Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  79 członków

Auralic Klub
IGNORED

Auralic Klub


Roxi

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Basstech napisał:

Jest i kabelek. Dzisiaj wpadnie w system i dam znać czy coś wniósł. Zdjecie porównawcze z tym, który jest w komplecie z Tomankiem.

BTW - idąc za ciosem, robi się analogiczna obudowa do zasilacza żeby był ładny komlet.

 

20201209_211501.jpg

20201209_211516.jpg

20201209_211536.jpg

Ja zamówiłem 40cm i ...od 1,5 miesiąca opłacony, utknął między cłem a Postnord ...

Dawaj znać jak efekty....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Adah napisał:

Ja zamówiłem 40cm i ...od 1,5 miesiąca opłacony, utknął między cłem a Postnord ...

Dawaj znać jak efekty....

 

No to u mnie w miarę szybko. 22.11 wysłali a 08.12 był już na poczcie do odbioru.

Pierwsze co się rzuca na uszy to delikatne poszerzenie sceny dźwiękowej i lepsze usytuowanie instrumentów. Włączyłem nowe wydanie Delicate Sound of Thunder i tak dobrze zrealizowanej tej wersji jeszcze nie słyszałem. Bardzo dużo szczegołów pojawiło się. Przepiąłem kabel na stary i zniknęła scena dźwiękowa. Także na to ma największy wpływ wg mnie.

Mini mam wpiętego po USB do Yamahy CD-S2100 ale korci mnie, żeby spróbować z innymi DACami. Dużo pozytywnych opinii ma Chord Qutest w połączeniu z Mini. Z chęcią bym posłuchał takiego zestawu i porównał z Yamahą.

Edytowane przez Basstech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i kontynuując temat DAC do Aries Mini, dzisiaj wpadł Burson Conductor V2+ z Sabre 9018 na pokładzie, którego szukałem ponad pół roku.

Generalnie w połączeniu z Aries na nowo odkryłem słuchanie muzyki z plików. Posiadałem kiedyś HA-160 i brzmienie Bursona było mi znane. Ale wtedy były to tylko słuchawki. Tutaj jest pełnoprawny preamp z drabinką, dac i wzmacniacz słuchawkowy w jednym. Brak jakichkolwiek problemów z odtwarzaniem różnej postaci plików zarówno tych podstawowych jak i gęstych, na DSD128 kończąc. Yamaha ma czasem problemy podczas zmiany częstotliwości  np. z 44,1 na DSD. Objawia się to zniekształceniami. Trzeba na nowo przełączyć na źródło USB. Tutaj ten problem nie występuje.

Muzykalnie mistrzostwo, zarówno przestrzeń, odzwierciedlenie sceny czy poszczególnych instrumentów na bardzo wysokim poziomie. 

V2+ wpiąłem bezpośrednio do wzmacniacza w wejście Main Direct z pominięciem preampu Yamahy, wszystkich regulatorów itd. Czyste połączenie a Burson jako preamp. Myślę, że jest to najlepsze z możliwych i najkrótszych połączeń.

20210105_214221.jpg

Kotu chyba też się podoba ?

20210105_215932.jpg

20210105_220051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Basstech napisał:

V2+ wpiąłem bezpośrednio do wzmacniacza w wejście Main Direct z pominięciem preampu Yamahy, wszystkich regulatorów itd. Czyste połączenie a Burson jako preamp. Myślę, że jest to najlepsze z możliwych i najkrótszych połączeń.

Też tak kiedyś myślałem, ale jednak próby wykazały coś innego. Pre wbudowane w DACi jest najczęściej średniej jakości dodatkiem i "dorosły" przedwzmacniacz jest niezbędny dla uzyskania bezkompromisowego dźwięku. Przyznać muszę że nie słuchałem nigdy Bursona, a swoją opinię buduję na Audiolabie MDAC+ oraz Auralic Vega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ministerolnictwa napisał:

Też tak kiedyś myślałem, ale jednak próby wykazały coś innego. Pre wbudowane w DACi jest najczęściej średniej jakości dodatkiem i "dorosły" przedwzmacniacz jest niezbędny dla uzyskania bezkompromisowego dźwięku. Przyznać muszę że nie słuchałem nigdy Bursona, a swoją opinię buduję na Audiolabie MDAC+ oraz Auralic Vega.

