Skocz do zawartości
IGNORED

Granie z plikow


Blady99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytasz w ogóle swoje wypociny?! Takiego poziomu bzdur, głupot i audio voodoo to nigdzie indziej nie ma. Dowiedz się może do czego służy zmiana priorytetu procesu i wtedy usuń te bzdury, bo tego się już czytać nie da.

 

Kolego przesympatyczny masz rację, coś jest na rzeczy, gdyż ostatnio bardzo się pocę, ale to bardziej przez zdrowotne ziółka które piję w celu oczyszczenia organizmu. Czystek to się nazywa, polecam, dużo lepsze samopoczucie.

Co tam poza tym, piszesz, że się nie da czytać a czytasz, więc po co psujesz sobie nerwy, skoro twoje dotychczasowe doświadczenie nie pozwala twojej głowie przetrawić tego typu informacji. Na procesach chyba się znam, sam nie wiem. Szkołę jakąś tam skończyłem, chyba nawet inżyniera i magistra z infy mam, ale nie ma to tak naprawdę w tym przypadku żadnego znaczenia. Nie stresuj się więcej, nie warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką szkołę kończyłeś i jakim cudem skończyłeś, bo czytając twoje audio voodoo mam pewne wątpliwości. Nie masz podstawowej wiedzy i przez to bredzisz. U audiofilii to norma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wierzę w jedynego, kabla grającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu robisz przydepnięty na ucho?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

 

 

 

Czy po restarcie pc procesy trzeba wyłączać ponownie ?

 

Ja procesami zarządzałem za pomocą programu ashampoo core tuner. Polecam program do optymalizacji windy pod granie

 

Można też wydzielić sobie dysk z pamięci RAM i przed odsłuchem wrzucić na niego plik z muzą. Dla niektórych to może i voodoo, ale nikomu nie zaszkodzi spróbować. Ja miałem też w ramie zainstalowanego foobara..Ten player był przydzielony do jednego rdzenia procesora, z najwyższym priorytetem, a reszta rdzeni była odpowiedzialna za system z najniższym priorytetem.

 

Oczywiście ustawiało się raz w ashampoo i z głowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daru0105

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Na chwilę obecną darowałbym sobie chyba budowę jakichkolwiek komputerów do audio i wykorzystał jeden z dostępnych audiofilskich endpointów - Sonore microRendu ($640) lub SOtM-200 (2500zł).

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Do tego inwestujemy w zasilacz UpTone Audio LPS-1 ($399) i za mniej niż 5000zł mamy klasowe źródło USB - prawdopodobnie lepsze niż większość kompów które możemy złożyć za te pieniądze.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W wersji ultra-high end dokupujemy jeszcze izolator galwaniczny Intona (ok 1400zł) oraz kondycjoner USB Wyred 4 Sound Remedy ($199 + 200zł zasilacz iFi iPower do niego) i mamy transport pliku który może konkurować praktyczne z każdym, nawet najdroższym komputerem.

 

 

Elberoth, jakiej klasy transportowi cd odpowiada pod względem jakości dźwięku opisany przez Ciebie zestaw (ten w wersji "ultra high-end")? Chodzi o przedział cenowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja procesami zarządzałem za pomocą programu ashampoo core tuner. Polecam program do optymalizacji windy pod granie

 

Można też wydzielić sobie dysk z pamięci RAM i przed odsłuchem wrzucić na niego plik z muzą. Dla niektórych to może i voodoo, ale nikomu nie zaszkodzi spróbować. Ja miałem też w ramie zainstalowanego foobara..Ten player był przydzielony do jednego rdzenia procesora, z najwyższym priorytetem, a reszta rdzeni była odpowiedzialna za system z najniższym priorytetem.

 

Oczywiście ustawiało się raz w ashampoo i z głowy

 

No własnie ja już od kilku lat korzystam z RAM dysku. Odpada całe kombinowanie z kablami dyskami itd. Czy z sieci czy też z lokalnego dysku (tu warto mieć min USB3 lub eSATA) do RAMu a stąd procesor już bez jakichkolwiek przeszkód czyta sobie te zera i jedynki. Ja do zarządzania procesami używam Process Lasso w wersji Pro. Mam 8 gb RAM dysku i mogę załadować kilka płyt tworząc sobie sesję odsłuchową. Zresztą załadowanie płyty do ramu trwa tyle co wyciągnięcie CD z pudełka i załadowanie do odtwarzacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego ładujesz te płyty?

