Skocz do zawartości
IGNORED

Twin peaks sezon 3 22 maja w Polsce


Gość bartosz_55239

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem 8 odc. ..............

Kto jeszcze tego nie zrobił - ostatnia szansa aby się wycofać i uciec jak najdalej!

Jednak obejrzałem...ktoś też?

O próby "wyjaśnienia", jakieś hipotezy, interpretacje pytać, było by perwersją.

Wszystkie moje "czujniki" wywaliło i przepaliło...

Co gorsza - na koniec, na pasku leci sobie w najlepsze info "nowe odc. T.P. w poniedziałki o godz. 22:10

Czem prędzej więc przelatuję program (wszak dziś poniedziałek!!!) by ustawić nagrywanie a tu nic!!!

Kategorycznie żądam 9 odcinka!

Jest jakaś przerwa "wakacyjna" w nadawaniu czy cuś?!

Po 8 odc. już nic nie jest i nie będzie takie samo!

ŻĄDAM 9 ODC.

żądam 9 odc.

żądam 9 odc.

...

... ---

... --- ...

... --- ...

... --- ...

... --- ...

... --- ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Epizod 11. Kolejna rzeźnia. Tak trzymać Miszczu. Smakowało. Prosimy o dokładkę i super dolewkę.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Pierwsze 3-4 odcinki ciężko mi się oglądało, rozważałem rezygnację myśląc, że jak w Inland Empire - za bardzo odpłynął. Ciężko było mi się przestawić, szczególnie po odświeżeniu całego Miasteczka.

Od 5 odcinka jakby David chciał mi pokazać, że może o taki efekt mu właśnie chodziło - a on nad wszystkim panuje, zaczęło mi się coraz bardziej podobać, bałem się że 8 odcinek to znowu odlot na dłużej, ale nie, kolejne odcinki do dziś były coraz lepsze, wręcz znakomite.

 

Dzisiejszy strasznie mnie zawiódł i trochę już wkurzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Pierwsze 3-4 odcinki ciężko mi się oglądało, rozważałem rezygnację myśląc, że jak w Inland Empire - za bardzo odpłynął. Ciężko było mi się przestawić, szczególnie po odświeżeniu całego Miasteczka.

Od 5 odcinka jakby David chciał mi pokazać, że może o taki efekt mu właśnie chodziło - a on nad wszystkim panuje, zaczęło mi się coraz bardziej podobać, bałem się że 8 odcinek to znowu odlot na dłużej, ale nie, kolejne odcinki do dziś były coraz lepsze, wręcz znakomite.

 

Dzisiejszy strasznie mnie zawiódł i trochę już wkurzył

 

Inland empire powstawał początkowo bez scenariusza oparty na jednej scenie z Laura Dern więc to trudny film. Mnie się podoba bo ma klimat i to mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Inland empire powstawał początkowo bez scenariusza oparty na jednej scenie z Laura Dern więc to trudny film. Mnie się podoba bo ma klimat i to mi wystarczy.

Lynch to mój reżyserski bóg, ale Inland nie dałem rady, będę próbował.

 

Staram się być jednak obiektywny, ten wir, Diane, niektóre zarty - nie wszystko trzyma poziom w nowym Twin Peaks. Ogólnie jednak ogromny plus za coś więcej niż papka dla większości. Natomiast w dzisiejszym odcinku nie było wg mnie NIC :), 50 minut przed ekranem i w zasadzie nic. Ja wiem, że ojciec jest ważny, ale ten zielony rower itp....c`mon.

 

No a powrót Audrey dla mnie trudny do przyjęcia, tak jak ogólnie reżyserska estetyka dzisiejszego odcinka

 

Dodam jeszcze coś - nikt serio z FBI nie widział newsów z Las Vegas z Cooperem?

 

No i do diaska ile można badać odciski palców z kubka, odcisków Agenta Dale`a Coopera - przecież wzięli je na komisariacie. To najsłabszy logicznie element nowej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku!

W magazynie Party (który czyta moja żona) napisali:

"Party szlocha: ... nad trzecim sezonem Twin Peaks. W latach 90. to był hit! Nowa wersja też zapowiadała się nieźle. Ale trzeci sezon jest dobry tylko na jedno: sen."

Co za głąb to napisał.....

 

Wg mnie nie jest tak źle, dowód że co tydzień czekam na nowy odcinek. A tak na marginesie nie zdradzajcie fabuły przez 24 h od premiery odcinka. Ja nie mogę oglądać o 3:00 w nocy. Nagrywam i puszczam dopiero w poniedziałek wieczorem!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać zachwyconych TYM CZYMŚ co łykają,ewentualnie piją coby dać radę TO MISTRZOSTWO oglądać.Pozytyw jest taki,że 8 września wychodzi sałndtrak i to będzie PETARDA jednak piętro niżej od Młodego Papieża.Aha taka prośba,to do łykania ewentualnie picia ma być dostępne w polskiej dystrybucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Chciałem zapytać zachwyconych TYM CZYMŚ co łykają,ewentualnie piją coby dać radę TO MISTRZOSTWO oglądać.Pozytyw jest taki,że 8 września wychodzi sałndtrak i to będzie PETARDA jednak piętro niżej od Młodego Papieża.Aha taka prośba,to do łykania ewentualnie picia ma być dostępne w polskiej dystrybucji.

wystarczy mieć otwarty umysł, ciekawość, krztynę inteligencji. Jeśli Tobie potrzebne pigułki by to zrozumieć....co począć

 

Ja nie mogę oglądać o 3:00 w nocy. Nagrywam i puszczam dopiero w poniedziałek wieczorem!

ja oglądam 6.30 po pobudce, ale załapałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Audrey pojechał. Choć mogło być jeszcze gorzej (np. Audrey z trwałymi skutkami wybuchu). Najlepsze były sceny z matką Laury (jej wejście w 2 epizodzie to w ogóle jedną z najlepszych scen w TP2017). No i scena bejsbolowa z Dougim. Całość rzeczywiście słabsza od jedenastki.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

No i scena bejsbolowa z Dougim.

