Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  265 członków

YB Audio Klub
IGNORED

Klub miłośników YB Audio


biniek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie uproszczenie całego systemu jest kuszące. 

Taki system mógłyby się np składać z aktywnych kolumn typu Zephyr lub Zonda i przedwzmacniaczo-streamera NAD C658.

Mamy dobre głośniki z wydajną amplifikacją i do tego przedwzmacniacz z wejściami XLR, streamerem z dobrą apką (BlueOs) a na deser korekcje akustyki Dirac.

Mniej kabli więc mogą być wyższej jakości itp.

Bardzo ciekawi mnie jakby to razem zagrało i z drugiej strony ile trzeba by wydać kasy zeby uzyskać to samo w konwencjonalnym systemie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, lorecci napisał:

No właśnie uproszczenie całego systemu jest kuszące. 

Taki system mógłyby się np składać z aktywnych kolumn typu Zephyr lub Zonda i przedwzmacniaczo-streamera NAD C658.

Mamy dobre głośniki z wydajną amplifikacją i do tego przedwzmacniacz z wejściami XLR, streamerem z dobrą apką (BlueOs) a na deser korekcje akustyki Dirac.

Mniej kabli więc mogą być wyższej jakości itp.

Bardzo ciekawi mnie jakby to razem zagrało i z drugiej strony ile trzeba by wydać kasy zeby uzyskać to samo w konwencjonalnym systemie. 

 

Po co ci korekcja akustyki direct ? Wystarczy ci sam pomiar pomieszczenia, gotowy plik wyrzucasz do hypexa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Yoshi_80 napisał:

To zależy jaki wzmacniacz do układu pasywnego przeciwstawisz Hypexowi. Przy niskiej i średniej i średnio-wyższej półce Hypex jest moim zdaniem lepszy. Przy wysokiej tu będzie można dyskutować co zagra lepiej. Jednak tu pojawia się różnica na cenie która powoduje, że układ na Hypexie  jest naprawdę mega opłacalnym rozwiązaniem. Wg mnie lepiej jest zrobić kolumny aktywne na Hypexach niż pasywne i napędzać je wzmacniaczem nawet do 10 tys zł. Moimz daniem jeżeli na układ kolumny-wzmacniacz mamy do wydania do 30, nawet 40 tys to rozwiązanie aktywne na Hypexach może do tego pułapu wyjść zwycięsko. 

Oczywiście aktywne rozwiązanie ma swoje wady. Wiążemy się z tym konkretnym napędem kolumn już na zawsze. Zabawa w zmiany wzmacniaczy odpada a w kable jest nieco zredukowana aczkolwiek pojawia się ciekawy wątek interconnectów i kabli cyfrowych. Generalnie dla ortodoksyjnych audiofili takie rozwiązanie będzie nie do przyjęcia ze względu na zbyt dużą integrację i zredukowanie systemu do kolumn i źródła które wcale nie musi byćj akies wyjatkowe (wystarczy jakiś komputer z wyjściem SPDIF/Optical). A wiadomo ludzie lubią grzebać, zmieniać, upgradować. A co tu upgradować jak masz wszystko w kolumnie a sygnał można podłączyć z byle jakiego źródła cyfrowego i jest poziom jakości który trudno przebić rozłożeniem tego na system pierdyliona osobnych klocków, kabelków, daców, preampów, wzmacniaczy itd. 

Jeżeli chodzi o zaś chodzi o aspekty czysto brzmieniowe to chyba największy plus to bas, jego kontur, dynamika, kontrola to wszystko na klasie D jest o wiele lepsze niż na AB. Natomiast eliminacja pasywnej zwrotnicy na rzecz cyfrowej filtracji moim zdaniem poprawiła również mikrodynamikę w średnich i wysokich tonach. Gra to minimalnie żwawiej, żywiej, precyzyjniej. Ale to też trudno powiedzieć bo tu mogą się nakładać aspekty brzmieniowe same Hypexa a nie porównywałem wariantu pasywnego zasilanego Hypexem i jakimś innym wzmacniaczem aby mieć odniesienie na ile różnicę wnosi sam wzmacniacz a na ile fakt aktywnej filtracji i zasilenia głośników bez elementów pasywnych po drodze.

