Skocz do zawartości
IGNORED

Grający Streamer do Tidal Hi-end


Gość Diogenes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, Pawło napisał:

Roksan Blak i Xaviany Neox2.

Tobie proporcje się nie pomyliły? Masz fantazje kolego, jeden kabelek za 2 koła ,przecież to 1/3 wartości twoich kolumn. Dobra skończmy to,rozmawiam z gościem co ma kolumny w cenie mojego jednego przetwornika.

Możesz już nie komentować ,ja tez już nie będę . ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, paul klacska napisał:

 

Druga sprawa , jesteś z branży tak wiec twoja wiarygodność wynosi zero.

 

Znajomy kupuje jedzenie zamiast w biedrze bezpośrednio od rolnika a węgiel w biedaszybach tylko oni zapewniają mu pełną wiarygodność produktów które kupuje.?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
15 minut temu, ASURA napisał:

Znajomy kupuje jedzenie zamiast w biedrze bezpośrednio od rolnika a węgiel w biedaszybach tylko oni zapewniają mu pełną wiarygodność produktów które kupuje.?

 

 

Po ile ta platforma pod listwę dla forumowicza ?✌️✌️✌️✌️✌️✌️?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, muzaman said:

Czy robiłeś testy - czytaj odsłuchy gdzie dla toru plikowego był wykorzystywany przełącznik marki SOTM oraz jak to wyśmiewasz audio kable?
jeśli nie to po co się podniecasz w swoich Hipotezach? Jeśli zrobisz z takim sprzętem odsłuchy i umieścisz zdjęcia ze swojego systemu to chętnie przeczytam Twoje wnioski. Na tą chwilę jesteś dla mnie osobą teoretykiem.
Jeśli czytasz tutaj wpisy to też zauważyłeś, że napisałem do kolegi paul klacska o tym, że chciałbym (chcę) zrobić testy z wykorzystaniem przełącznika SOTM aby właśnie samemu się przekonać czy to coś daje czy to jednak lipa. I zapewniam Ciebie, że jak do tego dojdzie to porobię zdjęcia i umieszczę moje wnioski, bo dla Twojej informacji też nie lubię być nabijany w butelkę i podchodzę do wszystkiego z marginesem. A test zrobię z kolegą z tego właśnie forum. W audio liczy się to co słyszysz.

 

Możesz to powtarzać i pisać milion razy - super cieszę się i gratuluję, podziwiam. Natomiast jeśli ktoś robił test i wyciągnął wnioski, że taki kablem wniósł mu poprawę to co? obrazisz się czy zachowasz jak ktoś niepoważny i wyśmiejesz? Nic Tobie do tego ?

 

Nie czuję potrzeby testowania wielu rzeczy. Np. chińskich opon, żywych ośmiorniczek, tego czy rozgrzany pogrzebacz wsadzony gdzie nie trzeba boli, czy wreszcie audiofilskich switchy i skrętek. Po prostu wiem bez testowania, że pewne rzeczy bolą, pewne nie są dla mnie, a pewne są zwykłym naciągactwem. 

W dziedzinie IT, w tym sieci jestem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem. 

W dziedzinie voodoo rzeczywiście jestem tylko teoretykiem. 

Nie podniecam się swoimi hipotezami, tylko przedstawiam fakty dotyczące sieci. Nic więcej. 

Nie mam zamiaru obrażać się na kogoś za to, na co wydaje własne pieniądze i na co poświęca swój czas. 

Natomiast denerwuje mnie, jeżeli swoje wnioski przedstawia jako prawdy objawione, wyśmiewając lub poniżając tych, którzy nie "słyszą". Bo powiedzenie "twój system jest za kiepski, a tobie brakuje osłuchania", czy teksty takie, jak ten Asury, który cytuję poniżej, to nic innego jak próba ośmieszenia i zdyskredytowania rozmówcy. 

