Skocz do zawartości
IGNORED

Kondycjoner czy listwa?


enzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warto pisac o tym co bardzo dobre a jesli w ten sposob moge pomoc osobom zainteresowanym takim sprzetem to dlaczego nie? Nikomu nie wciskam kitu ,nie każe kupowac. Zwracam tylko Wasza uwage na ten sprzet bo jako uzytkownik porownywalem go z kilkoma zacnymi urzadzeniami tego typu i wiem ile jest wart. Jest mozliwosc wypozyczenia na 2 tyg i sprawdzenia u siebie w systemie. Proste i uczciwe podejscie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pisac o tym co bardzo dobre a jesli w ten sposob moge pomoc osobom zainteresowanym takim sprzetem to dlaczego nie? Nikomu nie wciskam kitu ,nie każe kupowac. Zwracam tylko Wasza uwage na ten sprzet bo jako uzytkownik porownywalem go z kilkoma zacnymi urzadzeniami tego typu i wiem ile jest wart. Jest mozliwosc wypozyczenia na 2 tyg i sprawdzenia u siebie w systemie. Proste i uczciwe podejscie.

I tu zgadzam się w 100% z kolegą Dyzman69 nikt nie zmusza do zakupu tego kondycjonera,ale za to jest szansa wypożyczenia go i wtedy można coś więcej powiedzieć,ja ze swej strony też w swoim salonie miałem wiele tego typu urządzeń i muszę powiedzieć że zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie a kunkurencję skasował bardzo szybko to oczywiście moje zdanie,trochę jestem już w tej branży wiele widziałem i wiele słyszałem ,naprawdę wart jest każdej wydanej złotówki,aby sie przekonać albo nie wystarczy wypożyczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiomax prosimy o bogatą listę firm skasowanych, będziemy wiedzieli które firmy omijać; rozumiem nie będzie to nikt z Waszej dystrybucji ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiomax prosimy o bogatą listę firm skasowanych, będziemy wiedzieli które firmy omijać; rozumiem nie będzie to nikt z Waszej dystrybucji ;)

 

Audiomax prosimy o bogatą listę firm skasowanych, będziemy wiedzieli które firmy omijać; rozumiem nie będzie to nikt z Waszej dystrybucji ;)

To sie nazywa merytoryczne podejscie do sprawy ;)

Wystarczy ze pozyczysz i posluchasz i bedziesz mogl cos w temacie wydukac. W tej chwili to jedynie na to Cie stac. Na jaki temat chcesz dyskutowac? Jasno napisalem jakie urządzenia DB4 zostawia daleko za soba. Mozesz to szybko zweryfikowac. DB5 idzie zdecydowanie dalej i choc nie konfrontowalem go jeszcze z zadnym urządzeniem po za DB4 wlasnie to roznica miedzy nimi i wczrsniejsze bezposrednie porownania kondycjonerow z przedzialu 7-10 tys zl do DB4 pozwala mi na uzasadnione przypuszczenie co do kwalifikacji i pozycjonowania DB5. Genialny sprzet i tyle.

 

Czy Xindak ,Enerr ,Wile i shunyata to wystarczajaca lista by traktowac ten sprzęt powaznie? Mowa tu jest o DB4 ktory bez problemu poradzil sobie z wykienionymi konstrukcjami. DB5 to zdecydowanie wyzszy poziom. Nie widze dla niego konkurencji bo to co robia znane mi renomowane urzadzenia tego typu z przedzialu do 10 tys zl DB 5 bije bez najmniejszych problemow. To inna klasa sprzetu i by sie o tym przekonac wystarczy pierwszych kilkanascie sekund obojetnie jakiej plyty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu zgadzam się w 100% z kolegą Dyzman69 nikt nie zmusza do zakupu tego kondycjonera,ale za to jest szansa wypożyczenia go i wtedy można coś więcej powiedzieć,ja ze swej strony też w swoim salonie miałem wiele tego typu urządzeń i muszę powiedzieć że zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie a kunkurencję skasował bardzo szybko to oczywiście moje zdanie,trochę jestem już w tej branży wiele widziałem i wiele słyszałem ,naprawdę wart jest każdej wydanej złotówki,aby sie przekonać albo nie wystarczy wypożyczyć.

