Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny życia


karpusx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, plastik1989 said:

Jakieś Arcady 3.5, które miały być modyfikowane by zaczęły poprawnie grać w tamtym pomieszczeniu. Sam tego egzemplarza wtedy nie słuchałem, powtarzam tylko opinię sprzedawcy. Oprócz tych Arcad 3.5 stojących w rogu i czekających na tunning, nie widziałem tam innych kolumn s16hz. Chyba w przedpokoju były jeszcze jakieś monitory (canto?) więc maksymalnie dwie pary kolumn s16 tam widziałem. 

Ciężki orzech do zgryzienia będzie miał G. bo krótka prezentacja sprzętu i podpięcie kolumn Ushera za kilka % wartości nowych s16, dała mi trochę do myślenia i zakładam, że potencjalnym klientom również da... No cóż, jednak model sprzedażowy "karawana jedzie" czyli wpada gość do domu z głośnikami, robi prezentację, przywozi sprzęty pod kolumny i nie daje za bardzo możliwości porównania z innym produktami, prócz tego co obecnie masz w domu ułatwia sprzedaż. Ale jak przychodzi do porównania kilku różnych par z większym asortymentem już tak kolorowo może nie być.   

Jeśli pomieszczenie w Kutnie ma faktycznie taką charakterystykę jak pokazany pomiar (choć brakuje pomiaru T60, ale po samych ustrojach można domniemać, że jest OK) to kolumny S16Hz faktycznie będą miały tam problem ? , zwłaszcza przy prawidłowo projektowanych (możliwie liniowo w zakładanym budżecie) kolumnach jak choćby taki Usher.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przecież  jest to oczywiste że sprzęty domowe to tylko niewielka namiastka tego co można

usłyszeć w operze czy jakieś innej sali koncertowej....szybkie wolne kolumny, pies to trącał...

muzyka powstała po to by oddziaływać na nasze uczucia i dlatego dla mnie w muzyce najważniejsze są emocje....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Miroslav1 napisał:

...przecież  jest to oczywiste że sprzęty domowe to tylko niewielka namiastka tego co można

usłyszeć w operze czy jakieś innej sali koncertowej....szybkie wolne kolumny, pies to trącał...

muzyka powstała po to by oddziaływać na nasze uczucia i dlatego dla mnie w muzyce najważniejsze są emocje....

A tak w ogóle, to co ma największy wpływ na odbiór muzyki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, plastik1989 napisał:

No cóż tak grają revelatory - przynajmniej wg mnie. Masz je dwa w tych kolumnach, dużą część pasma biorą na siebie i tak jest.

W Arcadach 3,5  18cm revelatory odsługują bas i tam spisują się świetnie. Nie przez przypadek nie ma ich na średnicy. 9700 też nie powoduje , że średnica brzmi metalicznie. Mam jak widać inne doświadczania niż ty. 

Godzinę temu, plastik1989 napisał:

Może u Ciebie na referencyjnym Cayinie

Żeby stał się referencyjny to jakiś specjalista powinien go przelutować ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to co ma największy wpływ na odbiór muzyki?
Napewno nie sprzęt. Właśnie chciałem o tym napisać. Sam słucham wielu płyt marnie nagranych ale ich słucham bo je lubię. I słuchając ich doznaję różnorakie pozytywne emocje w zależności od nastroju, pory dnia, miejsca w którym słucham (czasem w terenie na słuchawkach z telefonu lub w radiu samochodowym).
Gonitwę za sprzętem traktuję jako osobne hobby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Chicago napisał:

A tak w ogóle, to co ma największy wpływ na odbiór muzyki?

......to jest tak indywidualna sprawa ze takich pytań się nie zadaje....chcesz mi powiedzieć jak mam odbierać

koncert  Rolling Stonsów  lub co czuje będąc  w filharmonii/operze lub nawet w kubie studenckim....

o ile lubię czytać twoje wpisy na temat Jazzu o tyle słowa ,, słyszeć muzykę w stopniu profesjonalnym,,