 

Ja pliki mam na lokalnym dysku podłączonym przez eSATA. To oznacza, że przed startem odtwarzania najpierw kopiuje cały album lub albumy do RAMu. Oprócz korzyści w postaci najlepszego z możliwych dostępu procesora do danych, dysk z którego są pobierane dane wyłącza się po zaprogramowanym czasie. Ja ustawiłem sobie ten czas na 5 min. To oznacza, że w ciągu np kilku godzin słuchania pozostaje w trybie spoczynku i nie musi kręcić talerzami (oczywiście nie dotyczy to dysków SSD :)) Odtwarzając w sposób "tradycyjny" bezpośrednio z dysku Twój program odtwarzający pobiera w sposób ciągły dane do odtwarzania korzystając z jakiegoś tam buforu, który tworzy sobie właśnie w RAMie. Ale pobieranie z dysku zachodzi w sposób ciągły bo bufor jest mały i ma za zadanie tylko niwelować ewentualne przerwy strumienia danych w przypadku gdy dysk zostanie wywołany np przez jakiś inny program. Pobieranie danych z dysku powoduje dodatkowe obciążenie procesora i cholera wie co jeszcze.

Z moich doświadczeń wynika, że prawdziwie High-Endowym formatem plików muzycznych jest DSD512. Pliki w tym formacie to naprawdę bardzo dużo danych i płyta Blu-Ray nie wydaje się być dla nich za duża. Plików z muzyką w tym formacie chyba jeszcze nie ma ale już kilka programów oferuje upsampling do właśnie DSD512. Najlepszym formatem wsadowym są pliki 88,2 kHz lub 176,4 kHz, które można zakupić lub samemu przygotować wykonując upsampling. I tu się zaczyna walka o każdy takt procesora. Bo upsampling do DSD512 to wymagający proces a jak do tego dodać DSP to trzeba mieć naprawdę mocną maszynę. Ale efekt jest wart zachodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Pliki DSD512 też uważam za najlepsze. Problem jest z pozyskaniem ich. Najłatwiej jest o pliki DSD64 z płyt SACD i upsampling do DSD512. Konwersja PCM do DSD jest nieco mniej kożystna. Ja używam serwera muzycznego Sony HAP-Z1ES z wbudowanym dyskiem SSD 2TB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam, w dziale ogłoszenia zamieściłem stosowne ogłoszenie, ale dla podkreślenia tematu dodam info jeszcze tutaj...

Znajomy sprzeda serwe muzyczny Aurender X100, poj. 12 TB, kupiony w styczniu 2017 r. stan mało używany, jak nowy...gwarancja do stycznia 2019 r. Szczerze poleca, atrakcyjna cena. W razie czego piszcie na priv.

Pozdrawiam

Sławek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Polecam program do optymalizacji windy pod granie

 

W tym celu używam Fidelizera. Uważam że warto optymalizować Windę pod odtwarzanie muzyki.

 

Ja używam serwera muzycznego Sony HAP-Z1ES z wbudowanym dyskiem SSD 2TB.

 

I jak go znajdujesz? Dobrze to gra?

 

A jak nie ma separacji to łączysz TOSLINKiem i już separację masz :)

 

Prawda ale Toslink wzmaga jitter. Lepiej odciąć linię zasilającą USB i podać na nią "czysty" prąd. Ja w tym celu stosuję USB ULPS Tomanek. Sam nie wiem po co, bo mój V-Link posiada izolację galwaniczną, ale OK... nie zaszkodzi. :)

 

Rozumiem ze wybierając komputer to tylko stacjonarny, laptop nie będzie sie nadawał zbytnio ? Na Win czy OS?

 

Może być i laptop, czemu nie? KAŻDY komputer będzie dobry. Tylko laptop nie jest zbyt wygodny po prostu. Ja mam maleńki nettop podpięty HDMI do telewizora. Służy mi do filmów i muzyki. Wygodne stacjonarne rozwiązanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytana bajka.

 

Sprawdzone.

Na optyku u mnie gra gorzej. I nie tylko u mnie. Masz wszędzie ta samą opinię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Sprawdzone.

Na optyku u mnie gra gorzej. I nie tylko u mnie. Masz wszędzie ta samą opinię.

 

Także u mnie po coaxailu gra zdecydowanie lepiej niż po toslinku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztoff

(Konto usunięte)

Sprawdzone.

Na optyku u mnie gra gorzej. I nie tylko u mnie. Masz wszędzie ta samą opinię.

 

Także u mnie po coaxailu gra zdecydowanie lepiej niż po toslinku.

 

 

SuperNova III+ vs. Siltech Golden Ridge

 

 

A smidgen more HF extension on the Siltech - that's all I could detect. And smidgen just about sums it up. Switching midstream, I wasn't sure at first that the DAC had, in fact, switched. There was no seam. No time lapse, no clicking noise, no fractional interruption, no change in timbre or tonality. The sound continued unchanged. Eventually, this very small degree of upper frequency energy with the Siltech stood out as the only sign of "otherness". It created the expected illsusion of a bit more resolution, which really was nothing more than either more extension or some excess energy on top. You do the math. Estimate what you think it means financially.

