Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny życia


karpusx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sine Metu napisał:

A dziękuję, od ładnych paru lat ich słucham i polecam jako jedne z lepszym kolumn na 20-30 m².

Czyli jednak ktoś jest w stanie wydać taka sumę pieniędzy na tak slaby dźwięk? Nieźle...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Musze przyznać że słyszałem nowe Tannoy'e i ostatnio te stare na AS - te stare to dużo lepsze granie, nowe mi się nie podobały.
Które stare i które nowe? Tak z ciekawości pytam, no offence.
Czyli jednak ktoś jest w stanie wydać taka sumę pieniędzy na tak slaby dźwięk? Nieźle...
To co masz, bo w opisie nic nie podałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Sine Metu said:

Które stare i które nowe? Tak z ciekawości pytam, no offence.To co masz, bo w opisie nic nie podałeś.

Na AS grały chyba Tannoy'e Westminstery a ja słuchałem chyba nowe Canterbury (jak tak teraz oglądam zdjęcia na necie). Te stare ciężko mi ocenić, ale to co na nich puszczali dało się chociaż przyjemnie posłuchać (żadne wyczynowe granie) a te nowe to wogóle grały tak że szkoda komentować jak je obsłuchiwałem kiedyś w salonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Na AS grały chyba Tannoy'e Westminstery a ja słuchałem chyba nowe Canterbury (jak tak teraz oglądam zdjęcia na necie). Te stare ciężko mi ocenić, ale to co na nich puszczali dało się chociaż przyjemnie posłuchać (żadne wyczynowe granie) a te nowe to wogóle grały tak że szkoda komentować jak je obsłuchiwałem kiedyś w salonie.


Nie, w tej serii nie ma dramatycznych różnic. Coś nie tak musiało być w tym salonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sine Metu napisał:


 

 


Nie, w tej serii nie ma dramatycznych różnic. Coś nie tak musiało być w tym salonie.

 

Ty masz te Kensingtony?

Jak pisałem w klubie wolę starsze, ale źle to bron boze nie gra...

Tannoy to dobry, spojny dzwiek dla melomana/audiofila.

Nie wyczynowy, ale trudno go nie docenic... choć mozna lubic co innego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Ty masz te Kensingtony?

Jak pisałem w klubie wolę starsze, ale źle to bron boze nie gra...

Tannoy to dobry, spojny dzwiek dla melomana/audiofila.

Nie wyczynowy, ale trudno go nie docenic... choć mozna lubic co innego

 

Ja już za stary jestem na "wyczynowe słuchanie"

 

Tak, Kensington GR. I taka rzecz, być może związana z moim już nie najlepszym słuchem, warto pobawić się regulacją w kolumnach.

 

Ja mam ustawione na +3 i +2

 

a7456a756a31e814cf539c8507e42438.jpg

e408941c4c8f02f3463de35e4c8de48e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...

Luknąłem tutaj :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...patrze w komentarze. M.in. w ten gdzie ktoś wspomniał coś o S16Hz dodając link/odnośnik, w który kliknąłem - przeniosło na stronę szymonfaber do testu małych Magico.

Ale nie o to chodzi. A o to, co tam się odbywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  :

''EURO 2020 – Olbrzymi test legendarnych kolumn głośnikowych. Największa tego typu inicjatywa społeczna w Europie. Aktualizacja nr 2, nowy przybysz (...)''

''Unison Research Malibran – 99 998zł, Martin Logan CLX – 136000zł, PMC MB2 XBD SE 189000zł, Studio 16Hz Ethos Arctico – 199000zł, MBL 101E MK2 – 263500zł, Tannoy Kingdom Royal Carbon – 320000zł, Wilson Audio Alexx – 563200zł, Wilson Audio Alexia series 2 – 299200zł.''

 

Z ww. prawie wszystkich słuchałem, niektóre po 3-4 razy. Oczywiście flagowych Studio 16Hz Ethos Arctico nie słuchałem. Jak podwojona/zdublowana kolumna z dwoma tweeterami bliżej centrum.

 

Chciałem żebyście napisali/wytypowali, jaki będzie finalny wynik? Podając w kolejności (od pierwszej do ostatniej) wszystkie pozycje...

 

Po zawodach EURO 2020 zobaczymy, kto oddał najwięcej celnych strzałów do brameczki :)

daiana_souza_19.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo jaki będzie finał. Najwyżej ocenione będą kolumny z których sprzedaży jest największa prowizja. Później nieco gorzej ale też łagodnie będą ocenione kolumny 2 zaprzyjaźnionych dystrybutorów. Najgorzej zawsze będą oceniane sprzęty nielubianych dystrybutorów jak Nautilus. Stąd hejt na Ayona czy Dynaudio. A dlaczego akurat ten dystrybutor jest nielubiany? Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo....o co chodzi... :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekam kiedy chłopcy-testerzy w krótkich spodenkach wyjdą na boisko i zagrają ten finał na placu zabaw tj. w  remizie strażackiej ( jak ktoś trafnie to wzorcowe pomieszczenie określił)

Kto wygra to wiadomo. Natomiast ważne info jest takie żeby nie kupować tych kolumn z testu -  bo chłopcy w szortach  słyną z rozkręcania kolumienek - a przy takiej amatorce to zapewne do kupy skręcić tego nie potrafią z powrotem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mr.Jones napisał:

oj, kogos cos chyba bardzo boli. Typowe dla Polakow.

