Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  265 członków

YB Audio Klub
IGNORED

Klub miłośników YB Audio


biniek

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, paul klacska napisał:

Kolego @babatular, jesteś super. 

W poście #2075 piszesz , że monitory za 25 tyś to produkt DIY, kolumny kolegi @Zibi zrobione przez yb Audio też do takich zaliczyłeś, nawet czepiales się, że nie mam znaczka firmy YB. A tu nagle obrót o 180 stopni i YB Audio , to już nie DIY bo coś ci się tam spodobało. 

Wiesz , każdy w życiu ma czasami chwilę zwątpienia.

Tak więc z mojej strony mogę ci teraz powiedzieć, co było a nie nie liczy w rejestr .

Tak więc jak coś ci się podoba,to możesz śmiało napisać w klubie co to takiego i czy ktoś ma dany komplet u siebie. My nie gryźiemy , spokojnie można z nami się dogadać. 

Nawet że mną jak będziesz chciał posłuchać Epic one. Nie żywię urazy.

Pozdrawiam

o co chodzi z tym znaczkiem - bo nie nadążam (stary już jestem i nie kojarzę tematu) . YB-Audio wyrosło z DIY - ale obecnie przyznaję że "przeobrazili" się w producenta kolumn -  aczkolwiek specyficznego. Jakie wady ma DIY to opisałem. Czy te wady ma YB-Audio ? Nie wiem. W każdym razie podtrzymuje, że sprzedanie monitorów za 25tys zł na rynku wtórnym  "niemainstreamowej"/garażowej  firmy jest bardzo trudne.

   Wiele mają ładnych konstrukcji, które mi się podobają - konstrukcje wzorowane na Sonusie, monitorki i podłogówki  na Elipticorach, model EVO.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2019 o 09:39, Yoshi_80 napisał:

Wiadomo, bas nie jest ten ale cała reszta jest równie wysokiej próby. Monitory takie są idealne do mniejszych pomieszczeń gdzie nie ma miejsca i siłą rzeczy są bliżej ścian. W ten sposób podparty bas będzie już idealny.

Ja u siebie słuchałem ich również dalej od ścian (2m) i naprawdę dawały radę. Bas był już bardziej drugoplanowy ale nie znikł, był wystarczająco mocny aby zaznaczyć swoją obecność. Piszę sporo o basie ale to była moja druga obawa co do tych głośników które wg parametrów nie są demonami tego pasma. W rzeczywistości radzą sobie zaskakująco dobrze.

 

W dniu 31.08.2019 o 09:39, Yoshi_80 napisał:

Szczególnie iż przy monitorze postawiliśmy głównie na to pasmo. Nie było sensu wyciągać na siłę basu i równać do 3 drożnych bo to z góry jest skazane na porażkę.

@Sine Metu

gdybyś przeczytał ten opis konstruktora wiedzialbyś więcej na temat różnic o ktore pytasz

 

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to fascynowało, że nt naszych kolumn najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy ich nie mieli, nie słuchali, ba nie widzieli poza zdjęciami na internecie. Całą swoją wiedzę czerpią z własnych imaginacji :D. 
A widzisz bo to już tak jest, że co Polskie to trzeba zrugać zamiast doceniać.
Wyszedłeś z tzw" cienia " z dobrym produktem krajowym to już masz pod górkę.
Tak samo zaczynało się robić w S16 Hertz tak samo zaczyna się u Ciebie.
Jako producent krajowy według mniemania co niektórych powinieneś robić kolumny high end na przetwornikach najwyższej klasy w cenie do 2 k PLN , no bo w końcu to krajowy produkt.
Polak nie może przecież zarabiać, co innego jakby to były kolumny np brytyjskie to cena mogłaby być w setkach tysięcy złotych a i tak byłaby ok.

Dobra robota zawsze będę kibicował polskiej myśli i manufakturze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sine Metu napisał:

No ale do kogo masz teraz pretensje, jeżeli wybraliście taki model biznesowy.
Znaleźliście swoją niszę i ok, tylko niech mi nikt głupot nie opowiada, że macie większe doświadczenie od firmy z ponad dziewięćdziesięcioletnią tradycją.
Że o "projektowaniu" kolumn w sześć tygodni przez grzeczność nie wspomnę.Jak najbardziej.
 