 

 

 

SuperNova III vs. NBS Signature-II-D

 

 

Reverse the tables. The NBS was a mite thicker and more midrange-heavy, the Toslink more open on top and a bit "faster". A somewhat larger differential than above - easier to detect, but by no means drastic. I'd call the NBS leaning towards the subtly warm side if the SuperNova were neutral. Else, the Toslink would be just a touch lean while the Signature embodied the neutral Swiss referee.

 

 

Incidentally, the NBS handled like a just-sated snake filled with undigested rats. It was stiff enough that it would have shorn off the player's output jack had I insisted the cable bend rather than move the DAC. This certainly wasn't an aural performance handicap. But add expense plus inconvenience and it's nice to know of other options, especially if your transport lived on the lower slopes of mount CEC and weighing it down with a dumbell or Ziploc bag of shot conflicted with your interior design aesthetics.

 

 

 

SuperNova III vs. Ensemble DigiFlux

 

 

This one was easy. No difference at all. Nada. Not that easy, really. The powers of suggestion are strong. In a scenario like this, you feel under the gun. As a keen-eared audiophool, you want to hear a difference. Well, as much as I wanted and tried, I couldn't. I failed. Miserably. Sniff. Where are my ear drops?

 

 

 

SuperNova III vs. Cardas Lightning

 

 

On balance, the instrumental outlines with the Cardas had that tiny micron of enhanced definition, those sharper edges that the guys with the pyramids and always-fresh razor blades are into. It's the kind of difference you sometimes notice when the noise floor drops to also reveal shortcomings elsewhere. Things turn crisper, leading edges are just a bit more acute, but -- depending on your system tuning -- you may also miss a certain organic warmth. There's a fine line between resolution and coldness.

 

 

 

SuperNova III vs. Acoustic Zen "Squared"

 

 

Another ego buster, another no-show - of improvements or even so much as a hair of difference. Does that mean the Acoustic Zen and Ensemble DigiFlux sound the same, too?

 

 

I admit that by now a sense of foreboding began to engulf me. Was I engaged in a Quixotic adventure of futility? My eyes roamed over the skinny, cheaper-looking Kimber and AudioOne Toslinks. Would possible redemption lie in their performing poorly enough so I could finally drive the stake through the Toslink heart and regain my composure and self-confidence?

 

 

 

Optocoupler vs. Acoustic Zen "Squared"

 

 

Honesty hurts. I got stood up again. At first, the Van den Hul seemed to enjoy the edge in transparency. Hope flared up so I stuck it out to confirm whether I was wishing things that weren't there. And indeed, the longer I compared, the more sure I became that this was indeed another write-off.

 

 

Both Optocoupler and SuperNova are exceedingly flexible. However, the Dutch connectors lock into place like a Neutrik XLR. It takes a pit of a push, then snap, and you're talking a super-high integrity connection that quite exceeds the looser fit of the WireWorld connector. This didn't seem to impact the SuperNova's audible performance. Still, superior detail engineering does deserve mention. The VDH plug makes a better fit, period. At least I got something to report.

 

 

 

Optocoupler vs. Cardas Lightning

 

 

Was the silvery wire from Oregon a sliver more immediate and direct? This question cropped up repeatedly, as did an eventual suspicion that it also sounded a bit harder - more chiseled, less organic. On a different note, Nobuko -- whose front-end is the acrylic-top Krell CD/preamp unit and thus presumably in a different league from what I used -- hears what to her are very significant differences between her personal Siltech and NBS leads and doesn't consider the Cardas even remotely in the same league.

 

 

Looking at my own commentary, we may now conclude one of two things. 1/ Her hearing is better (being a beautiful woman, I'd grant her that in a heartbeat). 2/ My setup's inferior resolution leveled the playing field by obscuring performance gradations and rendering them too minute to significantly upset the scales of balance. If the latter were true and your personal equipment status equaled mine, I'd predict that you'd have an equally hard time differentiating between these wiry contenders. Or, if you did discern minor degrees of shading as I did on occasion, you wouldn't care enough one way or the other - about such seemingly immaterial changes. Now, if the first point were true, perhaps I should study the classifieds for a new vocation?

 

 

SuperNova vs. X-60

 

 

When I was once again confounded to hear a difference with my customar fare of WorldBeat and exotic vocals, I pulled out -- not my hair but --a stack of Classical CDs. I was hoping that some offset in instrumental timbres, in image specificity or intelligibility during convoluted passages would prove that my ears hadn't rusted yet. All I can say is that I tend to discern cable-specific contributions to the overall sound with relative ease. I currently have NBS Black Label and HMS Gran Finale in-house. Their presentations are clearly unique and readily qualified. But by now, I seemed to rather predictably fail with today's task. This was another draw. Does that make me an analog guy or simply the slowest gun in the SouthWest?