1 hour ago, ASURA said:

To może się trochę pohamuj i nie pisz w zakładce High End tylko w Stereo? Po co na innych spychasz swoją frustrację, po co to w ogóle robisz jak Cię te tematy irytują to ich nie czytaj. 

 

Koszt tego Wireworlda to 4% ceny urządzeń łączonych u mnie tak że chyba proporcje są na jakimś normalnym poziomie zachowane?. Może sobie policz 4% Twojego łączonego USB kablem systemu i w takich widełkach się trzymaj z użytkowanymi kablami. Nic nie będziesz słyszał żadnej różnicy i frustracja pryśnie i odejdzie jak ręką odjął.

?

Parafrazując klasyka: toś mie teraz ASURA zaimponował. Chyba czas się zamknąć, bo z takim paniskiem to nie pogadasz... 

1 hour ago, emc_emc said:

Ale przecież wszystkie urządzenia są elektrycznie połączone  zwłaszcza dla zakresu w.cz - sieci LAN izolowane transformatorami - każdy ten transformator ma pojemność pomiędzy uzwojeniami ( i musi być ona kompromisem indukcyjnością rozproszenia bo inaczej bardzo zniekształca przebieg prostokątny) dla sygnałów w zakresie w.cz to nie stanowi już takiej izolacji jakby się patrząc w pierwszym spojrzeniu mogło wydawać. Urządzenia komputerowe pracują z wysokimi częstotliwościami i stosunkowo dużymi prądami. W uproszczeniu pamiętajmy że urządzenie cyfrowe pracujące z częstotliwością np 100Mhz ma piękne harmoniczne do 2Ghz.

Nie da się skonstruować izolatora mającego 0pF czy to transformatora czy układu scalononego. A to tylko jedna droga przedostawania się zakłóceń - i nie mozemy patrzeć na wszystko z jednej strony - bo poprawiając coś powodujemy że coś może być gorzej.

Po za tym na tych czestotliwościach czasem wszystko czasem wygląda na czarną magię  bo pojawiają się rezonanse i inne niespodzianki- bo jaki pomiar stwierdzi czy dla finalnego brzmienia urządzenia ważniejszy jest całkowity poziom szumów/zakłoceń w.cz czy np tylko w określonym paśmie itd.

To teraz powiedz mi, czy poziom ewentualnych zakłóceń powodowanych przez zupełnie normalne w ethernecie sygnały w.cz. można zredukować zastosowaniem innej skrętki lub audiofilskiego switcha? 

Chcesz się całkiem odizolować? Podłącz streamer do DACa toslinkiem. Wtedy żadne zakłócenia z sieci nie przejdą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
57 minut temu, paul klacska napisał:

Tobie proporcje się nie pomyliły? Masz fantazje kolego, jeden kabelek za 2 koła ,przecież to 1/3 wartości twoich kolumn. Dobra skończmy to,rozmawiam z gościem co ma kolumny w cenie mojego jednego przetwornika.

Możesz już nie komentować ,ja tez już nie będę . ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

Przynajmniej nie piszę bzdur, a w kwestiach kabli faktycznie...zamilknij... gościu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie piszę bzdur, a w kwestiach kabli faktycznie...zamilknij... gościu
Skoro tak to chciałbym od Ciebie usłyszeć jaka wg Ciebie jest różnica między WAV a flac. Do tej pory nie udzieliłeś odpowiedzi oprócz tego, że jest. Konkretów żadnych nie było nawet w sprawie kabli. Skoro jesteś tu nowym użytkownikiem masz okazję się wykazać bo na razie z Twojej strony sama krytyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, paul klacska napisał:

Po ile ta platforma pod listwę dla forumowicza ?✌️✌️✌️✌️✌️✌️?????????????

Na razie obejdziesz się ze smakiem bo składam swój nowy system i nie mam czasu na tak wybrednych klientów jak Ty.?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, ASURA said:

Na razie obejdziesz się ze smakiem bo składam swój nowy system i nie mam czasu na tak wybrednych klientów jak Ty.?