 

Imo koncept Coopera przygłupa wydaje mi się najmniej trafiony. Lynch mógłby wypuścić Coopera z chaty na końcu serii albo i w ogóle nie wypuszczać. Mam nadzieję seria zakończy się pesymistycznie to byłby lynchowskie zakonczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imo koncept Coopera przygłupa wydaje mi się najmniej trafiony. Lynch mógłby wypuścić Coopera z chaty na końcu serii albo i w ogóle nie wypuszczać. Mam nadzieję seria zakończy się pesymistycznie to byłby lynchowskie zakonczenie

W realu może być tylko jeden Cooper. Zły Cooper stworzył sobie replikę, w którą przez przypadek wcielił się Dobry Cooper, ale ponieważ Zły przejął jego wspomnienia to Długie jest jaki jest. Dla mnie Dougie to kluczowa postać, najbardziej burleskowa od czasu Henrego. Tylko Dougie to jest taka hieperrealistyczna burleska. Należy też pamiętać, że amnezja jest jedną z kluczowych figur u Lyncha i jest ściśle powiązana z obsesją utraty czy też wymiany tożsamości. Zresztą z Audrey Lynch postępuje bardzo podobnie jak z Cooperem.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

sądzę, że będzie inaczej. Twarz Laury z 8 odc., jakieś awarie (tak to odebrałem) w Czarnej chacie/czerwonej komnacie. Mam wrażenie, że zły Coop wymknął się spod kontroli i zostanie jednak ściągnięty. Nie twierdzę, że to będzie typowy happy-end, ale powiedzmy remis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Należy też pamiętać, że amnezja jest jedną z kluczowych figur u Lyncha i jest ściśle powiązana z obsesją utraty czy też wymiany tożsamości. Zresztą z Audrey Lynch postępuje bardzo podobnie jak z Cooperem.

p

 

Racja z tą amnezja . Jednak mamy druga połowę serialu a dobry Cooper ciągle wyłączony. Są jakieś pogłoski o następnej serii. Mam nadzieję że nie zobaczymy dobrego Coopera dopiero w 5 serii???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja!!! Po prostu nie mogę się doczekać kolejnych odcinków... Dialogi w tym serialu to mistrzostwo. Chociaż niekiedy istna "Głowa do wycierania"... Kto oglądał debiut Lyncha ten wie o co chodzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha CX-1000, Yamaha MX-1, Yamaha CDX-1030, Yamaha T-80, Yamaha PF-800 (Yamaha MC-5), Yamaha NS-690II, Yamaha HP-3, Bluesound Node 2, Helion 1750 XP, okablowanie: 2x AudioQuest Quartz, AudioQuest Topaz, AudioQuest Indigo Blue, Nordost Moonglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie na HBO, ponieważ i TP i GoT pokrywają się czasowo w niedziele późno w nocy i nie można nagrać jednocześnie, Nagrywam więc GoT a z TP muszę czekać do poniedziałku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry odcinek, znowu trzeba cały tydzień czekać......
Po 4 września będzie już tylko można oglądać po raz kolejny. :-(

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Świetny odcinek. Lynch dawkuje odpowiedzi. Bardzo jestem ciekaw zakończenia. Mam nadzieję że to będzie coś zaskakującego.

 

Po 4 września będzie już tylko można oglądać po raz kolejny. :-(

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

Też mnie to martwi. Tak szybko zleciało lato z lynchem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Świetny odcinek. Lynch dawkuje odpowiedzi. Bardzo jestem ciekaw zakończenia. Mam nadzieję że to będzie coś zaskakującego.

 

 

 

Też mnie to martwi. Tak szybko zleciało lato z lynchem ...

Lepsze krótkie lato z Lynchem niż długie bez Lyncha.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Lepsze krótkie lato z Lynchem niż długie bez Lyncha.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

Prawda.

 

Jednak Bowie pojawił się w 3 serii. Można gdybać jak wyglądałaby postać Phillipa gdyby Bowie nie zmarł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do sznownego forum , skończyłem w swoim kinie aby nadrobic zaległośći sprzed lat sezon I i II i teraz chciałem w HBO zaczać III . ALe nie moge go znaleść w HBO Go TV . Jest I i II a z tej nowej to znalazłem tylko 12 odcinek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do sznownego forum , skończyłem w swoim kinie aby nadrobic zaległośći sprzed lat sezon I i II i teraz chciałem w HBO zaczać III . ALe nie moge go znaleść w HBO Go TV . Jest I i II a z tej nowej to znalazłem tylko 12 odcinek
Stary jest pod nazwą Miasteczko Twin Peaks, a nowy pod nazwą Twin Peaks. W HBO GO jest funkcja wyszukiwania (tradycyjna ikonka z lupką). Powinno wyskoczyć po wpisaniu frazy.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , znalazłem . Nie wiem czemu nie ma tego w dziale seriale ? jak pomyszkuje się w tych podzbiorach tematycznych to można się natknać na ciekawe tytuły których nie ma np przyporzadkowanych zborom filmowym .

Dwa pierwsze wczoraj obejrzane , zauroczyła mnie scena w drugim z Laurą Palmer w tej czarnej chacie . Jej chód , mowa , porusznie mistrzostwo świata .. Chociaż moja kobieta nie moze sobie wytłumaczyc czemu zmarli postarzeli się ? Ja staram sie w to nie wnikać - widocznie tak musi być

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.