Myslalem ze roznice pomiedzy DB4 i DB 5 beda subtelne . Hmmm....... sam zobaczysz. Zaskoczenie totalne. Na podstawie tego co uslyszalem z cala odpowiedzialnoscia moge stwierdzic za DB5 to sprzet do nawet bardzo drogich systemow. Mowie tu o systemach nawet za 200 -300 tys zl. a nawet drozszych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

To sie nazywa merytoryczne podejscie do sprawy ;)

DB5 idzie zdecydowanie dalej i choc nie konfrontowalem go jeszcze z zadnym urządzeniem po za DB4

DB5 to zdecydowanie wyzszy poziom. Nie widze dla niego konkurencji bo to co robia znane mi renomowane urzadzenia tego typu z przedzialu do 10 tys zl DB 5 bije bez najmniejszych problemow.

 

kitowaty ten kit, ale merytoryczny :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa merytoryczne podejscie do sprawy ;)

Wystarczy ze pozyczysz i posluchasz i bedziesz mogl cos w temacie wydukac.

Nie Ciebie pytałem jak pewnie nie chciałeś rady zauważyć:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kolejny raz niepoważnie traktujesz potencjalnych klientów sprowadzając ich do poziomu imbecyli.

 

Wiem od 25 lat kable zawojowały cały świat i producent traktuje klientów z góry; no do czego to doszło ech!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze pozyczysz i posluchasz

 

Ale czego ty chcesz słuchać?!

Kondycjonera???!!!

To ten twój wspaniały wzmacniacz jest taki ułomny, ze potrzebuje kondycjonera?

Gorzej jest jak widzę, różne modele tych "urządzeń" różnie wpływają na brzmienie tego wzmacniacza?!

To ja bardzo współczuję.

Gdzie ty mieszkasz? W "Bieszczadach" z czasów Bieruta?

Masz jakąś fabrykę przemysłu ciężkiego jako sąsiada?

Ciekawostką jest również (gdzieś to po drodze przeczytałem), że producent tego cuda zalał w środku wszystko żywicą? Rzekomo aby jakieś urojone 'drgania' eliminować?

Czy może dlatego aby nikt nie zobaczył co tak naprawdę jest w środku?

Czy to nie jest zastanawiające? Żadnej refleksji? Nic?

Wcale bym się nie zdziwił gdyby spod tej żywicy wyszedł zwykły rozgałęziacz (listwa) + wyświetlacz i prosty miernik napięcia wejściowego...

 

Ciekawe, że te wszystkie kondycjonery nie działają zbawiennie i "bezdyskusyjnie" na telewizor, komputer...inne sprzęty...widziałeś jaki "mocarny" zasilacz ma twój telewizor? Laptop?

Sprawdź sobie w wolnej (od wiecznych audio testów) chwili i podłącz to też do tego z-bawiennego kondycjonera.

...a na "super wzmacniacz" audio działa - dalibóg! Ten świat audio ...dziwny jest ten świat.

 

z cala odpowiedzialnoscia moge stwierdzic za DB5 to sprzet do nawet bardzo drogich systemow. Mowie tu o systemach nawet za 200 -300 tys zl. a nawet drozszych.

 

Z "całą odpowiedzialnością"???!!!

Sprawdzałeś? Czy tylko teoretyzujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale czego ty chcesz słuchać?!

Kondycjonera???!!!

To ten twój wspaniały wzmacniacz jest taki ułomny, ze potrzebuje kondycjonera?

Gorzej jest jak widzę, różne modele tych "urządzeń" różnie wpływają na brzmienie tego wzmacniacza?!

To ja bardzo współczuję.

Gdzie ty mieszkasz? W "Bieszczadach" z czasów Bieruta?

Masz jakąś fabrykę przemysłu ciężkiego jako sąsiada?

