Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz multimedialny


906
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2019 o 13:26, anxion napisał:

Zidoo hmm. 

Mam go od poniedzialku dopiero, fajna sprawa zwlaszcza program Home theater poster czy jakos tak. 

Obraz z tego playera jest ok, ale z Apple tv jest troche lepszy, taki bardziej nasycony jak by. 

 

 

Pomęczę jeszcze ten temat powiedz czy robiłeś te porównania na filmie HDR? dalczego o to pytam bo na forum avsforum jedna osoba piszę że stary procesor RTD1295 taki jak ma X10 nie przekazuje poprawnie danych meta danych o HDR moze z tego wynikały twoje problemy z kolorem?

Cytat z forum avsforum urządzenia które robią to poprawnie to :

- Amlogic S905X2, S905X3, S905D3, S922X with CoreELEC (Beelink GT1 Mini, Beelink GTmini-A, Beelink GT-King, Khadas VIM3L, Odroid N2, etc)
- Zidoo Z9S / Z10
- Himedia Q10 Pro
- NVIDIA Shield
- HTPC with custom Kodi Matrix 19.0 HDR Edition

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bl4ck napisał:

- Amlogic S905X2, S905X3, S905D3, S922X with CoreELEC (Beelink GT1 Mini, Beelink GTmini-A, Beelink GT-King, Khadas VIM3L, Odroid N2, etc)
- Zidoo Z9S / Z10
- Himedia Q10 Pro
- NVIDIA Shield
- HTPC with custom Kodi Matrix 19.0 HDR Edition

janunio pewno wkurzona że mi boxa brak....

w przypadku kodi nie mam problemu na żadnym urządzeniu (shield, laptop intel), JVC bez problemu wykrywa HDR i podaje jego wartości. Niestety netflix zawsze jest źle, trzeba ustawiać ręcznie nawet wersje w TV mają wyprane kolory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 10/12/2019 at 9:29 AM, bl4ck said:

Pomęczę jeszcze ten temat powiedz czy robiłeś te porównania na filmie HDR? dalczego o to pytam bo na forum avsforum jedna osoba piszę że stary procesor RTD1295 taki jak ma X10 nie przekazuje poprawnie danych meta danych o HDR moze z tego wynikały twoje problemy z kolorem?

Cytat z forum avsforum urządzenia które robią to poprawnie to :

- Amlogic S905X2, S905X3, S905D3, S922X with CoreELEC (Beelink GT1 Mini, Beelink GTmini-A, Beelink GT-King, Khadas VIM3L, Odroid N2, etc)
- Zidoo Z9S / Z10
- Himedia Q10 Pro
- NVIDIA Shield
- HTPC with custom Kodi Matrix 19.0 HDR Edition

Witam

 

Tak w HDR.

 

Czyli z10 jest lepszy ? 

Jesli tak to wymieniam na z10 rocnica cenowo mala. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tutaj czytaj od tego momentu źródło tej informacji o problemach z HDR metadatas (MaxCLL, MaxFALL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, bl4ck said:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tutaj czytaj od tego momentu źródło tej informacji o problemach z HDR metadatas (MaxCLL, MaxFALL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dzieki, sprawdze z10

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bl4ck; czy rozpoznałeś kluczowy parametr playerów czyli Auto Refresh Rate ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Refresh Rate ma wymusić na panelu natywne odświeżanie zgodne z fps-em treści wideo.  

Zarówno YT jaki NETFLIX emitują zróżnicowany kontent 24/25/30/50/60 fps. No i różnie to wychodzi.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co to jest "Auto Refresh Rate" nie rozumiem dlaczego mnie o po pytasz :) ?

Chodzi ci o to czy badałem ten temat spośród różnych playerów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Chodzi ci o to czy badałem ten temat spośród różnych playerów?

Dokładnie. Mam dwa: Mecool KM3 i MI Box S. W obu opcja  Auto Refresh Rate ma problemy ze sterowaniem matrycy.

Idealna płynność ma miejsce gdy po ustaleniu przez Media Info fps-u wymuszam na playerach taki sam output.

Pod Shelda jest w tej sprawie napisana apka;    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz w shield nie ma w ogóle takiej opcji w ustawieniach.

Mam tylko obadane tylko te rzeczy które mam\miałem czyli shield tv i apple tv.

