Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  79 członków

Auralic Klub
IGNORED

Auralic Klub


Roxi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie (mam nadzieję),

 

Na pokładzie mojego Devialeta jest przyzwoity DAC (USB / AES-EBU / COAX / OPT), zainteresowałem się więc transportem plików - Auralic Aries, który występuje w 2 wersjach (pełnej oraz LE). I tu pojawiły mi się wątpliwości:

 

1. Z tego, co widzę, różnica między mini sprowadza się do 2 elementów - dedykowanego zewnętrznego zasilacza i zegara femto (nie występujących w wersji LE). Interesuje mnie kwestia femto - o ile dobrze rozumiem, jego działanie polega na zsynchronizowaniu transportu z DAC, w przypadku kiedy korzystamy z łącz synchronicznych typu Coax lub Opt. Ja jednak chciałbym skorzystać z asynchronicznego łącza USB (AB), które wydaje mi się najszczęśliwsze (z technicznego punktu widzenia). Czy, przy takim połączeniu, obecność femto na pokładzie Auralica, ma jakiekolwiek znaczenie? Jeśli nie to:

a) Czy istnieją jakiekolwiek argumenty przemawiające za zakupem wersji pełnej (różnica w cenie jest spora a w końcu Tomanek ma odpowiedni zasilacz - za 600PLN, który można zastosować w wersji LE, zamiast dedykowanego, produkcji Auralica),

b) A może, w przypadku takiego połączenia (USB), lepiej zdecydować się na zakup Ariesa Mini (np. z rzeczonym zasilaczem Tomanka)? Czytając niektóre komentarze i testy odniosłem wrażenie, że za końcową jakość brzmienia (przy wykorzystaniu USB) w 99% i tak będzie odpowiadał DAC

 

2. Przez jakiś czas bawiłem się Altairem (zaraz po jego wypuszczeniu). Niestety miałem problemy ze stabilnością połączenia z siecią (po kablu) i oprogramowaniem (ds lightning). Słyszałem, że podobnie sprawa wygladała w przypadku Ariesów (choroba wieku dziecięcego?). Czy, tego typu problemy, wciąż się pojawiają, czy może nowe wersje softu są już stabilniejsze?

 

3. Czy ktoś z Was miał okazję osobiście porównywać Ariesa z Ariesem Mini (zwłaszcza po USB)?. A może porównywał ktoś Ariesa z innymi transportami (choćby Aurenderem)?

 

Będę Wam wdzięczny za komentarze i sugestie,

Pozdrawiam i życzę słonecznych świąt,

P

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę Wam wdzięczny za komentarze i sugestie,

Pozdrawiam i życzę słonecznych świąt,

P

 

Słoneczne raczej nie będą, ale zawsze można je trochę rozpogodzić w inny sposób;)

 

Nie odpowiem Tobie na wyżej wymienione pytania ponieważ mam tylko styczność z mini, jednak chcę poruszyć jedną kwestię o której wspomniałeś, tak samo stronę wcześniej przewijał się ten temat. Chodzi o zawieszanie się podczas odtwarzania, jakieś zrywki aplikacji itd.

 

Mmam modem z UPC, internet jak dobrze pamiętam to pakiet fiber 120.

Miałem ciągłe problemy pod hasłem NO DEVICE, zatrzymywanie w trakcie odtwarzania, trzeba było wyjąć kabel ethernetowy i za chwilę startował, gdy grałem po wifi to tak samo, ale wtedy należało wyjąć kabel od zasilacza. Byłem strasznie zirytowany tym i myślałem o sprzedaży auralica. Jednak przeglądając aukcje wpadł mi używany router polecany przez auralic Netgear Nighthawk R7000. Zaryzykowałem, chciałem żeby mini został.

Router jest świetny, przeglądanie stron na ipadzie czy macbooku jest o wiele szybsze niż wcześniej, no i co najważniejsze. Od kilku miesięcy ani razu nie miałem zawieszki, resetów itp.

Śmiga pięknie. Próbowałem ze starym TP-link, próbowałem ze starym Linksys i dalej były problemy.

Jestem mega zadowolony z działania mini obecnie, gdyby nie ten router i powtarzające się problemy to na pewno bym się go pozbył.

Był też niedawno na ibood router Linksys EA6900 również rekomendowany przez Auralic, cena była nieco ponad 350zł, czyli z przesyłką coś koło 400. Wiem, że to sporo, ale dla tych co mają takie problemy i szukają rozwiązania, nie ma innej rady jak zmienić router. No chyba że auralic poprawi to w jakiś sposób, ale wątpię.