 

Innymi słowy: klientów awanturujących się nie obsługujemy ?

Nie ma to jak czerpać z najlepszych wzorców ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, ASURA napisał:

Na razie obejdziesz się ze smakiem bo składam swój nowy system i nie mam czasu na tak wybrednych klientów jak Ty.?

 

No to witam w klubie, ja też robię swój drugi. Może jakaś burza mózgów? Wiesz robię aktywne monitory, jakieś kabelki sieciowe ,listwa no i super podkładka mile widziana. 

1 minutę temu, felix napisał:

Innymi słowy: klientów awanturujących się nie obsługujemy ?

Nie ma to jak czerpać z najlepszych wzorców ?

 

Czyli jestem już w gablocie klientów nie obsługiwanych. Cholewka ,to już druga firma na tym forum ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, felix napisał:

czy teksty takie, jak ten Asury, który cytuję poniżej, to nic innego jak próba ośmieszenia i zdyskredytowania rozmówcy. 

Parafrazując klasyka: toś mie teraz ASURA zaimponował. Chyba czas się zamknąć, bo z takim paniskiem to nie pogadasz... 

 

 

Wiesz to tak jak bym ja nagle wszedł do pokoju pilotów którzy latają na F18 i zaczął się wymądrzać że mój rowerek lepiej wchodzi w zakręt niż ich maszyny.

 

Czujesz to? co co niektórzy tu wywijają?

Lata nie miałem tej klasy sprzętu co obecnie ale nie wchodziłem rozmawiającym  będącym na wyższym poziomie zbudowanych systemów między wódkę a zakąskę, jak miałem wątpliwości to pytałem a nie robiłem szydery i to taka mała różnica jest.

Co do kabli to 95% informacji można znaleźć w publikacjach Nicolai Tesli aż dziw że to się tak bardzo nie posunęło od tamtych czasów do przodu. No ale on w sprawach prądu czuł się jak ryba w wodzie nie musiał do praktyki pisać teoretycznych prac i tworzyć nowych wzorów. 

7 minut temu, paul klacska napisał:

 

Czyli jestem już w gablocie klientów nie obsługiwanych. Cholewka ,to już druga firma na tym forum ???

 

Nie masz krawata, klient w krawacie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, felix napisał:

Nie czuję potrzeby testowania wielu rzeczy. Np. chińskich opon, żywych ośmiorniczek, tego czy rozgrzany pogrzebacz wsadzony gdzie nie trzeba boli, czy wreszcie audiofilskich switchy i skrętek. Po prostu wiem bez testowania, że pewne rzeczy bolą, pewne nie są dla mnie, a pewne są zwykłym naciągactwem. 

W dziedzinie IT, w tym sieci jestem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem. 

W dziedzinie voodoo rzeczywiście jestem tylko teoretykiem. 

Nie podniecam się swoimi hipotezami, tylko przedstawiam fakty dotyczące sieci. Nic więcej. 

Nie mam zamiaru obrażać się na kogoś za to, na co wydaje własne pieniądze i na co poświęca swój czas. 

Natomiast denerwuje mnie, jeżeli swoje wnioski przedstawia jako prawdy objawione, wyśmiewając lub poniżając tych, którzy nie "słyszą". Bo powiedzenie "twój system jest za kiepski, a tobie brakuje osłuchania", czy teksty takie, jak ten Asury, który cytuję poniżej, to nic innego jak próba ośmieszenia i zdyskredytowania rozmówcy. 

 

Szanuję Twoją odpowiedź i już wiem, że nie zrobisz testów. Jeśli chodzi o opony, ośmiorniczki oraz rozgrzany pogrzebacz to już nie moja sprawa - każdy robi to co lubi ? . To forum jest o audio więc........
W dziedzinie IT również mam tak samo jak Ty - wieloletnie doświadczenie w sieciach i nie tylko.
 