W shield tak jak mówisz jest apka ale ją trzeba manualnie sterować i trzeba wiedzieć jaką szybkość ma danych film, w kodi wiadomo wszystko działa automatycznie.

W apple tv 4k ustawienie jest automatyczne dla całego systemu jak już wyżej zapewne przeczytałeś jest mały problem z odświeżaniem 24.

No i to tyle nie jest mi wiadomo nic o innych rozwiązaniach w innych urządzeniach, ale nawet jeśli jakie się znajdzie które będzie działać pod androidem to zapewne 100 innych rzeczy nie będzie działać :)

 

Ten MECOOL KM3 całkiem spoko chyba coś podobnego będę musiał kupić ojcu pod TV i wgrać tylko corelec i nic więcej nie potrzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bl4ck napisał:

A widzisz w shield nie ma w ogóle takiej opcji w ustawieniach.

masz przy konfiguracji hdmi, niestety też ustawisz ręcznie i dostępne są tylko zgodne z EDID odbiornika. Kodi sobie przestawi (nawet przestrzeń) a netflix ma na wszystko wylane.

problemu nie widzę... (dosłownie), nie wiem po co takie kombinacje skoro interfejs i tak zawsze powinien pracować w 60hz. Pokaz slajdów mnie nie interesuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale piszemy o AUTO :) dla mnie to też obecnie nie problem ale wiele osób ma problemu z klatkowanie czy mikroprzycięciami na swoich TV czy to na Netflixie, Amazonie i innych tego typu rzeczami.

Teraz, fetek napisał:

tylko z netflixem lipa (ponoć)

Dla ojca tylko kodi on nawet internetu nie ma..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bl4ck napisał:

No tak ale piszemy o AUTO ? dla mnie to też obecnie nie problem ale wiele osób ma problemu z klatkowanie czy mikroprzycięciami na swoich TV czy to na Netflixie, Amazonie i innych tego typu rzeczami.

ale w sheldzie ich nie ma..... w każdym razie ja nie uświadczyłem na żadnym TV / projektorze. Problemów z HDR o który piszecie wyżej tez nie znam a przypominam ze JVC wyświetla metadane.

Może jest to kwestia softu albo samego układu, nie wiem. Jabłuszko znowu pokazało że jest zwykłym zgnilcem z pestycydami ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam ci odpowiedzieć ja też nie widzę ale inni widzą bo mają takie TV lub coś w nich włączone nie wiem jakieś upłynniacze czy co nie jestem w stanie odpowiedzieć @sojer2005 widzi problem z 24p na netflixie ja nie widzę... RAF77 ma też apple tv i też nie widzi żadnego problemu z netflixem na 24p materiałach.

O jakim problemie HDR piszesz?

chodzi o to że ktoś tam napisał że RTD1295 SoC nie puszcza metadanych? to było do @anxion bo u niego coś z kolorami nie tak i obraz na apple tv dużo lepszy, wyżej napisał że wymieni na z10 żeby sprawdzić czy tam jest lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
ale w sheldzie ich nie ma..... w każdym razie ja nie uświadczyłem na żadnym TV / projektorze. Problemów z HDR o który piszecie wyżej tez nie znam a przypominam ze JVC wyświetla metadane.
Może jest to kwestia softu albo samego układu, nie wiem. Jabłuszko znowu pokazało że jest zwykłym zgnilcem z pestycydami
 
 
Booo...?

Wysłane z mojego SM-N900 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, RAF77 napisał:

Booo...?

bo jedyne w czym jest dobre to skalowanie... i atmos w netflix. koniec zalet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.

Ja shielda nie mam i go nie krytykuję.

 

Jedyne co mogę cię zapewnić, to ATV ma dużo więcej zalet, niż to co napisałeś.

 

Wysłane z mojego SM-N900 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co nie działa> odświeżanie 24p którego większość nie widzi? to gówienko gdyby miał passthrough i więcej polskich apke VOD w sklepie jest kilerem.

Dzięki temu zgnilcowi mogę jak człowiek oglądać filmy UHD skonwertowane z HDR do SDR i robi to rewelacyjnie z apką Infuse która jest też dla mnie lepsza od KODI mimo znikomej konfiguracji , całe życie przesiedziałam na tyj pierdzielonym xbmc obrzydł już mi ?

