Skocz do zawartości
IGNORED

Wig art enzo vs. Audio Academy Rhea vs. Studio 16 Hertz Minas Anor


pepe2001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Trochę czasu minęło od ostatniego wpisu, ale może ktoś jeszcze odniesie się do mojego pytania...

Czy AA Rhea będą pasowały do Rotela RA-12?

Pytam, bo wiele dobrego o nich słyszałem i chętnie bym odsłuchał, ale nie wiem, czy jest sens przez pół Polski śmigać na odsłuch, bo może od razu wiadomo, że to połączenie nie współgra ze sobą najlepiej (?)

Podpowiedzcie proszę jako bardziej doświadczeni.

Dzięki z góry

Szymi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szymi napisał:

Trochę czasu minęło od ostatniego wpisu, ale może ktoś jeszcze odniesie się do mojego pytania...

Czy AA Rhea będą pasowały do Rotela RA-12?

Pytam, bo wiele dobrego o nich słyszałem i chętnie bym odsłuchał, ale nie wiem, czy jest sens przez pół Polski śmigać na odsłuch, bo może od razu wiadomo, że to połączenie nie współgra ze sobą najlepiej (?)

Podpowiedzcie proszę jako bardziej doświadczeni.

Dzięki z góry

Szymi

Z opisu tego Rotela ( nie słyszałem RA 12 ) powinno być dobrze . Ale to Tobie ma się podobać .Nie piszesz jak duży pokój ?jakiej muzyki słuchasz? Z czym jeszcze miało by to być połączone?                                                                                                     

  Rhea to kolumny które im lepszą elektronikę podłączymy ty lepsze granie .

Jeśli masz do łódzkiego nie za daleko to bierz Rotela i zapraszam sprawdzisz sam i będziesz miał okazję porównać z Sol ll SE Haiku Audio   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bogus18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bogus18 napisał:

Z opisu tego Rotela ( nie słyszałem RA 12 ) powinno być dobrze . Ale to Tobie ma się podobać .Nie piszesz jak duży pokój ?jakiej muzyki słuchasz? Z czym jeszcze miało by to być połączone?                                                                                                     

  Rhea to kolumny które im lepszą elektronikę podłączymy ty lepsze granie .

Jeśli masz do łódzkiego nie za daleko to bierz Rotela i zapraszam sprawdzisz sam i będziesz miał okazję porównać z Sol ll SE Haiku Audio   

Do łódzkiego mam pół Polski, ale dziękuję.

Szukam czegoś do tego wzmacniacza. Obecnie gra on z Rotel RCD-12 i B&W 602.5 S3. Niestety bas jest mocno wycofany i generalnie gra to bez poloty, tj. niczym konkretnym uwagi nie przyciąga... taki trochę volkswagen jak ja to mówię ?

Zastanawiam się nad tymi AA Rhea, ale biorę pod uwagę też:

1. MA Silver rx8,

2. B&W cm8 S2,

3. Tannoy xt8f,

4. Heco Celan gt702,

5. Focal Chorus 726,

6. KEF r500.

Jak łatwo wywnioskować za bardzo sprecyzowany to nie jestem ?

Miałoby to zagrać w pomieszczeniu ok 25 M2. Głównie słucham muzyki typu blues, rock, rzadziej metal.

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Pozdrawiam

Szymi

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo różne kolumny bierzesz pod uwagę do swojego wzmacniacza .

Raczej nikt nie powie co jest dla Ciebie najlepsze . Po prostu musisz podjąć decyzję zabrać wzmacniacz na wstępne eliminacje i posłuchać choć kilku a może jeszcze innych kolumn . Na sam koniec sprawdzić u siebie w miarę możliwości,

Bo takie podpowiedzi zagra ,nie pasuje , bez osobistego odsłuchu nie wiele pomoże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, bogus18 napisał:

Bardzo różne kolumny bierzesz pod uwagę do swojego wzmacniacza .

Raczej nikt nie powie co jest dla Ciebie najlepsze . Po prostu musisz podjąć decyzję zabrać wzmacniacz na wstępne eliminacje i posłuchać choć kilku a może jeszcze innych kolumn . Na sam koniec sprawdzić u siebie w miarę możliwości,

Bo takie podpowiedzi zagra ,nie pasuje , bez osobistego odsłuchu nie wiele pomoże.

Tak byłoby najlepiej. Fakt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.