Skocz do zawartości
IGNORED

Po winyle do Biedronki


Stairway To Heaven

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza akcja Biedrony zakończona sukcesem komercyjnym , kilkanascie tysięcy sprzedanych płyt . Ponowienie może być na podobnym poziomie gdyż oferta jest poszezona i równie ciekawa muzycznie . Mi brakuje poza waszymi uwagami technicznymi opisów wrażen muzycznych . Nic was nie oczarowało ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oczarowała najbardziej Pani na kasie ;-)

Zapuszczasz żurawia w dekold ?????? ja też czasami szukam tam analogowych ekscytacji . Choć akurat w biedronie te zielone pola są raczej aseksulane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry jezz - te słowa napisal użytkownik bartosz_55239.

Nie mam pojęcia jakim cudem zostały przypisane Tobie. :)

Ale obsuwka - siem nie dziwię, że ciągle jakieś zaczepki między sobą wszczynacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto, ja soundem zaczepki? Nigdy. Ja, mam nadzieję, z soundem jesteśmy forowymi kumplami. Możemy się tylko przekomarzać ale bez żadnych złośliwości. Xetras, dxiwny ten tw9j wpis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie wyzbyć się swego monstrualnego rozmachu ( w postach też).

A teraz zmykam, bo już pora i czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka , analogi ze wszystkich moich Biedronek zniknęły.

Niestety nie oznacza to, że sprzedaly się jak świeże bułeczki. Te promocje, tzw. non food, po pewnym czasie są pakowane i wracają do centrum dystrybucyjnego a potem pewnie do dostawcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie oznacza to, że sprzedaly się jak świeże bułeczki. Te promocje, tzw. non food, po pewnym czasie są pakowane i wracają do centrum dystrybucyjnego a potem pewnie do dostawcy.

To jest dziwne , zbierałem fundusze na jeszcze kilka ciekawych tytułów . Ta druga akcja trwała chyba ze dwa tydodnie , góra trzy.Może ktoś ici oskarzył o nieuczciwą konkurencje ???. Drugą sprawą jest to ze Biedrona to nie jest miejsce do sprzedaży winyli .

Przynajmniej ja czułem się niezbyt komfortowo . Uważam dodatkowo że ta cena 49,90 zł jest adekwatna do wartości czarnego krążka i pozostałe sklepy typu Empik , Saturn powinny wszystko sprzedawać na takim poziomie . Zapewne kolejek też by nie było , ale cena była wdekwatna do wartości produktu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od 21 września kolejna porcja winyli w Biedronce.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Strona 6 i 7.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem fajne tytuły ale już drożej...

ja tu nie widzę drożej , Stonsów łykam w ciemno , czekałem na ta płytę ale jest jeszce kilka fajnych tytułów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne, że we Francji nie ma takich sklepów...

 

Są za to inne!

 

I - łachy nie robią, psiajuchy!

 

Taki, natentychmjast - szklep na skrzyżowaniu ulic. So takie, co wją.

 

Se umyślił (potencjalny zarobas), że sobie zarobi.

Na matołach? Czemu nie?

 

Wydał........ :

Equinox, Jarre'a.

 

Siermiężnie, marnie, bez tego "czegoś" na okładce... I bez tego, co pierwsze (za komuny) tłoczenie - miało...

Taki - delikates, że to moje, osobiste, jeszcze s hwabryki...

 

Eeej, nie pojmą młodzi ludzie, jak należy wąchać płyty.

Na jarmarku zwłaszcza...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przypominam sobie aby płyty były w innej cenie niż 49,90 zł jak i tego aby Blue Train Coltrana był w sprzedaży.

Ja nie ma mam problemu z tym że winyle nabywałem w Biedronie ale kilka dni temu wróciłem z Toscani . I było mi bardzo miło przechadzając sie cudownymi uliczkami miasteczek jak natrafiłem na małe sklepiki z płytami . Piękne wystawy z winyli pieściły oko, na sercu robiło się ciepło . W Pizie jesienia maja być Stonsi , sklepik w tym miescie zrobił świetną wystawę z winyli tego zespołu , a w centralnym miejscu ułozył " tabliczke czakolady " z ostatniej blusowej CD . Robi to wrazenie i tego mi brakuje u nas w Polsce . Dobrej reklamy i promocji duzych wydarzeń muzycznych , dobrych płyt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przypominam sobie aby płyty były w innej cenie niż 49,90 zł jak i tego aby Blue Train Coltrana był w sprzedaży.