 

Ile ja nocy nie przespałem na ciągłym to modyfikowaniu htpc nigdy więcej ? ... ale nie powiem pioneer dalej mi się podoba ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótko... niby super player a tak po prawdzie nic tam nie działa w 100%, lansujecie często ten produkt jako idealny a ciężko tam znaleźć coś czego nie mają inne często tańsze produkty... i rj45.

fame to jedyny problem tego urządzenia, całej marki. Już wam nie raz na forum tłumaczyli dlaczego kupując cokolwiek tej firmy stajcie się niewolnikami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fetek napisał:

nie ma nawet rj45

Coś ci się popierdzieliło

1 minutę temu, fetek napisał:

HDR->SDR nie korzystam ale zdaje się że android też sobie z tym radzi całkiem dobrze.

Shield w ogóle nie ma takiej możliwości, nie wiem gdzie leżą ograniczenia. 

Apple tv :

Zajebisty obraz, zajebisty upscaling.

HDR > SDR

Infuse dla mnie lepsza od kodi wygodniejsza menu, wybieranie ścieżek, audio, napisów program ciągle się rozwija na forum non stop w planach nowe ulepszenia.

Świetny dźwięk

Netflix atmos lepsza aplikacja ostra wyraźna na shield to jakieś takie skalowane gówienko.

iTunes dla niektórych to plus ja nie używam.

Mi wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam niczego od Apple, oprócz dwóch sztuk Playera i żyję i niczego mi nie brakuje.

Tzn. Parę rzeczy mogli by zmienić, to co kolega Black napisał.

Polskie aplikacje mogą dodać, to tylko kwestia chęci.

Gorzej z dźwiękiem, musi być pcm, bo inaczej ta ich "siri" by nie działała a po polsku jej i tak nie ma.

 

No ale jak chcę mieć koniecznie atmosa z pliku, to puszczam go z egret a5.

Resztę ogarnia apple.

 

 

Wysłane z mojego SM-N900 przy użyciu Tapatalka

 

 

Za dwa tygodnie nowy serwis streamingowy apple tv +, zobaczymy co tam pokażą...

 

Wysłane z mojego SM-N900 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, fetek napisał:

problemu nie widzę... (dosłownie), nie wiem po co takie kombinacje skoro interfejs i tak zawsze powinien pracować w 60hz. Pokaz slajdów mnie nie interesuje.

Interfejs tak, ale jak przełączasz film na pełny ekran to odświeżanie powinno się dopasować do wyświetlanej treści. Na PC mam to odkąd pamiętam i płynność jest idealna. To samo robi odtwarzacz blu-ray. Sprawdzałem to na trzech tv i projektorze i brak płynności widać wszędzie (najmniej na 32 calowym tv, który nie ma upłynniacza). I nie mówię tutaj o przypadkach 23,976 fps na 24 Hz, bo to ciężko zauważyć albo 24 fps na 60 Hz lub idealne 30 fps na 60 Hz, ale zapuście materiał 25 fps na 60 Hz albo 24 fps na 25 Hz to jest już masakra i nie idzie tego oglądać. Jeśli tego nie widzicie to tylko się cieszyć.
Brak tej funkcji w takich odtwarzaczach jak Shield czy Apple TV to zwykła niedoróbka.
 

W dniu 13.10.2019 o 20:50, janunio napisał:

Zarówno YT jaki NETFLIX emitują zróżnicowany kontent 24/25/30/50/60 fps. No i różnie to wychodzi.

Nie do końca. Netflix ma 99% materiału w 23,976, a pojedyncze rzeczy w 24. HBO GO ma wszystko w 25. Wystarczy sobie na kompie potworzyć skróty i przełączamy jednym kliknięciem w zależności co oglądamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qbakos

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, bl4ck napisał:

Coś ci się popierdzieliło

przepraszam, racja...

11 godzin temu, bl4ck napisał:

Zajebisty obraz, zajebisty upscaling.

HDR > SDR

Infuse dla mnie lepsza od kodi wygodniejsza menu, wybieranie ścieżek, audio, napisów program ciągle się rozwija na forum non stop w planach nowe ulepszenia.

Świetny dźwięk

Netflix atmos lepsza aplikacja ostra wyraźna na shield to jakieś takie skalowane gówienko.

iTunes dla niektórych to plus ja nie używam.

takie trochę z czapy te argumenty...

- upscaling ok ale dla mnie to nie ma znaczenia, obraz z tego co porównywałem niczym się nie różni, różnice to tylko odwzorowanie barw

- wiele tanich urządzeń to ma, tarcza również ale jak to działa... sam z ciekawości sprawdzę.