Natomiast jak wiesz, ja Ciebie nie atakowałem ani nie poniżałem i nie potrafiłbym wyśmiewać Twojego systemu, bo każdy ma taki jaki chce czy na jaki go stać. Natomiast zadałem pytanie czy testowałeś SOTM (z zamysłem przekonania do testów aby sprawdzić).
 

Jeśli ktoś Ciebie obraził no to już musisz sobie z tą osobą wyjaśnić. Nic mi do tego.

Pozdrawiam i miłych chwil spędzonych z muzyką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, muzaman napisał:

Szanuję Twoją odpowiedź i już wiem, że nie zrobisz testów. Jeśli chodzi o opony, ośmiorniczki oraz rozgrzany pogrzebacz to już nie moja sprawa - każdy robi to co lubi ? . To forum jest o audio więc........
W dziedzinie IT również mam tak samo jak Ty - wieloletnie doświadczenie w sieciach i nie tylko.
 

Natomiast jak wiesz, ja Ciebie nie atakowałem ani nie poniżałem i nie potrafiłbym wyśmiewać Twojego systemu, bo każdy ma taki jaki chce czy na jaki go stać. Natomiast zadałem pytanie czy testowałeś SOTM (z zamysłem przekonania do testów aby sprawdzić).
 

Jeśli ktoś Ciebie obraził no to już musisz sobie z tą osobą wyjaśnić. Nic mi do tego.

Pozdrawiam i miłych chwil spędzonych z muzyką.

Pytanie skąd go wziąć ,podałeś chyba mi link do strony chyba za wielka wodą. Wydać prawie tysiąc dolarów by kupić switcha i napisać pare słów na forum. Trochę bez sensu,nie wiem może jest to gdzieś dostępne w Polsce z opcją wypożyczenia ale tego nie wiem. Prędzej bym się skusił na ten inny produkt tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pmcomp napisał:

???

Tu masz link do publikacji która dość szczegółowo opisuje fizyczny sposób implementacji przesyłania danych w kablu ethernet. Warto zajrzeć bo niektóre rysunki bardzo obrazowo wyjaśniają, ze w tych kablach nie płyną zera i jedynki tylko impulsy elektryczne stanowiące reprezentacje zer i jedynek. Widać tez co oznacza ze podlegają zakłóceniom. 
 

szczegolnie polecam rys 15, str 3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, paul klacska napisał:

Pytanie skąd go wziąć ,podałeś chyba mi link do strony chyba za wielka wodą. Wydać prawie tysiąc dolarów by kupić switcha i napisać pare słów na forum. Trochę bez sensu,nie wiem może jest to gdzieś dostępne w Polsce z opcją wypożyczenia ale tego nie wiem. Prędzej bym się skusił na ten inny produkt tej firmy.

Koris.pl jest dystrybutorem SOTM na Polskę z Poznania. Pozostawiam to już Tobie czy jest sens wypożyczać na testy czy nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, akrool napisał:

Tu masz link do publikacji która dość szczegółowo opisuje fizyczny sposób implementacji przesyłania danych w kablu ethernet. Warto zajrzeć bo niektóre rysunki bardzo obrazowo wyjaśniają, ze w tych kablach nie płyną zera i jedynki tylko impulsy elektryczne stanowiące reprezentacje zer i jedynek. Widać tez co oznacza ze podlegają zakłóceniom. 
 

szczegolnie polecam rys 15, str 3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


 

No i ten kto ma pojęcie jak zneutralizować zewnętrzne  czynniki może spowodować że na końcu jednak przebieg będzie bardziej zbliżony do prostokątnego a nie do sinusoidy a za tym korzystniejszy do zastosowania w audio.

Ktoś się upierał że po optyku cyfra będzie lepsza a tu znów wiele kolejnych problemów jak np. ten niżej opisany zonk.

 

Kupiłem sobie kiedyś bardzo dobry kabelek za bardzo dobrze skalkulowaną cenę nie jest to jakaś tajemnica był to Profigold za ok 250złotych. Byłem bardzo happy ale jako osoba obserwująca intensywniej ten świat przyjrzałem się samym końcówkom włókna szklanego. Końcówki i owszem były ładnie zaokrąglone w soczewkę i myślę sobie super, światło idealnie wpada do foto czujnika i jest GIT !

