Druga ważna rzecz trzeba samemu posłuchać już kilka razy po sieciowych zachwytach nad jakimś modelem po odsłuchu człowiek się zastanawia tylko czy tak inni mają inny gust, czy też tak mało odsłuchiwali. I czasami naprawdę nie najdroższe konstrukcje grają dobrze. Najważniejsze jest zgranie kolumn, źródła i wzmacniacza. Ja w poniedziałek cały dzień spędziłem na odsłuchu różnych wzmacniaczy i jakbym po poradach z sieci w ciemno kupił, to pierwszego dnia po odsłuchu musiałbym sprzedawać, niestety pasują mi wzmacniacze lampowe z półki powyżej 15tys. zł nowe ale tyle nie dam, i na razie dalej zostaje Yaqin, ale jeszcze mam 2 do odsłuchania w przedziale 6-7,5 tys. zł i jak tu nic mnie nie przekona to na razie będę słucha dalej na tym samym, bo za wydane pieniądze gra naprawdę znośnie, jak żaden tranzystor w tym przedziale. Tylko podkreślam ważne jest spasowanie. Ja mam dwa zestawy i tranzystor i lampę. I tak do jednych kolumn nigdy nie dałbym lampy bo nie zagra to za dobrze, tak do niektórych połączenie może być rewelacyjne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, do nowych XT stare cambridge typu Azur 640-650, 740, 840 A to nie najlepszy pomysł, ale natomiast do starszej serii Revolution DC T i SE to całkiem było dobre połączenie i tyle. Do Serii Precision już w ogóle Serii Azur bym też nie polecał.

 

No a co z tym nieszczęsnym modelem Azur 651a.

Napisałeś, że Precision do serii Azur w ogóle nie polecasz. Z kolei do XT starych konstrukcji Azur. Jeden z kolegów napisał, że 651 to inne granie, a może te same, tylko model wzbogacony o DAC USB i wyjście do subwoofera, a brzmienie te same. Czy może jednak jest to jakaś odmłodzona konstrukcja również pod względem brzmienia? Nie śledzę tak bardzo tego rynku, dlatego zapytam Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

651a gra trochę już mięcej od 640a ale nie jest to zmiana zupełna. Raczej odnowienie modelu. Nie słuchałem ostatniej serii CXA bo tutaj wszyscy twierdzą sprzedawcy, że ta gra już inaczej. Ja mam sam 851a i do Precision podpiąłem raz i dla mnie brzmienie było bez dociążenia, super detaliczne ale i ostre na górze. 851 z serii Azur gra najlepiej i bardzo lubię ten wzmacniacz ale u mnie gra z Kef LS50 i z nimi mi odpowiada. Irytują mnie sieciowe opinie ogólne, że coś gra super lub beznadziejnie bez podawania konfiguracji. Naprawdę klucz to dobranie poszczególnych komponentów.

 

AZUR polecam do Revolution DC, nie XT - jeszcze ich nie testowałem, ale jeden znajomy chce kupić to na pewno ich posłucham jak będzie dobierał wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RobG1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZUR polecam do Revolution DC

Dzięki za odpowiedź i poradę. Hmm, w takim razie pewnie zadowoliłyby mnie DC8, bo marzy mi się coś z większymi wooferami, ale trochę za drogie cholernice na moją kieszeń :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
O co kaman?

Już to wyjaśniliśmy. Czytaj dalej

 

Ale się zrobił bałagan:)

Chyba nikt nie łączy precision z seria azur to kolumny wynagajace dużo więcej.

Linia revolution może być spinana w jaśniejszym wzmacniaczami. Z Cambridge gra dobrze gdyż same tannoy mają bardzo dobra średnicę.

Oczywiście kwestia lampy do obydwu linii czyli revolution i precision to lepsze granie.

 

Roksan k2 k3 czy tez caspian to wyższe klocki dźwiękowo od seri azur toteż ich dźwięk jest lepszy pod każdym kątem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sam 851a i do Precision podpiąłem raz i dla mnie brzmienie było bez dociążenia, super detaliczne ale i ostre na górze

Dokładnie takie samo wrażenie miałem przy CXA80 i XT8F. Mega detal, ale za ostro na górze.

 

Tak ruszyło się :)

To jak się ruszyło, bo autor wątku zaniedbuje swój temat? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zapomniał.

Od 2 dni mam w domu Roksana K3.

I nie polecam, ze względu na zbyt potężny bass.

Może komuś innemu takie granie będzie odpowiadać, dla mnie za mocno.

Gdybym miał porcelanową zastawę, to by się potłukła.

Natomiast jeśli by zniwelować ów bass, to jak z żoną porównywaliśmy granie z AZUR 551r jest różnica oczywiście na plus dla K3 - ale uważam nie warta 5000zł ( koszt K3)

Znacznie lepiej zagrała lampa Cayena 35 od K3,

Doszliśmy jednak do wniosku z żoną, że zmiana głośników z KEF na Tannoy Revolution XT 8F dała naszemu CA AZUR 551R drugą młodość i chyba na tym poprzestaniemy.

Przyszedł mi do głowy diabelski pomysł, aby może dokupić jak wzmacniacz do stereo coś z lat 80'tych Luxmana - za parę stów, ale muszę sobie o tym poczytać.

Na razie czeka mnie odesłanie Roksana

A jeśli jest ktoś z Krakowa i chce sobie posłuchać to zapraszam

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Ireneusz Janowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.