 

 

 

Optocoupler vs. X-60

 

 

More of the same, from which you can rightfully conclude as I did: Both Van den Hul and WireWorld glass-fiber Toslink cables are performing identically - or close enought to where I couldn't draw the line. Given how affordable they are when compared to some of today's other entries; and given how flexible and easy to use especially when juxtaposed against the ritzy NBS and Siltech offerings - I don't see how you could possibly go wrong with either. Unless you were color-blind, the pale-white Van den Hul gets my nod over the garter snake from Florida for being more unobtrusive and offering the better-fitting terminals. Into which equation of high recommendation we must also include the equally flexible and affordable X-60 whose BNC terminals are fitted with a removable RCA connector for a highly convenient 2-1 assault on whichever of those jacks may be hiding on the business end of your player.

 

 

 

AudioOne Reference vs. X-60

 

 

Finally an immediately obvious difference. The X-60 was clearly fuller-sounding, more developed overall, with stronger tonal colors, weightier impact, enhanced presence. The AudioOne sounded comparatively thin. As though the signal was trickling at reduced rate through a constricted pathway whereas it flowed at much higher pressure through the X-60. This didn't so much fall into an intense vs. laid-back preference as mount into a rapid "the X-60 is clearly superior" conclusion. Worth noting on behalf of the AudioOne? Its plug snapped tightly into place as you'd expect from a good contact pressure fitting.

 

 

Kimber (no further identifiers on jacket) vs. X-60

 

 

Another case of instant gratification - for the X-60. The -- if looks tell the truth, clearly highly affordable -- black Kimber Kable Toslink brought home some case evidence about what might have contributed to the bad reputation of Toslink in the first place. Compound the previous mild constipation of the AudioOne to a case of extreme cessation of bowel movements. What did come out wasn't very pretty. There's no need to trounce further on a loser except to say that it was so obviously inferior that I quickly pulled it out of the system as unusable.

 

http://www.6moons.com/audioreviews/toslink/toslink_2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Co ma wspólnego granie z plików z HI END ;)

Dla mnie nic - brak muzyki w muzyce.

Może warto się zastanowić czy nie przenieść wątku do innego działu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hifi nowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie łatwiej jest zagrać z płyty CD. Ale przecież z płyty CD to też odtwarzanie plików tylko, że ich odczyt jest wykonywany za pomocą optyki. Taki sposób odczytu plików jest chyba jednym z najbardziej narażonych na powstawanie błędów. Na odczyt z dysku twardego lub jeszcze lepiej z dysku SSD nie mają wpływu błędy materiałowe, geometria dysku, mechanika układu optycznego czy dokładność tłoczenia z matrycy. Dlatego te najlepsze CD playery czy też czytniki płyt mają bardzo zaawansowane algorytmy korekcji odczytu. To między innymi kształtuje ich brzmienie. Żeby zagrać dobrze z płyty CD trzeba sporo zapłacić za sprzęt, który to potrafi zrobić dobrze. To samo można mieć odtwarzając pliki z dysku twardego tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie łatwiej jest zagrać z płyty CD. Ale przecież z płyty CD to też odtwarzanie plików tylko, że ich odczyt jest wykonywany za pomocą optyki. Taki sposób odczytu plików jest chyba jednym z najbardziej narażonych na powstawanie błędów. Na odczyt z dysku twardego lub jeszcze lepiej z dysku SSD nie mają wpływu błędy materiałowe, geometria dysku, mechanika układu optycznego czy dokładność tłoczenia z matrycy. Dlatego te najlepsze CD playery czy też czytniki płyt mają bardzo zaawansowane algorytmy korekcji odczytu. To między innymi kształtuje ich brzmienie. Żeby zagrać dobrze z płyty CD trzeba sporo zapłacić za sprzęt, który to potrafi zrobić dobrze. To samo można mieć odtwarzając pliki z dysku twardego tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić.

 

No właśnie... jak TO zrobić..? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę... dlaczego mam nie uwierzyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, jak już tu wspomniałem, mało logiczne jest twierdzenie, że istnieją lepsze techniki odtworzenia od technik samego zapisu! ;)

Warto prześledzić zatem jak i na co się aktualnie obiektywnie najlepiej nagrywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... jak TO zrobić..? :)

Można podglądnać na różnych forach audiofilskich z jakich komponentów mają, zbudowane tory inni. Potem dużo czytac a następnie zrobić listę zakupową. Opcji jest dosyć sporo. A zwykły komputer z półki nie zagra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, jak już tu wspomniałem, mało logiczne jest twierdzenie, że istnieją lepsze techniki odtworzenia od technik samego zapisu! ;)

Warto prześledzić zatem jak i na co się aktualnie obiektywnie najlepiej nagrywa.

Ale za to jest bardzo audiofilskie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.