Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  265 członków

YB Audio Klub
IGNORED

Klub miłośników YB Audio


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, biniek napisał:

Nowe paczki juz w nowym miejscu ?

graja super, szczegolowo z dobra rozdzielczoscia srednicy i zwinnym szybim basem

granie po chlodnej analitycznej stronie czyli tak jak lubie

received_389639711664756.jpeg

No w końcu ? !! Pokój super, trochę adaptacji (jak żona pozwoli) i będzie idealnie. Reszta zazdrości takich ajnych kolumn i takiego pokoju dlatego się czepiają byle czego ? .

Edytowane przez Yoshi_80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.08.2019 o 21:58, dancos napisał:

Możecie opisać czym charakteryzują się yb phoenix. 

W jakiej muzyce wypadają najlepiej i czy ktoś testował  z jednym z modeli musical fidelity? 

to może ja się wypowiem jako świeżo upieczony właściciel tych kolumn ? słuchałem ich co prawda kilka godzin, ale pierwsze wnioski już są... Phoenixy grają ze sporym rozmachem, brzmienie jest duże, przestrzenne z szeroką sceną. Kolumny grają równo całym pasmem, dźwięki są ładnie odseparowane od siebie, bas super mruczy nawet przy bardzo cichym graniu. Góra z berylem detaliczna, ale nie ostra, w ogóle mam wrażenie, że grają bardzo wyrównanym dźwiękiem - idealnie. Żaden zakup audio nie zrobił mi takiej przyjemności jak te Phoenixy ? 

A tylko żona trochę narzekała że duże, bo rzeczywiście paczki do małych nie należą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, Silver_85 napisał:

Witajcie, 

chciałbym oficjalnie podziękować Robertowi za spotkanie i możliwość posłuchania kolumn YB i choć częściowo poznanie filozofii firmy i pomysłu na brzmienie . Miło spędzony czas. Sorry , że tak się zasiedziałem ? 

Jak monitory na Ellipticorach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było do nich podstaw więc taki odsłuch (na szafce) byłby dla nich krzywdzący więc ich nie podłączyliśmy , ale Robert proponował. Może innym razem będzie okazja.  Ładne i duże to mogę powiedzieć ? 

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podjedź i posłuchaj. Skupiłem się na kolumnie, która by była w kręgu mojego zainteresowania. Podstawki u mnie odpadają bo mały brzdąc lata jak szalony. Te monitory też mnie ciekawią , ale jak miałbym ich posłuchać to nie wiem ile musiałbym jeszcze posiedzieć. Jakoś tak wyszło , że nie posłuchaliśmy , ale nic straconego. Daleko nie mam. Robert mówił , że zrobi podstawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Silver_85 napisał:

To podjedź i posłuchaj. Skupiłem się na kolumnie, która by była w kręgu mojego zainteresowania. Podstawki u mnie odpadają bo mały brzdąc lata jak szalony. Te monitory też mnie ciekawią , ale jak miałbym ich posłuchać to nie wiem ile musiałbym jeszcze posiedzieć. Jakoś tak wyszło , że nie posłuchaliśmy , ale nic straconego. Daleko nie mam. Robert mówił , że zrobi podstawy. 

Co słuchałeś fajnego? Ty to masz szczęście z lokalizacją ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, S0nic napisał:

Da rade coś powiedzieć o dźwięku w porównaniu do Ethosów?

O brzmieniu Huracan-ów oczywiście w wolnej chwili napiszę bo to porządne kolumny, ale wolałbym się to Ethosów nie odnosić bo najlepiej by było porównać w porównywalnych warunkach i też nie po to pojechałem do YB. Wiesz Sonic , że za system Rafała można kupić dobry jacht. Gra cały system i tu "walka" jest nie równa. 

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Silver_85 napisał:

O brzmieniu Huracan-ów oczywiście w wolnej chwili napiszę bo to porządne kolumny, ale wolałbym się to Ethosów nie odnosić bo najlepiej by było porównać w porównywalnych warunkach i też nie po to pojechałem do YB. Wiesz Sonic , że za system Rafała można kupić dobry jacht. Gra cały system i tu walka jest nie równa. 

Zgoda ?

 

Sam chętnie bym posłuchał obu tych konstrukcji w 1 pokoju, ale nie u Rafała ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, S0nic napisał:

Sam chętnie bym posłuchał obu tych konstrukcji w 1 pokoju, ale nie u Rafała ?

Ja i tak wolałbym tam bo lepsze warunki akustyczne ciężko spotkać, ale rozumiem i wiem o co Ci chodzi.

Pozostańmy w tematyce klubu.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.