Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny życia


karpusx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie  - załóżcie wątek : " D'Agostino i reszta Świata " i tam napieprzajcie się słownie non stop, plizzz... ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Yasior napisał:

Panowie  - załóżcie wątek : " D'Agostino i reszta Świata " i tam napieprzajcie się słownie non stop, plizzz... ??

Zobacz jak szybko można posikać się w majtki oglądając tylko filmiki z YT. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, 747 napisał:

Kiedy nie było Relentless, można było sprawić sobie niemal dowolny wzmacniacz / z najwyższego sektora / i oznajmić - posiadam absolutny dźwięk.

 

Może przestań już tak jęczeć nad tym relentlessem i po prostu kup sobie go.

Czasami trzeba spełnić swoje marzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chicago napisał:

twoje oczy kłamią

Mylisz się.

Nawet odnalazłbyś cytat, gdzie osoba pisze do mnie - dobrze patrzy mi z oczu, - teraz niedawno, miesiąc, dwa temu.

Jak dobra jest Yamaha piszę od pierwszego kontaktu z tymi głośnikami w 2017 roku, osobiście mam tylo NS700X NS200MA, NS100M kilka starszych, oraz przejsciowo wiele modeli, kuzyn ma NS1000M, NS200M pracujący z setem AudioNote Kit składanym "tymi rękoma"..

 

To jest niepojęte dla mnie, że do dziś wśród naszych Kolegów audiofili nie ujawnił tu na forum się nikt z posiadaczy NS5000.

Chyba że przeoczyłem, to przepraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 747 napisał:

Daj cytat, bo niedawno ktoś tu stwierdził nieszczęśliwie, że napisałem jakoby dźwięk z sprzętu był lepszy niż oryginał....chyba drugi tydzień czekam na wskazanie..

 

Wyluzuj.

 

Prześledź, przeanalizuj wywiad z D A'Gostino, jest pouczający, niezwykle wartościowy.

Znów odsyłam do materiału wywiadu z Danem, Relentless jest innowacyjną aplikacją, nie jestem expertem od aplikacji wzmacniaczy, rozumiem je / sam konstruowałem ok 15 lat temu, ale to były proste układy SE  z transformatorem na wyjsciu /, ale nie czuję się umocowany do szczegółowego publicznego przedstawiania czym wyróżnia się aplikacja tej konstrukcji wobec innych.

Generalnie - NICZYM się nie wyróżnia ta aplikacja konstrukcji wobec innych.

Aczkolwiek gdybym był arabskim szejkiem to bym sobie kupił te ćwierćtonowe monosy. Bez słuchania - za sam wygląd.

Jak znam produkty Dana to na pewno będą świetne brzmieniowo te cuda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rochu napisał:

Może przestań już tak jęczeć nad tym relentlessem i po prostu kup sobie go.

To prawda - 747 jęczy niemiłosiernie. Ma nowy obiekt westchnień, więc męczy worek od świtu do zmroku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rochu napisał:

kup sobie go

 Dan D'Agostino zanim posiadał Relentless przedtem go nie posiadał, więc był w tożsamej sytuacji jak my wszyscy.

Wypływają z tej okoliczności oczywiste wnioski.

 

 

3 minuty temu, babatular napisał:

NICZYM się nie wyróżnia ta aplikacja konstrukcji wobec innych

Polecam z większą uwagą prześledzić zamieszczony wywiad z Twórcą, jest mowa na temat innowacji w aplikacji.

Nie mamy tu tego na "papierze", schematu, ale jest treść wypowiedzi, w której używa słów że jest to niezwykle skomplikowane, wywiad jest oczywiscie publicystyczny, więc jest jasne że z niego nie wynikną żadne szczegóły konstrukcji, a już niewątpliwie nie będzie rozpowszechniał informacji, co do sekretnych powodów, tak rewelacyjnego wyniku pracy tego urzadzenia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 747 napisał:

To jest niepojęte dla mnie, że do dziś wśród naszych Kolegów audiofili nie ujawnił tu na forum się nikt z posiadaczy NS5000.

Chyba że przeoczyłem, to przepraszam.

Boją się hejtowania bo audiofile spod innych sztandarów mieli podzielone zdania na ich temat po prezentacji na AVS ze 2 czy 3 lata temu. A może to po prostu nie audiofilskie mieć spadki poniżej 60-go Hz na wykresie (za pomiarem audioholics.com). Ale jak je kupisz to się pochwal a jeszcze lepiej zaproś na sesyjkę. Z relentlessem chociażby ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 747 napisał:

 Dan D'Agostino zanim posiadał Relentless przedtem go nie posiadał, więc był w tożsamej sytuacji jak my wszyscy.