Ciekawostką jest również (gdzieś to po drodze przeczytałem), że producent tego cuda zalał w środku wszystko żywicą? Rzekomo aby jakieś urojone 'drgania' eliminować?

Czy może dlatego aby nikt nie zobaczył co tak naprawdę jest w środku?

Czy to nie jest zastanawiające? Żadnej refleksji? Nic?

Wcale bym się nie zdziwił gdyby spod tej żywicy wyszedł zwykły rozgałęziacz (listwa) + wyświetlacz i prosty miernik napięcia wejściowego...

 

Ciekawe, że te wszystkie kondycjonery nie działają zbawiennie i "bezdyskusyjnie" na telewizor, komputer...inne sprzęty...widziałeś jaki "mocarny" zasilacz ma twój telewizor? Laptop?

Sprawdź sobie w wolnej (od wiecznych audio testów) chwili i podłącz to też do tego z-bawiennego kondycjonera.

...a na "super wzmacniacz" audio działa - dalibóg! Ten świat audio ...dziwny jest ten świat.

 

 

 

Z "całą odpowiedzialnością"???!!!

Sprawdzałeś? Czy tylko teoretyzujesz?

Sam sobie sprawdz. A co do sprawdzenia to DB4 juz do takiego systemu sie nadaje i zreszta w takim systemie juz pracuje wiec tym bardziej nadaje sie DB5 bo jest jeszcze lepszy.

 

Oczywiście to że @dyzman aż tak bardzo ekscytuje się tym kondycjonerem to wynik źle dobranego/nieprawidłowo skonstruowanego wzmacniacza. W dobrym wzmacniaczu nie ma potrzeby stosowania tego typu audiofilskich gadżetów. Po prostu dobry wzmacniacz nie reaguje na takie "zabaweczki"

@dyzman, zmień wzmacniacz na właściwy a "z cala odpowiedzialnoscia moge stwierdzić" że szybko zapomnisz o DB5

Ty doradzaj w piaskownicy lepiej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dyzman69, JaFi, Sulek czy jeszcze jakoś tak; zapracowałeś-zapracowaliście sobie na taką a nie inną reakcję spowodowaną obrzydzeniem Sulko-tematu na maxa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie jest ten kit : D

 

No ale miales to urzadzenie u siebie ze negujesz?? porownywales w innymi etc.

Ja bede bronil dyzmana bo calkiem rzeczowo sie wyrazil a to jest forum audio ktore sluzy do gadania o sprzecie.

Jest zajawiony na te urzadzenia tak jest, ja sam ostatnio wkrecilem sie w pewien projekt i z przyjemnoscia bym sie podzielil jego efektem koncowym chociaz jestem tylko odsluchowcem i milo obserwuje rozwoj tego urzadzenia.

Jesli wam napisze ze wzmak jest obednie dobry i deklasuje wzmaki (doswiadczenie z odsluchu) za 40tys a mogl by kosztowac 3x mniej to czy jest jakis powod do nie wierzenia w to?? Odsluchalem kilka wzmakow za grube $ i ten byl poza kategoria.

No i co, zajawiony jestem na ten projekt i zajebscie mu kibicuje, wierze ze jak wejdzie do produkcji powinien miec duze zainteresowanie i bede go polecal a nic z tego nie mam to czysta zajawka audio. Trafiam na cos zajebistego i chce to polecic innym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dyzman69, JaFi, Sulek czy jeszcze jakoś tak; zapracowałeś-zapracowaliście sobie na taką a nie inną reakcję spowodowaną obrzydzeniem Sulko-tematu na maxa.

Generalnie rzecz ujmujac ,nie wiem o czym Ty bredzisz :-) Obrzydzenie powinna budzic tylko i wylacznie Wasza postawa na forum ktore jest forum o tematyce audio. A czym ze jest forum,jaką role pelni i do czego sluzy zdaje sie nie wiesz wiec radze zapytaj kogos kto wie i niech Cie oswieci.:-)

O kondycjonerach i listwach nie wspomne. Gdybys nie wiedzial ,to przypominam ,ze to temat tego wątku :-)

 

 

 

No ale miales to urzadzenie u siebie ze negujesz?? porownywales w innymi etc.