Yoshi, wiesz, że mam duży szacunek do Waszej pracy i jej owoców. Ale chyba pierwszy raz się nie zgodzę, poza basem nie widzę przewagi modułów w klasie D względem chociażby AB. Nigdy też nie słyszałem dźwięku wysokich lotów z kolumn aktywnych i to bez względu cz były to głośniki od Sweda Audio czy ATC, ale nie słyszałem waszego nowego projektu.  Moim zdaniem mało w tym muzyki, dużo dźwięków a to skreśla takowe rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, zycie_to_gra napisał:

Yoshi, wiesz, że mam duży szacunek do Waszej pracy i jej owoców. Ale chyba pierwszy raz się nie zgodzę, poza basem nie widzę przewagi modułów w klasie D względem chociażby AB. Nigdy też nie słyszałem dźwięku wysokich lotów z kolumn aktywnych i to bez względu cz były to głośniki od Sweda Audio czy ATC, ale nie słyszałem waszego nowego projektu.  Moim zdaniem mało w tym muzyki, dużo dźwięków a to skreśla takowe rozwiązania.

I Sveda i ATC to granie zbliżone w stronę studyjnego, równego, naturalnego i bez bajerów. Można zrobić kolumny aktywne i nie stroić ich tak jak stroi się monitory studyjne.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, S0nic napisał:

I Sveda i ATC to granie zbliżone w stronę studyjnego, równego, naturalnego i bez bajerów. Można zrobić kolumny aktywne i nie stroić ich tak jak stroi się monitory studyjne.

Zgadzam się, ale źródłem czy kablami można naprawdę wiele zdziałać, mimo wszystko obiektem moich westchnień nigdy nie były kolumny aktywne, ale nie przeczę, że mając do wydania 20-30 tys zł na nowy system można próbować kolumn aktywnych i na nich zakończyć. 

Ps. nie mam nic przeciwko graniu równemu, naturalnemu, choć doceniam też dobrą lampę. 

 

Edytowane przez zycie_to_gra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, piorasz napisał:


 

 


Dzieje się. Oj dzieje. U mnie poniżej 40Hz dzwonią kieliszki w barku jakby chciały wezwać aby je napełnić. Nie jestem im dłużny ?

I nie powinieneś ? Sam się nie napełni ?

53 minuty temu, zycie_to_gra napisał:

Zgadzam się, ale źródłem czy kablami można naprawdę wiele zdziałać, mimo wszystko obiektem moich westchnień nigdy nie były kolumny aktywne, ale nie przeczę, że mając do wydania 20-30 tys zł na nowy system można próbować kolumn aktywnych i na nich zakończyć. 

Ps. nie mam nic przeciwko graniu równemu, naturalnemu, choć doceniam też dobrą lampę. 

 

Rozumiem, że kolumny aktywnie mogą się komuś nie podobać. Nie rozumiem natomiast co można zdziałać kablami. To nie temat dla mnie.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Ostatnia sprawa, żyjąc wyłącznie światem analogowym trudno jest zrozumieć cyfrowy. A ten jest taki, że tu faktycznie źródło nie ma takiego znaczenia. Sygnał SPDIF pochodzący z komputera który gra z plików nie będzie się różnić od sygnału SPDIF granego z CD czy z serwera muzycznego z Tidalem. Po prostu taka jest cecha cyfrowej transmisji danych.


Jak zatem wytłumaczyć wyższość gramofonu w roli źródła z dwoma końcówkami hypex NCore nc500. U mnie właśnie jest taka sytuacja. Gramofon z ramieniem SME, wkładka (banał) bo ortofon Blue oraz dobry pre gramofonowy. Dźwięk stricte analogowy co nawet głuchy usłyszy - nieporównywalny z CD czy plików przez DAC? Do dziś tego nie jestem w stanie pójść i liczę, że ktoś mądry mi to objaśni. Tylko proszę nie pisać, że mój DAC lub CD nie dorównuje gromofonowi z tanią wkładką bo nie o to chodzi.
Hypexy Nc500 są cyfrowe? Napewno? A aplikacja samych Nc500? Coś tam wiem ale fajnie by było, żeby też ktoś mądrzejszy się wypowiedzał jeśli się taki znajdzie.




