Skocz do zawartości
IGNORED

Natalia Sikora - nowy singiel z nowej płyty.


marian.ch

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też go lubię, tak samo jak lubię całą Janis.

Próbuję tylko zwrócić uwagę na to, że sam warsztat wokalny i perfekcyjne, gładkie wykonanie to nie wszystko.

Ważniejsza jest indywidualność, charyzma, emocjonalność i to "coś"...czego nie ma wiele naszych gwiazd,

a moim zdaniem posiada te cechy Natalia Sikora, tak samo jak wspomniana Janis, której wokal pod względem

technicznym pozostawiał wiele do życzenia.

Nie rozumiem więc tych negatywnych opinii na temat Sikory niektórych userów, którzy zęby zjedli na słuchaniu muzyki

i są osłuchani, a mimo to nie potrafią dostrzec potencjału i jej niewątpliwego talentu.

To już nie jest kwestia gustu, tylko błędna interpretacja, bo można czegoś nie lubić, ale trzeba też potrafić obiektywnie docenić

charakter i klasę wykonania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kasia Kowalska jakąś tam karierę zrobiła. Tylko miała problem ze sobą i na jakiś czas zniknęła, a później już trudno powrócić.

Zresztą nie wiem czy tak naprawdę jej się chciało powrócić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie ten temat, ale jego bohaterka nie.

Taka maniera aktorska jako osobista cecha interpretacji jest kompletnie nieoczekiwanie niespójna.

Nie wiadomo czego się spodziewać. Może na tym polega jej odmienność ?

 

Natomiast czarowanie wolałem niegdyś u np. Teresy Tutinas, Ewy Demarczyk albo Niny Hagen, Anji Huewe.

 

Takie łudu od p. NS nie wstrząsna mną - nie leczy i nie oczyszcza.

 

Rozumiem, że taki dziki kameleon jak NS może fascynować, ale jakoś taka jej nadinterpretacja nie angażuje mnie.

IMO ta maniera jest przypadkowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolego osłuchanie i to przez kilkadziesiat lat ma to do siebie, że rozpoznajemy od razu talent, warsztat, głos, odstający od wyrobnika, podszkolonego technicznie.

Moje zbiory Janis Joplin na CD:

Big Brother & The Holding Company + 4 Big Brother & The Holding Company 1967 34

Box Of Pearls - Big Brother & The Holding Company 1967 + 4 RM Big Brother & The Holding Company 1999 34

Cheap Thrills + 4 Big Brother & The Holding Company 1968 56

Box Of Pearls - Cheap Thrills 1968 + 4 RM Big Brother & The Holding Company 1999 56

Cheap Thrills 1968 Gold Disc Big Brother & The Holding Company 2012 38

I Got Dem Ol' Kozmic Blues Again Mama! 1969 38

I Got Dem Ol' Kozmic Blues Again Mama! 1969 + 3 RM 1999 52

Box Of Pearls - I Got Dem Ol' Kozmic Blues Again Mama! 1969 + 3 RM 1999 52

Pearl 1971 35

Box Of Pearls - Pearl 1971 + 4 RM 1999 59

Pearl 1971 + 6 / CD 2: Live From The Festival Express Tour, Canada 28.06-04.07.1970 RM 2005 59+78

The Pearl Sessions 1970-1971 "Pearl" + 6 / The Pearl Sessions & More... 2012 59+76

Joplin In Concert Live The Grande Ballroom, Detroit, MI 3/2/68, Winterland, San Fransisco 4/12/68, The Carousel Ballroom, San Fransisco 6/23/68, The Fillmore West 4/4/70, Toronto 6/28/70, Calgary 7/4/70 1972 77

Janis / Early Performances 1CD soundtrack "Janis" & 2CD Austin, Texas 1963,1964 & San Francisco with Dick Oxtot Jazz Band 1965 1975 47+42

Farewell Song rare 1968-1970 1982 33

Cheaper Thrills San Francisco 28.07.1966 Big Brother & The Holding Company 1984 40

V.A. - The Monterey International Pop Festival Volume One 16.06.1967 1992 24

Janis rare RM Deluxe Edition 3CD BOX + book 1993 64+76+57

At Woodstock Live At The Woodstock Music & Art Fair 17.08.1969 1993 58

Absolute Janis 1997 60+62

Live At Winterland '68 San Francisco 13-14.04.1968 Janis Joplin With Big Brother And The Holding Company 1998 76