Ja bede bronil dyzmana bo calkiem rzeczowo sie wyrazil a to jest forum audio ktore sluzy do gadania o sprzecie.

Jest zajawiony na te urzadzenia tak jest, ja sam ostatnio wkrecilem sie w pewien projekt i z przyjemnoscia bym sie podzielil jego efektem koncowym chociaz jestem tylko odsluchowcem i milo obserwuje rozwoj tego urzadzenia.

Jesli wam napisze ze wzmak jest obednie dobry i deklasuje wzmaki (doswiadczenie z odsluchu) za 40tys a mogl by kosztowac 3x mniej to czy jest jakis powod do nie wierzenia w to?? Odsluchalem kilka wzmakow za grube $ i ten byl poza kategoria.

No i co, zajawiony jestem na ten projekt i zajebscie mu kibicuje, wierze ze jak wejdzie do produkcji powinien miec duze zainteresowanie i bede go polecal a nic z tego nie mam to czysta zajawka audio. Trafiam na cos zajebistego i chce to polecic innym.

Dokladnie tak jest. Mozna miec zajawke na wzmak ze znanym logo,od firmy legedy,mozna inaczej ,mic zajawke na cos od nieznanej wrecz firmy,chocby jednosobowej. DB4 a teraz DB5 to w mojej ocenie urzadzenia ktore w swojej cenie nie maja konkurencji. Ba,one deklasuja urzadzenia dwa razy drozsze. Sprawdzilem to . Wiem co mowie. Nie mam prawa o tym pisac na forum ktore do tego zostalo stworzone? Cos sie tu komus zdrowo popierdolilo. Przepraszam za wyrazenie ale to co tu sie dzieje, dzieki ciagle tym samym osobnikom,zakrawa na jeszcze dosadniejsze okreslenie.

Co do kondycjonerow DB to tak jak w przypadku okablowania Wile ,ktore mialem przyjemnosci odkryc dla szerokiego ogolu zainteresowanych,tak i tu mam ta satysfakcje byc pierwszym ktory zwraca uwage na ten sprzet i polecam Wam szczerze. Nie namawiam do zakupu. Wypozyczcie ,posluchajcie jak w polaczeniu z nimi graja Wasze systemy. Jestem pewien ,ze w 90% przypadkow,urzadzenia te juz nie wroca do producenta czy dystrybutora. Tak jest w przypadku DB4. Tutaj nawet 95% wypozyczonych egzemplarzy zostalo juz u zainteresowanych. Jestem pewien ,ze podobnie bedzie z DB5 bo jest jeszcze lepszy. Pytanie zawarte w tytule wątku otrzymuje odpowiedz w postaci DB4. Zostawcie listwy w spokoju bo w tej cenie macie mozliwosc nabycia kondycjonera z prawdziwego zdarzenia ktory zakresem dzialania kazda listwe zostawia o lata swietlne za sobą. Co wiecej nawet za dwa razy wieksze pieniadze trudno bedzie znalezc cos lepszego. A jesli ktos ma troche wiecej pieniedzy w portfelu ,wyjscie jest tylko jedno. Wypozyczyc DB5. Z nim dodkryjecie na nowo potencjal waszego systemu. Jak dla mnie genialna maszyna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzman69 - sam sie oswieć i doczytaj, że jest coś takiego jak watek sponsorowany. Tutaj jak widzisz wszyscy zaczynaja juz miec po dziurki w nosie Twojdj nachalnej reklamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest. Mozna miec zajawke na wzmak ze znanym logo,od firmy legedy,mozna inaczej ,mic zajawke na cos od nieznanej wrecz firmy,chocby jednosobowej. DB4 a teraz DB5 to w mojej ocenie urzadzenia ktore w swojej cenie nie maja konkurencji. Ba,one deklasuja urzadzenia dwa razy drozsze. Sprawdzilem to . Wiem co mowie. Nie mam prawa o tym pisac na forum ktore do tego zostalo stworzone? Cos sie tu komus zdrowo popierdolilo. Przepraszam za wyrazenie ale to co tu sie dzieje, dzieki ciagle tym samym osobnikom,zakrawa na jeszcze dosadniejsze okreslenie.

