Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  266 członków

YB Audio Klub
IGNORED

Klub miłośników YB Audio


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, S0nic napisał:

IMG_9528-480x720.thumb.jpg.f3ee1c1eb5d994bca18f20d0dcd77f20.jpg

Tam jest ten nowy revelator na średnicy - podobno rewelacja w akceptowalnej cenie (na tle np. ellipticora)

 

Moje pytanie do YB-audio team, jak oceniacie te dwa średniotonowce? Ellpiticor 18cm vs nowy revelator 18cm. 4000zł vs 1000zł.

Nowy Revelator ? 

Tzn. jaki ? Mówisz o tym 18M ?

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, slawek.xm napisał:

on jest zaszwedzony w najlepszym znaczeniu tego słowa ?

ale może już mu entuzjazm minął? kto to wie...

to była zbyt przemyślana decyzja, żeby mi się znudziły, nie po to się jeździ po całej Polsce, mieszkam na śląsku a byłem nad morzem u WLM'a nawet, u Roberta też byłem, wszędzie byłem ? ?

 

IMAG0262.thumb.jpg.0edaa932764066ef02e06e15e7dcb38d.jpg

 

9 godzin temu, paul klacska napisał:

Zamawiawsz?

Niestety nie da rady finansowo i nawet bym już miejsca na nie nie miał ale bardzo interesuje mnie ten przetwornik 18M revelator.

31 minut temu, babatular napisał:

Nowy Revelator ? 

Tzn. jaki ? Mówisz o tym 18M ?

yes

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.04.2020 o 21:35, S0nic napisał:

IMG_9528-480x720.thumb.jpg.f3ee1c1eb5d994bca18f20d0dcd77f20.jpg

Tam jest ten nowy revelator na średnicy - podobno rewelacja w akceptowalnej cenie (na tle np. ellipticora)

 

Moje pytanie do YB-audio team, jak oceniacie te dwa średniotonowce? Ellpiticor 18cm vs nowy revelator 18cm. 4000zł vs 1000zł.

Ellipticor 18 jest po prostu lepszy pod każdym względem. Jakiego kryterium byśmy nie przyjęli to i tak będzie lepszy. Akurat całej serii Ellipticor , o czym już kiedyś pisałem, 18tka jest moim zdaniem najbardziej udana, robi największe wrażenie in plus na tle innych przetworników. Szybkość, świeżość, dynamika, niesamowita naturalność !! brzmienia jest po prostu postawiona dużo wyżej niż do tej pory. Dźwięk jest gładki, pełen detali i niesamowicie prawdziwy. Jak słucham na Ellipticorze to wszystko wydaje się być inne, ma się wrażenie, że dopiero teraz gra tak jak powinno grać. Jak dla mnie na chwilę obecną najlepszy głośnik do średnich tonów tylko piekielnie drogi..

Czy to jest warte 4 tys? Jak dla mnie ten głośnik został dobrze wyceniony. Takie samo pytanie padałoby gdyby kosztował "tylko" 2 tys albo 10 tys. Dlatego w sumie ono nie ma sensu. Zawsze znajdzie się ktoś kto je zada, niezależnie od ceny. Dla mnie istotne jest co innego. Ten głośnik wprowadza istotną zmianę. Nie jest to kolejny, podobnie brzmiący przetwornik, niewiele różniący się od tego co było. Nie jest to 10 wariacja Satori który różni się impedancją, kolorem membrany czy czymś tam jeszcze (nawet nadchodzące węglowe satori to nadal to samo tylko ze zmienioną membraną, mamy podobną ch-kę, podobną efektywność, podobne parametry TS, w sumie trochę nuda). Tu mamy powiew świeżości, coś zupełnie nowego. Konstrukcję powstałą od A do Z zupełnie od początku, dopracowaną do granic możliwości Jak to u Scan Speaka który niczego nie robi na kolanie i wydaje produkty najlepsze jakie może zrobić.