Wypływają z tej okoliczności oczywiste wnioski.

Przykro patrzeć na twój ból z powodu nie posiadania tego urządzenia.

Przełam się i kup sobie go na Gwiazdkę.

My odpoczniemy a ty będziesz szczęśliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć ten wątek. Aż czytać się nie chce. Zero odpowiedzi w temacie, pieprzenie bez sensu ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Yasior napisał:

Panowie  - załóżcie wątek : " D'Agostino i reszta Świata

Teraz decydujące sytuacje związane z tym wzmacniaczem są już dostatecznie wyjaśnione.

Wydaje się ucziwe, że nikt nie zdecydował się otworzyć oddzielnego tematu, gdyż bardzo trudno dysponować tym urzadzeniem dla uzasadnienia opisu.

 

 

7 minut temu, Airmike napisał:

Z relentlessem chociażby

Dobre !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 747 napisał:

Daj cytat,

Powinien być w temacie o AVS, tam się śliniłeś, szkoda mi czasu szukać, poszukaj sobie sam.

 

Wracając do kolumn na razie żaden wzmacniacz ich wad nie skoryguje co najwyżej będzie inaczej. Idąc za modą, estetyką odeszło się bardzo daleko od elektroakustyki.

Obudowa tych obcmokiwanych przez Ciebie Yamach urąga nawet konstrukcjom zrobionym w latach70" przez...Yamachę. Same przetworniki nawet jak by były genialne  (a takie nie są) poprawnie nie zagrają mimo wydumanej komorze za nimi.

 

Za tym co; modowo trafiliśmy z dźwiękiem do przedszkola?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slaaawek napisał:

Zero odpowiedzi w temacie

Sławku, nie pisałem nic dwa dni, celowo, poza wycieczkami osobistymi ...nie odnalazłem  ż a d n y c h  treści  / z tego czasu /.

O co Tobie chodzi ?

Temat Relentless jest z oczywistych względów ściśle powiązany z kolumnami życia.

Jak nudny i pusty musi być żywot człowieka, który planuje, marzy o kolumnach życia, nie uwzględniając że mogłyby kiedyś tam współpracować z tego typu wzmacniaczem, bynajmniej podobnie brzmiącym, już to pisałem, pokazuje kierunek rozwoju jakości, - to już bardzo wiele znaczy a wiedza z tego zakresu może być niezwykle użyteczna podczas dokonywania wyborów zakupowych elementów - oczywiście że tańszych, nawet znacząco, przecież dźwięk wysokiej próby, nie koniecznie musi posiadać pełen rozmach fizyczny potrzebny do nagłośnienia dużego salonu, można dysponować wysokiej jakości dźwiękiem w mniejszej skali.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, 747 napisał:

 Dan D'Agostino zanim posiadał Relentless przedtem go nie posiadał, więc był w tożsamej sytuacji jak my wszyscy.

Wypływają z tej okoliczności oczywiste wnioski.

 

 

 

Ja pierdaczę....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skręcanie na inne tory, to normalne, bo to wszystko się zazębia, ale litości, czas na powrót do sedna wątku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, 747 napisał:

Teraz decydujące sytuacje związane z tym wzmacniaczem są już dostatecznie wyjaśnione.

Wydaje się ucziwe, że nikt nie zdecydował się otworzyć oddzielnego tematu, gdyż bardzo trudno dysponować tym urzadzeniem dla uzasadnienia opisu

 

Nakręcasz tylko cyrk swoimi postami...?

Temat jak wół " kolumny życia ", to pisz o kolumnach, które masz, których słuchałeś czy też chciałbyś posłuchać z takich czy innych powodów i warto, o tym wspomnieć na forum, a nie rób niepotrzebnego "burdelu" z wycieczkami ad personam, bardzo proszę... ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ASURA napisał:

tam się śliniłeś

Przede wszystkim nie jest to możliwe, gdyż Relentless jest  p i e r w s z y m  wzmacniaczem  n i e  j a p o ń s k i m,  na który wskazuję jako niezwykle ważny przykład realizacji jakości,- od czasu zarejestrowania na forum, do tej pory, pisałem źle, lub bardzo źle na temat całosciowej produkcji innych nacji / z oczywistymi wyjątkami - przykładowo Dynaudio /.

Pisałem że inne sprzęty / wzmacniacze szczególnie /, mogą brzmieć tylko tak dobrze w zależności ile posiadają w swym wnętrzu podzespołów z KKW.

ASURA, nie dołączaj do osób mylących rozumienie moich wpisów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kupienia w Anglii za funciaka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Yasior napisał:

bardzo proszę

Uważałem, że na forum audio, w zakładce hi end nie wspomnienie o dysponowaniu przez ludzkość jakością wzmocnienia pochodzącą z Relentless jest pomyleniem wszystkiego z wszystkim.