Od zarania dziejów, popularne były igrzyska.

Nie kibicujesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, sly30 napisał:

Przecież wiadomo jaki będzie finał. Najwyżej ocenione będą kolumny z których sprzedaży jest największa prowizja. Później nieco gorzej ale też łagodnie będą ocenione kolumny 2 zaprzyjaźnionych dystrybutorów. Najgorzej zawsze będą oceniane sprzęty nielubianych dystrybutorów jak Nautilus. Stąd hejt na Ayona czy Dynaudio. A dlaczego akurat ten dystrybutor jest nielubiany? Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo....o co chodzi... :-))

To wszystko służy do strzyżenia baranów, oczywiście nie wyłączając mnie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sly30 napisał:

Strzyżonego Pan Bóg...strzyże... ?

Stare powiedzenie, ale jare.. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, babatular napisał:

testerzy wyjdą i zagrają

22 godziny temu, sly30 napisał:

finał

Byłoby świetnie, gdyby (dla dwóch naj. zestawów głośnikowych) urządzili finał na wolnym powietrzu!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2019 o 11:51, rochu napisał:

Jest tyle zacnego sprzętu, produkowanego przez uznanych, istniejących od dziesięcioleci producentów, posiadających stabilną i rozbudowaną dystrybucję oraz serwis.

Jest w czym wybierać.

I nie trzeba łypać okiem na chińskie wydmuszki czy pozorowany hajend, gdzie mocna jest tylko cena.

W samo sedno ;>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2017 o 10:16, TUX napisał:

  ja takich kolumn szukam od 25 lat.

TUX

 W takim tempie niestety nie   wiesz czego szukasz. Nie szkoda Ci czasu   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.12.2019 o 20:20, meloV8 napisał:

Czyli jednak ktoś jest w stanie wydać taka sumę pieniędzy na tak slaby dźwięk? Nieźle...

Przecież całe audio Low End HiFi  High End   w z decydowanej większości polega na łowieniu  ludzi na wędkę.

Nawet Ci najbardziej świadomi audiofile  dają się na nią złapać.

Tannoy  to specyficzny producent który obrał inną strategię reprodukcji dźwięku.

Każdy producent ma swoją indywidualną wędkę, na którą łowi swoich klientów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
oj, kogos cos chyba bardzo boli. Typowe dla Polakow.
Nikogo nic nie boli.
Każdy kto słuchał kolumn 16 hz (tych z wyższej półki) wie, że sygnatura dźwięku jaką one prezentują to obniżenie balansu tonalnego w dół. Na początku wielu ludzią to się bardzo podoba ale po kilku miesiącach dochodzą do wniosku, że jest to bardzo nienaturalne i pozbywają się tych kolumn. Każdy doświadczony audiofil prędzej czy później szuka dźwięku zrównoważonego.
Gdyby dodać do tego nieuczciwe praktyki konstruktora 16 hz to mamy odpowiedź na Twój zarzut.
Wyśmiewanie przez fanów marki 16hz kolumn innych marek, które wg mojej oceny grają bardziej naturalnie i bardziej wyrafinowanym dźwiękiem niż wspomniane 16 hz jest niczym innym tylko nieudolną i bezpodstawną a dla mnie niezrozumiałą próbą manipulacji opinii publicznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piorasz : nie wiem jak graja 16hz nie wiem jak graja testowane na portalu Szymona kolumny nie o to chodzi, bardziej chodzi o forme wypowiedzi i podjudzanie jednych na drugich celowym podniesieniem starego watku i taka a nie inna wypowiedzia w nim.

Jak chce cos kupic to osobiscie biore do reki dotykam sprawdzam wlasnorecznie czy mi to bedzie pasowac a nie sugeruje sie portalami co tam wypisuja. Ostatnio sluchalem KEF R11 w domu przez 3 tygodnie i B&W 702 Sig. 2 tygodnie jednoczesnie bo na tyle sprzedawcy dali opcje zwrotu towaru i to dalo jakas opinie co JA bym chcial miec w swoim pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piorasz napisał:

Każdy kto słuchał kolumn 16 hz (tych z wyższej półki) wie, że sygnatura dźwięku jaką one prezentują to obniżenie balansu tonalnego w dół. Na początku wielu ludzią to się bardzo podoba ale po kilku miesiącach dochodzą do wniosku, że jest to bardzo nienaturalne i pozbywają się tych kolumn

To jak to jest?  Zmienił Ci się gust czy tylko relacje z producentem bo kiedyś po powrocie z od Rafała z Łodzi nie mogłeś spać po nocach, pokój okładałeś poduszkami a tu na forum pisałeś tak:

piorasz

“Trzeba w tym Klubie napisać parę slow dla tych mniej “wtajemniczonych”.