Ciekaw jestem ile jeszcze razy to powtórzę. Produkcja kolumny to nie lot w kosmos. To nie wahadlowiec Enterprise. Firma może mieć i milion lat doświadczenia i co z tego? Do tego zazwyczaj dochodzi że w tych firmach rządzą księgowi i za dobry produkt tej firmy trzeba zapłacić dużo więcej. Za to wydając rozsadniejsza kwotę dostajemy kupę. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Yoshi_80 napisał:

Zawsze mnie to fascynowało, że nt naszych kolumn najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy ich nie mieli, nie słuchali, ba nie widzieli poza zdjęciami na internecie. Całą swoją wiedzę czerpią z własnych imaginacji :D. 

Rozumiem, że pijesz do mnie. To znaczy przytocz proszę co takiego ( skoro najwięcej) mam do powiedzenia o waszych kolumnach.

No słucham.........

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile jeszcze razy to powtórzę. Produkcja kolumny to nie lot w kosmos. To nie wahadlowiec Enterprise. Firma może mieć i milion lat doświadczenia i co z tego? Do tego zazwyczaj dochodzi że w tych firmach rządzą księgowi i za dobry produkt tej firmy trzeba zapłacić dużo więcej. Za to wydając rozsadniejsza kwotę dostajemy kupę. 
Tak ale to nie tylko księgowi.
Oczywiście Księgowy chce optymalizacji kosztów ale to konstruktor poświęca wiele godzin aby z marnego materiału (przetwornika) uzyskać jak najlepszy efekt.
Poświęca swój czas jak i ogromne koszty z tym związane.
Z naszymi rodowitymi konstrukcjami jest identyczne z tym że Ci nie idą na kompromis i używają markowych podzespołów ( przetworników). Z tą różnicą że Polak nie ceni się i nie liczy swojego czasu. Stąd POLSKIE kolumny są tańsze i w większości przypadków lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, babatular napisał:

Rozumiem, że pijesz do mnie. To znaczy przytocz proszę co takiego ( skoro najwięcej) mam do powiedzenia o waszych kolumnach.

No słucham.........

Przede wszystkim "pijesz "do ceny, która w opinii wielu jest atrakcyjna. Pokaż mi drugą firmę w Polsce, która robi produkty w takiej jakości, ze świetnymi podzespołami w tak niskich cenach? Yb Audio wychodzi na przeciw klientom i pokazuje, że wysoka jakość wcale nie musi kosztować milion $. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy pokażemy coś nowego robi się tutaj gównoburza. Pojawiają sie jak grzybki po deszczu nowi "miłośnicy" naszej marki tylko po to żeby siać ferment. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że robimy dobrą robotę a niektórym jest to mocno nie na rękę. Dlatego panowie przygotujcie spore zapasy maści przeciwbólowej bo my pracujemy i będziemy pokazywać kolejne fajne projekty.

Przypominam tylko, że jest to klub miłośników marki a nie ludzi z bólem tylnej części ciała gdy tylko YB coś nowego pokaże. Nie chciałbym aby moderacja to egzekwowała zasady panujące w klubie miłośników a te są jasno określone w regulaminie. Jeżeli komuś się nie podobają nasze produkty niech się nie dopisuje do klubu i nie wylewa żali. Są inne marki z którymi możecie sympatyzować. 

Edytowane przez Yoshi_80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoshi_80 wyznaczcie "Lidera" klubu. Nawet dwóch, chodzi o osoby, które więcej mają czasu na zaglądanie i ew. sprzątanie. Teraz jest łatwiej zarządzać klubem.