Yoshi, wiesz, że mam duży szacunek do Waszej pracy i jej owoców. Ale chyba pierwszy raz się nie zgodzę, poza basem nie widzę przewagi modułów w klasie D względem chociażby AB.


A ile takich aplikacji słyszałeś i z czym?
No bo ja z kolei się z Tobą nie zgadzam :)
Kilka dobrych, markowych i wcale nie tanich wzmacniaczy zamieniałem właśnie na końcówki w D klasie. I wcale nie ma wstydu :)
Dodam, że zrobiłem to z pełną świadomością.

Robert coś leci w kulki bo miał mnie zaprosić na premierę. Chętnie wpadnę z moimi końcówkami + pre do nich.. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, piorasz napisał:


 

 


Jak zatem wytłumaczyć wyższość gramofonu w roli źródła z dwoma końcówkami hypex NCore nc500. U mnie właśnie jest taka sytuacja. Gramofon z ramieniem SME, wkładka (banał) bo ortofon Blue oraz dobry pre gramofonowy. Dźwięk stricte analogowy co nawet głuchy usłyszy - nieporównywalny z CD czy plików przez DAC? Do dziś tego nie jestem w stanie pójść i liczę, że ktoś mądry mi to objaśni. Tylko proszę nie pisać, że mój DAC lub CD nie dorównuje gromofonowi z tanią wkładką bo nie o to chodzi.
Hypexy Nc500 są cyfrowe? Napewno? A aplikacja samych Nc500? Coś tam wiem ale fajnie by było, żeby też ktoś mądrzejszy się wypowiedzał jeśli się taki znajdzie.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Jak dla mnie w skrócie, brak przetwornika C/A w torze. 

11 minut temu, piorasz napisał:

A ile takich aplikacji słyszałeś i z czym?

No bo ja z kolei się z Tobą nie zgadzam ?
Kilka dobrych, markowych i wcale nie tanich wzmacniaczy zamieniałem właśnie na końcówki w D klasie. I wcale nie ma wstydu ?
Dodam, że zrobiłem to z pełną świadomością.

Robert coś leci w kulki bo miał mnie zaprosić na premierę. Chętnie wpadnę z moimi końcówkami + pre do nich.. ?

 

 

 

Wiesz co przyznam się, że wzmacniaczy w klasie D, Hypexów nie było dużo. Ale systemów opartych na Wzmacniaczach w Klasie A, AB zarówno lampowych jak i tranzystorowych nie zliczę, to w setkach by było przez ostatnie 15 lat. 

Ale rozumiem podejście, sam planuje zrobić sobie ze 2 suby na hypexie, jednak kolumny ciągle pasywne i innych nie biorę pod uwagę, ale jeszcze nie słyszałem nowego produktu od duetu YB, może zmienił bym zdanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wiesz co przyznam się, że wzmacniaczy w klasie D, Hypexów nie było dużo.

 

A jakie były? Z czym i jak zaaplikowane. To jest kluczowe. Hypexy nie są do wszystkiego. Jeśli ktoś myśli, że przytarga do domu Hypexy i podepnie pod swój system to jest duża szansa, że zagra to byle jak. Zresztą z każdym innym wzmacniaczem w klasie AB jest podobnie.[mention=874]Szymon[/mention] robił właśnie taką recenzję - podpiął NC1200 pod swój system i mu nie grało choć podczas jego testów "stara" się jak może". Kto w temacie to wie o co biega i nie ma się co rozpisywać.

 

Najnowsze hypexy lub nawet Icepower to świetna alternatywa dla wzmacniaczy AB. Trzeba jednak poświęcić im trochę czasu i zgrać całą resztę.

 

A do samych subów to szkoda kasy na najnowsze hypex. Wystarczą zupełnie te starsze z serii UCD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, piorasz napisał:


Robert coś leci w kulki bo miał mnie zaprosić na premierę. Chętnie wpadnę z moimi końcówkami + pre do nich.. ?

W tym aspekcie to ja zawalilem, wiem że kilka osób chciało wpaść i posłuchać. W firmie przyspieszyli mi urlop i chłopaki musieli się ostro spinać by zdążyć na czas. W ten sam dzień po złożeniu kolumn Paweł zabrał je do siebie a ja byłem u niego już na drugi dzień by je odebrać.