Pytanie o cenę jest bezzasadne również z tego powodu, że są to przetworniki celujące w absolutny top, do najlepszych, najdroższych konstrukcji. W tej kategorii cena przetwornika nie ma znaczenia bo płaci się nie tylko za to ale w dużej mierze za wiele innych aspektów wyjątkowości i niesamowitości albo po prostu za markę. To w YB jako jednej z niewielu firm jest polityka aby dawać możliwie najwięcej. Bo czy takie Epic One za 50 tys to dużo? Teoretycznie tak, to masa pieniędzy. Z drugiej strony popatrzmy na wkład. Konkurencyjne firmy za te same pieniądze oferują śmieszną wartość wkładu materialnego. Tak jak kiedyś słusznie zauważył paul klacska takie kolumny w tej cenie to okazja bo jak za ellipticory wezmą się wielcy tego świata to będzie kosztować 4x tyle. A może nie wezmą bo kto im tyle za to zapłaci . Lepiej robić kolumny po staremu. Czyli głośników za 5 tys a kolumny za 50 . I tym optymistycznym akcentem.. ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yoshi_80 napisał:

Ellipticor 18 jest po prostu lepszy pod każdym względem. Jakiego kryterium byśmy nie przyjęli to i tak będzie lepszy. Akurat całej serii Ellipticor , o czym już kiedyś pisałem, 18tka jest moim zdaniem najbardziej udana, robi największe wrażenie in plus na tle innych przetworników. Szybkość, świeżość, dynamika, niesamowita naturalność !! brzmienia jest po prostu postawiona dużo wyżej niż do tej pory. Dźwięk jest gładki, pełen detali i niesamowicie prawdziwy. Jak słucham na Ellipticorze to wszystko wydaje się być inne, ma się wrażenie, że dopiero teraz gra tak jak powinno grać. Jak dla mnie na chwilę obecną najlepszy głośnik do średnich tonów tylko piekielnie drogi..

Czy to jest warte 4 tys? Jak dla mnie ten głośnik został dobrze wyceniony. Takie samo pytanie padałoby gdyby kosztował "tylko" 2 tys albo 10 tys. Dlatego w sumie ono nie ma sensu. Zawsze znajdzie się ktoś kto je zada, niezależnie od ceny. Dla mnie istotne jest co innego. Ten głośnik wprowadza istotną zmianę. Nie jest to kolejny, podobnie brzmiący przetwornik, niewiele różniący się od tego co było. Nie jest to 10 wariacja Satori który różni się impedancją, kolorem membrany czy czymś tam jeszcze (nawet nadchodzące węglowe satori to nadal to samo tylko ze zmienioną membraną, mamy podobną ch-kę, podobną efektywność, podobne parametry TS, w sumie trochę nuda). Tu mamy powiew świeżości, coś zupełnie nowego. Konstrukcję powstałą od A do Z zupełnie od początku, dopracowaną do granic możliwości Jak to u Scan Speaka który niczego nie robi na kolanie i wydaje produkty najlepsze jakie może zrobić.

Pytanie o cenę jest bezzasadne również z tego powodu, że są to przetworniki celujące w absolutny top, do najlepszych, najdroższych konstrukcji. W tej kategorii cena przetwornika nie ma znaczenia bo płaci się nie tylko za to ale w dużej mierze za wiele innych aspektów wyjątkowości i niesamowitości albo po prostu za markę. To w YB jako jednej z niewielu firm jest polityka aby dawać możliwie najwięcej. Bo czy takie Epic One za 50 tys to dużo? Teoretycznie tak, to masa pieniędzy. Z drugiej strony popatrzmy na wkład. Konkurencyjne firmy za te same pieniądze oferują śmieszną wartość wkładu materialnego. Tak jak kiedyś słusznie zauważył paul klacska takie kolumny w tej cenie to okazja bo jak za ellipticory wezmą się wielcy tego świata to będzie kosztować 4x tyle. A może nie wezmą bo kto im tyle za to zapłaci . Lepiej robić kolumny po staremu. Czyli głośników za 5 tys a kolumny za 50 . I tym optymistycznym akcentem.. ?

 

 

 

Dzięki za tak obszerny wpis. Nie spodziewałem się, że będzie lepszy na tak wielu płaszczyznach.  Wpisuję na listę do odsłuchu ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, paul klacska napisał:

Nie myślę o sobie.

Pytaj Pawła o szczegóły.

Możesz być pierwszy w Polsce który posłucha to co chłopaki pomału kończą.

