Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do AA Hyperion 4


Adiamek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jaki wzmacniacz będzie ładnie zgrywał się z tymi kolumnami? Posiadam Onkyo tx-8150 i nie wiem czy mogę się spodziewać znacznej różnicy w dźwięku po zmianie na wzmacniacz w cenie koło 5 tyś. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, najlepiej zapytaj w klubie Audio Academy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Kolumny Audio Academy Hyperion IV to bardzo dobra konstrukcja, wymiana amplitunera na dobry wzmacniacz będzie miała ogromny wpływ na brzmienie.

Wybór wzmacniacza zależy od Twoich preferencji brzmieniowych, dlatego zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, natomiast na pewno świetnymi urządzeniami, które optymalnie współpracują z kolumnami AA bedą hybrydy lampowe Vincent, np. Vincent SV-227 (http://www.q21.pl/vincent-sv-227.html) oraz Atoll IN100SE (http://www.q21.pl/atoll-in100se.html) lub model wyższy.

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Pewnie że tak.

Atoll in 100

Nad 356 który jest połowę tańszy!

Musical m3si

Roksan k3

Przy każdym odczujesz Wielka różnice. Przez W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

U mnie grają z naim nait 5si, piękne wokale, klimatyczny jazz, a jak chce coś mocniejszego np Beth Hart and Joe Bonamassa to jest energrtycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Panowie, szukam wzmaka do hyperionòw IV, do 35m2.

Odsłuchałem u siebie Audiolaba 8200a i jedyne czego mi brakuje to zejścia najniższego basu. Reszta mi odpowiada i mam nadzieję na dłuższy czas przestać łapać króliczka.

Co w podobnym budżecie zagra z większą masą na dole?

Dzięki z góry!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana wzmacniacza nie pomoże w zwiększaniu masy na dole pasma. Audiolab ma wzorowe pasmo przenoszenia. Szczególnie w zakresie niskich częstotliwości wyróżnia się pod tym względem na tle konkurencji. Zmiana wzmacniacza może poprawić precyzję basu, ale Audiolab jest dobrym wzmacniaczem i wymiana na inne urządzenie z podobnego zakresu cenowego raczej nie spowoduje efektu "wow".

 

PS Szukałbym rozwiązania w ustawieniu kolumn, akustyce lub wymienił kolumny. Może po jakimś czasie przyzwyczaisz się do grania zestawu i nie będzie potrzebna zmiana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarski to bardzo ciekawe co piszesz , że zmiana wzmacniacza nie pomoże w zwiększeniu masy. W moim przypadku zmiana wzmacniacza poprawiła bardzo dół pasma , dociążyła mi go bardzo :) czego własnie mi brakowało w poprzednich wzmacniaczach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

PS Szukałbym rozwiązania w ustawieniu kolumn, akustyce lub wymienił kolumny.

 

Zapewniam Cię, że Hyperiony mają dużo basu i potrafią zejść nisko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Szukałbym rozwiązania w ustawieniu kolumn, akustyce lub wymienił kolumny. Może po jakimś czasie przyzwyczaisz się do grania zestawu i nie będzie potrzebna zmiana.

 

Myślę, że kolumny stoją optymalnie. Pylon Pearl 25 w tym samym miejscu miały wyraźnie głębszy bas, którego mi teraz brakuje. Zdaję sobie sprawę że po prostu konstrukcyjnie te kolumny się różnią i to akceptuję ale gdybym mógł chociaż ciut nadrobić wzmacniaczem to byłoby miło..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atoll setka jest specjalista od "nadrabiania" basu a i samo AA poleca do swoich kolumn wzmaki Atoll-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję różne wzmacniacze do moich Hyperionów i basu i zejścia to właściwie w żadnym połączeniu mi nie brakowało. Owszem jakość basu różna, ale bas zawsze schodził przyjemnie nisko. Grały: Yamaha A-S701, Rotel 1572, Advance Acoustic X-i125, Vincent 237, a teraz testuję Haiku Audio Bright 4.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jaki wzmacniacz będzie ładnie zgrywał się z tymi kolumnami? Posiadam Onkyo tx-8150 i nie wiem czy mogę się spodziewać znacznej różnicy w dźwięku po zmianie na wzmacniacz w cenie koło 5 tyś. ?

 

Roznica bedzie duza. Warta zachodu jesli zalezy Ci na jakosci. Potem warto zadbac o reszte systemu.