Sorki, że tak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Yoshi_80 napisał:

aczenia. Sygnał SPDIF pochodzący z komputera który gra z plików nie będzie się różnić od sygnału SPDIF granego z CD czy z serwera muzycznego z Tidalem. Po prostu taka jest cecha cyfrowej transmisji danych.

jest to oczywista nieprawda..tylko żeby się o tym przekonać trzeba przerobić co najmniej kilka urządzeń w roli transportu.

ale nie o tym mowa.

Rzuć okiem na :KII czy Buchardt bo to jest minimalny bodaj poziom funkcjonalności.

Pytanie jest inne-co chcecie słuchać : to co stworzy procesor dsp?

Jedyny zysk z takiego rozwiązania to jest fakt pominięcia problemów z akustyką.

Zresztą wersja full wypas czyli zewnętrzna zwrotnica cyfrowa i zewnętrzny procesor/przedwzmacniacz kosztuje krocie.O aplikacji sterującej już nie wspomnę.

Można oczywiście korzystać z darmowych softów,z kitów np. mini dsp..działać będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piorasz napisał:

 

 

 

 

 

A jakie były? Z czym i jak zaaplikowane. To jest kluczowe. Hypexy nie są do wszystkiego. Jeśli ktoś myśli, że przytarga do domu Hypexy i podepnie pod swój system to jest duża szansa, że zagra to byle jak. Zresztą z każdym innym wzmacniaczem w klasie AB jest podobnie.[mention=874]Szymon[/mention] robił właśnie taką recenzję - podpiął NC1200 pod swój system i mu nie grało choć podczas jego testów "stara" się jak może". Kto w temacie to wie o co biega i nie ma się co rozpisywać.

 

Najnowsze hypexy lub nawet Icepower to świetna alternatywa dla wzmacniaczy AB. Trzeba jednak poświęcić im trochę czasu i zgrać całą resztę.

 

A do samych subów to szkoda kasy na najnowsze hypex. Wystarczą zupełnie te starsze z serii UCD.

 

Uwierz mi, że nie były to przypadkowe konfiguracje, zazwyczaj jak o czymś pisze to znaczy, że ugryzłem co nieco temat, choć zawsze biorę margines na zmianę poglądów ? 

Co do subów to właśnie też uważam inaczej, ale to długa historia, ja jeżeli chodzi o diałania DIY podchodzę raczej bezkompromisowo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, S0nic napisał:

To jak wysterujesz głośnik basowy i nie mówię tutaj o nacinanym revelatorze 18cm?

Do ciężkich scanów potrzebny jest mocny wzmacniacz.

Nie mówię tutaj o kolumnach pokroju JBL z lekkimi membranami gdzie dół kończy się na 40Hz.

Tylko proszę nie mów, że poniżej 40Hz nic się nie dzieje ?

ja mam..kolej rzeczy była taka że najpierw miałem wzmacniacz a potem 3 way na Scanach. ?

moje paździerze mają dość wąskie pasmo..możesz spytać Piotra,był u mnie czy nie potrafią zatrząść kanapą.i zadowolą się kilkoma watami..w porywach.

przy czym jest to bas a nie buczenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Yoshi_80 napisał:

. Tak samo 10 lat temu wszyscy patrzeli spode łba na granie z plików a teraz na AVS ze świecą w ręku szukać kogoś kto ma odtwarzacz CD.

No i efekt jest taki, że jest coraz gorsze jakość brzmienia na tych pokazach. Trzeba być głuchym by nie słyszeć przewagi wyrafinowanego CD nad jakimkolwiek plikowcem. DSP - jako.korekcja akustyki ? Chyba padnę. 

Audiofile kupują kolumny na top Scanach i potem 15W lampa, pliki, druciki za 200zl i puste pomieszczenie. Muzyka w XXI w . umarła, jakość muzyki też.

 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
17 minut temu, babatular napisał:

Audiofile kupują kolumny na top Scanach i potem 15W lampa, pliki, druciki za 200zl i puste pomieszczenie. Muzyka w XXI w . umarła, jakość muzyki też.

