Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  265 członków

YB Audio Klub
IGNORED

Klub miłośników YB Audio


biniek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Roxi napisał:

Nie wiem tylko jaki jest sens takiej reklamy, skoro Twój wspólnik nie raczy odbierać telefonów od stałych klientów. Jest to zresztą dosyć powszechna praktyka z jego strony, a nie odosobniony przypadek. 

Widzę że tylko Ty masz z tym problem, szczególnie uzurpując sobie miano bycia stałym klientem podczas gdy klientem naszym nie byłeś w ogóle. YB Audio powstało niecałe 3 lata temu, od tamtej pory nie przypominam sobie Ciebie jako "stałego klienta", nie przypominam jako klienta w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Yoshi_80 napisał:

Widzę że tylko Ty masz z tym problem, szczególnie uzurpując sobie miano bycia stałym klientem podczas gdy klientem naszym nie byłeś w ogóle. YB Audio powstało niecałe 3 lata temu, od tamtej pory nie przypominam sobie Ciebie jako "stałego klienta", nie przypominam jako klienta w ogóle.

To jak się wcześniej Wasza firma nazywała jest dla mnie bez znaczenia. Miałem jedne kolumny w których robiłeś zwrotnice. Kolejne z inna. Jesteś pewny, że tylko ja? Nie jedna osoba mnie pytała w jaki sposób można się z Wami skontaktować. Znam tez takie które nadal nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roxi napisał:

To jak się wcześniej Wasza firma nazywała jest dla mnie bez znaczenia. Miałem jedne kolumny w których robiłeś zwrotnice. Kolejne z inna. Jesteś pewny, że tylko ja? Nie jedna osoba mnie pytała w jaki sposób można się z Wami skontaktować. Znam tez takie które nadal nie mogą.

Miałeś jedne kolumny do których podobno robiłem zwrotnicę, firmy która nie istniała ale jesteś "stałym klientem". Do tego tak na prawdę to nie Ty ale jacyś inni wyimaginowani ludzie nie mogą się z nami skontaktować. Doprawdy czy da się osiągnąć niższy poziom żenady ?

Jest mail, jest formularz kontaktowy, jest facebook, są podane nr telefonów. Niech ci ludzie co nie mogą się skontaktować zaczną używać któregoś z tych mediów to może się w końcu uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cir napisał:

OK uznajmy ze do kontaktu juz doszło a reszte proponuje inna drogą sobie wyjasniać

EOT

Nie są to ataki personalne, ale uwagi dotyczące obsługi. Nie jest to moje załatwianie prywatnych interesów ani jednostkowy przypadek. Kontakt mnie już nie interesuje, ale może kolegów zdyscyplinuje. Tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikacja z chłopakami z YB jest b. dobra. Odpisują szybko na wiadomości. Telefon odbierają normalnie. Odsłuch zrobiliśmy w niedziele u Roberta w domu ; )

 

Konkretne chlopaki, bez marketingowego bełkotu i cudowania.

 

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, Sonic990 napisał:

Komunikacja z chłopakami z YB jest b. dobra. Odpisują szybko na wiadomości. Telefon odbierają normalnie. Odsłuch zrobiliśmy w niedziele u Roberta w domu ; )

 

Konkretne chlopaki, bez marketingowego bełkotu i cudowania.

Nic dodać, nic ująć. Kontakt z Pawłem i Robertem jest bezproblemowy.  Zawsze jest miło i sympatycznie ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kukawa napisał:

Nic dodać, nic ująć. Kontakt z Pawłem i Robertem jest bezproblemowy.  Zawsze jest miło i sympatycznie ?

Wspaniale, będzie okazja udowodnić innym jakim jestem odosobnionym przypadkiem. Jestem gotowy na poniesienie tej ofiary ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Roxi napisał:

Wspaniale, będzie okazja udowodnić innym jakim jestem odosobnionym przypadkiem. Jestem gotowy na poniesienie tej ofiary ?

Roxi po co z uporem maniaka drążysz temat? Nie podoba Ci się nasza obsługa - nie kupuj, nie kontaktuj się, my nikogo do niczego nie zmuszamy. Jest tylu innych producentów a Ty się czepiłeś nas jak rzep psiego ogona.

