Skocz do zawartości
IGNORED

Porownanie Tannoy xt 6f vs Pylon audio diamond 25


tomasz777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam dylemat pomiedzy Tannoy xt 6f i Pylon audio diamond 25.Odsłuchiwałem obie konstrukcje z Nad c326 bee.Jedne i drugie podobają mi sie,tannoy moze troche bardziej poniewaz ma swietna przestrzen i stereofonie.Słucham raczej Rock i metal ale czasem włacze jakis pop oraz jakąs muzyke elektroniczną dlatego chodziło mi o głosniki raczej uniweralne..Na odsłuch wzialem tylko cztery płyty,uwazam ze troche za mało,ale kazdą mozna powiedziec z innej beczki-lekki roczek,mocniejszy roczek i black metal.Na jednych i drugich glosnikach wszystko mi sie podobało ale wiadomo jak to jest z metalem,duzo płyt jest zrealizowanych do kitu.Moze ktos porownywał te kolumny i moze mi podpowiedziec ktore z nich szybciej zgubią sie w tych gatunkach muzycznych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz777 nie przejmuj się wpisem użytkownika hey. Większości pasują kolumny Tannoy z serii XT, zbierają dużo pochlebnych opinii.

Po prostu hey uwziął się na te kolumny. Ważne, żeby Tobie pasowały.

 

Te kolumny powinny kosztowac max 4tys i być sprzedawane w MediaMarkt

 

No i za tyle można kupić właśnie XT 6F!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam dylemat pomiedzy Tannoy xt 6f i Pylon audio diamond 25.Odsłuchiwałem obie konstrukcje z Nad c326 bee.Jedne i drugie podobają mi sie,tannoy moze troche bardziej poniewaz ma swietna przestrzen i stereofonie.Słucham raczej Rock i metal ale czasem włacze jakis pop oraz jakąs muzyke elektroniczną dlatego chodziło mi o głosniki raczej uniweralne.

XT są bardzo dobre i w swojej cenie nie tylko graja lepiej od konkurencji ale pod względem budowanej sceny zawstydzają dużo droższe konstrukcje.

To fakt że są bardzo uniwersalne i graja nie mal wszystko. Gubią się dopiero na muzyce klasycznej gdzie ilość instrumentów jest duża i całość się wtedy trochę zlewa. Ale za tak przystępną cene nie traktowałbym tego jako wady. Nie każde high end kolumny sobie radzą.

 

Z wad to to że nie lubia bardzo głośnego grania. Dochodzi to podobnego efektu zlewania się. Rock i odmiany brzmią bardzo dobrze. Może nie tak dobrze i z jajem jak na Klipsch (które moga grać bardzo głośno bez problemu) ale od cichego do głośnego poziomu jest dobrze. Dobrze nagrane AC/DC albo Pantera (najlepiej wydany album metalu jaki słyszałem) robią mały szczękopad ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

To rzeczywiście dwie bardzo dobre konstrukcje, różniące się jednak trochę charakterem brzmienia. Pylon Audio to konstrukcja grająca bardzo swobodnie, dynamicznie, dźwiękiem otwartym, angażującym. Tannoy natomiast ma spokojniejszą charakterystykę, więcej nacisku kładząc na środek pasma, gęstość, plastyczność. Ze względu na konstrukcję współosiową głośnika stereofonia i przestrzeń będzie w przypadku Tannoy lepsza.

Kwestia indywidualnych preferencji, w przypadku wątpliwości zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria xtf nie warte swojej ceny. Te kolumny powinny kosztowac max 4tys i być sprzedawane w MediaMarkt. Jeśli TANNOY to dopiero od serii Precision. W tym przedziale cenowym posłuchałbym jeszcze koniecznie MA Silver 6. Rewelacyjne wykonanie i doskonałe brzmienie.

No i są sprzedawane. Co prawda nie w MM ale w bliźniaczym Saturnie.