No i chyba też już najwyższy czas na ciebie. Widać, że nie masz już po co żyć. DSP, pliki, nowe kolumny,nowe wzmacniacze, jak to ma grać . Przecież to nie możliwe, sorki kolego ale świat idzie do przodu skoro ty masz problem by nadążyć, to może faktycznie czas zakończyć pobyt na ziemi i przenieść się w inne lepsze miejsce. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, triode napisał:

ja mam..kolej rzeczy była taka że najpierw miałem wzmacniacz a potem 3 way na Scanach. ?

moje paździerze mają dość wąskie pasmo..możesz spytać Piotra,był u mnie czy nie potrafią zatrząść kanapą.i zadowolą się kilkoma watami..w porywach.

przy czym jest to bas a nie buczenie.

 

Jak grają scany z lampa? Tylko nie gitara z wokalem ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, paul klacska napisał:

No i chyba też już najwyższy czas na ciebie. Widać, że nie masz już po co żyć. DSP, pliki, nowe kolumny,nowe wzmacniacze, jak to ma grać . Przecież to nie możliwe, sorki kolego ale świat idzie do przodu skoro ty masz problem by nadążyć, to może faktycznie czas zakończyć pobyt na ziemi i przenieść się w inne lepsze miejsce.  

 

 

Własnie słyszę jak świat idzie do przodu i widzę jak świat  idzie do przodu. Ciągle nikt nie wymyślił lepszego tweetera niż jedwabna kopułka i nikt nie wymyślił lepszej membrany niż celulozowa.

Widać po tych pustych pokojach audiofilów jak to gra, po tych kolumnach przyklejonych do ścian. A antidotum na to ma być korekcja akustyki DSP. Buahahah.......

   Świat w muzyce tak poszedł do przodu, że dzisiaj MUZYKA nie istnieje - same beztalenciai, które nic nie potrafią. Furorę robi -  - Zenek, Doda  i Organek.

Pliki, korekcje, tablety, kable ethernetowe - to dzisiejsza jakość............

 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, babatular napisał:

Własnie słyszę jak świat idzie do przodu i widzę jak świat  idzie do przodu. Ciągle nikt nie wymyślił lepszego tweetera niż jedwabna kopułka i nikt nie wymyślił lepszej membrany niż celulozowa.

Widać po tych pustych pokojach audiofilów jak to gra, po tych kolumnach przyklejonych do ścian. A antidotum na to ma być korekcja akustyki DSP. Buahahah.......

   Świat w muzyce tak poszedł do przodu, że dzisiaj MUZYKA nie istnieje - same nieuki, które nic nie potrafią. Furorę robi -  - Zenek, Doda  i Organek.

Pliki, korekcje, tablety, kable ethernetowe - to dzisiejsza jakość............

 

Jesteś już stary, podbij sobie wysokie tony o 6dB i się uspokój, znowu wszystko usłyszysz ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, S0nic napisał:

Jesteś już stary, podbij sobie wysokie tony o 6dB i się uspokój, znowu wszystko usłyszysz ?

"Podbij sobie wysokie tony" - no własnie - tu jest pies pogrzebany - Ilość nie JAKOŚĆ.....To smutne............

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, babatular napisał:

Świat w muzyce tak poszedł do przodu, że dzisiaj MUZYKA nie istnieje - same beztalenciai, które nic nie potrafią. Furorę robi -  - Zenek, Doda  i Organek.

Tak poszedł do przodu a ty zostałeś z tyłu, nie wiem jaki był tego powód i mnie on nie interesuje. Widać tylko jak bardzo cię to flustruje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, paul klacska napisał:

Tak poszedł do przodu a ty zostałeś z tyłu, nie wiem jaki był tego powód i mnie on nie interesuje. Widać tylko jak bardzo cię to flustruje. 

Tak, potnę sie z tego powodu

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, babatular napisał:

Tak, potnę sie z tego powodu

Myślę, że dokładnie tak jest. Możliwość przerosły posiadaną przez ciebie wiedzę i jesteś na tyle zadufaną w sobie osobą, że nie poprosiłeś niego o pomoc i się poprostu zatrzymałeś. Świat poszedł do przodu i nie pozostało nic jakby krytykować. Osobiście mam to gdzieś jakich dokonałeś wyborów w życiu, proszę tylko byś zrozumiał innych którzy nie są tacy jak ty.