Box Of Pearls US Re. 1,2,3,4 LP + 5 rare CD "Rare Pearls" RM Limited Edition 1999 34+56+52+59+22

Box Of Pearls EU Re. 1,2,3,4 LP + 5 rare CD "Rare Pearls" RM Limited Edition 2005 34+56+52+59+22

Box Of Pearls EU Re. 1,2,3,4 LP + 5 rare CD "Rare Pearls" RM Limited Edition 2013 34+56+52+59+22

Box Of Pearls - Rare Pearls Live & Studio Outtake. Previously Unreleased Track 1968-1970 RM 1999 22

Rare Pearls 1999 Live & Studio Outtake. Previously Unreleased Track 1968-1970 2000 80

Live From The Festival Express Tour, Canada 28.06-04.07.1970 RM 2005 78

The Lost Tapes CD1 12 rare The Matrix, S.F. 01.1967 / CD2 California Hall ,S.F. 28.07.1966 + 2 videoclips studio TV KQED, S.F, 04.1967 Big Brother & The Holding Company 2008 64+49

Ball & Chain - Live 1966-67 2008 CD1 12 rare The Matrix,S.F. 01.1967 / CD2 California Hall,S.F. 28.07.1966 + 2 videoclips studio TV KQED,S.F, 04.1967 Big Brother & The Holding Company 2010 64+49

Live At The Carousel Ballroom 1968 + 1 San Francisco 23.06.1968 Big Brother & The Holding Company 2012 61

 

bootlegi:

Blow All My Blues Away 1962-1970 2009

A Flower In The Sun Live Santa Fe 27.03.1966 1994

Live In San Francisco Matrix,San Francisco 28.07.1966 & San Francisco 1967 1988

Live USA San Francisco, Los Angeles & Monterey 1967 1990

Magic Of Love Live Detroit 03.1968, San Francisco 1967, Los Angeles 1967 1992

Texas International Pop Festival Dallas International Motor Speedway,Lewisville,Texas 30.08.1969 1991

Port Chester Restoration Project #1 Capiol Theatre, Port Chester, New York 08.08.1970 1990

 

DVD:

JOPLIN Janis The Kozmic Blues 1967-1970

JOPLIN Janis Live 1970 various location Canada 1970

JOPLIN Janis Generation Club, NYC 1967

JOPLIN Janis Cheap Thrills Sessions

JOPLIN Janis Dick Cavett Show 16.07.1969

JOPLIN Janis Monterey Pop Festival 1969

JOPLIN Janis Come Up The Years TV Show

JOPLIN Janis TV Show 1969

JOPLIN Janis Woodstock Unreleased 1969

JOPLIN Janis Music Scene

JOPLIN Janis Janis - The Way She Was 1974 San Francisco 1967,Calgary & Toronto 1970,Dick Cavett Show 1969,Monterey Pop, etc

JOPLIN Janis Comin' Home (Performance On Generation Club 1968, Studio Sessions, Monterey Pop 1967) 1991

JOPLIN Janis Japan TV 1969 - Dick Cavett Show / Frankfurt / Woodstock

JOPLIN Janis Sweden Studio Live 1969

JOPLIN Janis Janis Joplin & Jimi Hendrix At Woodstock 1969

JOPLIN Janis Live In Frankfurt 12.04.1969

JOPLIN Janis Festival Express Rockdokumentär 1970

JOPLIN Janis Live

JOPLIN Janis Piece Of My Heart (Live In Woodstock & Different Places In Canada)

JOPLIN Janis A & E Biography - TV PG L

JOPLIN Janis Stimme Einer Generation - TV Discovery Geschichte 2000

JOPLIN Janis Pop Galerie - Music Planet Arte

JOPLIN Janis TV 1 Plus

JOPLIN Janis Get It While You Can - Dick Cavett Show 1970

JOPLIN Janis & BIG BROTHER & THE HOLDING COMPANY Nine Hundred Nights - Big Brother & The Holding Company Live With Janis Joplin

 

Podkreślę tylko, że obok JJ mam tysiące innych wykonawców z pięknego okresu 1967-1974, oraz kontynuacje.