Raczej nie będę zawracał im gitary. Jak byłem u Roberta to po to,  żeby posłuchać zefirów bo się mieściły w budżecie. Ciebie teoretycznie mógłbym odwiedzić jako wizyta koleżeńska z lokalnym rzemieślniczym piwem ?

DO YB AUDIO: Jakbyście wystawili się na AS w Warszawie z tymi kolumnami EPIC ONE to obstawiam całkiem przyjemny wzrost w sprzedaży. Chyba jeszcze nikt nie ma takich w ofercie a relacja ceny do użytych podzespołów rewelacyjna. Jest tam sporo osób z Europy Zachodniej.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, S0nic napisał:

DO YB AUDIO: Jakbyście wystawili się na AS w Warszawie z tymi kolumnami EPIC ONE to obstawiam całkiem przyjemny wzrost w sprzedaży. Chyba jeszcze nikt nie ma takich w ofercie a relacja ceny do użytych podzespołów rewelacyjna. Jest tam sporo osób z Europy Zachodniej.

Na logikę tak powinno być ale z drugiej strony doświadczenie mi mówi, że reguły panujące w audio często nie opierają się na logice ;-).  Na razie odpuściliśmy sobie z Robertem eksperymentowanie z AVS. W Polsce rządzi średni segment oraz sprzedaje się trochę rzeczy bardzo drogich gdzie konkurencja jest niesamowicie silna bo mamy w tym segmencie wiele bardzo mocnych światowych brandów i trudno się przebić małej krajowej firmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
46 minut temu, S0nic napisał:

DO YB AUDIO: Jakbyście wystawili się na AS w Warszawie z tymi kolumnami EPIC ONE to obstawiam całkiem przyjemny wzrost w sprzedaży. Chyba jeszcze nikt nie ma takich w ofercie a relacja ceny do użytych podzespołów rewelacyjna. Jest tam sporo osób z Europy Zachodniej.

Widziałem gdzieś na wyspach zestaw na Ellipticorze .

Cena była od 32000 do 40000 funtów. Bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Yoshi_80 napisał:

Na logikę tak powinno być ale z drugiej strony doświadczenie mi mówi, że reguły panujące w audio często nie opierają się na logice ;-).  Na razie odpuściliśmy sobie z Robertem eksperymentowanie z AVS. W Polsce rządzi średni segment oraz sprzedaje się trochę rzeczy bardzo drogich gdzie konkurencja jest niesamowicie silna bo mamy w tym segmencie wiele bardzo mocnych światowych brandów i trudno się przebić małej krajowej firmie. 

A ja uważam, że spokojnie byście się przebili, bo robicie konkretne produkty za bardzo dobrą cenę. Xavian czy inne manufaktury też cisną a nie są molochami typu Dynaudio czy B&W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Yoshi_80 napisał:

Na logikę tak powinno być ale z drugiej strony doświadczenie mi mówi, że reguły panujące w audio często nie opierają się na logice ;-).  Na razie odpuściliśmy sobie z Robertem eksperymentowanie z AVS. W Polsce rządzi średni segment oraz sprzedaje się trochę rzeczy bardzo drogich gdzie konkurencja jest niesamowicie silna bo mamy w tym segmencie wiele bardzo mocnych światowych brandów i trudno się przebić małej krajowej firmie. 

Rozumiem. Jednak dalej przystaje przy swoim, że warto by było. Prezentowany tam sprzęt jest dużo droższy a i reklama jako pierwsze  elipticory by zdziałała cuda ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak masz zbędne 50kzł to kupujesz epici i temat masz załatwiony na amen hmm chyba, że scan wypuści coś nowego to wtedy Paweł zrobi znowu coś konkretnego. Paul jak monitory będą ogarnięte to dawaj cynę wpisuje się na porównanie epic vs monitor?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że kolumny są na topowych Scanach to wcale nie znaczy, że kolumny dobrze brzmią. To tak dla przypomnienia.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, S0nic napisał:

Osoby które je słuchały mówią, że są wyśmienite więc warto to sprawdzić ?
 