Koledzy, nie ma co się ekscytować osobami jak @babatular. Każda odpowiedz skierowana do niego jest dodatkowym paliwem, a jak paliwa nie będzie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



przede wszystkim bardzo mało wiesz o projektowaniu kolumny
podstawowymi zaletami układu 3-way jest wyspecjalizowany glosnik średniotonowy , który uwolniony od przetwarzania basu odtwarza zakres średnich tonów czyściej
drugim plusem jest wyspecjalizowany woofer, który odtworzy niskie tony w pełnym zakresie oczywiście do granicy jaka konstruktor zaplanował
trzecim plusem jest zazwyczaj wyższa skuteczność kolumny 3-way zbudowanej na porównywalnych głosnikach z 2-way
dlatego ,ze abygośnik niskośredniotonowy mógł odwarzać zakres  basu nalezy go wcześnie ciac co drastyczne zmniejsza skuteczność ukladu
zawsze zależnośc jest taka niższe zejście = mniejsza skuteczność
dlatego np w monitorach  mimo skuteczności głosnika  90db
kolumna ma  np 87 db lub mniej


Tyle teoria, zgadzam się.

YB Epic One 92 dB i -6 dB na 33 Hz
Tannoy Kensington GR 93 dB i -6 dB na 29 Hz

A tyle praktyka



[mention=51526]Sine Metu[/mention]
gdybyś przeczytał ten opis konstruktora wiedzialbyś więcej na temat różnic o ktore pytasz
 
Nie jestem jakimś hajendowym audiofilem i od monitorów trzymam się z daleka. Głośnik musi mieć swoją średnicę, a obudowa konkretny litraż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Ciekaw jestem ile jeszcze razy to powtórzę. Produkcja kolumny to nie lot w kosmos. To nie wahadlowiec Enterprise. Firma może mieć i milion lat doświadczenia i co z tego? Do tego zazwyczaj dochodzi że w tych firmach rządzą księgowi i za dobry produkt tej firmy trzeba zapłacić dużo więcej. Za to wydając rozsadniejsza kwotę dostajemy kupę. 


Chwileczkę, omawiane kolumny kosztują 49 tysięcy, a moje aktualnie 44 tysiące. Czyli cenę w naszych rozważaniach możemy pominąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
15 minut temu, Sine Metu napisał:


Chwileczkę, omawiane kolumny kosztują 49 tysięcy, a moje aktualnie 44 tysiące. Czyli cenę w naszych rozważaniach możemy pominąć.

Oba zestawy są w podobnej cenie, moim zdaniem ,to klient mając taką kasę stanie przed wyborem jednych czy drugich a może jeszcze innych. 

To jest prywatna sprawa każdego z nas co kupi, kupuje je dla siebie tak samo jak ty to zrobiłeś. Ja jestem zadowolony ,ty też ,to w czym problem?

Piszesz ,że dałeś mniej i masz 1 dbm więcej i 29 Hz że spadkiem -6. 

Myślisz , że przy zleceniu budowy Epic One zależało mi na mega niskim basie? 

Powiem ci , że nie . Mogłem przecież włożyć 4 revelatory t11 , możliwe że dałoby to 93 dbm ,20 Hz przy -0 dbm za ok. 6 tys PLN mniej. 

To jest jakiś konkurs komu niżej schodzi bas? Czy to jest najważniejsze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Sine Metu napisał:


 

Nie jestem jakimś hajendowym audiofilem i od monitorów trzymam się z daleka. Głośnik musi mieć swoją średnicę, a obudowa konkretny litraż.

 

i 3 drogi ?

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
No i? Mam rozumieć że czujesz się lepszy, bo masz znany napis czy jak? Pogratulować czy co mam zrobić? 
Jak masz kompleksy, to idź się wypłakać na Bocznicę. Co Twój wpis wnosi?
jakbys pokazał pomiar charakterystyki byłbys bardziej wiarygodny
Dlaczego atakujesz mnie personalnie, wiedząc ze Tannoy nie udostępnił charakterystyk?



Oba zestawy są w podobnej cenie, moim zdaniem ,to klient mając taką kasę stanie przed wyborem jednych czy drugich a może jeszcze innych. 
To jest prywatna sprawa każdego z nas co kupi, kupuje je dla siebie tak samo jak ty to zrobiłeś. Ja jestem zadowolony ,ty też ,to w czym problem?
Piszesz ,że dałeś mniej i masz 1 dbm więcej i 29 Hz że spadkiem -6. 
Myślisz , że przy zleceniu budowy Epic One zależało mi na mega niskim basie? 
Powiem ci , że nie . Mogłem przecież włożyć 4 revelatory t11 , możliwe że dałoby to 93 dbm ,20 Hz przy -0 dbm za ok. 6 tys PLN mniej. 
To jest jakiś konkurs komu niżej schodzi bas? Czy to jest najważniejsze?
 