 

Co do brzmienia: słuchałem XT8F bo się napaliłem na nie jak szczerbaty na suchary.

Moim zdaniem prezentują bardzo przeciętny dźwięk, na pewno nie warty 6 tys. zł. za parę.

Są przede wszystkim "matowe" z basem, który wcale nisko nie schodzi (a tam siedzą 2x20 cm. przetworniki!).

Bezpośrednio porównywałem z Diamond 25 i Sapphire 25 i Pylony (jak dla mnie) zagrały lepiej, tzn. czyściej, równiej z podobną przestrzenią.

Polskie kolumny są też cięższe od Tannoy pomimo, że Tannoy wygląda "solidniej".

O dziwo najlepiej niskimi zagrały Sapphiry 25 (w tym porównaniu).

Wzmacniacz to Atoll IN100.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria xtf nie warte swojej ceny. Te kolumny powinny kosztowac max 4tys i być sprzedawane w MediaMarkt. Jeśli TANNOY to dopiero od serii Precision. W tym przedziale cenowym posłuchałbym jeszcze koniecznie MA Silver 6. Rewelacyjne wykonanie i doskonałe brzmienie.

MA silver 6 słuchałem.Jak dla mnie dobre głosniki ale za delikatne brzmienie,do lekkiego roczka moga byc.Ma silver 6 miałem podpiete jako pierwsze,nastepnie tannoy xt6f i kopara opadła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA silver 6 słuchałem.Jak dla mnie dobre głosniki ale za delikatne brzmienie,do lekkiego roczka moga byc.Ma silver 6 miałem podpiete jako pierwsze,nastepnie tannoy xt6f i kopara opadła.

 

 

No i właśnie o to chodzi, żeby samemu porównać. Różne są upodobania. Spróbuj jeszcze posłuchać XT 8.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey po raz kolejny próbuje udowodnić że to słabe kolumny i w kolejnym wątku wychodzi że jednak nie. Jego krucjata przypomina tą syzyfa. No ale cóż.

Kolumny nieco inne. Tannoy zyskuje stereofonią. Wymagają nieco lepszego wzmacniacza. Diamondy dość neutralne, ładne granie, mniej stereofoniczne. Kolumny nie wymagające lepszego wzmacniacza.

Zapraszam na odsłuch i porównanie obu modeli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedne i drugie kolumny są swietne,najlepiej wziął bym dwie pary hehe.Klipscha nie chce bo mnie zmeczy taka ciągła łupanka i za duze gabarytowo paczki.Czesem chce sie posłuchac jakiegos smaczka,w rocku imetalu tez sa zwolnienia tempa i smaczki.Poprostu wziałem na odsłuch za mało płyt,gdybym miał wziąc choc dziesiec procent mojej płytoteki to musiał bym jechac z kufrem podroznym.Nie wiem czy przy dłuzszym słuchaniu nie bedzie przeszkadzac mi ta dominująca srednica w tannoyach,pylony grały rowniej.Teraz bądz mądry i pisz wiersze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nikomu nie staram się udowadniać tylko wyrażam swoją opinię. Tak samo mam do niej prawo co i Ty. Bez względu na to Czy jest Ci ona wygodna, czy uderza w Twój interes - pewnie dla tego się burzysz?

Zgadzam się z kolegą MIKI że XTF to bardzo przeciętny dźwięk ze słabym basem. Jest wiele ciekawszych propozycji w tej cenie.

Jakie są ciekawsze propozycje twoim zdaniem w podobnej cenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomasz777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Xt6f bo ich nie słyszałem, natomiast XT8F odsłuchiwałem, wtedy ich cena detal była chyba 8k i wypadły całkiem dobrze. Kolega szukał kolumn. Odsłuch był na Roksanie K3, CA Cxa80 i Marantz 8005. Dla porównanie wtedy były Kefy R700 za 11,5k. Gdybym wtedy coś dla siebie wybierać to kupiłbym XT8F + K3. Nie było idealnie bo było dość grubo na basie i ten bas mógłby być bardziej urozmaicony (generalnie był dość miękki), ale średnica była fajna i przestrzeń. Kefy lepiej kontrolowały bas był twardy (czasem nawet za twardy) , ale brakowała tego czegoś. Teraz XT8F to detal 6k więc po rabacie 5k i to jest adekwatne cena za te kolumny.