Nie ma gdzie posłuchać. Nie widzę tych Epic One w żadnym salonie audio. Nie widzę żadnego testu  kolumn YB-audio w prasie czy portalach audio. Nie ma  kolumn YB-Audio na żadnej oficjalnej prezentacji audio czy choćby na AVS.  Nie wiem czy producent ma w ogóle jakąś możliwość  wypożyczeń do odsłuch za kaucją ?

Mam  słuchać kolumn na topowych Scanach za 50tys zł. w tych przypadkowych warunkach w "siedzibie" producenta ?

Wiesz ilu ludzi mówi że Harbeth są wyśmienite. 

Yb-Audio mają dobre ceny w kontekście wykonania i zastosowanych głośników ale to kompletnie nic nie mówi o brzmieniu. Ta rozsądna kalkulacja cen jest godna pochwaly i uznania - biorąc pod uwagę to co wyprawiają z cenami producenci sprzętu audio

Co do Elipticora to rozumiem, że mówimy o 18cm jako sredniotonowym bo w basie to na pewno niedomaga w stosunku do Revelatora. 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, S0nic napisał:

Osoby które je słuchały mówią, że są wyśmienite więc warto to sprawdzić ?
 

 

21 minut temu, babatular napisał:

Co do Elipticora to rozumiem, że mówimy o 18cm jako sredniotonowym bo w basie to na pewno niedomaga w stosunku do Revelatora

miałem przyjemność słuchać i porównać je bezpośrednio u Roberta z huracanami i faktycznie największe wrażenie zrobił na mnie średniotonowy. Bas bardziej mi się podoba z rewelatora 22. jest bardziej utwardzony i mi osobiście podoba się bardziej, natomiast góra w stosunku do berylowy SB acoustic też nie robiła szału natomiast środek faktycznie był fajniejszy.

Nie ukrywam że ciągle chodzi mi po głowie ten upgrade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, babatular napisał:

Nie ma gdzie posłuchać. Nie widzę tych Epic One w żadnym salonie audio. Nie widzę żadnego testu  kolumn YB-audio w prasie czy portalach audio. Nie ma  kolumn YB-Audio na żadnej oficjalnej prezentacji audio czy choćby na AVS.  Nie wiem czy producent ma w ogóle jakąś możliwość  wypożyczeń do odsłuch za kaucją ?

Mam  słuchać kolumn na topowych Scanach za 50tys zł. w tych przypadkowych warunkach w "siedzibie" producenta ?

Wiesz ilu ludzi mówi że Harbeth są wyśmienite. 

Yb-Audio mają dobre ceny w kontekście wykonania i zastosowanych głośników ale to kompletnie nic nie mówi o brzmieniu. Ta rozsądna kalkulacja cen jest godna pochwaly i uznania - biorąc pod uwagę to co wyprawiają z cenami producenci sprzętu audio

Co do Elipticora to rozumiem, że mówimy o 18cm jako sredniotonowym bo w basie to na pewno niedomaga w stosunku do Revelatora. 

Nie marudź ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, babatular napisał:

To że kolumny są na topowych Scanach to wcale nie znaczy, że kolumny dobrze brzmią. To tak dla przypomnienia.

a ja Ci mówię posłuchaj jak najszybciej jakakolwiek poprawna konstrukcja na Ellipticorach z jakimkolwiek wzmacniaczem powyżej 50 wat rozwali Twoj świat w pył

wcale nie żartuję

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, adams84 napisał:

miałem przyjemność słuchać i porównać je bezpośrednio u Roberta z huracanami i faktycznie największe wrażenie zrobił na mnie średniotonowy. Bas bardziej mi się podoba z rewelatora 22. jest bardziej utwardzony i mi osobiście podoba się bardziej, natomiast góra w stosunku do berylowy SB acoustic też nie robiła szału natomiast środek faktycznie był fajniejszy.

Nie ukrywam że ciągle chodzi mi po głowie ten upgrade.