dla mnie jest to totalna bzdura....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie. Jakieś Arcady 3.5, które miały być modyfikowane by zaczęły poprawnie grać w tamtym pomieszczeniu. Sam tego egzemplarza wtedy nie słuchałem, powtarzam tylko opinię sprzedawcy. Oprócz tych Arcad 3.5 stojących w rogu i czekających na tunning, nie widziałem tam innych kolumn s16hz. Chyba w przedpokoju były jeszcze jakieś monitory (canto?) więc maksymalnie dwie pary kolumn s16 tam widziałem. 
Ciężki orzech do zgryzienia będzie miał G. bo krótka prezentacja sprzętu i podpięcie kolumn Ushera za kilka % wartości nowych s16, dała mi trochę do myślenia i zakładam, że potencjalnym klientom również da... No cóż, jednak model sprzedażowy "karawana jedzie" czyli wpada gość do domu z głośnikami, robi prezentację, przywozi sprzęty pod kolumny i nie daje za bardzo możliwości porównania z innym produktami, prócz tego co obecnie masz w domu ułatwia sprzedaż. Ale jak przychodzi do porównania kilku różnych par z większym asortymentem już tak kolorowo może nie być.   
Jeżeli piszesz prawdę to naprawdę dziwne, bo albo trudne wybitnie pomieszczenie, albo coś z resztą toru nie teges.
Ja mam Arcady 2,5 i buczenie to chyba ostatnia rzecz jaka by u mnie występowała. A gram przecież w niecałych 23 m2.
Za to na AS w tym roku to był basowy dramat tam większość dudniło a już Zeta Zero totalnie nie do słuchania był system.
Bardzo dziwna sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Revelator 18ka nie ma metalicznego brzmienia , ani Revelator 9700 nie brzmi metalicznie. Jeśli tak brzmią kolumny na tych głośnikach to sa zepsute.

2 godziny temu, Silver_85 napisał:

W Arcadach 3,5  18cm revelatory odsługują bas i tam spisują się świetnie. Nie przez przypadek nie ma ich na średnicy

Nie przez przypadek nie ma ich (18ek Revelatora na średnicy) - ???????

Znowu kocopoły i bajki rodem ze światka DIY. Nie znam lepszego 18cm głośnika na środek niż Revelator Scan Speaka. Na bas zresztą też nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pit80 napisał:

System audio ma być tylko możliwie precyzyjnym w każdym aspekcie narzędziem do odtwarzania materiału dźwiękowego a klimat, kolor, gładkość, ospałość czy agresję zostawmy realizatorom. Gatunek muzyki nie ma tu nic do rzeczy.

Problemem są słuchacze, bo oni często znają zamierzenia realizatora na wylot ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miroslav1 napisał:

......to jest tak indywidualna sprawa ze takich pytań się nie zadaje....chcesz mi powiedzieć jak mam odbierać

koncert  Rolling Stonsów  lub co czuje będąc  w filharmonii/operze lub nawet w kubie studenckim....

o ile lubię czytać twoje wpisy na temat Jazzu o tyle słowa ,, słyszeć muzykę w stopniu profesjonalnym,,

dla mnie jest to totalna bzdura....

Rozumiem Twoją 'bzdurę' - do delektowania się muzyką, wiedza o niej nie jest potrzebna. Tak samo jak nie jest potrzebna wiedza do tego, żeby delektować się dżwiękiem ze swojego domowego zestawu stereofonicznego. Zgadzam się z tym. Ale tak w ogóle, to chciałem tylko powiedzieć, że największy wpływ na odbiór muzyki ma świadomość. W każdym kontekście. Zresztą świadomość jest najważniejsza w każdej dziedzinie sztuki, i muzyka nie jest tutaj wyjątkiem, choć mówi się o niej, że jest królową sztuk wszelakich...?

Przed wybraniem miejsca i kupnem biletu na Trio Jarretta w CSO, po raz pierwszy na Jarretta i w ogóle po raz pierwszy w CSO, zasięgnąłem języka u osoby kompetentnej gdzie najlepiej usiąść na 'main floor, żeby najlepiej słyszeć. Dwa, trzy razy w ciągu jakiegoś koncertu ruszam doopsko i idę ciut dalej, w lewo, w prawo, po czym powracam - wszystko po to, żeby sprawdzić jak słychać w moich kluczowych miejscach w danym miejscu. Ale to nie dzieje się w filharmonii, tylko w Green MIll na przykład, czasami w Constellation podczas niskiej frekwencji. Ja na przykład wiem, w których miejscach w Green Mill słychać najlepiej. I wiem gdzie usiąść w zależności kto będzie grał. I wiem, że gdybyś pierwszy raz wybierał się na koncert do takiego klubu, a nawet drugi trzeci lub dziesiąty, to byłbyś zadowolony z moich porad i wyborów.  A o profesjonaliżmie i technicznych aspektach muzyki, im więcej się wie, tym chyba lepiej - nie sądzisz? Chociaż jak już wspomniałem, i Ty wspomniałeś, można pozostać na etapie emocjonalnym i intuicyjnym, które również przynoszą moc wrażeń i czarów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pit80 napisał:

Każda muzyka wymaga szybkich kolumn z dobrą lokalizacją źródeł, przy tym dynamicznych i z dobrą separacją instrumentów, jak również umiejętnością szerokich planów i odpowiednim zejściem. W każdej muzyce jest to ważne niezależnie od gatunku.