Posłucham jednego rozwiązania a później podmienię kable i posłucham drugiego. Teraz można eksperymentować i coś z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.01.2021 o 20:49, piotrek7 napisał:

Za pośrednictwem aplikacji Auralic-a można wreszcie słuchać Radia 357 . Od razu dodałem do Ulubionych 

Czy Auralic ma możliwość nagrywania streamu radia intrernetowego tak jak np. Cocktail Audio ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Najlepiej mieć obydwa. Jeżeli natomiast miałbym wybierać to, chyba lepiej zegar, czyli Leo. Sirius to takie „rozwinięcie” i odciążenie DAC’a Vegi.

Moja opinia odnosi się jednak do zestawu G2. Prawdopodobnie w przypadku G2.1 będzie podobnie, tak dużo ich przecież nie dzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 9/14/2021 at 2:43 PM, bkeram said:

Najlepiej mieć obydwa. Jeżeli natomiast miałbym wybierać to, chyba lepiej zegar, czyli Leo. Sirius to takie „rozwinięcie” i odciążenie DAC’a Vegi.

Moja opinia odnosi się jednak do zestawu G2. Prawdopodobnie w przypadku G2.1 będzie podobnie, tak dużo ich przecież nie dzieli.

Leo to takie serce zestawu, zgadzam się z Tobą ze naturalnym wyborem byłby zegar ale..czytałem na kilku forach ze vega sama w sobie ma dobry zegar taktujący.Sam osobiście mialem okazje pożyczyć Leo wersje g2 (wtedy nie mialem jeszcze Siriusa,wiec niewiem jak to wypadłoby razem)i powiem szczerze ze różnica była baaardzo minimalna.Moze dlatego ze mialem go raptem 1dzien.

Sirius robi naprawdę dobra robotę i różnica jest słyszalna,mniejszy jitter,wiecej detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.10.2021 o 17:23, tomwox napisał:

Witam.Czy ktoś mi może pomóc.Uruchomiony wczoraj nowy Altair G2.1, odmówił posłuszeństwa.Po włączeniu uruchomił się prawidłowo.Nie daje sygnału do wzmacniacza z transportu cd, nie strimuje tidala.Co robić?

Udało się uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2021 o 14:14, bkeram napisał:

Z ciekawości. Dystrybutor ma jakiś sposób "tajemny/stacjonarny" na odblokowanie, czy musiałeś do niego zawozić?

W rozmowie telefonicznej, zalecono mi wyłączenie Auralica, następnie wciśnięcie pokrętła manipulacyjnego i ponowne włączenie.Odblokował się.Od tamtej pory, działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.01.2022 o 19:29, Marcin99 napisał:

hej,czy ktoś z forumowiczów posiada auralica sirius g 2.1?

 

Witam, ja mam od miesiąca Sirius g2.1 połączony hdmi firebird AQ z aries G2.1. 
Sirius G2.1 połączony mam AQ USB Diamond z Mcintosh MA12000. Kolumny B&W 803 d3 połączone kablami AQ thunderbird zero and bass. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, klepek1 said:

Witam, ja mam od miesiąca Sirius g2.1 połączony hdmi firebird AQ z aries G2.1. 
Sirius G2.1 połączony mam AQ USB Diamond z Mcintosh MA12000. Kolumny B&W 803 d3 połączone kablami AQ thunderbird zero and bass. 

Czesc,masz Super zestaw!Ja mam prócz siriusa  i ariesa dodatkowo vege (G2.1)wzmacniacz Mcintosh ma9000 oraz kolumny focal sopra2.

Pytanie mam odnosnie siriusa.W niektórych utworach występuje przesterowanie,nie radzi sobie z DSD.Niewiem czy znasz problem?

Mógłbyś np posłuchać utworu Unapologetic Bitch Madonny z albumu Rebel hearth ?

Daj znać jak słychać u Ciebie..

