Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  268 członków

YB Audio Klub
IGNORED

Klub miłośników YB Audio


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest właśnie ta różnica między masową produkcją a manufakturą. Jakby tego było mało mamy tutaj człowieka, który ma wybitną rękę i precyzję do takich rzeczy, a do tego nie robi bo musi , a robi bo chce. Zazdroszczę przyszłym posiadaczom - to już naprawdę klasowa ozdoba salonu.

 

Oglądam dzisiaj już chyba szósty raz. Przepiękne.

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem przyjemnosc goscic u Roberta, odbieralem Zephyry S w wykonczeniu a'la Sonus.f246d5d8334b8377e1e5161925b530be.jpg915e8f9e9689b7a30d0844761a3861f4.jpg

 

Przy okazji zalapalem sie na odsluch EVO. Kolumny na zywo robia piorunujace wrazenie. Wykonanie jest genialne.

Musze przyznac ze w bezposrednim starciu moje kolumny wygladaja "biedniej" :) Oczywiscie moim tak naprawde niniczego nie brakuje, fornir barwiony na grafit w wysokim polysku, na froncie naturalna skora i topowe przetworniki. Jednak EVO to inna liga.

 

 

O dzwieku nie bede sie rozpisywac, gdyz tak jak Zappa uwazam ze "talking about music is like dancing about architecture" :)

W skrocie kolumny radza sobie z kazdym materialem w sposob wybitny.

 

Pawel, Robert za to co robicie należą sie Wam owacje na stojaco.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem przyjemnosc goscic u Roberta, odbieralem Zephyry S w wykonczeniu a'la Sonus.f246d5d8334b8377e1e5161925b530be.jpg915e8f9e9689b7a30d0844761a3861f4.jpg

 

Przy okazji zalapalem sie na odsluch EVO. Kolumny na zywo robia piorunujace wrazenie. Wykonanie jest genialne.

Musze przyznac ze w bezposrednim starciu moje kolumny wygladaja "biedniej" :) Oczywiscie moim tak naprawde niniczego nie brakuje, fornir barwiony na grafit w wysokim polysku, na froncie naturalna skora i topowe przetworniki. Jednak EVO to inna liga.

 

 

O dzwieku nie bede sie rozpisywac, gdyz tak jak Zappa uwazam ze "talking about music is like dancing about architecture" :)

W skrocie kolumny radza sobie z kazdym materialem w sposob wybitny.

Pawel, Robert za to co robicie należą sie Wam owacje na stojaco.

 

No właśnie ciekawe jaka jest różnica na basie SS Revelator 22cm vs SS Revelator 2x 18cm

 

Ps. Topowa konstrukcja wygląda genialnie.

Gratulacje Panowie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu...:). A już się zastanawiałem czy ręka Ci się omskneła i kolumny do poprawki :).

Gratulacje! pomysłowe zaokrąglenie wyloty br.

Jestem pod dużym wrażeniem.

 

Robert, mogę je troszkę podreklamować na innym forum? ;)

 

Szkoda, że nie mam na nie pomieszczenia bo elektrownia by się znalazła i to niejedna.... Już bym je zamawiał. Dom bym zastawił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO - najwyższy model z serii Excelsior.

Szkielet wewnętrzny wykonany z mdf-u.

Boki - włoska skóra licowa naturalna z przeszyciami i tłoczeniami.

Spód, góra i front to drewno orzech amerykański.

Zawieszenie wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej.%20<a%20%20data-cke-saved-href=

2 revelatory 18 na basie, gdzieś już widziałem ten układ :)

Piękne paczuszki, ciekaw jestem jak wyglądają na żywo. Zmień jeszcze tą płytkę od przyłączy i będzie miodzio.

Wlot BR po prostu REWELACJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ten model SF akurat gra kiepsko. Mam nadzieję, że tylko forma była inspiracją a nie granie.

Można gdzieś posłuchać tych kolumn albo je wypożyczyć?

 

Xavian często stosował te przetworniki. Jak nisko stroiliście BR?

http://audio.com.pl/newsy/sprzetowe/3254-xavian-mediterranea

Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model SF akurat gra kiepsko. Mam nadzieję, że tylko forma była inspiracją a nie granie.

Można gdzieś posłuchać tych kolumn albo je wypożyczyć?

Xavian często stosował te przetworniki. Jak nisko stroiliście BR?

http://audio.com.pl/newsy/sprzetowe/3254-xavian-mediterranea

 

Jeśli Xavian miałby być inspiracją to raczej model XN360

 

http://www.hi-fi.com.pl/kolumny-testy-lista/1059-xavian-xn-360.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xavian nie był żadną inspiracją, to zwykła obudowa. Trzeba czerpać inspirację od mistrza Serblina :)

 

Kwestia inspiracji dotyczyła przetworników a nie obudowy - ta wg mnie jest nawet lepsza niż to, co proponował Sonus.

 

Z drugiej strony to tylko głośniki - zawsze musi być jakiś wysoki średni i niski - a podobieństw można się doszukiwać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.