 

Moim zdaniem nic lepszego nowego niz Baltlab epoca 3 nie znajdziesz w tej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję różne wzmacniacze do moich Hyperionów i basu i zejścia to właściwie w żadnym połączeniu mi nie brakowało. Owszem jakość basu różna, ale bas zawsze schodził przyjemnie nisko. Grały: Yamaha A-S701, Rotel 1572, Advance Acoustic X-i125, Vincent 237, a teraz testuję Haiku Audio Bright 4.

 

Napisz kilka zdań jak wypadło porównanie tych wzmacniaczy. Szczególnie mnie interesuje Haiku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haiku Bright 4 gra niezwykle gęstym, nasyconym dźwiękiem, ta gęstość najbardziej odczuwalna jest w dolnym pasmie. Bas jest masywny, gęsty, utwardzony i dość szybki - powiedzieć że ten bas można kroić nożem to za mało - ten bas można rąbać siekierą :-). Ogólnie zdrowe wyrównane pasmo, z dobrym dociążeniem i niezłą sceną. Mimo stosunkowo niedużej mocy Hyperiony dostały od Haiku porządnego kopniaka - jest moc i energia. Brighta miałem na weekend i w tym krótkim czasie wygrzewanie przynosiło coraz więcej barwy i blasku. Przydałaby się nieco lepsza rozdzielczość, przy mocnym rockowym graniu gęstość wybrzmień powodowała już trochę zgiełku.

Vincent 237 - świetna scena, bogata, zróżnicowana barwa, zwłaszcza na średnicy. Brzmienie też nasycone, ale trochę mniej niż w Haiku. Solidny bas, trochę skromniejsza góra. Rozdzielczość, separacja - tutaj mogłoby być trochę lepiej. Brzmienie odebrałem jako ogólnie nieco twarde.

Advance Acoustic X-i125 - miałem nowiutki egzemplarz i to chyba zadziałało mocno na jego niekorzyść. Nachalna zapiaszczona góra, jak dla mnie nieco zbyt konturowy bas, nudna sypka barwa. Ogólnie wydał mi się dość nijaki. Miałem go na testach razem z Vincentem i ponieważ kompletnie mnie nie zaciekawił to więcej czasu obcowałem z Vincentem i być może za szybko skreśliłem Advance'a. Wierzę, że ten wzmacniacz potrafi zagrać lepiej, gdyby poświęcić mu więcej czasu.Trochę żałuję, że nie pomęczyłem go bardziej.

Rotel RA-1572 - bardzo wyrównane pasmo, świetnie prowadzony szybki, sprężysty bas. Bardzo dobra rozdzielczość i świetna scena. Niezła barwa, ale dźwięk na pewno bardziej szczupły niż w Haiku czy Vincencie. Rotela miałem dość krótko i to był mój pierwszy odsłuch Hyperionów, więc wtedy moja uwaga koncentrowała się bardziej na kolumnach. Rotela bardzo dobrze jednak wspominam i planuję ponownie wziąć go na testy. Kusi mnie jeszcze wyższy model - RA-1592.

Yamaha A-S701 - to wzmacniacz który aktualnie posiadam i z którym obcuję najdłużej. Zdecydowanie najtańszy w tym towarzystwie wzmacniacz z niższej półki. I co ? Wstydu nie ma. Brzmienie Yamahy daje już sporą frajdę słuchania muzyki. Jest rozmach, energia, dociążenie, efektowna scena, przyzwoita barwa. Oczywiście są też minusy: na pewno niedowartościowana średnica, góra czasami zbyt nachalna i niedostatecznie precyzyjna. Z basem Yamahy sprawa jest nieco skomplikowana i szczerze mówiąc to w niektórych nagraniach bas podobał mi się nawet bardziej niż w Haiku. Yamaha bas nieco zaokrągla i zmiękcza i ma to swoje złe i dobre strony. Czasami przynosi to przyjemny "masujący" odbiór z fajnym pulsem, ale czasami brakuje odpowiedniej krzepkości i drive'u. Przy niektórych realizacjach podciągnie bas, poprawi go, a przy niektórych za bardzo go rozleje. Przy tym bas jest zawsze głęboki i całkiem nieźle kontrolowany. Ogólnie Yamaha ma słabości, które sprawiają, że szukam dla niej zmiennika, ale z drugiej strony gra na tyle dobrze, że nie mam ciśnienia, żeby na szybko coś kupić a Yamahę wyrzucić przez okno :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam SOL 2 pod Dynaudio, świetnie się to razem zgrywa. Trzeba tylko zadbać o równo grające źródło (unikać tych z zaokrągloną i delikatną górą) i można śmiało zakończyć gonienie króliczka. Piękne brzmienie przy założeniu, że źródło nie będzie odstawało jakością od reszty toru ale to oczywiste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ten Sol też chodzi mi po głowie. Tyle że robi się już dla mnie drogo, a w podobnej cenie jak Sol2 RC mam topowego Rotela 1592. Sądząc z własnych doświadczeń z Rotelem oraz z opisów Sola to wzmacniacze te mają kilka cech wspólnych: równe pasmo, szybkość, rozdzielczość, rozbudowana scena. W Rotelu miałbym do tego potężne zasilanie i wbudowanego wysokiej klasy DAC-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie ;)