Są (byty) na świecie wokalistki sto mil ponad NS, niedoceniane i tak nie lansowane jak w Polsce.

Np. Wendy Saddington z Australii, posłuchaj:

Wendy Saddington & The Copperwine Live 1971 56 CD digipack Aztec Music 2011 Aus AVSCD058

Wielu uważa jej głos za mocno podobny do JJ.

Albo ta Pani już bez podobieństw:

Carmen Maki / Blues Creation + 3 Atomic Bombs Away / Baby, Please Don't Go (incl. The Train Kept A-Rollin') / Empty Heart 1971 69 CD Black Rose 2000 Ger BR 143

Mógłbym wymieniać godzinami żeńskie talenty głosowe w rocku - Frumpy, Stone The Crows, Babe Ruth, Renaissance, itd, itp.

A o JJ będzie się mówić do końca świata i trochę dłużej jak Mówi Jurek O.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolego osłuchanie i to przez kilkadziesiat lat ma to do siebie, że rozpoznajemy od razu talent, warsztat, głos, odstający od wyrobnika, podszkolonego technicznie.

Mógłbym wymieniać godzinami żeńskie talenty głosowe w rocku - Frumpy, Stone The Crows, Babe Ruth, Renaissance, itd, itp.

 

No to możemy sobie podać ręce, bo ja (nie chwaląc się) też słucham muzyki przez kilkadziesiąt lat i słyszałem wiele tysięcy płyt.

 

Tyle że mamy trochę inną wrażliwość i preferencje muzyczne, aczkolwiek na pewnych płaszczyznach pewnie spójne. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokalistka w wywiadzie dla magazynu "Miasto Kobiet" przyznała, że "The Voice Of Poland" był jednym z elementów zaplanowanej kampanii wizerunkowej!

- Obecność w programie była świadomym manewrem promocyjnym, wykonanym po to, by pokazać światu wartościowe rzeczy, w których uczestniczę. W kategorii małego cudu traktuję to, że wzięłam udział w "The Voice of Poland" na moich warunkach, bo tak to można nieskromnie ująć - powiedziała Sikora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

---------------------------------

W swoim cotygodniowym felietonie sprawę skomentował Kuba Wojewódzki.

 

"Niestety słabo sobie radzi debiutancki album Natalii Sikory, laureatki drugiej edycji programu 'The Voice of Poland'. Płyta, która okazała się kompilacją dotychczasowych nagrań wokalistki, ugrzęzła na 50. miejscu list sprzedaży. Jako stały uczestnik tego typu programów wiem jedno: można z widzów robić idiotów, ale jednak tylko do czasu" - napisał showman na łamach "Polityki".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------

Natalia od początku programu stylizowała się na niepokorną i rockową piosenkarkę. Szanujemy to, jednak gdy zobaczyliśmy jej najnowsze zdjęcia, aż chwyciliśmy się za głowę.

Sikora podczas 4. Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu zaprezentowała się publiczności od najgorszej strony. Jej strój, zarówno z próby oraz oficjalnego występu, pozostawiał wiele do życzenia.

Jak młoda dziewczyna mogła pokazać posiniaczone nogi, "ozdobione" rozdeptanymi, dziurawymi i brudnymi butami?

Na krytykę zasługuje także podarta czarna sukienka. W takim stroju nawet rasowe modelki wyglądałyby tanio i wulgarnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni cytat nosi znamiona prywatnych animozji.

Zresztą w tym wątku też wyczuwa się wiele takowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy o niedbały wizerunek chodzi ?

Jeśli ktoś jest wędrowcem w podróży to tak ma.

Skojarzenie mam ze Stachurą albo Jaryczewskim , kiedy go estrady konsumowały.

Do sesji jednak odświętnie wypadałoby się przebrać. To sygnał szacunku dla publiki.

 

Mnie drażni u pani NS jakiś przypadkowy akcent, śpiew obok akompaniamentu.

Zwyczajnie i potocznie - IMO to się nie klei.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sesji jednak odświętnie wypadałoby się przebrać. To sygnał szacunku dla publiki.

 

Żartujesz? Nie sesja, tylko festiwal...zresztą wszystko jedno.

 

"Podarta sukienka, brudne, dziurawe buty, posiniaczone nogi"

 

Są jakieś zdjęcia, czy filmy w necie potwierdzające to?