Pozdrawiam Marcin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znam problem. Ostatnio widziałem Twój zestaw na forum Auralica. Odnośnie DSD też pisałem o problemie na forum, ale producent cały czas twierdzi że u nich jest Ok. Ogólnie problem wygląda u mnie następująco: mój zestaw Ma 12000 ma możliwość obsługi DSD 512, a więc wszystko upsampluję przez Sirius G2.1 do tego formatu. Przesterowanie, kraczenie i dziwne dźwięki występują gdy w tym formacie puszczam piosenki, które w TIDAL są Masters, a w Qobuz w Hi-Res. Co zauważyłem, trzeba wejść w aplikację Auralica zmienić upsampling do DSD256 i wszystko wraca do normy. Po chwili ( ze 3 sekundy) mogę z powrotem upsamplować do DSD512 i jest Ok. Co jeszcze zauważyłem, jak upsampluję o „jeden poziom niżej aniżeli pozwala Dac” to nie ma przesterowania. A jak gram na maksymalnym Dsd występuje to zjawisko. Jeszcze tydzień temu miałem Hegel H590 i w nim było dokładnie to samo. Jego max to DSD 256 i master oraz hi-res i było to samo- przesterowanie i inne dziwne objawy. Po przejściu do DSD 128 wszystko wracało do normy. Po chwili powrót do dsd 256 i wszystko hulało aż miło. Oczywiście sugestie producenta odnośnie kabla USB nic nie dają.  
Także jak masz przesterowanie zejdz w upsamplingu o jeden niżej (ewentualnie wróć po chwili z powrotem ) u wszystko powinno być Ok ( przynajmniej u mnie tak jest). 

Odnośnie Madonny nie mam przesterowania na tym utworze  

Edytowane przez klepek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, klepek1 said:

Witam, ja mam od miesiąca Sirius g2.1 połączony hdmi firebird AQ z aries G2.1. 
Sirius G2.1 połączony mam AQ USB Diamond z Mcintosh MA12000. Kolumny B&W 803 d3 połączone kablami AQ thunderbird zero and bass. 

Czesc,masz Super zestaw!Ja mam prócz siriusa  i ariesa dodatkowo vege (G2.1)wzmacniacz Mcintosh ma9000 oraz kolumny focal sopra2.

Pytanie mam odnosnie siriusa.W niektórych utworach występuje przesterowanie,nie radzi sobie z DSD.Niewiem czy znasz problem?

Mógłbyś np posłuchać utworu Unapologetic Bitch Madonny z albumu Rebel hearth ?

Daj znać jak słychać u Ciebie..

Pozdrawiam Marcin 

48 minutes ago, klepek1 said:

Tak znam problem. Ostatnio widziałem Twój zestaw na forum Auralica. Odnośnie DSD też pisałem o problemie na forum, ale producent cały czas twierdzi że u nich jest Ok. Ogólnie problem wygląda u mnie następująco: mój zestaw Ma 12000 ma możliwość obsługi DSD 512, a więc wszystko upsampluję przez Sirius G2.1 do tego formatu. Przesterowanie, kraczenie i dziwne dźwięki występują gdy w tym formacie puszczam piosenki, które w TIDAL są Masters, a w Qobuz w Hi-Res. Co zauważyłem, trzeba wejść w aplikację Auralica zmienić upsampling do DSD256 i wszystko wraca do normy. Po chwili ( ze 3 sekundy) mogę z powrotem upsamplować do DSD512 i jest Ok. Co jeszcze zauważyłem, jak upsampluję o „jeden poziom niżej aniżeli pozwala Dac” to nie ma przesterowania. A jak gram na maksymalnym Dsd występuje to zjawisko. Jeszcze tydzień temu miałem Hegel H590 i w nim było dokładnie to samo. Jego max to DSD 256 i master oraz hi-res i było to samo- przesterowanie i inne dziwne objawy. Po przejściu do DSD 128 wszystko wracało do normy. Po chwili powrót do dsd 256 i wszystko hulało aż miło. Oczywiście sugestie producenta odnośnie kabla USB nic nie dają.  
Także jak masz przesterowanie zejdz w upsamplingu o jeden niżej (ewentualnie wróć po chwili z powrotem ) u wszystko powinno być Ok ( przynajmniej u mnie tak jest). 