Jestem już po paru odsłuchach wzmacniaczy do Hyperionów w domowych warunkach. Na tapecie był Atoll in100se, Atoll in200se, Hegel H80, a obecnie testuję Xindaka PA-M(II). Moje wrażenia...

 

Atoll in100se - trochę napompowany bas, góra dość mocno wyeksponowana, bardzo energetyczny wzmacniacz, szybki ale dla mnie było za jasno.

Hegel H80 - pierwsze wrażenie pozytywne, równy wzmacniacz, bardzo czyste sterylne brzmienie, góra rozdzielcza, bas mógłby być bardziej dociążony, brakowało mi trochę ciepełka więc na dłuższą metę męczył.

Atoll in200se - brzmienie najlepsze z tych trzech, fajnie dociążony bas oraz bardzo dobra jego kontrola, świetna dynamika, wysokie tony już łagodniejsze niż pozostałe wzmacniacze ale to jeszcze nie to.

Teraz testuje od wczoraj Xindaka i na razie mogę powiedzieć, że najbardziej mi podchodzi jego granie z wymienionych wcześniej wzmaków :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie ;)

Jestem już po paru odsłuchach wzmacniaczy do Hyperionów w domowych warunkach. Na tapecie był Atoll in100se, Atoll in200se, Hegel H80, a obecnie testuję Xindaka PA-M(II). Moje wrażenia...

 

Atoll in100se - trochę napompowany bas, góra dość mocno wyeksponowana, bardzo energetyczny wzmacniacz, szybki ale dla mnie było za jasno.

Hegel H80 - pierwsze wrażenie pozytywne, równy wzmacniacz, bardzo czyste sterylne brzmienie, góra rozdzielcza, bas mógłby być bardziej dociążony, brakowało mi trochę ciepełka więc na dłuższą metę męczył.

Atoll in200se - brzmienie najlepsze z tych trzech, fajnie dociążony bas oraz bardzo dobra jego kontrola, świetna dynamika, wysokie tony już łagodniejsze niż pozostałe wzmacniacze ale to jeszcze nie to.

Teraz testuje od wczoraj Xindaka i na razie mogę powiedzieć, że najbardziej mi podchodzi jego granie z wymienionych wcześniej wzmaków :)

 

Spróbuj też Denona pma 1520ae/1600ne. Na pewno jest szansa gdzieś go wypożyczyć. Myślę że to dobry kierunek, sam jestem ciekawy jak zgra się z AA Hyperion 4.

pozdrawiam,

Piotr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie od kilku dni Haiku Sol I na testach.

Ten wzmak już nie jest drogi, a gra naprawdę zacnie. 25W przy 8 ohm w kl.A może mylić bo jest bardzo wydajny prądowo.

Hyperiony kiedyś krótko u siebie słyszałem zanim wybrałem Rhea, dlatego też uważam że SOL I to kapitalna para dla tych kolumn. Mnie osobiście Sol II podoba się trochę bardziej niż Sol I, ale to prawie 3k drożej i troszkę inne granie. Wszystkie Haiku mają podobną charakterystykę, ale każdy gra inaczej.

 

Sol I ma fajny gęsty bas z dobrą kontrolą, równe pasma, uważam że ma wiele z atutów Xindaka nie tracąc przy tym szybkości , kontroli na basie. To brzmienie prawie lampowe w sensie klimatu grania, ale bez wad lampy. W tej cenie mój absolutny faworyt na tą chwilę jesli chodzi o urzadzenia nowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak testy - Xindak zostaje ?

Na razie zostaje, przynajmniej na okres zimowy, później zobaczymy :)

 

Muszę powiedzieć, że Xindak ma sporo basu. Jest dociążony i choć nie jest tak szybki jak w atollach nie jest też jakimś mułem i przyjemnie się go słucha. Średnie tony gładkie, pięknie słychać gitary, trąbki oraz wokale. Natomiast góra pasma jest rozdzielcza trochę brakuje jej miękkości dla mnie jest trochę za twarda lekko podbita. Odsłuchy robiłem godzinę po włączeniu wzmacniacza żeby się trochę wygrzał bo grał lepiej niż od razu po włączeniu. To tyle jeśli chodzi o brzmienie.