A jeśli nawet - to co komu do tego? Widziałem już wielu "artystów", niechlujnie ubranych na koncertach

i nawet przez myśl mi nie przeszło, by to krytykować.

Show biznes rządzi się swoimi prawami także w kwestii ubioru scenicznego...to nie kościół.

 

Na odległość śmierdzi to złośliwością i osobistym uprzedzeniem tego, który to pisał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że autor tej notki że p. NS "wygląda jak bezdomna" chciał wzbudzić niechęć i poniżyć ją wobec publiki, ale po co dawać powody ku temu.

Może to w ogóle prowokacja artystyczna - niby że jest naturszczykiem bez przygotowań i nie potrzebuje pracować nad sobą.

Podobnie ten cały jej przekaz śpiewu zadziwia.

W ten sposób można IMO samemu sobie nucić, bo nawet przy karaoke to by nie przeszło.

Prosto - nieogarnięta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jest po szkole teatralnej to sobie radzi w takich scenkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem całą muzykę Natalii na spotifaju i stwierdzić muszę, że tak wybitnej artystki tenkraj dawno nie miał. Mam nadzieję, że wyjedzie z Polski i zrobi karierę międzynarodową. Zasługuje na to i Natalia, i Polska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezz

Co za namolna przekorność w pytaniach :)

 

Ode mnie w temacie:

Czy pani artystka nie recytowała czegokolwiek ?

Przecież musiała ale chyba lekceważąco podchodzi do odbioru.

W tej naszej pstrej różnorodności życzę sukcesów i rozwoju talentu ale to nie moja bajka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyjedzie to ma wracać czy nie?
Niech wraca dopiero kiedy dostanie muzycznego Nobla.

 

Tym Noblem zagra na nosie (i zaśpiewa) malkontentom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet Nobel nie przekona mnie do tej pani.

Nie lubię się męczyć słuchając muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeden poznał się na Natalii.

 

Wstyd Panowie nie odróżniać dobrego wykonania od naprawdę słabego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeden poznał się na Natalii.

 

Wstyd Panowie nie odróżniać dobrego wykonania od naprawdę słabego.

Ja odróżniam. To jest słabe.:) Naprawdę słabe.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezz - nie będę z Tobą polemizował na ten temat, bo mamy kompletnie inne oczekiwania w muzyce.

Sam wiesz... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem:) Ale posłuchaj mnie moj kolego.

Siedzę sobie teraz na huśtawie, słucham na moim wystrzałowym głośniczku blutut. Hektary przestrzeni wokół, cykają świerszcze. No i posłuchałem jeszcze raz NS.

Nie daję rady. Nie buja mnie ta muzyka.

Teraz już na szczęście leci AC/DC.

Jest dobrze i buja.:)

Rozumiem jednak tych, którzy lubią przerzucać gruz;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Natalii Sikory też nie słucham. Nie jestem jej fanem, ani nie robię jej reklamy.

Ktoś założył wątek, nawet nie znałem tej Pani...posłuchałem i stwierdziłem, że jest naprawdę dobra.

Nie interesuje mnie zdanie innych na jej temat, bo mam swoje.

Inne polskie wokalistki, które robią niezasłużenie wielką karierę mogłyby jej buty czyścić.

Niestety Natalia nie jest celebrytką, jak większość miernych piosenkarek i dlatego ciężko jej się przebić.

Takie jest moje zdanie.

 

Aaa, ale ze Skaldami wystąpiła Ona, a nie jakaś inna. Znów ktoś Jej podał rękę, a Skaldy zagryźli wargi i nie oponowali?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ze Skaldami sprawa nie jest taka prosta, bo być może była też propozycja ze strony TV, w której Natalia występowała w VoP. I, przynajmniej w przypadku koncertu jubileuszowego Skaldów w Gdowie występowały, o ile pamiętam, też inne wokalistki (Rusowicz, Święc, Jopek, Kukulska).

 

Jeśli obiektywnie przesłuchać to wykonanie, to Natalia Sikora rewelacyjnie nie wypadła

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jako, że w tym miesiącu, 24 maja, nastąpi premiera drugiej autorskiej płyty Natalii Sikory pt. "Ailatan", informuję, że nikogo nie zachęcam do wysłuchania, a tym bardziej do kupna tej płyty , bo: szkoda 38 zł, czasu, artystka słaba, muzycy mierni itp, itd. - czyli - nie warto ?