Odnośnie Madonny nie mam przesterowania na tym utworze  

O widzisz, to muszę sprawdzic prze lightning ds czy tak faktycznie sie dzieję. A jak nowy mak?Ostatnio wziąłem swoją ma9000 i porownywalem w sklepie.Podoba mi sie ma12000 i chcialbym kupić, aczkolwiek zastanawiam sie również nad mc462,c2700,ale,to koszta na dodatkowe kable zasilające  i xlr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube na stronie Audio excellence Canada jest test Ma12000 i oni twierdzą, że nie będzie różnicy in plus stawiając łączony zestaw który wymieniłeś w stosunku tej integry. Twierdzą nawet że ze względu na połączenia między urządzeniami osłabia to cały układ, a w przypadku integry tory połączeń są ograniczone do minimum więc Ma12000 brzmi w ich odczuciu lepiej.

Jak już pisałem wcześniej miałem przez 1,5 roku Hegel H590, był fajny ale czegoś mi brakowało w dźwięku. Kupiłem więc MA12000 i …. Po jednym dniu chciałem go oddać ( nawet napisałem i wysłałem protokół zwrotu). Sprzedawca w rozmowie telefonicznej poprosił mnie danie jemu czasu i po 3-4 dniach stała się magia, dźwięk ( tony niskie, średnica i góra) separacja, scena, czarne tło wszystko się pojawiło i to z tak dużym rozmachem. Żona stwierdziła jednoznacznie, że Hegel to słaby przeciwnik dla Ma12000. Mcintosh ma teraz piękne doły nawet przy cichym słuchaniu, scena jest przeogromna, jednym słowem zniknęły głośniki ( o to mi chodziło i chyba tego szukałem). Dostałem propozycję wymiany Mcintosha na Diablo300 ( oczywiście z dopłatą) ale stwierdziłem że to co mam jest w 100% w moim guście i nie chcę tego zmieniać. Ma12000 dostałem też w bdb cenie -nowy fabrycznie zapakowany za 52tys. zł ( płaciłem pod koniec stycznia, bo sprzedawca poinformował mnie o podwyżkach od lutego, które rzeczywiście się pojawiły.  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, klepek1 said:

Na YouTube na stronie Audio excellence Canada jest test Ma12000 i oni twierdzą, że nie będzie różnicy in plus stawiając łączony zestaw który wymieniłeś w stosunku tej integry. Twierdzą nawet że ze względu na połączenia między urządzeniami osłabia to cały układ, a w przypadku integry tory połączeń są ograniczone do minimum więc Ma12000 brzmi w ich odczuciu lepiej.

Jak już pisałem wcześniej miałem przez 1,5 roku Hegel H590, był fajny ale czegoś mi brakowało w dźwięku. Kupiłem więc MA12000 i …. Po jednym dniu chciałem go oddać ( nawet napisałem i wysłałem protokół zwrotu). Sprzedawca w rozmowie telefonicznej poprosił mnie danie jemu czasu i po 3-4 dniach stała się magia, dźwięk ( tony niskie, średnica i góra) separacja, scena, czarne tło wszystko się pojawiło i to z tak dużym rozmachem. Żona stwierdziła jednoznacznie, że Hegel to słaby przeciwnik dla Ma12000. Mcintosh ma teraz piękne doły nawet przy cichym słuchaniu, scena jest przeogromna, jednym słowem zniknęły głośniki ( o to mi chodziło i chyba tego szukałem). Dostałem propozycję wymiany Mcintosha na Diablo300 ( oczywiście z dopłatą) ale stwierdziłem że to co mam jest w 100% w moim guście i nie chcę tego zmieniać. Ma12000 dostałem też w bdb cenie -nowy fabrycznie zapakowany za 52tys. zł ( płaciłem pod koniec stycznia, bo sprzedawca poinformował mnie o podwyżkach od lutego, które rzeczywiście się pojawiły.  
 