 

Pozdrawiam , życzę zdrowych i radosnych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Altaira już pięć miesięcy, chodzi po wifi z tp-linkiem wszystko jest stabilne i żadnych zawieszeń nie zaobserwowałem.

 

Wiadomo, że nie u wszystkich występuje ten problem. Można trafić z odpowiednim routerem, znaczenie ma tez może dostawca internetu, model auralica. Ja o mini naczytałem się sporo o tego typu problemach. Chodzi raczej o to, że nie wszystkie procesory w routerach nie wyrabiają z buforowaniem, nie wiem, nie chcę się mądrzyć bo się na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problemy na początku ze stabilnością, zmieniłem soft w routerze na nowszy, przełączyłem się na kabel i odpukać śmiga bez problemu. Wcześniej miałem problemy ze zrywaniem "no device" po WiFi i po kablu.

Wg mnie podstawa to stabilnie pracujący router z wydajnym softem na pokładzie. Ja mam TP-Link WDR3600 ale z wgranym softem Gargoyle 1.82. Nie jest polecany, a działa idealnie.

Ja odtwarzam z plików (dysk podłączony do routera) i Tidal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

dzięki za komentarze - mam kilka pomysłów na pozbycie się problemów ze stabilnością Auraliców (łącznie z tym, że od jakiegoś czasu mam szybkie NAS'y Synology) - ale co z tym femto po USB? Macie jakąś rzetelną wiedzę na ten temat?

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Zauważyłem pewien problem z appka Lightning DS, co nieco mnie wku... ,a mianowicie, używam często dysku sieciowego jako źródła, pliki flac. Okazuje się że niestety nie da się puścić po prostu folderu click & play, tylko trzeba robić playlistę, Wkurzające ! Co więcej wrzucając juz zawartość folderu (np jakiś album) na playliście osobnej jest sortowanie alfabetyczne zamiast kolejność numerów, która jest zapisana przeciez w pliku. co skutkuje tym że tracki nie są ułożone w kolejności 1-10, tylko od A-Z lub Z-A! Strasznie mnie to wkurza !

Czy ja czego tak oczywistego jak sortowanie utworów po nr ścieżki nie widzę, czy Auralic nie jest na tyle inteligentny ?

...ktoś coś?

_ . . _

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na ipad mini którego przeznaczyłem do tego celu jest tylko sortowanie A-Z i Z-A. Co robie liste z folderu to trzeba ręcznie układać :(

W ustawieniach jest A-Z i Z-A, ale gdzie Ci tak sortuje? Jak piłki maja meta dane to sortuje wg kolejności na płycie i nigdy inaczej. To sortowanie wg alfabetu dotyczy chyba tylko jak nie masz danych w plikach o artyście, tytule, kolejności, itd.

Mi nigdzie nie sortuje po alfabecie i nigdy nie układałem kolejności, poniżej pierwszy lepszy przykład

533bb86a5f57bf25d215fd319960b171.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no niestety, nie odczytuje metadanych najwidoczniej, każdy inny soft którego używam, iTunes lub VOX Player robi to w sposób oczywisty, nawet nigdy nad tym się nie zastanawialem. App-ka Lightning DS jakby zupełnie ignorowała ten oczywisty sposób sortowania :( Do wyboru jest sort A->Z, lub Z->A, paranoja jakaś !

...na iPad i iPhone efekt taki sam.

Pliki oczywiście mają wszystkie potrzebne metadane, jednak dopóki nie wpisze przed nazwą numeracji, a nie robie tego bo to idiotyczne, wrzuca A-Z, Z-A. Jednym zdaniem, porażka.

Swoją drogą widzę że to wina softu, to i opcja PLAY FOLDER, bez robiebnia PLAYLIST też byłaby bardzo na miejscu.

_ . . _

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dodaje nr przed utworami :) taki test tylko zrobiłem. Każdy inny sprzęt u mnie widzi kolejność jak powinien, tylko nie Lightning DS, więc to nie wina pików. Pożyczyłem na sprawdzenia streamer Yamahy, gra całe foldery bez robienia specjalnie na ten cel playlist, a po wrzuceniu folderu kolejność jest zachowana jak być powinna.