To co robisz jest jakąś prywatną vendettą nie popartą niczym innym jak uprzedzeniem do osoby Roberta, który pewnie kiedyś odmówił zrobienia czegoś i teraz próbujesz na siłę udowodnić coś co nie ma miejsca. Wymyślasz jakieś próby kontaktu, stawiasz tu siebie jako stałego klienta który nie miał ani jednej pary kolumn sygnowanych logo YB, wymyślasz jakiś  znajomych itp itd. Naprawdę chłopie odpuść sobie bo wszyscy to widzą, ludzie nie są głupi, naprawdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Yoshi_80 napisał:

Roxi po co z uporem maniaka drążysz temat? Nie podoba Ci się nasza obsługa - nie kupuj, nie kontaktuj się, my nikogo do niczego nie zmuszamy. Jest tylu innych producentów a Ty się czepiłeś nas jak rzep psiego ogona.

Sorry, ale czy ja tutaj cokolwiek dalej pisze? Cały czas mnie tu wywołujecie jaką inwektywą i informacją, że mam sobie dać spokój. Dla mnie temat był zakończony po pierwszym poście. Dorabiacie zresztą teorie spiskowe. Moja uwaga dotyczyła kontaktu. Działajcie sobie, ja wszystkim zawsze dobrze życzę, a już na pewno Robertowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Roxi napisał:

Moja uwaga dotyczyła kontaktu. Działajcie sobie, ja wszystkim zawsze dobrze życzę, a już na pewno Robertowi ?

Jakbyś dobrze życzył Robertowi to byś nie zamieszczał takich uwag, któryś raz z rzędu. Szczególnie wtedy gdy coś nam się uda nowego zrobić, pokazać no i trzeba to jak najszybciej zasypać stertą spam-postów żeby ludzie przypadkiem nie widzieli. Patrz wyżej, ludzie nie są głupi, widzą wszystko.. 

Tak więc, jeżeli dobrze nam i Robertowi życzysz, to po tej wymianie uprzejmości, może przestań się tu udzielać ? Tak będzie dla nas wszystkich lepiej. Przypominam, że ten wątek to klub miłośników a zasady panujące w takim klubie są jasne, bo ktoś może ocenić kto jest miłośnikiem a kto nie i po prostu usunąć. Myślę, że wykazaliśmy się dostateczną dozą tolerancji w stosunku do Twojej osoby, że możesz tu jeszcze pisać. Uszanuj to.

Edytowane przez Yoshi_80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yoshi_80 napisał:

Myślę, że wykazaliśmy się dostateczną dozą tolerancji w stosunku do Twojej osoby, że możesz tu jeszcze pisać. Uszanuj to.

OK, nie wiem jak poradzi sobie z tym moje EGO i tęsknota, ale jakaś to przeżyję. Już nic nie piszę w tym klubie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2019 o 20:54, Yoshi_80 napisał:

W dniu dzisiejszym na naszej stronie pojawiła się zakładka "Strefa DIY" dedykowana hobbystom http://yb-audio.pl/diy/ .  Będziemy wrzucać tam różne projekty, które można nabyć u nas w formie zestawów.  To taka trochę metoda spożytkowania tego co się zaczyna gromadzić i nigdy nie ujrzałoby światła dziennego w formie kolumn w naszej ofercie. Strona jest w trakcie rozwoju, niektóre opisy jeszcze nie są na 100% gotowe, powstawały na pewnej przestrzeni czasu i brak im pewnej standaryzacji formy, co zostanie w wolnych chwilach poprawione.

Część projektów jest i będzie otwarta, będzie można skopiować zupełnie za darmo, niczego nie trzeba nam płacić czy kupować. Część będzie zamknięta z uwagi na chociażby "wagę" projektu (po co dawać konkurencji gotowe przepisy na bardzo dobre zestawy, niech się trochę pomęczą ).  Tak jak to robi np Torels Gravesen.

Zestawy są w bardzo atrakcyjnej cenie gdyż w zasadzie nabywca płaci za elementy, know how zawarty w zestawie ma zupełnie za darmo. Dlatego nabywca niczego nie traci, nic nie przepłaca kupując projekt zamknięty.

 

Super. Dzięki! Nie wykluczam że w przyszłości skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od około roku szukam rozwiązań do mojego nowo powstającego systemu. Godzę w moim domu, w dedykowanym pokoju: audio z kinem domowym.

Pół roku siedziałem i czytałem fora w tym audiostereo.