Ja nie ma mam problemu z tym że winyle nabywałem w Biedronie ale kilka dni temu wróciłem z Toscani . I było mi bardzo miło przechadzając sie cudownymi uliczkami miasteczek jak natrafiłem na małe sklepiki z płytami . Piękne wystawy z winyli pieściły oko, na sercu robiło się ciepło . W Pizie jesienia maja być Stonsi , sklepik w tym miescie zrobił świetną wystawę z winyli tego zespołu , a w centralnym miejscu ułozył " tabliczke czakolady " z ostatniej blusowej CD . Robi to wrazenie i tego mi brakuje u nas w Polsce . Dobrej reklamy i promocji duzych wydarzeń muzycznych , dobrych płyt

Coltrane był za 44,99 pln, mam kupiłem wtedy, gra świetnie, podobnie jak Sting czy Nirvana. Nie pamiętam czy to nie było 1 rozdanie z tej akcji w biedzie.

 

biedronka-800x500_c.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka że te polskie płyty które pojawiały w biedzie wchodzą teraz do regularnej sprzedaży m.in. Hey, Nosowska, Lady Pank Symfonicznie, Maryla, Jackowski itd. tylko ceny już mniej sympatyczne niż w dyskoncie bo empik krzyczy za nie 59,99 pln. Jak zrobią 3za2 i te polskie będą w ofercie to ok. Szkoda że w biedzie Janerki Bruhaha nie rzucili ale ważne że są kolejne części tej akcji bo ucierają trochę nosa tym cwaniakom zdzierającym z biednych oszołomów winylowych ;-)

 

Zgadza się to było pierwsze rozdanie. Coltrane gra rasowo to fakt

Coltrane świetna reedycja, podobnie Nevermind Nirvany jedna z najlepszych reedycji tej płyty to właśnie to wydanie BTB które było w biedzie. Generalnie nie miałem chyba żadnej wtopy z tymi płytami, najsłabiej gra niestety Lady Pank Symfonicznie bo jakby delikatne IDG odczuwalny a reszta miodzio, Norah Jones referencja, widziałem narzekania w internetach że przestery coś tam coś tam, nic takiego u mnie nie wyłapałem, praktycznie do końca strony czyściutko i dźwięk z taką dynamiką podany że aż chce się kupować winyle w biedzie między winkiem z Portugalii za 9,99 a majonezem w litrowym słoju ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieractwo to choroba, od jakiegoś czasu walczę aby nie dokupować nowych płyt gdyż zaczyna mnie przytlaczać ilość zgromadzonych nośników ale nie mogłem się powstrzymać. Sześć nowitkich , pięknych winylków - Rolling Stones, Johnny Cash, Mettalica ,Borki ,Nina Simone, The Cream. Ca ja robię , cola robię to nie wszystko na co miałem smaka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, co to za płyta Casha?

American Recordings, to wydanie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Dziś w "mojej" Biedronce zauważyłem na półce dwie nie notowane pozycje:

 

Abba "Arrival" i Gary Moore "Still Got The Blues".

 

Oczywiście, po 49,90 PLN. Kupiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez byly , w zasadzie to chyba troche u mnie w miejscie malo rozgarnieci maniacy bo wszystkie plyty lezaly sobie ladnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Dziś w "mojej" Biedronce zauważyłem na półce dwie nie notowane pozycje:

 

Abba "Arrival" i Gary Moore "Still Got The Blues".

 

Oczywiście, po 49,90 PLN. Kupiłem.

Abba była już w pierwszym rzucie. Jak przeglądałem w swoim sklepie to zaskoczyła mnie ilość tytułów, było więcej niż w tej gazetce którą zamieściłeś. Uważam że ktoś bardzo rozsądnie wybrał tytuły , chyba nie ma tytułu którego nie chciałbym zassać do swojej kolekcji. Nabylas tylko te dwa tytuły. Ciekawi mnie ten Gary Moore czy to dobra plyta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Dziś w "mojej" Biedronce zauważyłem na półce dwie nie notowane pozycje:

 

Abba "Arrival" i Gary Moore "Still Got The Blues".

 

Oczywiście, po 49,90 PLN. Kupiłem.

Wszystko ok. Tu jest pełna lista, obydwie pozycje obecne:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

aaaha, Metalikę omijać szerokim łukiem, dramat... potwierdzone przez kilka osób którym ufam słuchowo, mnie korciło ale na szczęście nie wziąłem, mam już Ride The Lightning z Universal 2008 i brzmienie radyjka kuchennego z winyla mnie nie kręci ;-) wolę pełny dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Meta - szału nie robi. Za to Narvana Nevermind REWELACJA. Polecam gorąco.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Nirvana wiadomo, BTB zrobiło robotę dobrze tym razem, jedno z lepszych bić tego tytułu na winylu. Bieda rzuciła po 3 szt. na pudło, a u mnie stało tego w 1 oddziale sklepu nawet 4 kartoniki, więc każdy tym razem - porównując do 1 edycji akcji gdzie dali po 1 kartoniku i 1 szt. Nevermind - swoją kopię wyrwie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.