Zauważ proszę, że to nie ja poruszyłem temat niskiej efektywności kolumn dwudrożnych.

Natomiast co do zejścia basu, to owszem, ma to znaczenie już przy kontrabasie pięciostrunowym.
i 3 drogi


No ale nadal nikt nie podał częstotliwości podziału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kukawa napisał:

Przede wszystkim "pijesz "do ceny, która w opinii wielu jest atrakcyjna. Pokaż mi drugą firmę w Polsce, która robi produkty w takiej jakości, ze świetnymi podzespołami w tak niskich cenach? Yb Audio wychodzi na przeciw klientom i pokazuje, że wysoka jakość wcale nie musi kosztować milion $. 

Naprawdę jesteś kolejnym zawodnikiem który nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem jednego zdania - odsyłam do mojego postu nr 2072 - tam pije do ceny. I prosze zacutuj ładnie co w tym poscie napisalem na temat cen YB-AUDIO.

12 godzin temu, Yoshi_80 napisał:

Ile razy pokażemy coś nowego robi się tutaj gównoburza. Pojawiają sie jak grzybki po deszczu nowi "miłośnicy" naszej marki tylko po to żeby siać ferment. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu że robimy dobrą robotę a niektórym jest to mocno nie na rękę. Dlatego panowie przygotujcie spore zapasy maści przeciwbólowej bo my pracujemy i będziemy pokazywać kolejne fajne projekty.

Przypominam tylko, że jest to klub miłośników marki a nie ludzi z bólem tylnej części ciała gdy tylko YB coś nowego pokaże. Nie chciałbym aby moderacja to egzekwowała zasady panujące w klubie miłośników a te są jasno określone w regulaminie. Jeżeli komuś się nie podobają nasze produkty niech się nie dopisuje do klubu i nie wylewa żali. Są inne marki z którymi możecie sympatyzować. 

No to ja chyba mogę tu  zostać skoro niektóre projekty wizualnie mi się podobają co jasno napisałem w poście 2101

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sine Metu napisał:

Dlaczego atakujesz mnie personalnie, wiedząc ze Tannoy nie udostępnił charakterystyk?

skoro tyle wiesz o budowie kolumn to zapewne zdjales charakterystyke swoich kolumn by porównac ja do do danych fabrycznych liczyłem ,ze się pochwalisz

i nie jest to atak personalny ?

wiara w prospektowe dane jest mało przekonujacym dowodem

z mojej strony koniec dyskusji na ten temat

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
29 minut temu, babatular napisał:

Naprawdę jesteś kolejnym zawodnikiem który nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem jednego zdania - odsyłam do mojego postu nr 2072 - tam pije do ceny. I prosze zacutuj ładnie co w tym poscie napisalem na temat cen YB-AUDIO.

Generalnie jesteś nudny i kończę gdyż dlasza dyskusja z Tobą nie ma sensu. Ewidentnie masz jakiś problem z samym sobą. Cześć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kukawa napisał:

Generalnie jesteś nudny i kończę gdyż dlasza dyskusja z Tobą nie ma sensu. Ewidentnie masz jakiś problem z samym sobą. Cześć. 

Tak myślałem że nie będzie Cię stać by zacytować mój wpis.  Pytanie czy sie zgadzasz czy nie z tym co napisalem odnośnie cen w poście 2072 ?

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kukawa napisał:

Masz zaburzenia pamięci krótkotrwałej? 

Tak 25 tys zł to wysoka cena za monitory kompaktowe malutkiej/garażowej manufaktury.  Natomiast biorąc pod uwagę zastosowane komponenty, głośniki, fornir ,lakierowanie cena jest stosunkowo rozsądnie skalkulowana - ale to nie zmienia faktu że 25tys za monitorki to grubo szmalu.

 Tak na marginesie - post 2072 miałeś przytoczyć.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, babatular napisał:

Tak 25 tys zł to wysoka cena za monitory kompaktowe malutkiej/garażowej manufaktury.  Natomiast biorąc pod uwagę zastosowane komponenty, głośniki, fornir ,lakierowanie cena jest stosunkowo rozsądnie skalkulowana - ale to nie zmienia faktu że 25tys za monitorki to grubo szmalu.