Czyli wychodzi, że najbardziej optymalne zestawienie to ellipticor 18 na środek, rewelatory na dole i jednak beryl ss/sb na górze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, slawek.xm napisał:

a ja Ci mówię posłuchaj jak najszybciej jakakolwiek poprawna konstrukcja na Ellipticorach z jakimkolwiek wzmacniaczem powyżej 50 wat rozwali Twoj świat w pył

wcale nie żartuję

      Najpierw to urządzonka lampowe miały rozwalić mój świat w pył - porażka,  potem gramofony analogowe miały rozwalić mój świat w pył - porażka, potem Harbethy w chybotających się obudowach ze skandaliczną zwrotnicą i plastikowymi głośnikami miały rozwalić mój świat w pył - porażka. Potem pliki miały mnie roznieść - porażka. Potem miały mnie roznieść w pył głośniki plazmowe, diamentowe, berylowe, nanorurki, grafeny  i różne inne wynalazki - nie rozniosły choć niektóre głośniki berylowe czy diamentowe doceniam.

   Scan Speak to wspaniała firma - ale nawet oni żadnego wielkiego postępu w konstrukcji głośników nie wdrożyli. Illuminatory miały być ósmym cudem świata - a nie są. Są świetne - ale brzmią klasę gorzej od starych Revelatorów. Tweeter Elipticora znam dosyć dobrze - super tweeter ale wcale nie jest lepszy od 9900, R2904 czy R3004. Jest inny. 

    Midwoofery Elipticora nie znam zbyt dobrze - miałem okazję słuchać w dwóch konstrukcjach - kolumnach Megalith na AVS i w jednej konstrukcji DIY - siedziska mi nie urwało. Poza tym jak tak sobie patrze na te jego Data Sheety - to ciekawe jako średniak jak jest filtrowany "od góry" - max 2,5KHz i to raczej stromym filtrem ( choć tu Yoshi by się musiał wypowiedzieć bo ja nie mam takiej wiedzy jak on) - więc połączenie go z berylem odpada ( jak dla mnie). A 18cm Elipticor na basie w porównaniu do 18cm Revelatora to nie ma się czym chwalić.

    Tak więc mój świat trzyma się mocno - i na razie nic nie wskazuje by jakaś nowinka techniczna miała go zawalić. 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, babatular napisał:

Megalith na AVS

to byla niepoprawnie zrobiona konstrukcja, pokazywala tylko potencjał głośników słyszałem , rozmawiałem z konstruktorem dotykałem i co najważniejsze konstruktywnie skrytykowałem ?

 

poza tym piszę o kolumnie w której użyte są wszystkie Elipticpory a nie tylko osiemnastka i tweeter

 

 

zresztą po tamtym "występie " nie słyszałem już o kolumnach tej firmy

2 godziny temu, babatular napisał:

to ciekawe jako średniak jak jest filtrowany "od góry" - max 2,5KHz i to raczej stromym filtrem

first order Bracie

np http://www.troelsgravesen.dk/Ellipticor-3.htm

 

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slawek.xm napisał:

to byla niepoprawnie zrobiona konstrukcja, pokazywala tylko potencjał głośników słyszałem , rozmawiałem z konstruktorem dotykałem i co najważniejsze konstruktywnie skrytykowałem ?

 

poza tym piszę o kolumnie w której użyte są wszystkie Elipticpory a nie tylko osiemnastka i tweeter

 

 

zresztą po tamtym "występie " nie słyszałem już o kolumnach tej firmy

first order Bracie

np http://www.troelsgravesen.dk/Ellipticor-3.htm

 

Spodobały mi się te piramidy, jeszcze jakby głośnik basowy grał do przodu ? Dolna podstawa trochę szersza i zmieściłby się.

Wysokoskuteczne przetworniki. Do ideału brakuje mi jeszcze, żeby ktoś zaprojektował zwrotnicę aktywną z 4 końcówkami mocy w klasie A/B tak jak np. w aktywnych ATC. Do tego tylko DAC z regulacją głośności wg upodobań brzmieniowych i można usunąć konto na forum tutaj ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, cichom napisał:

Czyli wychodzi, że najbardziej optymalne zestawienie to ellipticor 18 na środek, rewelatory na dole i jednak beryl ss/sb na górze?