Ewidentnie to Wina app-ki Aurlic. Licze na poprawkę tego stanu rzeczy przy najbliższym update, bo sprzedam go jeśli to się nie zmieni.

 

Jutro włożę dysk do niego i zobaczę czy z wewnętrzną biblioteką jest tak samo...

Edytowane przez zwyczajnyjerzy

_ . . _

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie Twoich problemów

Primo uno - po katalogach da sie odtwarzać (choć dla mnie to przeżytek), wchodzisz do katalogu, na gorze wybierasz "+" i Play Now (bez tworzenia playlisty)

Primo due - mi układa utwory wg kolejności na płycie, ale nie przeglądaj przez foldery tylko przez np Atrystow, tam masz podzielone po wykonawcach, płytach itd. Jak przeglądasz po katalogach to układa wg A-Z i to dla mnie jest oczywiste, bo co gdybys miał w katalogu 3 rożne płyty? To jak ma to ułożyć? Utwór 1, 1, 1, 2, 2, 2, itd?

Sprostowanie: nawet po katalogach układa wg oryginalnej kolejności na płycie.

Wybierz jak niżej i daj znac czy masz problem :)

bd2346b45536e842ecbdbb4280716cb5.jpg

 

Jaka masz wersje softu w Aries? Ja mam 5beta1, kilka postów wcześniej masz jak go wgrać.

Edytowane przez Grafii_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft 5.0beta2 ! ..ja przyzwyczajony jestem po folderach odtwarzać, bo! ...kolekcjonuje od dawien dawna i zbiory poważne, a foldery dlatego że mam dość sensownie poukładane np. LABEL, wewnątrz poszczególne releases-y, czasem i formaty itd. No i właśnie odtwarzam często po konkretnych LABEL-ach (np. RASTER NOTON,.. itd...) W innych playerach np przeciągam folder i leci po kolei. W LDS bez playlist przygotowanych NO WAY układa A-Z, Z-A. Taki to problem mój jest :)

 

Sposób jaki podałeś wyżej dziala prawidłowo, ale nie o to mi chodzi. Teraz chyba rozumiesz zagadnienie.

_ . . _

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiaj poświęciłem trochę czasu na konfiguracje mojego pre oraz zmiany trybów w Altairze. Muszę stwierdzić, że potrafi zagrać lepiej niż wcześniej to opisałem. Zmiana fazy, tryb master i filt dynamic zmieniły charakter tego streamera. Trzeba go tylko dobrze ustawić. Dźwięk nabrał masy, wypełnienia i wykopu = Pace, Rhythm And Timing :) O obiegowej opinii na temat Sabre w tym wydaniu można zapomnieć. Mowa o zwykłych plikach granych z NAS'a. Pojawiła się też lepiej wygrane mikrotetale i głębia, niżej schodzący bas. Trochę miałem takie odczucia, że niby jest wszystko ok, ale do uczciwego CD to mu jeszcze brakuje. Źle był ustawiony :)

Roxi możesz proszę kilka zdań więcej. Bede dzisiaj miał Altaira na kilka dni do testów, więc chciałbym go od początku dobrze ustawić.

Dzięki

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxi możesz proszę kilka zdań więcej. Bede dzisiaj miał Altaira na kilka dni do testów, więc chciałbym go od początku dobrze ustawić.

Dzięki

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Za wiele Ci już nie powiem, bo sprzedalem go razem z Krellem. Planuje w maju zakup innego streamera. Czy będzie lepszy, to czas pokaże.

Ogólnie jest Ok, ale trochę jednak dodałbym mu jakieś nuty powodującej większe zaangażowanie przy dłuższych odsłuchać. Mimoi wszystko trochę bliżej w tym graniu do techniki niż muzyki :) Jeśli miałbym Ci na coś zwrócić uwagę, to właśnie na ten aspekt. Z resztą ustawień sobie poradzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele Ci już nie powiem, bo sprzedalem go razem z Krellem. Planuje w maju zakup innego streamera. Czy będzie lepszy, to czas pokaże.

Ogólnie jest Ok, ale trochę jednak dodałbym mu jakieś nuty powodującej większe zaangażowanie przy dłuższych odsłuchać. Mimoi wszystko trochę bliżej w tym graniu do techniki niż muzyki :) Jeśli miałbym Ci na coś zwrócić uwagę, to właśnie na ten aspekt. Z resztą ustawień sobie poradzisz :)

 

Szybko poszło z Auralic'iem. Na co zmieniasz jeśli nie tajemnica ?