 

Coś mnie jednak tknęło i myślę sobie soczewka soczewką fale bardzo krótkie ale dlaczego ona jest matowa?

Jako osoba dociekliwa wziąłem lupę 12x (osoby dociekliwe mają takie różne szpeja typu sprawdzam) i po obejrzeniu pod tak dużym powiększeniem zauważyłem że i owszem kształt soczewki jest ale ona w wyniku procesu produkcyjnego jest mocno porysowana cobyło przyczyną zmatowienia. Szpejarze tak mają i akurat miałem odpowiednią polerkę , pastę polerską i z dwóch stron zapolerowałem te soczewki tak że pod lupą była piękna gładka powierzchnia.

Mój system po wpięciu tak zaimplementowanego kabla optycznego zaczął lepiej wg. mnie grać z czego się bardzo ucieszyłem bo kolejne optyki dające zauważalną zmianę na plus były już w cenie 5x większej.

Ewidentnie wg. mnie zmniejszyłem przesunięcie fazowe docierającego światła co moim zdaniem spowodowało to obniżenie zakłoceń odczytu przez foto czujnik.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
27 minut temu, muzaman napisał:

Koris.pl jest dystrybutorem SOTM na Polskę z Poznania. Pozostawiam to już Tobie czy jest sens wypożyczać na testy czy nie.

https://www.koris.pl/category/stereo?filter=1

 

Prawie jak tl sg 3210 tplinka??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, piorasz napisał:
Godzinę temu, Pawło napisał:
Przynajmniej nie piszę bzdur, a w kwestiach kabli faktycznie...zamilknij... gościu

Skoro tak to chciałbym od Ciebie usłyszeć jaka wg Ciebie jest różnica między WAV a flac. Do tej pory nie udzieliłeś odpowiedzi oprócz tego, że jest. Konkretów żadnych nie było nawet w sprawie kabli. Skoro jesteś tu nowym użytkownikiem masz okazję się wykazać bo na razie z Twojej strony sama krytyka.

Widać czytasz co chcesz. Napisałem że wydają się minimalnie bardziej płynne i dociążone. Wg mnie raczej staram się trochę postawić tym, którzy przeginają z formą pisania. Chyba możemy się szanować. Czego dotyczy pytanie o kablach? Też pisałem o tym, szczególnie na Black Dragonie z każdym kablem cyfrowym i sieciowym było inaczej. Kable lan również wpływają na brzmienie systemu. Wifi czy lan? To ciekawe, bo z Atollem i Auraliciem mini wifi wydawało się lepsze, w innych kabel. Najmocniej przerobiłem kable USB i to nie jest tak jak cześć pisze. Mają duże znaczenie. Polecam najwyższy Hidiamond i najwyższego Sablona oraz kabel Gucia Audiophase. Jeśli możesz unpowered

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, ASURA said:

Wiesz to tak jak bym ja nagle wszedł do pokoju pilotów którzy latają na F18 i zaczął się wymądrzać że mój rowerek lepiej wchodzi w zakręt niż ich maszyny.

 

Czujesz to? co co niektórzy tu wywijają?

Lata nie miałem tej klasy sprzętu co obecnie ale nie wchodziłem rozmawiającym  będącym na wyższym poziomie zbudowanych systemów między wódkę a zakąskę, jak miałem wątpliwości to pytałem a nie robiłem szydery i to taka mała różnica jest.

Czuję. Czuję, że zachowujesz się jak dziecko, któremu rodzice kupili iPhone i teraz chwali się nim na podwórku. A jak ktoś powie, że woli inny telefon, to usłyszy koronny argument: nigdy nie trzymałeś iPhone w rękach, nie stać Cię, iPhone jest najlepciejszy. 

