Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  266 członków

YB Audio Klub
IGNORED

Klub miłośników YB Audio


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, daris666 napisał:

Fakt drogie głośniki już widzę jak mi córka wciska te kopułki ? ? 

Mi już raz ciśnienie skoczyło. Mierzyłem kiedyś miarką ścianę, jak ją puściłem by się zwinęła, to zaczepiła się o tweeter. Mało zawału nie dostałem. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.09.2020 o 11:42, hoobi napisał:

Na tych na stronie widać głównie front, a interesuje mnie zdjęcie z boku.

I najważniejsze pytanie, czy dla pierwszych 20 klientów będzie 20% upustu?:) Jakby co, to ja już robię listę społeczną emoji846.png

Mogę wrzucić wizualizację bo zdjęcia z samego boku na pewno nie mamy, zawsze będzie z jakiegoś kąta.

Myślę, że ciekawą kwestię promocji na pierwsze sztuki podali koledzy. 

W dniu 23.09.2020 o 11:45, S0nic napisał:

Klienci preferują bardziej kompaktowe kolumny, że zmniejszyliście gabaryty Zephyr'a?

Mówię o waszej stałej ofercie nie o zamówieniach customowych.

 

Tak, dokładnie. Klienci wybierają mniejsze obudowy jeżeli jest taka możliwość.

W dniu 23.09.2020 o 11:49, S0nic napisał:

Mogłoby z tego wyniknąć niezłe WIN-WIN :)

Też tak myślę :-).

W dniu 23.09.2020 o 12:07, Allmr napisał:

Wchodzę w ciemno.

Może Paweł przekalkuluje i wypowie się.

Takie grupowe zamówienie to niegłupi pomysł. Fajna promocja na start nowego modelu kolumn i robota którą można sobie zaplanować a z drugiej strony szansa dla klientów aby wyrwać coś sporo taniej. Możemy w to wejść jednak urealniając nieco progi. Kolumny to nie drobnica za kilkaset zł typu DAC czy jakiś gainclone. Nie ma co mówić o dziesiątkach osób bo nic z tego nie wyjdzie.

Z naszej strony propozycja jest następująca:

- grupa 3 chętnych, rabat 10%. 

- grupa 5 chętnych, rabat 15%.

Tworzenie kolejnych progów moim zdaniem nie ma sensu bo dla nas 5 par to jest jeszcze taka ilość przy której można zamówienie zrobić w rozsądnych ramach czasowych. Poza tym, realnie rzecz biorąc zebranie 5 chętnych i tak uznam za duży sukces. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle kombinujecie. Ale jak grupowe ruszenie to tylko ten 3way na nacinanych sloneczkach 15 i 18 cm oraz R3004. 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nieźle kombinujecie. Ale jak grupowe ruszenie to tylko ten 3way na nacinanych sloneczkach 15 i 18 cm oraz R3004. 
Piszesz, jakbyś był zainteresowany, a z tego co kojarzę, Twój stosunek do rzemiosła jest bliżej negatywnego
Zakładam, że gdyby doszło do grupowego, to indywidualizacja głośników w ramach zamówienia nie będzie problemem, kolumna i zwrotnice są opracowane, więc to tylko głośnik. Założenie oczywiście w ciemno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, hoobi napisał:

Piszesz, jakbyś był zainteresowany, a z tego co kojarzę, Twój stosunek do rzemiosła jest bliżej negatywnego emoji846.png
Zakładam, że gdyby doszło do grupowego, to indywidualizacja głośników w ramach zamówienia nie będzie problemem, kolumna i zwrotnice są opracowane, więc to tylko głośnik. Założenie oczywiście w ciemno emoji16.png

To tak nie działa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, hoobi napisał:

Piszesz, jakbyś był zainteresowany, a z tego co kojarzę, Twój stosunek do rzemiosła jest bliżej negatywnego emoji846.png
Zakładam, że gdyby doszło do grupowego, to indywidualizacja głośników w ramach zamówienia nie będzie problemem, kolumna i zwrotnice są opracowane, więc to tylko głośnik. Założenie oczywiście w ciemno emoji16.png

Nie no,  ja bez odsłuchu u siebie nic nie kupię. 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc można wypożyczyć Dali czy inne Tannoye ze sklepu i gitara. 

Ja też za bardzo nie zdecydował bym się na zakup w ciemno, szczególnie jak ktoś ma ograniczone, specyficzne pomieszczenie, ale po co ciągle tu jojczyć z tego powodu? Warunki nie pasują, to się nie bierze. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Yoshi_80 napisał:

Mogę wrzucić wizualizację bo zdjęcia z samego boku na pewno nie mamy, zawsze będzie z jakiegoś kąta.

Chetnie zobacze wizualizacje. Czemu nie macie zdjec typowo z boku? Mozna by bylo zobaczyc  pochylenie scianek i nieco lepiej proporcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Trochę dziwne mi się wydaje coś takiego jak zakup grupowy. Kolumny to bardzo indywidualna sprawa, każdemu będzie co innego pasowało.

Pomysł na moje mi się coraz bardziej krystalizuje, ale czekam jeszcze na 2 nowe przetworniki od SB i Purifi.

Edytowane przez cichom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.