Jakość wykonania wzmacniacza na wysokim poziomie, super się prezentuje jest ciężki i mocno się grzeje.

 

Spróbuj też Denona pma 1520ae/1600ne. Na pewno jest szansa gdzieś go wypożyczyć. Myślę że to dobry kierunek, sam jestem ciekawy jak zgra się z AA Hyperion 4.

Denona słuchałem ale z innymi kolumnami i nie przypadł mi do gustu

 

 

Użytkownicy

285 postów

Rejestracja: 01.11.2016

 

Napisano 10.01.2018 - 19:04

Mam u siebie od kilku dni Haiku Sol I na testach.

Ten wzmak już nie jest drogi, a gra naprawdę zacnie. 25W przy 8 ohm w kl.A może mylić bo jest bardzo wydajny prądowo.

Hyperiony kiedyś krótko u siebie słyszałem zanim wybrałem Rhea, dlatego też uważam że SOL I to kapitalna para dla tych kolumn. Mnie osobiście Sol II podoba się trochę bardziej niż Sol I, ale to prawie 3k drożej i troszkę inne granie. Wszystkie Haiku mają podobną charakterystykę, ale każdy gra inaczej.

 

Sol I ma fajny gęsty bas z dobrą kontrolą, równe pasma, uważam że ma wiele z atutów Xindaka nie tracąc przy tym szybkości , kontroli na basie. To brzmienie prawie lampowe w sensie klimatu grania, ale bez wad lampy. W tej cenie mój absolutny faworyt na tą chwilę jesli chodzi o urzadzenia nowe.

Dla mnie ciekawy jest Haiku Bright mk4 podoba mi się wizualnie i Sol 3 ale ten drugi ma zaporową cenę jak dla mnie. Może na wiosnę uda się coś przetestować, zobaczymy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei w minione dwa weekendy testowałem Rotela RA-1592 oraz NADa C375.

 

Rotel - na plus bogata scena, precyzja, rozdzielczość, dynamika. Na minus brak dociążenia, nasycenia - szczupły dźwięk. Bas krzepki, szybki i zwarty. Rotel ma swój pomysł na dźwięk, jest w tym niewątpliwie pewna klasa, szlachetność, uznałem jednak, że to nie do końca to czego szukam. Brakowało więcej plastyki, odrobiny "tłuszczyku".

 

NAD - gęsto, z bardzo mocnym basem. fantastyczna rozdzielczość, bardzo detaliczne brzmienie i rozbudowana scena. Natomiast brakowało mi w tym muzykalności, brzmiało to jakoś tak mechanicznie. No i ten bas - zmęczył mnie przez weekend. Jest bardzo dobrze kontrolowany, nie ucieka, nie rozlewa się, ale jest jakoś nienaturalnie podbity, podpompowany. Być może to się sprawdza gdy kolumny są dość daleko od ścian. U mnie bas ciągle nachalnie dawał o sobie znać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem zrobić sobie na razie przerwę w poszukiwaniach i posłuchać trochę muzyki :-)

Może jednak rzeczywiście sięgnę jeszcze po tego Atolla, bo już kilka razy gdzieś się pojawił jako polecany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość nieoczekiwanie pojawiła się u mnie okazja posłuchania wzmacniaczy marki Monrio. Dzisiaj potestowałem modele MC 201 i 206.

Większe wrażenie zrobił na mnie model MC 206. Poczułem, że obcuję tutaj ze sprzętem z wyższej ligi. Bardzo wyrównane, mocno nasycone pasmo, podane z analogową, przyjemną konsystencją. Bas plastyczny, może niezbyt konturowy, ale całkiem sprężysty. Środek świetnie wypełniony i zszyty z dołem i górą. Góra bogata, bardzo precyzyjna, bez żadnych ostrości czy nerwowości. Do tego wzmacniacz gra bardzo równo niezależnie od głośności, z należytą rozdzielczością. To granie z kapitalną kulturą, muzykalnością, przyjemnością kontaktu. Przy ostrej muzyce rockowej może zabraknąć trochę szybkości, lepszego drive'u. Niedobory w tej kwestii podobno nadrabia MC 207, natomiast MC 206 potrafi zaczarować swoją prezentacją.

MC 201 grał na pewno z mniejszą werwą i mniejszym nasyceniem, ale ogólnie to podobna szkoła brzmienia.

Natomiast na duży minus zasługuje obsługa tych sprzętów pilotem - taki mały koszmarek. Nie dla wszystkich to jest istotne, dla mnie akurat tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30 + Tannoy Revolution XT 8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.