Jakie kolumny do 10 tys. Jakie do 20, 30, 40 itd. Ale jak to zwykle bywa każdy poleca co innego i każdemu co innego się podoba.

Ogólny wniosek. Jeździć ( jak tak teraz liczę, w której części Polski już byłem to wychodzi mi, że zjeździłem ponad 3000km po kraju by posłuchać :) ) i słuchać. Kupić to co Tobie pasuje.
Dobre pół roku, zjeździłem w wolnych chwilach aby posłuchać jak grają w różnych systemach kolumny, źródła i wzmacniacze i super akustycznie zaadoptowane pokoje odsłuchowe różnych producentów jak i salony zwykłych użytkowników.

Dosyć wcześnie w moich poszukiwaniach i w sumie nieco na fali odsłuchów, usłyszałem o YB Audio i postanowiłem ich też odwiedzić. Chcąc posłuchać co oferują ich produkty. Dodam, że to co zobaczyłem i usłyszałem, pozostawiło bardzo dobre wrażenie. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Kolumny, w różnych segmentach rynku, po których odsłuchu myśli się - jest nieźle.. Ceny nie są oderwane od haj - endowej rzeczywistości. Mógłbym z nimi zadowolony wrócić do domu. Dobry kompromis ceny do możliwości. Naprawdę sporo punktów YB Audio zebrało w mojej ocenie za swoją ofertę obejmując całość.

Mogę potwierdzić, że faktycznie jest tak, że z mojego punktu widzenia i słyszenia, to co oferują, gra na poziomie bardzo uznanych i znanych producentów za dużo większe pieniążki - średnio około75% - 100%. Słowem planując zakup kolumn bardzo znanych marek, na pewno warto rzucić uchem co słychać w YB Audio.

Ktoś zapyta to czemu jeszcze nie zakupiłeś ?

Odpowiadam.

Miałem jeszcze trochę czasu do podjęcia decyzji i chciałem posłuchać innych marek.

Kontynuując. W trakcie kolejnych odsłuchów, utwierdziłem się w przekonaniu, że to co robi na mnie duże wrażenie WOW i za co byłbym skłonny zapłacić bez wyrzutów sumienia ( w kwestii brzmienia ale i jak to mówią bez nerki ), że mogło by być lepiej, coś mnie mija. To praktycznie zawsze topowe konstrukcje akurat odsłuchiwanego producenta :) Swoją drogą. Jestem zdania, że z każdą topową konstrukcją, ( w moim przypadku ) trzy drożną danego producenta można się naprawdę polubić. Owszem są nieco inne ale o każdej mogę śmiało powiedzieć, że to co oferują jest świetne brzmieniowo i w swoich ramach skończone. Trudno szukać czegoś więcej, czegoś co może być jeszcze lepsze, doskonalsze ?

Praktycznie, już prawie pogodziłem się z faktem, że albo rozbije świnkę skarbonkę i usłyszę to co chcę a co oferują różni producenci w swoich topowych rozwiązaniach albo pewne topowe cechy brzmienia będą mnie omijały łukiem raz większym, raz mniejszym... Czy tu jest jeszcze miejsce na jakiś kompromis ? Czy jeszcze leci z nami jakiś pilot ?? Z perspektywy rozmów przez dobre pół roku z wieloma normalnymi ludźmi i innym gatunkiem ludzi - audiofilami. Takie pytanie może zadać sobie chyba każdy kto szuka lub szukał tego... czegoś...

Po tej dość jasno już określonej i postawionej diagnozie. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki niezwykłej i legendarnej wręcz uprzejmość, kolegi Twonka z Warszawskiego Kaim - u spotkałem się, ucho w ucho, pierwszy raz z jego współautorstwa kolumnami Alien a w nich... na wysokich tonach - Ellipticorem.

To co zaoferował ten głośnik wysoko tonowy w aplikacji usłyszanej w Kaim, dosłownie przeniosło mnie nad wysoką poprzeczką, wprost w świat topowych produktów kolumn różnych producentów. To było to czego szukałem.

Miotając się wzrokiem, z jednego końca portfela do drugiego końca, zastanawiałem się, w której firmie usłyszę brzmienie najlepszych kolumn, mogących się zmieścić w swoim określonym budżecie ?

Czy jest w Polsce ktoś, jakaś osoba, firma, która odpowie na moje, nie ma co ukrywać wysokie oczekiwania i jej produkty wyceniane są nie w oderwaniu od naszej krajowej rzeczywistości ? Kolumny na, które może pozwolić sobie przysłowiowy, Kowalski ?