Ograniczę się więc do wklejenia opisu ( mam w d....  ? akta) :

"Projekt „Ailatan” to autorska płyta Natalii Sikory – wokalistki, aktorki, zwyciężczyni drugiej edycji Voice of Poland.

Natalia Sikora do tej pory na rynku muzycznym jest głównie znana z jej porywających wykonań piosenek Janis Joplin oraz nagranej w hołdzie dla Miry Kubasińskiej płyty Tribute to Mira wydanej w 2018 roku.

„Ailatan” – jak sugeruje tytuł, czyli wszystko na odwrót, „zacznijmy wszystko od końca” - to płyta, na którą Natalia czeka od wielu lat, pokazująca jej możliwości wokalne, ale także talent językowy. To płyta autorska, na której Natalia Sikora pokazuje swoją osobowość i skalę możliwości wokalnych. Piosenki na tą płytę skomponowali wspólnie członkowie zespołu (wykonawcy) Natalii oraz ona sama pod czujnym okiem Dariusza Kozakiewicza – gitarzysty Tadeusza Nalepy i Perfectu, który także skomponował kilka piosenek dla Natalii. Nad całością aranżacji muzycznych i kompozycji czuwał Paco Sarr, w którego studio Walecznych dokonano większości nagrań. Jakość nagrań perkusji gwarantuje Leszek Kamiński, który zrealizował nagrania w S4 w Polskim Radio.


Teksty to głównie piosenki Natalii Sikory, ale znajduje się tutaj także piosenka do słów Marka Gaszyńskiego.

 - Kto kocha, nie błądzi… Kluczem jest zawsze Prawda… Poznałam Darka Kozakiewicza, Agnieszkę Jaworską i Paco Sarr’a. Twórczy Cel odnalazł Przestrzeń i Czas by się autorsko w y r a z i ć. Połączył nas Spokój a Spokój to upragnione Szczęście. Stworzyliśmy Zespół, który Pasją Doświadczenia skomponował Materiał „Ailatan”.
„Ailatan” to pewna E N E R G I A! To Materiał życia. To pewne r o z k o d o w a n i e. Zbiór Tajemnic. Zapis Zmysłów. Intencje m y ś l e n i a. Zbiór Pragnień i Marzeń. Zapis pewnej w i a r y. To Miłość Muzyki!!! - wyznała  Natalia Sikora

„Ailatan”– to płyta marzeń, łącząca w sobie nurt rocka, lat 80, ale także współczesnego bluesa w niecodziennych aranżacjach. Jest to efekt przyjaźni i wspaniałej współpracy łączącej pokolenia, kultury i kontynenty.

Tracklista:

1. Ostrożnie, to moje serce – muz. Natalia Sikora, Paweł Stankiewicz, sł. Marek Gaszyński
2. Ego – muz. Natalia Sikora, Paweł Stankiewicz, sł. Natalia Sikora
3. Obudź się mała – muz. Jacek Perkowski, Paco Sarr, sł. Natalia Sikora
4. Przecież mnie znasz - muz. Natalia Sikora, Paweł Stankiewicz, sł. Natalia Sikora
5. Tu Blues! – muz. Paco Sarr, sł. Natalia Sikora
6. Kto kocha – muz. Paco Sarr, sł. Natalia Sikora
7. Korpo potwory – muz. Jacek Perkowski, Paco Sarr, sł. Natalia Sikora
8. W ogniu – muz. Dariusz Kozakiewicz, sł. Natalia Sikora
9. Echo - muz. Dariusz Kozakiewicz, sł. Natalia Sikora
10. Kula - muz. Dariusz Kozakiewicz, sł. Natalia Sikora
11. Fatamorgana - muz. Wojciech Ruciński, sł. Natalia Sikora
12. Kosmiczny blues – muz. Piotr Wojtanowski, sł. Żaneta Lubera
13. Paranoja - muz. Paco Sarr, sł. Natalia Sikora "

Pozdrawiam ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tytuły utworów jakieś takie słabe...;-) Jakby mi dopłaciła pani Natalia 38 zł. to może bym wziął...;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Posłuchałem w samochodzie koncertu w Trójce. Chyba się kompletnie nie znam na muzyce, nie rozumiem zachwytów nad panią Natalią. Płyta naprawdę słaba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @marian.ch wzbudzony nadal.