Co do kondycjonerow DB to tak jak w przypadku okablowania Wile ,ktore mialem przyjemnosci odkryc dla szerokiego ogolu zainteresowanych,tak i tu mam ta satysfakcje byc pierwszym ktory zwraca uwage na ten sprzet i polecam Wam szczerze. Nie namawiam do zakupu. Wypozyczcie ,posluchajcie jak w polaczeniu z nimi graja Wasze systemy. Jestem pewien ,ze w 90% przypadkow,urzadzenia te juz nie wroca do producenta czy dystrybutora. Tak jest w przypadku DB4. Tutaj nawet 95% wypozyczonych egzemplarzy zostalo juz u zainteresowanych. Jestem pewien ,ze podobnie bedzie z DB5 bo jest jeszcze lepszy. Pytanie zawarte w tytule wątku otrzymuje odpowiedz w postaci DB4. Zostawcie listwy w spokoju bo w tej cenie macie mozliwosc nabycia kondycjonera z prawdziwego zdarzenia ktory zakresem dzialania kazda listwe zostawia o lata swietlne za sobą. Co wiecej nawet za dwa razy wieksze pieniadze trudno bedzie znalezc cos lepszego. A jesli ktos ma troche wiecej pieniedzy w portfelu ,wyjscie jest tylko jedno. Wypozyczyc DB5. Z nim dodkryjecie na nowo potencjal waszego systemu. Jak dla mnie genialna maszyna.

 

Dyzman ale ty tez odpusc czasem, bo jak w kolko powtarzasz to samo to tez zaczyna meczyc.

Jak chlopaki beda chcieli sprobowac to napewno sie skusza na pozyczenie tego urzadzenia, ja napewno to zrobie ale teraz nie mam chwilowo funduszy na zakup wiec odpuscilem na rzecz wakacji ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz sobie ;)

 

no ale bedziesz mogl powiedziec ze gada glupoty jesli sprawdzisz to u siebie i tyle... jak nie sprawdziles to nie mozesz sie wyrazac o czyms czego nie podlaczyles u siebie. Chyba wypowiadanie sie bez wlasnych doswiadczen to najwieksze zaprzeczenie sensownej wypowiedzi.

To jak z gluchym o muzyce ze slepym o kolorach etc.

 

Dyzman69 - sam sie oswieć i doczytaj, że jest coś takiego jak watek sponsorowany. Tutaj jak widzisz wszyscy zaczynaja juz miec po dziurki w nosie Twojdj nachalnej reklamy.

 

Tak tez uwazam ze co za duzo to i swinia nie zje ;)

Od zwolennika do fanatyka heh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale bedziesz mogl powiedziec ze gada glupoty jesli sprawdzisz to u siebie i tyle... jak nie sprawdziles to nie mozesz sie wyrazac o czyms czego nie podlaczyles u siebie. Chyba wypowiadanie sie bez wlasnych doswiadczen to najwieksze zaprzeczenie sensownej wypowiedzi.

To jak z gluchym o muzyce ze slepym o kolorach etc.

 

Pomijając już techniczne podstawy, to zauważ, że nie jestem jedyną w tym wątku osobą, która ma szczere wątpliwości tak co do intencji autora tych zachwalających tekstów, jak i do skuteczności i celowości używania takich skrzynek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dyzman ale ty tez odpusc czasem, bo jak w kolko powtarzasz to samo to tez zaczyna meczyc.

