Skocz do zawartości
IGNORED

ANALOG TESTOWY MADE IN FADEOVER


sto??ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszsytkich analogowców z krwi i kości.

Wimy, jak trudno o dobrą płytę testową LP. I dlatego chciałem ogłosić otwarcie listy na zapisy.

Wystarczy 300 osób aby taka edycja testowego LP mogła powstać.

Dlatego pozwolę sobie zaapelować do braci w igle o deklarację - cena takiej płyty to 50 zł.

Ja będę pierwszy :-)

Więcej szczegółow proszę szukać u źródła, czyli szanownego naszego kolegi, FADEOVER-A.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania;

A kto i gdzie ma ją wycinać? Jak będzie przygotowany – zgrany materiał wyjściowy? Jaka gramatura płyty?

Jak rozłożyły by się koszty przy tłoczeniu jednostronnym? Jeżeli jakość dźwięku ma być najwyższa proponował bym wersje na 45 obr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś > odpowiedzi

A kto i gdzie ma ją wycinać? - Made in czechoslowakia

 

Jak będzie przygotowany - zgrany materiał wyjściowy? - zgranie z 24 bit/192 kHz na revoxa , prędkośc 32cm/sek

 

Jaka gramatura płyty? nie wiem nie pytałem , ale to chyba najmniej istotne.

 

Jak rozłożyły by się koszty przy tłoczeniu jednostronnym? - były by dwa razy większe - po co zachowac jedna strone pustą ? toz to marnotrawstwo.

 

 

Jeżeli jakość dźwięku ma być najwyższa proponował bym wersje na 45 obr. - nie będzie , poniewaz wtedy zmieści się zbyt mało materiału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne dziękuje za odpowiedź ale uważam że masa płyty ma istotny wpływ na brzmienie i jej trwałość. Przecież nawet na amatorskim sprzęcie słychać co to znaczy 200g w porównaniu z takimi dziwakami jak 120 – 125g. 180 przy płycie testowej to chyba minimum bo inaczej klops a raczej naleśnik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sztuki.

W wątku 8884 zadeklarowałem chęć zakupu dwóch sztuk i to są te same dwie sztuki.8-))

Pozdrawiam.

 

Pewnie to jeszcze za wcześnie, ale wrazie czego deklaruję ze swojej strony chęć pomocy (przynieś,wynieś,pozamiataj,itp..).

Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jak na razie idzie świetnie.

Jeszcze co do zawartości płyty: proponuję przynajmniej dwa ( trzy lepiej ) puste miejsca dla ustawienia antyskatingu - łatwiej jest wtedy obserwować, czy igła się przesuwa, czy już nie. A dwa ( lub trzy ) takie miejsca bo powinno to się ustawiać przy początku, środku i końcu płyty. Już mi się zdażywło ładnie ustawić w środku a na końcu kaszana ( choś pewnie szukać ze świeczka tego, komu się to udało ustawić na całej powierzchni płyty - chyba, że miał air tangent i nic nie ustawiał :-)).

Jeżeli wszsyscy chcą po dwie płyty, to można by zmiejszyć limit do 150 chętnych a cenę ustawić na 100 zł ( to wyjście ostateczne, gdyby jednak nie było 300 chętnych - w co NIE WIERZĘ !! )

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.