Swoją drogą ktoś cię jednak nauczył obsługiwać komputer, może warto spróbować iść kroczek dalej. ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, paul klacska napisał:

Myślę, że dokładnie tak jest. Możliwość przerosły posiadaną przez ciebie wiedzę i jesteś na tyle zadufaną w sobie osobą, że nie poprosiłeś niego o pomoc i się poprostu zatrzymałeś. Świat poszedł do przodu i nie pozostało nic jakby krytykować. Osobiście mam to gdzieś jakich dokonałeś wyborów w życiu, proszę tylko byś zrozumiał innych którzy nie są tacy jak ty.

Swoją drogą ktoś cię jednak nauczył obsługiwać komputer, może warto spróbować iść kroczek dalej. ????

Rozumiem innych. Szczególnie tych którzy wstawiają kolumny na Scanach z Mundorfami w zwrotnicy do pustych pomieszczeń, upychają kolumny po kątach a elektronika i akcesoria na poziomie "pożal się Boże". Wiem, wiem świat poszedł do przodu i rozwiązaniem  na te bolączki są pliki, tablety i korekcja DSP.

 Tak jestem zadufaną w sobie osobą, zadufaną w swoją wiedzę, doświadczenie i w to co słyszę.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, babatular napisał:

Rozumiem innych. Szczególnie tych którzy wstawiają kolumny na Scanach z Mundorfami w zwrotnicy do pustych pomieszczeń, upychają kolumny po kątach a elektronika i akcesoria na poziomie "pożal się Boże". Wiem, wiem świat poszedł do przodu i rozwiązaniem  na te bolączki są pliki, tablety i korekcja DSP.

 Tak jestem zadufaną w sobie osobą, zadufaną w swoją wiedzę, doświadczenie i w to co słyszę.

Może tylko przez swoje mądrości wydaje ci się że rozumiesz innych. Ja tak to widzę.

Interesuje mnie tylko jedno, po co tu zaglądasz? Siedzisz cicho do momentu aż wyjdzie coś nowego i prawisz wszystkim morały.

W tym klubie zdarza ci się to już nie pierwszy raz. Powiedz szczerze dlaczego to robisz? 

Udało ci się w końcu posłuchać kolumn ybaudio? bo z tego co pamiętam to zarzekałeś się że to zrobisz.

Proszę cię tylko nie pisz już, że jesteś stary i ciężko jest ci ruszyć cztery litery bo ten tekst już jest nudny.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, paul klacska napisał:

Może tylko przez swoje mądrości wydaje ci się że rozumiesz innych. Ja tak to widzę.

Interesuje mnie tylko jedno, po co tu zaglądasz? Siedzisz cicho do momentu aż wyjdzie coś nowego i prawisz wszystkim morały.

W tym klubie zdarza ci się to już nie pierwszy raz. Powiedz szczerze dlaczego to robisz? 

Udało ci się w końcu posłuchać kolumn ybaudio? bo z tego co pamiętam to zarzekałeś się że to zrobisz.

Proszę cię tylko nie pisz już, że jesteś stary i ciężko jest ci ruszyć cztery litery bo ten tekst już jest nudny.?

Z wrodzonej przekory - jak widzę że ktoś pisze bzdety - to reaguje. Zaglądam tu bo  Yb-Audio lubię - robią ładne kolumny i ładne zdjęcia tych kolumn.

Co do odsłuchu tych kolumn - to przeczytaj z uwagą co napisałem kiedyś w tej sprawie. Nic się nie zmieniło od tej pory

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, babatular napisał:

Zaglądam tu bo  Yb-Audio lubię - robią ładne kolumny i ładne zdjęcia tych kolumn.

Woooow, i tutaj kończy się twoja wiedza o YBAudio.

Na tym możemy zakończyć poranną dyskusje bez urazy z mojej strony.

Miłego długiego weekendu ci życzę. 

Napiszę ci ciekawostkę, piszesz że jesteś starszą osobą. Pewnie masz już problemy z nie którymi rzeczami.

Wiesz, że wystarczy wziąć telefon do ręki, kliknąć by grała muzyczka i kolumny same się uruchomią ?

Znasz tą funkcję pewnie z boomboxa pod telewizorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   4 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.