Jak chlopaki beda chcieli sprobowac to napewno sie skusza na pozyczenie tego urzadzenia, ja napewno to zrobie ale teraz nie mam chwilowo funduszy na zakup wiec odpuscilem na rzecz wakacji ;)

Masz racje. Moj entuzjazm czasami wymyka mi sie kontroli. Wątków sponsorowanych zakladac nie bede. Tak jak w przypadku Wile tak i tu z pisania o tym nie mam zadnych profitow. Podchodze do tego z pasją i entuzjazmem. Mam nadzieje ,ze wielu z Was podzieli go ze mna. Udanych wakacji ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np srebro w ktorym utlenianie sie jest wrecz pozadane gdy powstajace na jego powierzchni tlenki sa jeszcze lepszym przewodnikiem niz czyste srebro ;)

 

Skąd czerpiesz te rewelacje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic trzeba przetestować i tyle w końcu to nic nie kosztuje. Ostatnio miałem Furutech Pure Power i wpływ był bardzo duży a listwa w sobie praktycznie nic nie ma przy cenie zaporowej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic trzeba przetestować i tyle w końcu to nic nie kosztuje. Ostatnio miałem Furutech Pure Power i wpływ był bardzo duży a listwa w sobie praktycznie nic nie ma przy cenie zaporowej...

Dokladnie,wystarczy sprawdzic zwlaszcze ze zainteresowany nie ponosi zadnych kosztow bo nawet za kuriera placi producent. Przeciez nikt nikomu nie kaze kupowac. Pewnie po wakacjach DB5 bedzie juz do sprawdzenia w zielonogorskim Audiomax24 . To najlatwieszy sposob na zapoznanie sie z urzadzeniami DB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga i producent i audiomax24 powinni troche wsadzic zaangazowania w jakie kolwiek materialy informacyjne.

Strona FB nie kosztuje a wystarczyla by do tego na poczatek

sklep wrzucajac zdjecie z telefonu bardzo niskiej rozdzielczoci tez nie zacheca do zapoznania sie z produktem.

prosta stronke na wordpresie mozna sobie samemu ogarnac w postaci webbloga czy cos podobnego.

ja ostatno postawilem prosta stronke za 3tys wiec tez zadne koszta, a mozna by cos chociaz napisac na niej o budowie, materialach uzytych, co kolwiek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga i producent i audiomax24 powinni troche wsadzic zaangazowania w jakie kolwiek materialy informacyjne.

Strona FB nie kosztuje a wystarczyla by do tego na poczatek

sklep wrzucajac zdjecie z telefonu bardzo niskiej rozdzielczoci tez nie zacheca do zapoznania sie z produktem.

prosta stronke na wordpresie mozna sobie samemu ogarnac w postaci webbloga czy cos podobnego.

ja ostatno postawilem prosta stronke za 3tys wiec tez zadne koszta, a mozna by cos chociaz napisac na niej o budowie, materialach uzytych, co kolwiek...

Rozmawialem na ten temat z producentem. Aktualnie brak czasu . Taka otrzymalem odpowiedz ale strona powstanie w pozniejszym terminie. Mysle ,ze to tylko kwestia czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na kondycjoner. Kiedyś chcąc chronić system kupiłem kondycjoner Gigawatt PC 3 evo i dźwięk mi się poprawił, chociaż spodziewałem się czegoś innego (transformator jest jakieś 100 m ode mnie, więc prąd powinien być OK). Co prawda firma "odleciała" trochę z cenami, ale można kupić coś z drugiej ręki ( swojego sprzedawać nie zamierzam, więc reklamą to nie jest)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na kondycjoner. Kiedyś chcąc chronić system kupiłem kondycjoner Gigawatt PC 3 evo i dźwięk mi się poprawił, chociaż spodziewałem się czegoś innego (transformator jest jakieś 100 m ode mnie, więc prąd powinien być OK). Co prawda firma "odleciała" trochę z cenami, ale można kupić coś z drugiej ręki ( swojego sprzedawać nie zamierzam, więc reklamą to nie jest)

Faktycznie cenowo ich troche ponioslo. Gigawatta nie probowalem ale slyszalem ,ze nie sa brzmieniowo neutralne. Mozesz zdradzic w jakim systemie pracuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyzman69

 

A kiedy dojdzie do tego pojedynku wzmacniaczy WILE vs reszta świata u kolegi Elberotha ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.