Ogólnie chyba sobie poradziłem. Nie do końca rozumiem funkcję pre i regulacji głosu. Jak gram z przedwzmacniaczem to da się jakoś wyłączyć to ? Jak podgłaszam pilotem pre to jednoczesnie zmienia się skala na Auralicu. Nie mam pojęcia jakim cudem reaguje na pilota od pre ???

 

Co do muzyki to mam za sobą kilka chwil dzisiaj. Porównuję do M2Tech Young DSD.

Jutro jeszcze na spokojnie posłucham, ale chyba jedyna przewaga znacząca to że jest to urządzenie all in. NIe trzeba żądnych laptopów innych transportów.

Jutro coś napiszę więcej, jeśli zmienię zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszło z Auralic'iem. Na co zmieniasz jeśli nie tajemnica ?

 

Nie planowałem go specjalnie zmieniać, ale sprzedałem "przy okazji". Nadal twierdzę, że ten Altair, to taki "punkt przełomowy" w sensie jakość cena. WIdać wyraźnie po tym streamerze, że technologia się rozwija i jest dostępna w coraz niższej cenie. Zmienię na coś "barwniejszego" mam już swój wstępny typ, ale muszę to jeszcze zweryfikować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię na coś "barwniejszego" mam już swój wstępny typ, ale muszę to jeszcze zweryfikować :)

W ogóle nas nie interesuje jaki to typ.

Możesz spokojnie powiedzieć :)

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Czy macie doświadczenia w użyciu Altaira z Roonem? W prasie piszą, że Altair może chodzić jako Roon endpoint a muzyka jest przesyłana bezprzewodowo z tabletu z Roonem do Altaira. Ma to jednak tę wadę, że tablet musi być cały czas włączony, oraz że muzyka idzie po Wi-Fi. Wolał bym użyć tabletu jedynie jako sterownika z Roonem, natomiast żeby Altair ciągnął z sieci zadaną muzykę samodzielnie. Czy to możliwe? Ktoś próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie doświadczenia w użyciu Altaira z Roonem? W prasie piszą, że Altair może chodzić jako Roon endpoint a muzyka jest przesyłana bezprzewodowo z tabletu z Roonem do Altaira. Ma to jednak tę wadę, że tablet musi być cały czas włączony, oraz że muzyka idzie po Wi-Fi. Wolał bym użyć tabletu jedynie jako sterownika z Roonem, natomiast żeby Altair ciągnął z sieci zadaną muzykę samodzielnie. Czy to możliwe? Ktoś próbował?

 

No ale Roon zawsze działa na komputerze i stamtąd jest przesyłana muzyka. Tablet służy wyłącznie do sterowania, nie musi być stałe włączony (oraz sterować można z samego komputera, jeśli Windows lub Mac, tablet nie jest konieczny). Na tableta jest tylko klient sterujący, i przez niego nie przechodzi muzyka wcale (chyba że Anroid i że odtwarzamy z Roona na tablecie jako endpoincie).

 

Więc to co piszesz (jak rozumiem za kimś?) to zupełnie nie ma związku z rzeczywistością. Roon po prostu nie działa w ten sposób.

 

Na ile Altair dobrze działa jako endpoint niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Keyop

 

Dzięki za odpowiedź. Widzę, że nie wyraziłem się jasno. Nie zamierzam używać komputera do muzyki. Dlatego rozważam zakup Altaira. Chodzi mi o to - czy jak wyłączę tablet to Altair dalej będzie mi odtwarzać z Tidala wybrane utwory, czy też nie? W znalezionych w sieci materiałach nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, stąd moje pytanie o własne doświadczenia użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a po co w ogóle jest ten Roon? Czytałem ale nie bardzo qmam do czego to ma służyć :( chyba ze do łączenia kompa z Auralic, ale po co skoro on sam transportuje pliki i ma swoją apke do sterowania? Czy ktoś umie to prosto wytłumaczyć najlepiej na przykładzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Keyop

 

Dzięki za odpowiedź. Widzę, że nie wyraziłem się jasno. Nie zamierzam używać komputera do muzyki. Dlatego rozważam zakup Altaira. Chodzi mi o to - czy jak wyłączę tablet to Altair dalej będzie mi odtwarzać z Tidala wybrane utwory, czy też nie? W znalezionych w sieci materiałach nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, stąd moje pytanie o własne doświadczenia użytkowników.