Wiem,ja też chcialem kupić pod koniec stycznia ma12000 ale nie mogłem sprzedać ma9000 i tak w sumie mam do dzisiaj.Zainwestowalem za to w prąd (kondycjoner,kable na złączkach furutecha ncf,gniazdka ncf,roon,zasilanie liniowe,nuc,bezpieczniki orange)I powiem szczerze ze podniosłem  poziom ma9000 naprawdę wysoko! Z czasem zmienię na ma12000,ale kusi mnie wycisnąć z ma9000 jeszcze więcej kupując ostatni brakujacy element w postaci zegara leo gx.1. Wiem ze wtedy jeszcze poszerzy sie scena i jittera ograniczy do minimum.Niewiesz za ile mozna wyrwać w pl leo?(pytam bo mieszkam w norwegii)

Co do hegli to mialem ich sporo(h160,h360,h390,hd30)tak wiec znam brzmienie,wiadomo że h590 to najlepszy,ale pewnie roznica w zasilaniu i trochę mocy w stosunku do h390 Pamiętam ze Jak kupilem ma9000 to też wyskoczylem z butów! 😀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie w dźwięku na plus zauważyłem największe zmiany po kupnie:

1. Kondycjonera AQ niagara5000

2. Sirius G2.1

3. hdmi AQ firebird do połączenia Aries z Syrius 

3. Bezpieczników SR Orange a ostatnio wymienione na SR Purple w Aries i Sirius oraz Rel s/812.

4. MA12000


Dużej zmiany nie zrobiły kable czy nawet wymienione zasilanie w Aries na to od niemieckiego producenta Stephan Horwege.

Kolejnym krokiem będzie Vega i Leo. Ale muszę się nacieszyć obecną konfiguracją. 
Mam tym samym pytanie do Ciebie. Czy w Twojej opinii dźwięk jest lepszy gdy jako DAC stosujesz Vegę w porównaniu do dac-a ma9000? Zastanawiam się czy wycisnę więcej z Vegi aniżeli z Dac2 jaki mam teraz. 
Odnośnie SR Orange to jak masz włożony bezpiecznik, S na bezpieczniku jest od środka Ma9000 a R od zewnętrznej strony?

Pomyśl też o wymianie dac1 na dac2 ( który jest w ma12000)- koszt 1000 euro. Ma dsd512 i hdmi arc co idealnie się sprawdza jako kino domowe do tv. 
Leo w Polsce dostaniesz po negocjacjach za jakieś 40 tys. zł. 

Zdjęcia mojego zestawu wrzuciłem na forum Auralic’a dzisiaj. 

Edytowane przez klepek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, klepek1 said:

U siebie w dźwięku na plus zauważyłem największe zmiany po kupnie:

1. Kondycjonera AQ niagara5000

2. Sirius G2.1

3. hdmi AQ firebird do połączenia Aries z Syrius 

3. Bezpieczników SR Orange a ostatnio wymienione na SR Purple w Aries i Sirius oraz Rel s/812.

4. MA12000


Dużej zmiany nie zrobiły kable czy nawet wymienione zasilanie w Aries na to od niemieckiego producenta Stephan Horwege.

Kolejnym krokiem będzie Vega i Leo. Ale muszę się nacieszyć obecną konfiguracją. 
Mam tym samym pytanie do Ciebie. Czy w Twojej opinii dźwięk jest lepszy gdy jako DAC stosujesz Vegę w porównaniu do dac-a ma9000? Zastanawiam się czy wycisnę więcej z Vegi aniżeli z Dac2 jaki ma ma. 
Odnośnie SR Orange to jak masz włożony bezpiecznik, S na bezpieczniku jest od środka Ma9000 a R od zewnętrznej strony?

Pomyśl też o wymianie dac1 na dac2 ( który jest w ma12000). Ma dsd512 i hdmi arc co idealnie się sprawdza jako kino domowe do tv. 
Leo w Polsce dostaniesz po negocjacjach za jakieś 40 tys. zł. 

Zdjęcia mojego zestawu wrzuciłem na forum Auralic’a dzisiaj. 

Przepraszam, bezpieczniki mam wymienione ale tylko w auralicach i zasilaczu liniowym keces p8,do maca jeszcze nie kupiłem, tak więc nie powiem Ci.

Co do daca,to tylko porownywalem tego z ma9000 dac1 z vegą g2.1 to roznica jest kolosalna! Zdecydowanie gra bardziej analogowo,moim zdaniem vega bije Dac1 w kazdym aspekcie.Poza tym korzystasz ze złącza L-Link (mniejszy jitter-sam wspomniałeś o zmianach po zastosowaniu audioquesta hdmi)

Co do kina domowego to mac służy mi jako pre-out w moim amplitunerze 11.2.Tak więc nie skupiam sie na kinie bo do kina mam amplituner.