No właśnie. Dla mnie twierdzenia, że jakieś cechy sprzętu predystynują go do jakiejś muzyki są śmieszne. Wystarczy odwrócić cytat i widać, że wychodzi bełkot:

 

6 godzin temu, Paweł C napisał:

Jazz wymaga szybkich kolumn z dobrą lokalizacją źródeł. Klasyka wymaga kolumn potrafiących oddać duże zmiany dynamiki w krótkim czasie, z zachowaniem odpowiedniej separacji instrumentów... 

Czyli co - klasyka nie wymaga dobrej lokalizacji źródeł a jazz nie potrzebuje dynamiki i separacji instrumentów? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, babatular napisał:

Znowu kocopoły i bajki rodem ze światka DIY. Nie znam lepszego 18cm głośnika na środek niż Revelator Scan Speaka. Na bas zresztą też nie.

Nie przesadzajmy z tym kultem SS Revelatora ? . Są to porządne przetworniki ale na tej planecie są i inni bardzo dobzi gracze. Średniak ATC jest rewelecyjny również przykładowo. W Spendorze z serii D jest świetna średnica też ?

NIe róbmy kultu jak "Janusze" z VW Passata ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muzaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że siada się najbliżej realizatora dźwięku , lub jeśli ma się z nim na pieńku to możliwie daleko ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, muzaman napisał:

Nie przesadzajmy z tym kultem SS Revelatora ? . Są to porządne przetworniki ale na tej planecie są i inni bardzo dobzi gracze. Średniak ATC jest rewelecyjny również przykładowo. W Spendorze z serii D jest świetna średnica też ?

NIe róbmy kultu jak "Janusze" z VW Passata ?

Właśnie słyszałem ostatnio ten średniak ATC w 100kach - sic !!!!!!!! - pokrwawione uszy. Beznadzieja - suche beznamiętne  brzmienie. Spendor - no cóż. Plastik jest fantastic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, babatular napisał:

Właśnie słyszałem ostatnio ten średniak ATC w 100kach - sic !!!!!!!! - pokrwawione uszy. Beznadzieja - suche beznamiętne  brzmienie. Spendor - no cóż. Plastik jest fantastic.

Standardowa Twoja odpowiedź HAHAHAHAHAHHAHAHAHA właśnie siedzę i nie mogę ze śmiechu. Nawet przeczuwałem, że zaraz tak odpiszesz hahahahahhaha Jeszcze nie przeczytałem nic innego z Twojej strony ja dramat, sic, nie da się słuchać HAHAHAHAHHAHA. Ale to jest FUN.... a zarazem już BOOORRRIIING! ?

Oczywiście racja tylko Xavian XN360 gra i nic innego hahahahha

Lubię cię ?

 

A co sądzisz o basowcach w ProAc K6? Zapewne wiesz jaka to marka i z czego wykonane ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są prawdziwe głośniki niskotonowe,a nie jakieś 18cm scany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wystarczy 4 szt 18cali w ob i nie ma porównania z żadnym pudełkiem z dziurą,choćby kosztowało setki tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, szpotek73 napisał:

to są prawdziwe głośniki niskotonowe,a nie jakieś 18cm scany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wystarczy 4 szt 18cali w ob i nie ma porównania z żadnym pudełkiem z dziurą,choćby kosztowało setki tys.

Też tak uważam... :-)) jak są 4 sztuki w kolumnie, to grając zupełnie się nie muszą wychylać, czyli praktycznie zerowe zniekształcenia. Dopiero przy sygnale technicznym 20hz lekko drżą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, babatular napisał:

Nie przez przypadek nie ma ich (18ek Revelatora na średnicy) - ???????

Znowu kocopoły i bajki rodem ze światka DIY. Nie znam lepszego 18cm głośnika na środek niż Revelator Scan Speaka. Na bas zresztą też nie.

18cm revelator to bardzo dobry głośnik , ale nie do każdej koncepcji brzmienia pasuje. Nie każdemu też on się podoba najbardziej czy to się tobie podoba czy nie. Ty nie widzisz świata poza revelatorami , ale to już nie mój problem. Graj Sobie na czym chcesz , ale nie musisz wmawiać wszystkim , że to co Tobie się podoba jest najlepsze. Nie byłeś i nie będzie Tu żadną wyrocznią. 

1 godzinę temu, m4tech napisał:

S16Hz kolumny kanciate więc mogą buczeć nie z powodu głośnika tylko zbyt małej odległości do ściany

Miałem 3 pary kolumn i żadna nie buczała. To nie znaczy , że z basem u mnie jest idealnie. Pomieszczenie użytkowe ma pewne ograniczenia. Nie mogę manewrować kolumnami tak jak bym chciał czy też zrobić akustyki. Czasem bas gdzieś się wzbudzi czy przeciągnie (mówię tu oczywiście o graniu nie na poziomie 60dB tylko wyższym) w przypadku płyt okraszonych dużą ilością basu, ale moim zdaniem jak na warunki lokalowe jest dobrze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, sly30 napisał:

Też tak uważam... :-)) jak są 4 sztuki w kolumnie, to grając zupełnie się nie muszą wychylać, czyli praktycznie zerowe zniekształcenia. Dopiero przy sygnale technicznym 20hz lekko drżą. 