Szukając przez te pół roku kolumn utwierdziłem się w przekonaniu, że tak i jest nią YB Audio.


Zadzwoniłem do Pana Roberta z YB Audio i umówiłem się na odsłuch kolumn sygnowanych ich marką. Opartych o głośniki Ellipticor.

Wszyscy znani recenzenci, stopniując napięcie opisują najpierw wykonanie. Ja też tak zrobię, może mniej subtelnie ? Albo waląc kolokwialnie z grubej rury...

Od strony estetycznej jakość, dokładność spasowanie elementów. Użyte materiały. Tu nie widać żadnych oszczędności. Wręcz odnoszę wrażenie, że nawet z premedytacją są w użyciu lepsze materiały, podzespoły bo nimi się lepiej i szybciej pracuje. A końcowy efekt jest powiem szczerze godny podziwu i uznania. Jednocześnie z dużym zdziwieniem to piszę. To wcale nie jest takie oczywiste jak by się mogło wydawać. Widziałem dużo droższe kolumny, których jakość wykonania, spasowania, użyte podzespoły od strony optycznej i estetycznej. Pozostawiały nie trochę ale naprawdę sporo do życzenia...  Także od strony jakości montażu i wykonania śmiało wystawiam ocenę 10 na 10 możliwych. Zaznaczę, że to dotyczy wszystkich kolumn. Tych z serii budżetowej jak i najwyższych.

Projekt stylistyczny kolumn. Jeden lubi np. kwadratowe KEFy inny np. powyginane Sonusy. Nie mi oceniać ludzkie gusta.


Brzmienie.

Na pewno powinienem napisać.

To jest całkiem inne granie niż szpilka, beryle. W zakresie nisko, średnio i wysoko tonowym. To są całkiem inne głośniki o innej barwie. Grają po ciepłej stronie. Bardzo naturalnie i muzykalnie. Mają niesamowita dynamikę. Sypią smaczkami jak z rękawa. Różnica w bezpośrednim porównaniu do revelatorów i iluminatorów jest taka jakby słuchać w mono i nagle przełączyć się na stereo. Serio ! Tu nie ma doszukiwania się różnic na granicy percepcji. Jeśli myślałeś, że Revelator i Iluminator gra świetnie to Cię informuję, ze wg. mojej oceny... Tu było mono jest stereo ! To jest taki przeskok.

Połączenie niskich, średnich i wysokich tonów jest po prostu świetne. Tu żadne pasmo na siebie nie nachodzi. One się wzajemnie uzupełniają. Pan Paweł świetnie je zszył. Dodatkowo duże rozmiary głośników powodują to, że grają z dużą swobodą i lekkością. Zero zamulania, buły. Jest dosyć aksamitnie miękko. Zero ostrej gry. Jest budujący drive. Nisko tonowy ładnie buduje i okala dźwiękiem, jego masą, powietrzem... ale nie niskim zejściem. Jest bez dwóch zdań lepszy od duetu 2 x 18cm na revelatorze.  Takie mi porównanie przyszło do głowy. To tak jakby dwóch wokalistów nabrało powietrza i coś śpiewali. Gdy revelator wypcha całe powietrze z siebie i się już tylko krztusi próbując złapać oddech... Elipticory jeszcze swobodnie i z wdziękiem grają, grają i grają... Jak ten reklamowy króliczek Energraizera. Po za tym wspomniana barwa. Elipticor ma dużo lepszą i bardzo spójną i ogólnie ciekawszą. Uważam, że to jest świetny układ trój drożny. Generalnie pod każdym względem są lepsze. Bardzo audiofilskie brzmienie jako całości. Słuchając tych kolumn bez kompleksów możesz je porównać do nazwijmy to popularnych - Dali Epiconów 6, 8 - nie słuchałem, KEF Reference 5, Monitor Audio PL 300 II. Świetnie idzie im odtwarzanie nawet słabo nagranych płyt. Tam gdzie wcześniej po prostu szukałem innej wersji nagrania lub szedłem dalej. Tak tym razem słuchałem :) oraz co dla mnie osobiście jest wręcz wisienką na torcie. Mają naprawdę sporo cech wspólnych z pasywnymi ATC 150 oraz YG Acoustics Halley 1,2. Co je łączy? Otóż barwa, lekkość swoboda, wdzięk w jaki sposób grają. Wręcz niedowierzanie z mojej strony...