Przede wszystkim tym, którzy twierdzą, iż osiągneli swoją audio nirvanę polecam gościnę u Rafała. U Rafała jest “dom otwarty” i chętnie zaprasza forumowiczów.

Muszę jednak wysłać ostrzeżenie tym, którzy mają słabe charaktery może się to udzielić w dwojaki sposób.

Jedni nie bedą mogli słuchać przez długi czas swoich systemów a inni oddadzą wszystko aby zbliżyć się chociaż do minimum tego co tam usłyszą. Jest jeszcze trzeci wariant, który ja wybrałem odwiedzać czasem Rafała i tylko podziwiać. Ja wiem, że nigdy mnie nie będzie stać na coś takiego ale też nie choruję z tego powodu.

U Rafała jest wzorzec jak powinno grać dobre audio.

Sam kiedyś mocno się spierałem z Szymonem o kwestie brzmieniowe niektórych klocków dopóki nie odwiedziłem Rafała i Szymona. Wtedy tak naprawdę zrozumiałem co znaczy prawdziwe audio domowe.

A jak to wyglada ?

Gdy będę miał więcej czasu opiszę to szerzej.

Na razie w duuuużym skrócie.

Wszystko, dosłownie wszystko brzmi jakbyśmy byli na koncercie i to na dobrej sali.

Jeśli coś gra słabo to nagranie jest wyjątkowo skopane.

Dźwięki słychać w całym pomieszczeniu. Na suficie za głową (choć kanapa jest od tylnej ściany około 30-40 cm), po bokach i co najważniejsze istnieje wiele planów w głąb.

Muzyka w ogóle nie męczy nawet przy dużych poziomach głośności a jednocześnie niczego nie brakuje w żadnym zakresie częstotliwości.

Dynamika powali nawet Conana Barbarzyńcę 

Apeluję o to aby tego najpierw posłuchać a potem dopiero dołączać do tego zacnego klubu.

Tym bardziej, że to nic nie kosztuje (no może koszt dojazdu).”

Teraz w każdym możliwym temacie i momencie jedziesz po producencie i po produktach. Można mieć osobiste pretencje do osoby ale produkty kiedyś chwalone też już nie dobre? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MrSalieri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MrSalieri napisał:

To jak to jest?

Być może to jest dwubiegunówka. Tzw. Mr. Jackyll & Mr. Hyde ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
12 minut temu, cortes napisał:

Być może to jest dwubiegunówka. Tzw. Mr. Jackyll & Mr. Hyde ?.

Daruj sobie takie wycieczki. 

----------

@MrSalieri Kim Ty jesteś takim, że każdy ma Ci się spowiadać ze swoich opinii, zmiany opinii etc? Chyba to już sprawa prywatna Piorasza co mu ię podoba, a co nie i co na to wpływa.  Ciebie ktoś się dopytuje co Ci się podoba, co nie i dlaczego..? 