- o kodi można napisać to samo, kwestia gustu i nic więcej. W androidzie masz więcej możliwości i alternatywny soft. 

- świetny dźwięk bo poprawiony przez urządzanie ? uzasadnij bo wszystkie sprzęty które miałem grały tak samo ale były pass through

- tia "How to fix Apple TV Black Screen NETFLIX" hit internetu w 2019 roku.... jak widzę to GUI to mnie trzęsie i zastawiam się który mamy wiek. Na apkę nie narzekam, jest ostra i szybka, filmy bardzo dobrej jakości. Musiałbym mieć porównanie w tych samych warunkach. 

- nie wiem, nie używam, nie sprawdzłem

11 godzin temu, bl4ck napisał:

Mi wystarczy.

mi też, tego się trzymajmy

48 minut temu, qbakos napisał:

Interfejs tak, ale jak przełączasz film na pełny ekran to odświeżanie powinno się dopasować do wyświetlanej treści.

przecież tym się zajmuje odtwarzacz nie system... więc o co Ci chodzi ?

49 minut temu, qbakos napisał:

Brak tej funkcji w takich odtwarzaczach jak Shield czy Apple TV to zwykła niedoróbka.

działanie zamierzone, takie coś po prostu nie ma sensu i wymagałaby wielu zmian w systemach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qbakos napisał:

ale zapuście materiał 25 fps na 60 Hz albo 24 fps na 25 Hz to jest już masakra i nie idzie tego oglądać

Taki materiał na shield lub atv idzie w 50 klatkach nie ma żadnego problemu.

A 30 tak jak mówisz odtworzy w 60 klatkach więc też nie ma problemu.

 

Ja to w sumie mam w dupiu nie ważne co bym odtwarzał to na 60 odświeżaniu każdy materiał działa u mnie płynnie na tv czy to z automatycznym dostosowaniem czy to bez.

 

A tak swoją drogą idzie do mnie panasonic ub420 killer jakość\cena z najlepszą konwersja hdr > sdr dostępną w odtwarzaczach uhd i topową jakością obrazu, szkoda że samo urządzenie wygląda jak kupa ? ale.. będzie dobre do testów i odtwarzania płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 hours ago, bl4ck said:

Coś ci się popierdzieliło

Shield w ogóle nie ma takiej możliwości, nie wiem gdzie leżą ograniczenia. 

Apple tv :

Zajebisty obraz, zajebisty upscaling.

HDR > SDR

Infuse dla mnie lepsza od kodi wygodniejsza menu, wybieranie ścieżek, audio, napisów program ciągle się rozwija na forum non stop w planach nowe ulepszenia.

Świetny dźwięk

Netflix atmos lepsza aplikacja ostra wyraźna na shield to jakieś takie skalowane gówienko.

iTunes dla niektórych to plus ja nie używam.

Mi wystarczy.

Zgadzam sie calkowicie, Apple TV4K + infuse jest super. 

Mialem kilka tanich Androidow, masakra, nigdy wiecej.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boxy z Chin są coraz lepsze. To inny temat. Np. nowość Beelink audio GT KING AUDIO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chinole dodająco tydzień nowy produkt. Się dzieje ...

Cieszy mnie, że pojawiają się opinie od osób widzących problem z AUTO Refresh  Rate. Chinole już listują jakie TV Boxy które to mają a które nie. 

Tu należy się cytat @qbakos:  " ... ale zapuście materiał 25 fps na 60 Hz albo 24 fps na 25 Hz to jest już masakra i nie idzie tego oglądać. Jeśli tego nie widzicie to tylko się cieszyć. "

Bo właśnie o tym problemie piszę cały czas. Jak znajdę czas to opiszę szerzej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca. Netflix ma 99% materiału w 23,976, a pojedyncze rzeczy w 24. HBO GO ma wszystko w 25. Wystarczy sobie na kompie potworzyć skróty i przełączamy jednym kliknięciem w zależności co oglądamy.

Przecież w Apple jest ta funkcja automatycznego framerate.

 

Tylko jednemu koledze nie podobały się filmy 24p puszczone jako 23.97, bo tak niby puszcza je Apple. Ale ja tego wogole nie widzę.

Mi projektor na wszystkich filmach pokazuje że jest 24p, oczywiście te inne materiały pokazuje 50Hz i czasem 60Hz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.