Kilka słów o basie. Robiący wrażenie ale nie zejściem jak najniżej a swoją eterycznością, szybkością, wielobarwnością. Sądzę, że w wielu pokojach może się fajnie zgrać z akustyką ze względu na brak tego wzbudzającego drżenia ścian najniższego zejścia. Co jest i zaletą i wadą. Zaletą bo raczej nie powinien wzbudzać w pokoju złych i niechcianych rezonansów, buły i będzie je łatwo ustawić. Ale z wszech miar ten bas jest czysto audiofilski. Wadą może brakować najniższego zejścia. Ale tylko tej jednej składowej najniższego zejścia z całej reszty wybornej... Jeśli chodzi o bas to jak pytanie w Royce Rolls o osiągi - podobno wszystkim mówią, że są wystarczające... I coś w tym jest.

O huracanie dwa słowa dodam.

Próbując znaleźć jakieś porównanie. W bezpośrednim porównaniu jak gra huracan za 14,5 tys., para ? Które na moje uszy, są bardzo fajnymi kolumnami w swojej cenie. Gra w moim odczuciu na pewno co najmniej na takim samym poziomie lub lepiej jak słuchane np. PMC 5.26 -, Gato Audio FM30, FM 50, Sonus Faber olimpica III to tak przykładowo tego co słuchałem.

 

Reasumując.

Ja, zwykły użytkownik, muzyk amator, multiinstrumentalista. Nie kupiłem, Dali Epicon 6, KEF Reference 5, Monitor Audio PL 300 II. Kilku innych modeli kolumn.

Zdecydowałem się za to, na zamówienie kolumn na serii ellipticor od YB Audio. Moje odsłuchy tylko upewniły mnie w słuszności swej decyzji.

 

Raz jeszcze dziękuję Panu Pawłowi i Robertowi z YB Audio za poświęcony mi czas.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny opis, Violet by się zarumienił ze wstydu ? A tak poważnie, to możesz coś więcej powiedzieć o elektronice towarzyszącej Twoim wymarzonym kolumnom, w jakim metrażu grały, czy pokój był odpowiednio przygotowany (akustyka) no i ile kosztują Twoje perełki?

Z góry dzięki.

Ps. Masz jakieś foty tych cudeniek?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
26 minut temu, Adam 38 napisał:

Masz jakieś foty tych cudeniek?

Ja mam,daj namiary to ci podeślę. Z tym , że kategorycznie zabraniam pokazania ich na forum. W swoim czasie Paweł wrzuci wszystko na forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do opisu dodam bo w sumie zapomniałem. Mają świetną efektywność. Te same poziomy głośności ale huracany ciszej grają. A elipticory bez cienia zniekształceń jadą dalej.

Myślę, że o swoim pomieszczeniu odsłuchowym najwięcej powie Bigant :)

Jeśli chodzi o elektronikę to najprawdopodobniej będę celował w nową klasę D. Opartą o moduły ncore hypexa. Słuchałem już jednej bardzo podobnej konstrukcji i to może być dobre połączenie... Kolumny są po ciepłej stronie. Jest szansa, że ciekawie się uzupełnią. O pre jeszcze nie myślałem. Będę miał kolumny podłączę kilka jednostek i będę wiedział, w którą stronę iść. Na razie to trochę gdybanie. Ale nadzieje jakieś już mam.

Lampy to nie moja bajka. Przepraszam... mam jedną w projektorze. Wystarczy :)

Na 100% będę grał z plików i Tidala. Płyty CD to jeszcze w samochodzie wożę z pewnych względów.

Koszt kolumn jak to w YB Audio od ludzi... dla ludzi :) Projekt indywidualny może Yoshi / Bigant uzupełnią kiedyś swój cennik. Myślę, że dla tych głośników warto. Bo to jakby mieć schowanego w garażu Bugatti i ciągle go chować. Zamiast nim się cieszyć i cieszyć oczy ludzi na ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
39 minut temu, zibii napisał:

Jager zamówiłem ten sam set co Paul? Czyli na 2x8" na basie.

Pisał mi , że na jednym 8'. Kolega @Jager robi chyba też odrazu centralny do kina na tych samych przetwornikach.

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   4 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.