Cześć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Zapewne tyle co Twój? Klub Tannoy jest trochę obok. 
Dlaczego Ty nie jesteś oznaczony jako Branża BNM?

Tutaj szukasz leszczy na swoją kryptoreklamę? Dobra marka obroni się sama, bez Twojej "pomocy".

My tu sobie gadamy o 2 way vs. 3 way - teoretycznie, na luzie i bez naprężeń.

To po uj się wcinasz?

Przepraszam wszystkich, no ale musiałem zareagować.



skoro tyle wiesz o budowie kolumn to zapewne zdjales charakterystyke swoich kolumn by porównac ja do do danych fabrycznych liczyłem ,ze się pochwalisz
i nie jest to atak personalny
wiara w prospektowe dane jest mało przekonujacym dowodem
z mojej strony koniec dyskusji na ten temat


Sławku, zapraszam. Sam posłuchasz i ocenisz, ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sine Metu napisał:

Dlaczego Ty nie jesteś oznaczony jako Branża BNM?

Tutaj szukasz leszczy na swoją kryptoreklamę? Dobra marka obroni się sama, bez Twojej "pomocy".

My tu sobie gadamy o 2 way vs. 3 way - teoretycznie, na luzie i bez naprężeń.

To po uj się wcinasz?

Przepraszam wszystkich, no ale musiałem zareagować.

 

Proponuję maść na bol... 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję posłuchać konstrukcji jaką kto ma potrzebę epic u Piotra accu u mnie są możliwości odsłuchu w normalnych warunkach mieszkalnych i samemu ocenić co odpowiada a co nie. Więc proponuję zakończyć przepychanki kogo lepsze i droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wnioski wyciągnięte , ale czasem strach coś napisać żeby nie wywołać wojny.

 


Uważam, że słowo "strach" jest nie na miejscu. Co innego być lojalnym a co innego mieć swoje indywidualne zdanie. Wszyscy wiemy, że masz kolumny od 16 Hz. Nikt chyba (?) nie zmusza cię abyś z nimi został do końca życia?
Sam byłem u Roberta posłuchać Huracan i innych kolumn pod indywidualne zamówienie (wyższy model niż Huracan).
Masz prawo do swojego zdania bez względu na to czy to się komuś podoba czy nie. Chciałem zwrócić na ten aspekt szczególny nacisk, gdyż nikt nie ma prawa manipulować naszymi upodobaniami.
Tyle i aż tyle w tym temacie.
Pozdrawiam.
Najnowszy projekt ukończony. Monitorki na grubo :-) . Jak widać Ellipticory to czego nie widać to cewki taśmowe, kondy Mundorf SGO, rezystory i okablowanie Duelund, czyli takie tam fanaberie ;-). Kształt obudowy i fornir nawiązują do jednego z naszych poprzednich projektów z drobnymi ulepszeniami :-).  Za kilka dni będzie również na naszej stronie jak zrobi się opis.
IMG_9401a.jpg&key=46c33f17e65dd360a040f3b5bd6bc92f77886c938693f95376668503c2a070f0
IMG_9415a.jpg&key=397171fda02f31d3b3002686c5b2848552d56d0ba6bafd33014ec705314d89f3
IMG_9419a.jpg&key=489c4259c04d1c86b22d18c217f85549a3f389bd827a5de74154c05123ac0318
IMG_9422a.jpg&key=6baa07f805480f5c40492b9d17379269dd9e0d6d8e33fd7ff7837c4c32cd121f
IMG_9432a.jpg&key=d55cf1a2bf8f0622909fe1df0fabc79e0a309ae02106428f14a444efef106e1d
IMG_9437a.jpg&key=86df83ff7e5f87d517bd0de48a285aec6c57c8da897c354be1f2cf44e43ccb77
IMG_9456a.jpg&key=247c62694533f2251447733376d83c18311d0084fd92d258e754acab95a1fe4b
Śliczne. Ale, ale. Zapomniałeś mnie dać znać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   5 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.