 Teraz mamy to za sobą.

 

 

 

47 minut temu, Airmike napisał:

Boją się hejtowania

............

Ale masz wiedzę, że ktoś to kupił z naszych Kolegów forumowiczów ?

Godzinę temu, Margol napisał:

podciągnij majtki

Sam podciągnij, po tym jak ssiesz paluszek, wkładając go naprzemiennie raz do ust raz do ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedem cztery siedem
Wzdychał za Relentlessów duetem

Proza życia jednak jest brutalna
i sprawa jest fundamentalna

Trza ci być nadzianym baronetem
By nie skończyć z kosmicznym debetem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, rochu napisał:

By nie skończyć z kosmicznym debetem

Gdyby..

Gdyby Dan D'Agostino zarejestował się do naszego formu, nieco najpierw porozmawiał anonimowo, następnie poinformował że wykona identyczny wzmacniacz jak Relentless - byście go tu   Z A D E P T A L I   !!!

 

Ciekaw jestem tresci wierszyków, przed i po tym jakby okazało sie kim jest.

 

Tylko mi nie pisz tego co chcesz napisać, że nie jestem Danem, no nie jestem i co  z  tego ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan D'Agostino to, Dan D'Agostino tamto, Dan D'Agostino sramto.

Dan D'Agostino to, Dan D'Agostino tamto, Dan D'Agostino sramto.

Dan D'Agostino to, Dan D'Agostino tamto, Dan D'Agostino sramto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 747 napisał:

Tylko mi nie pisz tego co chcesz napisać, że nie jestem Danem, no nie jestem i co  z  tego ???

Czy aby na pewno?

Kto to może zweryfikować?

Nie jesteś? No tymczasem musimy wierzyć na słowo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 747 dodał by jeszcze - "Ja i Dan D'Agostino to .....".

Przypomina mi się pewien wywiad z Elżbietą Penderecką gdzie w jednej z kwestii znajdował się taki rodzynek: "Beethoven i mój mąż (...)".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, iro III napisał:

D'Agostino jest skończony.

Bo ja wiem?

Gość reprezentuje ten nurt amerykańskiego audio, którego nie cierpię.

To nie są sprytne, fajne urządzenia jak lampowe Scotty, Dynaco, wzmacniacze Samuela Marantza, wczesne Mac-i, stare Klipsche czy AR z czasów świetności.

 

To wstrętne klonkry o wielkości Tyranozaura i wadze wagonu węgla, to kolumny wielkości skrzydła drzwi w gotyckiej katedrze, nie mające krztyny subtelności i muzykalności a jedynie moc i dynamikę do kruszenia ścian. Ich zadaniem jest przerazić maluczkich swoim ogromem i ceną a właścicielowi takiego urządzenia dodać ego na którym mu zbywa.

Amerykanie próbowali dogonić Japończyków, którzy opanowali tworzenie audiofilskich monstrów do perfekcji i chyba im się to udało a być może nawet stali się w tym lepsi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rochu napisał:

Bo ja wiem?

Gość reprezentuje ten nurt amerykańskiego audio, którego nie cierpię.

To nie są sprytne, fajne urządzenia jak lampowe Scotty, Dynaco, wzmacniacze Samuela Marantza, wczesne Mac-i, stare Klipsche czy AR z czasów świetności.

 

To wstrętne klonkry o wielkości Tyranozaura i wadze wagonu węgla, to kolumny wielkości skrzydła drzwi w gotyckiej katedrze, nie mające krztyny subtelności i muzykalności a jedynie moc i dynamikę do kruszenia ścian. Ich zadaniem jest przerazić maluczkich swoim ogromem i ceną a właścicielowi takiego urządzenia dodać ego na którym mu zbywa.

Amerykanie próbowali dogonić Japończyków, którzy opanowali tworzenie audiofilskich monstrów do perfekcji i chyba im się to udało a być może nawet stali się w tym lepsi.

Na AS fajnie grały z Wilsonami ?

Dynamika obłędna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, 747 napisał:

Temat Relentless jest z oczywistych względów ściśle powiązany z kolumnami życia.

Jak nudny i pusty musi być żywot człowieka, który planuje, marzy o kolumnach życia, nie uwzględniając że mogłyby kiedyś tam współpracować z tego typu wzmacniaczem, bynajmniej podobnie brzmiącym,

coś w tym jest, jednak jakiś ordnung tematyczny musi być, bo chcący nabyć kiełbachę, będą  musieli jej szukać w dziale grill ogrodowy.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.