Jeżeli wybierzesz jakąś płytę czy playlistę i wyłączysz tablet to ona gra dalej, utwory sobie przerzucasz pilotem.Tablet jest ci potrzebny dopiero do zmiany płyty na inną, nawet jak przejdziesz w tryb standby i go znów uruchomisz to bez tabletu pójdzie ci to czego słuchałeś ostatnio .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a po co w ogóle jest ten Roon? Czytałem ale nie bardzo qmam do czego to ma służyć :( chyba ze do łączenia kompa z Auralic, ale po co skoro on sam transportuje pliki i ma swoją apke do sterowania? Czy ktoś umie to prosto wytłumaczyć najlepiej na przykładzie?

 

Roon jest programem który:

- uzupełnia listę utworów / płyt / wykonawców o informacje o nich, opisy, recenzje, odsyłacze do innych podobnych wykonawców - jest to podobne do takich informacji dostępnych w Tidalu czy Spotify, ale zródło informacji i metadanych jest inne (nie są ściągane z tych serwisów streamingowych) i jest ich na ogół więcej; jest to badzo użyteczne jeśli oprócz słuchaniem wybranych przez siebie utworów lubisz szukać nowej muzyki; poza tym dotyczy to również płyt posiadanych lokalnie na dysku

- płynnie łączy ze sobą listę płyt z lokalnego dysku i płyt z Tidala (jeśli się konto tidalowe skonfiguruje w Roonie), tak że w zasadzie nie widać która płyta jest lokalna a która ze streamingu; nie ma w ogóle porównania z używaniem osobnej aplikacji do Tidala (czy osobnej listy płyt w aplikacji od streamera).

 

Kiedyś byłem nastawiony sceptycznie - ot program do odtwarzania płyt z dodatkowymi obrazkami i tekstami - ale człowiek się przyzwyczaja, w tej chwili jak uruchamiam program od sterowania streamerem (a Lumin ma bardzo dobrą aplikację!), czuję się jak przy przesiadania z samochodu na wóz drabiniasty.

 

Sterowanie z tabletu lub z desktopu komputera. Muzyka jest odtwarzana poprzez komputer, ale dalej albo do streamera (obecnie dość dużo urządzeń na to pozwala) przez własny protokół Roona, albo też przez sieć przez AirPlay (Roon obsługuje sam, nie wymaga Maca do tego) albo z komputera do DACa przez kabelek.

 

Serwer Roon działa na Macu, Windows, Linuksie.

 

Jeżeli wybierzesz jakąś płytę czy playlistę i wyłączysz tablet to ona gra dalej, utwory sobie przerzucasz pilotem.Tablet jest ci potrzebny dopiero do zmiany płyty na inną, nawet jak przejdziesz w tryb standby i go znów uruchomisz to bez tabletu pójdzie ci to czego słuchałeś ostatnio .

 

Celem uzupełnienia - bo Auralic, podobnie jak Linn czy Lumin, używają protokołu sterowania z sieci OpenHome, s którym playlista jest zapamiętywana przez streamer.

W innych urządzeniach UPNP/DLNA (bez OpenHome), jak Marantz, Onkyo, Pioneer itp, lista jest pamiętana przez sterownik (tablet), tam tablet musi być cały czas włączony żeby po skończeniu jednego utworu podawać urządzeniu informację jaki ma być kolejny (mimo, że sama muzyka nie jest przesyłana poprzez tablet).

 

Gdyby używać Roona, też tablet nie musi być włączony bo Roon z komputera przesyła muzykę do odtwarzacza (i w komputerze jest pamiętana playlista).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Właśnie przetestowałem Altaira. Rzeczywiście wygląda na to, że do Roona nadal potrzebny jest pecet na którym działa Core, a Altair służy za zdalny DAC dla Cora. Niemniej jednak własna funkcjonalność Altaira jest bardzo dobra - pełna obsługa Tidala bezpośrednio z aplikacji DS Lightning, włącznie ze ścieżkami Masters MQA, sprawna obsługa biblioteki muzycznej na HDD, Altair umie nie tylko odtwarzać ale też udostępniać zasoby zewnętrznym odtwarzaczom. Przy odtwarzaniu muzyki można wyłączyć tablet a Altair gra dalej. Co do brzmienia - jest dynamiczne, szczegółowe, bez zawoalowania, ma dużo powietrza, bardzo dobra jest stereofonia. Jest po audiofilsku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.