Już wolę młokosa nastolatka ksywka Koza spod Warszawy, czyli z Raszyna.

Też nie wie, co emituje ale przynajmniej jak jakiś ziom z kosmosu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2019 o 08:50, Allmr napisał:

Posłuchałem w samochodzie koncertu w Trójce. Chyba się kompletnie nie znam na muzyce, nie rozumiem zachwytów nad panią Natalią. Płyta naprawdę słaba.

Nie przejmuj się. Też się kompletnie nie znam na muzyce, bo o płycie "Ailatan" mam zupełnie inne zdanie, a koncert w Trójce był rewelacyjny, co potwierdziła wypełniona po brzegi publiczność, w tym wielu znamienitych gości z branży muzycznej - redaktorów, muzyków itd ( ale Oni też się  zapewne nie znają). Owacje na stojąco, bisy, kolejka po płyty i autografy. Pozdro ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justin Bieber, czy jak mu tam, też ma koncerty nabite po brzegi, owacje na stojąco, bisy, kolejkę po płyty i autografy.

W Polsce masz dziesiątki świetnych muzyków sesyjnych, w tym bardzo znanych, którzy za odpowiednie wynagrodzenie chętnie zagrają i koncert i studio. Także informacja, że ktoś "bardzo znany" zgrał z p. Natalią nie jest żadnym argumentem.

Wielu znakomitych gości z branży muzycznej (jak piszesz) zawodowo chodzi na takie koncerty. Zwłaszcza jak mają wejściówki za darmo i lufę po koncercie. 

Jeżeli brakuje Ci argumentów na temat samej muzyki, to nie podpieraj się takimi argumentami jak powyżej, bo są po prostu śmieszne.

Koncert przesłuchałem, nic nie zwróciło mojej uwagi, zapomniałem, nie zamierzam do tego wracać. Takie to jakieś niepełne, niedokończone, za to wykrzyczane. Z górą patosu. Na pewno nie dla mnie.

Twój sarkazm jest zupełnie niepotrzebny. Po prostu wyraziłem swoją opinią, która niekoniecznie zgadza się z Twoją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Allmr napisał:

W Polsce masz dziesiątki świetnych muzyków sesyjnych, w tym bardzo znanych, którzy za odpowiednie wynagrodzenie chętnie zagrają i koncert i studio. Także informacja, że ktoś "bardzo znany" zgrał z p. Natalią nie jest żadnym argumentem.

Wielu znakomitych gości z branży muzycznej (jak piszesz) zawodowo chodzi na takie koncerty. Zwłaszcza jak mają wejściówki za darmo i lufę po koncercie. 

Jeżeli brakuje Ci argumentów na temat samej muzyki, to nie podpieraj się takimi argumentami jak powyżej, bo są po prostu śmieszne.

Twój sarkazm jest zupełnie niepotrzebny. Po prostu wyraziłem swoją opinią, która niekoniecznie zgadza się z Twoją.

...a jakie Ty masz argumenty ? Natalia nie gra z muzykami sesyjnymi, a z tymi, którzy sami chcą - bez przymusu, nie dla hajsu, czy dla innych przyziemnych pierdół, poklasków, parcia na szkło. To jest ZESPÓŁ - JEDNO CIAŁO. Nie chce mi się rozwijać tematu, bo gdybyś przeczytał choć JEDEN wywiad, zobaczył na żywo choć JEDEN koncert, to byś nie pisał takich absurdów...w/g mnie, nie ma w Polsce tak niezwykłej Artystki ROCKOWEJ młodego pokolenia. Takie jest moje zdanie, mam prawo, inni mają prawo do własnego zdania.

TEMATU nie kończę, co jakiś czas tu wrócę - info o koncertach, newsy itp.

15-20 lipca 28.Blues Festiwal nad Bobrem w Bolesławcu...

...20 lipca
stadion MOSiR, ul. Rajska KONCERT
FINAŁOWY start godzina 17:00
wstęp wolny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marian.ch

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

marian.ch ..............nie ma w Polsce tak niezwykłej Artystki ROCKOWEJ młodego pokolenia

Zmień zioła Kolego. Opamiętaj się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.