 

Diamondy od Pylona odsłuchiwałem krótko więc o nich nie będę pisał. Na pewno nie są to złe kolumny. Nie wiem czy akurat do Nad-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad 326 z Diamond25 słabiutko według mnie, lepiej z Exposure 2010, Atoll 80, jeszcze lepiej z 100se, z T+A Power Plant było naprawdę super, ale to kosztowny wzmak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad 326 z Diamond25 słabiutko według mnie, lepiej z Exposure 2010, Atoll 80, jeszcze lepiej z 100se, z T+A Power Plant było naprawdę super, ale to kosztowny wzmak.

Nie wykluczam zmiany wzmacniacza w przyszłosci,dlatego chce troche lepsze kolumny,bardziej rozwojowe.No a jak ma sie do tego wszystkiego xt6f?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczam zmiany wzmacniacza w przyszłosci,dlatego chce troche lepsze kolumny,bardziej rozwojowe.No a jak ma sie do tego wszystkiego xt6f?

Tannoya niestety nie znam tak dobrze, ale obojętnie które kupisz, pewne jest to że z lepszym wzmacniaczem lepiej zagra. Musisz liczyć się z tym że do kolumn w cenie 4000zł, 5000zł, trzeba dobrać wzmacniacz podobnej wartości. Sam to przerabiałem, jest różnica. Obecnie jestem zadowolony z Diamond 25

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Clans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tannoya niestety nie znam tak dobrze, ale obojętnie które kupisz, pewne jest to że z lepszym wzmacniaczem lepiej zagra. Musisz liczyć się z tym że do kolumn w cenie 4000zł, 5000zł, trzeba dobrać wzmacniacz podobnej wartości. Sam to przerabiałem, jest różnica. Obecnie jestem zadowolony z Diamond 25

Jaka muzyka i czym je napędzasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada bas w diamond 25? Faktycznie jest bardzo miekki, nadmuchany, bez konturu i wybrzmiewa/wlecze sie w nieskonczonosc? Nie pisze tego zlosliwie, chce wiedziec, ktore kolumienki posluchac u siebie (phonar veritas p2style czy diamond 25) a czesto pojawiaja sie opinie, ze stopa perkusji na diamondach "nie istnieje". Bardziej pod atolle i moj gust powinny podejsc mi diamondy ale wyrazistosc, szybkosc phonarow kusi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atoll IN100 bardzo ładnie napędza Diamondy 25.

Patrząc na te 15 cm głośniczki aż nie chce się wierzyć, że potrafią wygenerować tak swobodny i "duży" dźwięk w pomieszczeniu ok. 25 m2.

Bas schodzi nisko ale nie jest misiowaty, raczej krótki i konturowy, taki trochę monitorowy.

One są bardzo muzykalne, przejrzyste, mają raczej wycofaną, delikatną górę.

Tannoy XT8F były przy Diamondach (i Sapphirach 25) przymglone, matowe o dziwo z mniejszą ilością niskich tonów. Może to kwestia zatkanych otworów, o których jest gdzieś tu wątek? Nie wiem.

Wmieszam w to jeszcze Sapphiry 25, które były najjaśniejsze i jakby bardziej czytelne na górze z najniżej schodzącym basem i przy okazji ocieploną średnicą.