Wiem ze Leo to juz będzie kropka nad i,mialem kiedys leo na testach w domu ale jeszcze nie mialem tak rozbudowanego  systemu jak obecnie.4dyszki to kupa kasy,a jeszcze w zeszlym roku moglem wyrwać na niecałe 30....😔

Lece oglądać zdjęcia 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marcin99 napisał:

Przepraszam, bezpieczniki mam wymienione ale tylko w auralicach i zasilaczu liniowym keces p8,do maca jeszcze nie kupiłem, tak więc nie powiem Ci.

Co do daca,to tylko porownywalem tego z ma9000 dac1 z vegą g2.1 to roznica jest kolosalna! Zdecydowanie gra bardziej analogowo,moim zdaniem vega bije Dac1 w kazdym aspekcie.Poza tym korzystasz ze złącza L-Link (mniejszy jitter-sam wspomniałeś o zmianach po zastosowaniu audioquesta hdmi)

Co do kina domowego to mac służy mi jako pre-out w moim amplitunerze 11.2.Tak więc nie skupiam sie na kinie bo do kina mam amplituner.

Wiem ze Leo to juz będzie kropka nad i,mialem kiedys leo na testach w domu ale jeszcze nie mialem tak rozbudowanego  systemu jak obecnie.4dyszki to kupa kasy,a jeszcze w zeszlym roku moglem wyrwać na niecałe 30....😔

Lece oglądać zdjęcia 😉

 

Czyli upewniłeś mnie w którym kierunku iść. Dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji, czyli kolejne moje kroki to Vega+Leo+ 2x hdmi firebird +xlr. Na szybko licząc to około 80-90tys. Kurczę, końca nie widać w dążeniu do ideału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, klepek1 said:

Czyli upewniłeś mnie w którym kierunku iść. Dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji, czyli kolejne moje kroki to Vega+Leo+ 2x hdmi firebird +xlr. Na szybko licząc to około 80-90tys. Kurczę, końca nie widać w dążeniu do ideału. 

Drogo,ale ile radochy.Dlatego trzeba powoli upgrade-ować każdy element toru.Cierpliwy to i kamień ugotuje-jak to mawiał Pudzian😀

Widzę ze masz absorbery, akustyka to pierwsza i niezbędna rzecz,od której powinno sie zacząć budować system.Mam dyfuzory i absorbery portugalskiej firmy Artnovion,estetyka na wysokim poziomie, ale cholernie dobrą robotę zrobiły u mnie panele akustyczne na suficie (ecophon master)Polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2022 o 18:19, Marcin99 napisał:

Drogo,ale ile radochy.Dlatego trzeba powoli upgrade-ować każdy element toru.Cierpliwy to i kamień ugotuje-jak to mawiał Pudzian😀

Widzę ze masz absorbery, akustyka to pierwsza i niezbędna rzecz,od której powinno sie zacząć budować system.Mam dyfuzory i absorbery portugalskiej firmy Artnovion,estetyka na wysokim poziomie, ale cholernie dobrą robotę zrobiły u mnie panele akustyczne na suficie (ecophon master)Polecam!!

W dniu 12.02.2022 o 18:19, Marcin99 napisał:

Drogo,ale ile radochy.Dlatego trzeba powoli upgrade-ować każdy element toru.Cierpliwy to i kamień ugotuje-jak to mawiał Pudzian😀

Widzę ze masz absorbery, akustyka to pierwsza i niezbędna rzecz,od której powinno sie zacząć budować system.Mam dyfuzory i absorbery portugalskiej firmy Artnovion,estetyka na wysokim poziomie, ale cholernie dobrą robotę zrobiły u mnie panele akustyczne na suficie (ecophon master)Polecam!!

Witam, na efekt nie trzeba było długo czekać. Właśnie przekonałeś mnie do kupna Vegi G2.1 ( trafiłem na zestaw powystawowy z pełną gwarancją za 22tys. Co daje odzczędność około 12 tys. więc taniej raczej nie będzie). 
czy możesz podać czym połączyłeś Vegę z Ma9000 - RCA czy XLR ?. Czy porównywałeś te dwa rodzaje połączeń i na koniec jakiej firmy masz połączenie między tymi urządzeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.