 

to juz jest bardziej kwestia subiektywnych preferencji

beryl SB to znakomity glosnik i wręcz rewelacyjny w stosunku jakość cena, z osiemnastka elli zgrywa się dobrze wlasnie mam najświeższe wiadomości z takiego polaczenia 18we/8 plus berylSB w monitorach od profesjonalistów

ale osobiscie wolę tweeter ellipticora

21we bardzo dobrze uzupelnia osiemnastkę i jesli komus wystarcza na dole 40 hz to więcej nie potrzeba

uzupełnienie pierwszej oktawy ewentualnie dwóch jesli 21we bedzie w cl bez utraty jakosci jaka dają elli jest trudne i bez dwoch minimum 12 cali na strone się raczej nie obejdzie, by wykorzystać ich potencjal i skuteczność

wg mnie to taki uklad pelnego 4-way jest obecnie w stanie konkurować z każda kolumną na świecie bez wzgledu na cenę

11 minut temu, S0nic napisał:

Spodobały mi się te piramidy, jeszcze jakby głośnik basowy grał do przodu ? Dolna podstawa trochę szersza i zmieściłby się.

Wysokoskuteczne przetworniki. Do ideału brakuje mi jeszcze, żeby ktoś zaprojektował zwrotnicę aktywną z 4 końcówkami mocy w klasie A/B tak jak np. w aktywnych ATC. Do tego tylko DAC z regulacją głośności wg upodobań brzmieniowych i można usunąć konto na forum tutaj ?

już jest układ, ktory opisujesz w trochę innej konfiguracji ale idea podziału na 4-way z dsp i oddzielnymi wzmacniaczami jest zrealizowana w sposob prawie bezkompromisowy

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babatular z całym szacunkiem ale większych bzdetów jak żyję nie czytałem. Jesteś jak ta przysłowiowa baletnica. 

Jak Ci sie nie podoba spsób w jaki prowadzimy biznes to nie musisz tego co chwile powtarzać. Naszym klientom to nie przeszkadza. Ba niektóry wracają do nas po kolejne i kolejne kolumny. Widać może nie mają tak wygórowanych wymagań jak Ty. A może po prostu mają normlane, zdrowe podejście.

Warunki projektów na specjalne zamówienie określone sa jasno. Ja nikogo nie zmuszam do kupowania naszych kolumn, to klienci chcą abyśmy im je zbudowali. To jest ta róznica której nie potrafisz pojąć i nie pojmiesz bo nie chcesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, slawek.xm napisał:

to byla niepoprawnie zrobiona konstrukcja, pokazywala tylko potencjał głośników słyszałem , rozmawiałem z konstruktorem dotykałem i co najważniejsze konstruktywnie skrytykowałem ?

 

poza tym piszę o kolumnie w której użyte są wszystkie Elipticpory a nie tylko osiemnastka i tweeter

 

 

zresztą po tamtym "występie " nie słyszałem już o kolumnach tej firmy

first order Bracie

np http://www.troelsgravesen.dk/Ellipticor-3.htm

 

No i co mam Ci powiedzieć - znasz konstrukcje Troelsa ? Ja kilka znam - wiem jak brzmią i ile mają problemów. Więc to że Troels zrobił 1st order kompletnie o niczym nie świadczy.

 

2 godziny temu, Yoshi_80 napisał:

babatular z całym szacunkiem ale większych bzdetów jak żyję nie czytałem. Jesteś jak ta przysłowiowa baletnica. 

Jak Ci sie nie podoba spsób w jaki prowadzimy biznes to nie musisz tego co chwile powtarzać. Naszym klientom to nie przeszkadza. Ba niektóry wracają do nas po kolejne i kolejne kolumny. Widać może nie mają tak wygórowanych wymagań jak Ty. A może po prostu mają normlane, zdrowe podejście.

Warunki projektów na specjalne zamówienie określone sa jasno. Ja nikogo nie zmuszam do kupowania naszych kolumn, to klienci chcą abyśmy im je zbudowali. To jest ta róznica której nie potrafisz pojąć i nie pojmiesz bo nie chcesz. 

Ale ja wszystko pojmuję. Bardzo się  cieszę, że klienci u Was zamawiają kolumny - bo dzięki temu  mogę sobie pooglądać fajne kształty, forniry, zdjęcia.

Poza tym czasami coś napiszesz ciekawego o głośnikach i zastosowanych rozwiązaniach w kolumnach.  Do tego  stosujecie  głośniki które mnie interesują.  Jak dla mnie super.

A że trochę utyskuje że  jest problem z odsłuchem - tym sie nie przejmuj - to biadolenie  starego pryka.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.