Jeśli bardzo Cię to interesuje i Piorasz będzie miał na to chęć, to obgadajcie sobie to przez telefon lub PW. A jeśli piszesz to tylko po to żeby trochę Go pozaczepiać, to odpuść. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To jak to jest?  Zmienił Ci się gust czy tylko relacje z producentem bo kiedyś po powrocie z od Rafała z Łodzi nie mogłeś spać po nocach, pokój okładałeś poduszkami a tu na forum pisałeś tak:
piorasz
“Trzeba w tym Klubie napisać parę slow dla tych mniej “wtajemniczonych”.
Przede wszystkim tym, którzy twierdzą, iż osiągneli swoją audio nirvanę polecam gościnę u Rafała. U Rafała jest “dom otwarty” i chętnie zaprasza forumowiczów.
Muszę jednak wysłać ostrzeżenie tym, którzy mają słabe charaktery może się to udzielić w dwojaki sposób.
Jedni nie bedą mogli słuchać przez długi czas swoich systemów a inni oddadzą wszystko aby zbliżyć się chociaż do minimum tego co tam usłyszą. Jest jeszcze trzeci wariant, który ja wybrałem odwiedzać czasem Rafała i tylko podziwiać. Ja wiem, że nigdy mnie nie będzie stać na coś takiego ale też nie choruję z tego powodu.
U Rafała jest wzorzec jak powinno grać dobre audio.
Sam kiedyś mocno się spierałem z Szymonem o kwestie brzmieniowe niektórych klocków dopóki nie odwiedziłem Rafała i Szymona. Wtedy tak naprawdę zrozumiałem co znaczy prawdziwe audio domowe.
A jak to wyglada ?
Gdy będę miał więcej czasu opiszę to szerzej.
Na razie w duuuużym skrócie.
Wszystko, dosłownie wszystko brzmi jakbyśmy byli na koncercie i to na dobrej sali.
Jeśli coś gra słabo to nagranie jest wyjątkowo skopane.
Dźwięki słychać w całym pomieszczeniu. Na suficie za głową (choć kanapa jest od tylnej ściany około 30-40 cm), po bokach i co najważniejsze istnieje wiele planów w głąb.
Muzyka w ogóle nie męczy nawet przy dużych poziomach głośności a jednocześnie niczego nie brakuje w żadnym zakresie częstotliwości.
Dynamika powali nawet Conana Barbarzyńcę 
Apeluję o to aby tego najpierw posłuchać a potem dopiero dołączać do tego zacnego klubu.
Tym bardziej, że to nic nie kosztuje (no może koszt dojazdu).”
Teraz w każdym możliwym temacie i momencie jedziesz po producencie i po produktach. Można mieć osobiste pretencje do osoby ale produkty kiedyś chwalone też już nie dobre? 
Gdybyś uważnie przeczytał to co napisałem nie snuł byś kolejnych Twoich urojeń.
Nie napisałem, że mi się nie podoba dźwięk kolumn 16hz. Wręcz przeciwnie. Napisałem, że nawet się to może podobać wielu ludziom.
Czego nie napisałem (a powinieneś się domyślić) to fakt, że minęło sporo czasu gdy słuchałem Ethów (16hz). W tym czasie przesłuchałem dziesiątki innych kolumn dzięki czemu nabyłem sobie prawo do zupełnie innego, szerszego spojrzenia na temat dobrego dźwięku.
Co ważniejsze popracowałem w domu nad akustyką co daje mi o wiele więcej możliwości.
To co nas różni to ja w przeciwieństwie do Ciebie nie promuję publicznie żadnej marki choć mam swoją ulubioną.
Zakończ zatem swoje chorobliwe insynuacje, gdyż sam się tylko pogrążasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, piorasz napisał:

W tym czasie przesłuchałem dziesiątki innych kolumn dzięki czemu nabyłem sobie prawo do zupełnie innego, szerszego spojrzenia na temat dobrego dźwięku.

Jaki jest według Ciebie wzorzec dobrego dźwięku ?

Jaki wzmacniacz, jakie kolumny, jakie kable, jakie źródło ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu konstruktor robi w kolumnach pełną kompensację bafle step,wtedy bez zrobionej akustyki zazwyczaj bywa troszkę za dużo basu,bo dochodzi room gain,czyli odpowiedż basowa pomieszczenia,stąd takie roabieżne opinie mogą być...

szeptany marketing to już chyba nie działa,starzy forumowi wyjadacze nie dadzą się nabrać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, szpotek73 napisał:

może po prostu konstruktor robi w kolumnach pełną kompensację bafle step,wtedy bez zrobionej akustyki zazwyczaj bywa troszkę za dużo basu,bo dochodzi room gain,czyli odpowiedż basowa pomieszczenia,stąd takie roabieżne opinie mogą być...

szeptany marketing to już chyba nie działa,starzy forumowi wyjadacze nie dadzą się nabrać?

No ale o tym warto wiedzieć, również wiele kolumn różnych producentów na za małym metrażu takie odczucia u słuchających wywołuje ale świadomość u słuchających do tego co się u nich w pokojach dzieje jest znikoma stąd pretensje ale nie na temat.

Nie ma na ignorancję rady brak wiedzy musi boleć a frustracja nie rozwiązuje problemu bo po prostu całe życie niestety ale trzeba się uczyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, 747 napisał:

Jaki jest według Ciebie wzorzec dobrego dźwięku ?

Jaki wzmacniacz, jakie kolumny, jakie kable, jakie źródło ?

A może od Ciebie sie tez wreszcie tego dowiemy ???

Dawaj, dasz radę ... co masz w domu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest według Ciebie wzorzec dobrego dźwięku ?
Jaki wzmacniacz, jakie kolumny, jakie kable, jakie źródło ?
Wybacz ale nie mam potrzeby ani ochoty się tym dzielić publicznie na forum przynajmniej przez jakiś czas.
Myślę, że to jest bardzo indywidualna kwestia wywołująca zbyt często w publicznych debatach nadmiar kontrowersyjnych zachowań.
Co innego w grupie znajomych audiofili, z którymi się spotykam i goszczę u siebie.
Póki co tylko ta forma wymiany doświadczeń jest dla mnie słuszna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.