To kwieciste i jakże wyrafinowane porównanie F18 z rowerkiem, ta mowa o "byciu na wyższym poziomie". Jakże to wysublimowane. Chylę czoła... 

A tak naprawdę nic o mnie nie wiesz. Nie wiesz jaki mam system obecnie, co miałem w przeszłości, czego słuchałem i co wiem. Ale nie przeszkadza Ci to wywyższać się, bo Ty, jaśniepan, masz system za kilkadziesiąt tysięcy. 

Nie wiem czemu nasunęło mi się teraz porównanie z niejakim Panem "Jarkiem Kellerem" z pewnego kultowego filmu ?

41 minutes ago, muzaman said:

Szanuję Twoją odpowiedź i już wiem, że nie zrobisz testów. Jeśli chodzi o opony, ośmiorniczki oraz rozgrzany pogrzebacz to już nie moja sprawa - każdy robi to co lubi ? . To forum jest o audio więc........
W dziedzinie IT również mam tak samo jak Ty - wieloletnie doświadczenie w sieciach i nie tylko.
 

Natomiast jak wiesz, ja Ciebie nie atakowałem ani nie poniżałem i nie potrafiłbym wyśmiewać Twojego systemu, bo każdy ma taki jaki chce czy na jaki go stać. Natomiast zadałem pytanie czy testowałeś SOTM (z zamysłem przekonania do testów aby sprawdzić).
 

Jeśli ktoś Ciebie obraził no to już musisz sobie z tą osobą wyjaśnić. Nic mi do tego.

Pozdrawiam i miłych chwil spędzonych z muzyką.

To odpowiadając już wprost. Nie zamierzam testować SOTM, bo nie widzę takiego sensu. Być może zrobiłbym to dla zabawy, gdybym miał więcej wolnego czasu i potrzebował zabić nudę. Tego niestety (lub stety - zależy jak na to spojrzeć) mi brak. 

Moja odpowiedź dotyczyła twojego postu, ale nie twoich wypowiedzi, więc luz ?

Ale przeczytaj co napisał ASURA - właśnie o takich wypowiedziach pisałem. Zbyt dużo ich tutaj. 

Również życzę miłych chwil z muzyką i nie tylko ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, felix napisał:

Czuję. Czuję, że zachowujesz się jak dziecko, któremu rodzice kupili iPhone i teraz chwali się nim na podwórku. A jak ktoś powie, że woli inny telefon, to usłyszy koronny argument: nigdy nie trzymałeś iPhone w rękach, nie stać Cię, iPhone jest najlepciejszy. 

To kwieciste i jakże wyrafinowane porównanie F18 z rowerkiem, ta mowa o "byciu na wyższym poziomie". Jakże to wysublimowane. Chylę czoła... 

 

 

Ależ szanowny kolego z miłości do muzyki dochodziłem do tego poziomu systemu audio 43 lata, tu nie ma żadnego cudu tylko pot ,krew i łzy. Szanowny kolega przy obecnej technologii ma szansę przeskoczyć moje skromne osiągnięcia w rok tylko czy kolega się odważy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szanowny kolega nadal chyba nie zrozumiał co ja napisałem i zachowuje się, jakbym mu zazdrościł systemu i "bycia na wyższym poziomie" ?

Miłego bujania w obłokach i trochę... pokory ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
23 minuty temu, ASURA napisał:

Szanowny kolega przy obecnej technologii ma szansę przeskoczyć moje skromne osiągnięcia w rok tylko czy kolega się odważy

Przecież to nie sztuka,każdy z forum cię przeskoczy. 
Gdzieś pisałeś ,że system masz w budowie. Czyli w skrócie ,nie masz nic.??????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, felix napisał:

A szanowny kolega nadal chyba nie zrozumiał co ja napisałem i zachowuje się, jakbym mu zazdrościł systemu i "bycia na wyższym poziomie" ?

Miłego bujania w obłokach i trochę... pokory ?