Tak to odebrałem z Atollem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez miki450
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Diamond 25 słucham death metalu, thrashu, czasami rocka, z Atoll in80se brzmi to całkiem nieźle. Adam 38 bas w Diamondach jest bardziej rozciągnięty ale mi to właśnie pasuje, miałem kiedyś Klipsch RF52 gdzie bas był krótki i twardy i to właśnie było powodem do ich wymiany. O ile szybki death metal tam dawał radę, to np. Santana czy Iron Maiden był nie do przyjęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wiekszosc wybrała by diamondy,nie tannoye.Istnieje jeszcze cos w podobnej cenie do posłuchania?Mysle o posłuchaniu jeszcze jakiegos Elac,tylko ze te do 5000 bardzo brzydkie wizułalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomasz777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Juno

(Konto usunięte)

Ja słuchałem te Diamondy i Tannoye XT 6F na jednym odsłuchu i na jednym zestawie.

Te Pylony to jakaś bida z dźwiękiem. Tannoye zaś były bardzo kulturalne i ciepłe w brzmieniu.

W cenie do 5k to poleciłbym Hyperiony IV, ale nie podpowiem jaki wzmak do tego, bo to kwestia gustu (tak jak kolumny z resztą).

Kiedyś ładnie i niedrogo grały Mission, ale nie wiem czy wciąż dobre rzeczy robią. Pewnie tak.

Edytowane przez Juno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że jednak remis. Ale tak też bym obstawial na początku. Jedne i drugie mają swoje smaczki za które są wybierane.

Hey, czekamy na te propozycje.

 

Ja że swojej strony mogę zaznaczyć że dobrze mogą wpaść także dynaudio emit 30 lub starsze 3/5. Elac debut f6, albo Polk audio rtia7.

Tak żeby przesłuchać, miec swoje zdanie. Akurat został bym przy tannoy. Ale jeśli chciałeś poznać inne typy to proszę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam coś od siebie. Pylona słuchałem, nie jest źle, ale moim zdaniem w kwestii czytelności średnicy i stereofonii, Tannoy wygrywa. Niemniej posłuchałbym jeszcze na Twoim miejscu modelu XT-8F, różnica cenowa nie jest ogromna, a dźwięk się zmienia, moim zdaniem na lepsze. Koniec końców pozostaje jeszcze kwestia pomieszczenia w którym docelowo kolumny miałyby zagrać. Pomysł z 8F może upaść jeśli chcesz je wstawić to niedużego pomieszczenia.

Ponadto, spróbuj poeksperymentować jeszcze z elektroniką którą chcesz napędzać system. Osobiście za bardzo udane uważam konstrukcje od Arcama i Roksana. Budżet może trochę inny, ale efekt myślę że lepszy.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

żadne

Diamondy brzmią dziwnie, podobno tak mają przed wygrzaniem, podobno potem jest lepiej...podobno (tam góra i dół nie są dobrze zszyte ze środkiem). Nie sprawdzałem tego "podobno". Tannoye? Trochę zwalniają i mają braki w basie, czy jego dynamice, trochę mułki takie.

 

Ja bym dodał np. Xaviany do tego co tu wymieniono, świetny, prawdziwy dźwięk, ale AA itp. też uważam za lepsze od tej 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki już urok forum, że gdy ktoś prosi o pomoc w wyborze miedzy dwoma modelami np. kolumn, dostaje 10 nowych propozycji, które jeszcze bardziej komplikują sprawę. Oczywiście większość poleca to, co ma i co sprawdziło się we własnym systemie. Niestety w innym zestawieniu i pomieszczeniu nie musi już być tak dobrze... Tak więc jako właściciel Diamondów polecam je ze względu na uniwersalne, spójne brzmienie. Ostrą muzę grają z dużą dynamiką i otwartością ale bez nachalności i ostrości. Bardzo dobra średnica i raczej łagodna góra świetnie sprawdzają się w łagodniejszych, także akustycznych, gatunkach. Myślę, że są warte swojej ceny.