Nie wychylają się bo mają za dużą masę, jak się nie wychylają to jak mają mieć zniekształcenia ?

Sylwek na Twój metraż to polowanie słoniem na muchy? No chyba że tylko do słuchania elektroniki?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA
Bo tak

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

Najlepsiejsze są kolumny z garażowych firemek krzak, poskładane na ogólnie dostępnych głośnikach, w skrzynce od trumniarza czy innego wykonawcy szafek kuchennych

W tej cenie, to jak rozumiem, panowie stają w szranki z Tannoy Kingdom Royal?

9c38c98237de7a0feda734326840d5ba.jpg

A tak w ogóle, to co ma największy wpływ na odbiór muzyki?
Czy jeżeli dana muzyka powstała od wpływem dragów/alkoholu czy osobistych nieszczęść twórcy - typu śmierć dziecka - to znaczy, że słuchając mamy być w tym samym stanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Silver_85 napisał:

18cm revelator to bardzo dobry głośnik , ale nie do każdej koncepcji brzmienia pasuje. Nie każdemu też on się podoba najbardziej czy to się tobie podoba czy nie. Ty nie widzisz świata poza revelatorami , ale to już nie mój problem. Graj Sobie na czym chcesz , ale nie musisz wmawiać wszystkim , że to co Tobie się podoba jest najlepsze. Nie byłeś i nie będzie Tu żadną wyrocznią. 

oj jeju jeju

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sine Metu napisał:

w skrzynce od trumniarza czy innego wykonawcy szafek kuchennych emoji16.png
 

hahahhahaa aż się oplułęm ze śmiechu ???


ale tak serio to każdy lubi coś innego. Jedni proste skrzynie inni włoski styl. Czasami w prostocie jest właśnie to piękno.
 

Jak moja żona zobaczyła kolumny Wilson audio model Yvette z założonymi maskownicami to powiedziała, że postawić 3 sztuki obok siebie w kolorze zielonym, białym i żółtym i mamy pojemniki na szkło plastik i papier hahahaha - też mnie to rozbawiło.
 

Jak dla mnie dźwięk najważniejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, muzaman napisał:

Standardowa Twoja odpowiedź HAHAHAHAHAHHAHAHAHA właśnie siedzę i nie mogę ze śmiechu. Nawet przeczuwałem, że zaraz tak odpiszesz hahahahahhaha Jeszcze nie przeczytałem nic innego z Twojej strony ja dramat, sic, nie da się słuchać HAHAHAHAHHAHA. Ale to jest FUN.... a zarazem już BOOORRRIIING! ?

Oczywiście racja tylko Xavian XN360 gra i nic innego hahahahha

Lubię cię ?

 

A co sądzisz o basowcach w ProAc K6? Zapewne wiesz jaka to marka i z czego wykonane ?

A owszem - XN 360 to swietne kolumienki.  Ale wiesz - nie lubie plastików a na ten przykład lubie Dynaudio ( tam nie ma Scanów) - i co mi zrobisz ?

Podoba mi się brzmienie  TADa - tam nie ma scanów - i co mi zrobisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, babatular napisał:

A owszem - XN 360 to swietne kolumienki.  Ale wiesz - nie lubie plastików a na ten przykład lubie Dynaudio ( tam nie ma Scanów) - i co mi zrobisz ?

Podoba mi się brzmienie  TADa - tam nie ma scanów - i co mi zrobisz

Nic Ci nie zrobię, bo nie jestem tutaj aby wojny prowadzić,  tylko naprawdę mnie zaskoczyłeś mega pozytywnie, że podoba się Tobie coś innego niż Revelator ?
TAD też mi się podoba ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, muzaman napisał:

hahahhahaa aż się oplułęm ze śmiechu ???

To wcale nie jest śmieszne.

To jest chore.

Doprowadzić do tego,  że dorośli, normalni goście rozmawiają o zwykłej hucpie. I to całkiem na poważnie.

Wszystkie te domorosłe kolumny, klęczniki pod listwy zasilające, kable o chorych cenach...

Co się porobiło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szpotek73 napisał:

to są prawdziwe głośniki niskotonowe,a nie jakieś 18cm scany

ale 18cm Revelatory scany to nie są głośniki niskotonowe. Niskotonowe Revelatory "zaczynają" się od 22cm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.