 

Głęboko tam mam co kto co komu zazdrości, ten naród tak ma poje..ne we łbie i tak wie swoje.

Jak pisze się że na 30metrach przewodu CAT8 jest lepszy obraz TV niż na WiFi lub CAT5 to szuka się u tej osoby drugiego dna albo jakiś innych informacji podczas gdy informacją jest że : na 30metrach przewodu CAT8 jest lepszy obraz TV niż na WiFi lub CAT5. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
9 minut temu, ASURA napisał:

Głęboko tam mam co kto co komu zazdrości, ten naród tak ma poje..ne we łbie i tak wie swoje.

Jak pisze się że na 30metrach przewodu CAT8 jest lepszy obraz TV niż na WiFi lub CAT5 to szuka się u tej osoby drugiego dna albo jakiś innych informacji podczas gdy informacją jest że : na 30metrach przewodu CAT8 jest lepszy obraz TV niż na WiFi lub CAT5. 

Jak wrzucisz mi screnshoty z tunera na linuxie z aktualnym bitrate w obu przypadkach tego samego kanału ,to odszczekam wszystko co napisałem. Wiesz o czym ja piszę ?

 I żeby nie było oszustwa ,poproszę to z kanału canalplus 4 k w czasie meczu Live naszej extraklasy.

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, paul klacska napisał:

Przecież to nie sztuka,każdy z forum cię przeskoczy. 
Gdzieś pisałeś ,że system masz w budowie. Czyli w skrócie ,nie masz nic.??????

 

I znów masz nie masz jakie to polskie a może lepiej: myślisz lub nie myślisz.

Kiedyś na tym forum z 8 lat temu pisałem że mam Rynek Krakowski, no bo chodzę po nim, mogę dokarmić srające na Adasia gołębie i pójść w którą stronę chcę. Ale co mnienie, manie zabrania się cieszeniem ty co nie mamy no bo wg. prawa ten Rynek Krakowski nie należy do mnie.

Bardzo cieszę jak się ktoś czegoś nauczył że także w audio trzeba próbować eksperymentować żeby to nasze mnienie, manie było bardziej satysfakcjonujące ale towarzystwo woli mnieć , mać ot tak dla samego mnienia, mania ot co!

3 minuty temu, paul klacska napisał:

Jak wrzucisz mi screnshoty z tunera na linuxie z aktualnym bitrate w obu przypadkach tego samego kanału ,to odszczekam wszystko co napisałem. Wiesz o czym ja piszę ?

Wrzucę inne screnshoty które w innym ale także temacie o likwidacji zakłoceń zrobiłem dla upierdliwych osób ale one i tak dalej wiedziały swoje.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, ASURA napisał:

I znów masz nie masz jakie to polskie a może lepiej: myślisz lub nie myślisz.

Kiedyś na tym forum z 8 lat temu pisałem że mam Rynek Krakowski, no bo chodzę po nim, mogę dokarmić srające na Adasia gołębie i pójść w którą stronę chcę. Ale co mnienie, manie zabrania się cieszeniem ty co nie mamy no bo wg. prawa ten Rynek Krakowski nie należy do mnie.

Bardzo cieszę jak się ktoś czegoś nauczył że także w audio trzeba próbować eksperymentować żeby to nasze mnienie, manie było bardziej satysfakcjonujące ale towarzystwo woli mnieć , mać ot tak dla samego mnienia, mania ot co!

Jaki miałeś nick 8 lat temu???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Za duży rozmiar plików stąd się razem w jednym poście nie zmieściły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, paul klacska napisał:

Jaki miałeś nick 8 lat temu???????

רָפָאֵל

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, felix napisał:

Chcesz się całkiem odizolować? Podłącz streamer do DACa toslinkiem. Wtedy żadne zakłócenia z sieci nie przejdą

dokładnie tak,

tym bardziej, że to co było JEDYNYM problemem toslink do tej pory, czyli Jiiter współczesne daki wciągają nosem dzięki nowym układom PLL

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.