 

P.S. Numik, fajne określenie: "brzmią dziwnie". "Podobno" można tak określić brzmienie wielu kolumn (:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej posłuchaj sobie jeszcze co nieco. Jak odsłuchiwałem je obie to nie wiedziałem które są gorsze. Obu tym kolumnom wiele brakuje zwłaszcza czytelności basu. Wsłuchaj się w nich w stopę perkusji albo linię gitary basowej. Jak już to xt8f ale to większa kasa. Najprędzej tak jak ktoś napisał wcześniej Polk Audio, uniwersalnie, gładko i z wykopem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamondom brakuje czytelności basu? Ciekawe, bo ja właśnie dzięki tym kolumnom usłyszałem "malodie" gitary basowej i zacząłem kupować płyty Marcusa Millera i Billiego Sheehana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejny wątek sprowadzany na mieliznę bylejakości.

Ktoś tam coś słyszał ale nie napisze z czym i gdzie, ktoś inny podobno słyszał ale nie słyszał.

Żadnych konkretów.

Wychodzi, że jestem jedyną osobą słuchającą Diamondów 25 i XT8F w tych samych warunkach (wytłumione pomieszczenie typowo odsłuchowe ok. 25 m2, prostokąt), z tą samą elektroniką i muzyką.

 

Kiedyś czytałem podobne bajdurzenia nt. lepszości NAD'a 356 nad 375.

Aż poszedłem posłuchać jednocześnie obu.

Stało się oczywiste, że droższe jest po prostu lepsze i to znacznie (w przypadku NAD'a).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamondom brakuje czytelności basu? Ciekawe, bo ja właśnie dzięki tym kolumnom usłyszałem "malodie" gitary basowej i zacząłem kupować płyty Marcusa Millera i Billiego Sheehana.

Bardzo ciekawe, bo nawet sprawdziłem to w salonie na arcamie a29, który ma żylasty bas i stopa była praktycznie niesłyszalna, atak strun basu to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejny wątek sprowadzany na mieliznę bylejakości.

Ktoś tam coś słyszał ale nie napisze z czym i gdzie, ktoś inny podobno słyszał ale nie słyszał.

Żadnych konkretów.

Wychodzi, że jestem jedyną osobą słuchającą Diamondów 25 i XT8F w tych samych warunkach (wytłumione pomieszczenie typowo odsłuchowe ok. 25 m2, prostokąt), z tą samą elektroniką i muzyką.

 

Kiedyś czytałem podobne bajdurzenia nt. lepszości NAD'a 356 nad 375.

Aż poszedłem posłuchać jednocześnie obu.

Stało się oczywiste, że droższe jest po prostu lepsze i to znacznie (w przypadku NAD'a).

Popieram, każda kombinacja wzmacniacz - kolumny da w połączeniu różne wrażenia, a jak do tego dołożymy różnego słuchacza to już wyjdzie wielość wrażeń,

 

Tylko donośnie brzmienia, to szczerze od kiedy słucham wzmacniaczy lampowych, to większość tranzystorów gra matowo, technicznie I niestety do kolumn, żeby zagrały fajnie trzeba dobrze dobrać wzmacniacz i takie połączenie oceniać razem. Tannoy nie pokaże swoich pełnych walorów z Nadem, będzie to pasujące połączenie ale nic poza średnią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujemy 25 do xt6f bo jednak 8ki to klasa wyżej od obu.

Hey, no to teraz nieco pojechałes z wiedzą. Silvery to zupełnie inna szkoła grania. Grają miękkim basem, jasno. Jeśli ktoś szuka czegoś zamiast tannoya czy diamond 25 to nawet na nie nie spojrzy nie to granie.

A z wykonaniem tych Bostonów to chyba nie miales nigdy do czynienia. Okleina się wybrzusza i to dopiero kolumny wykonane niechlujnie. :) Dobrze że napisałeś typy i każdy mógł zweryfikować rzetelność twoich wcześniejszych typów :)

 

Uwwzam ze jeśli pomieszczenie to ogarnie to xt8f i jest po problemie. Nadal zapraszam albo po odsluch albo na wypożyczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S4Home
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.