Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz multimedialny


906
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Ja właśnie pozbywam się AppleTV 4K na rzecz Panasonica 9004, w telewizorze mam Kodiego i do nowości wystarczy( darmowe ) jeżeli jakiś film mnie zaciekawi to kupuje w 4K płytę i pasuje... W taki sposób kupiłem już nie jeden film i nieś żałuje, teraz czekam na Hobbsa&Shawa w 4K zejdzie jeszcze z tydzień ale wytrzymam... szkoda kasy na kupowanie w Apple jak można mieć w kodi za free...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Apple tv+, nie będziesz miał dostępu a tam dźwięk Atmos w tych serialach nowych, szczególnie w See, jest świetny.

Sam obejrzałem dwa odcinki, w tygodniu próbnym, trzeci zassałem i stwierdziłem, że poczekam aż będą wszystkie odcinki i wykupuje na miesiąc Apple tv+. Jakość o wiele lepsza w serwisie, niż poza, a co dopiero na jakimś badziewnym kodi.

Narazie, nie ma tam więcej materiałów, niż na miesiąc oglądania ale jak będą, to wykupię znowu.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Widzisz różnimy się... ja od 6 lat nie oglądam u siebie telewizji kablowej niemieckiej ani satelitarnej polskiej... nigdy mnie nie ciekawiły seriale itp. zawsze była pyta i tyle( wuja miał wypożyczalnie vhs/DVD/blu ray wiec miałem dostęp do najnowszych filmów) tak wiec, nie mając playera AppleTV jest spoko, ale inwestując 1000€ w odtwarzacz 4K nie może przecież leżeć i się kurzyć...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie 100€ a 220€ za wersje 64GB bo standard to 32GB... to raz a dwa sprzedawać nie będę tylko zawiozę do rodziców i może oni będą korzystać... a co do Kodi, nie zależy mi na super obrazie podczas gdy film będzie dla mnie służył jako podglad.... podam Ci przykład byś zrozumiał: dziś oglądałem pierwszy raz „Joker” jakość można by powiedzieć jak z VHS ale mi to nie przeszkadzało, zwracałem uwagę na treść filmu i szczerze nudny, denny no nie dla mnie i tyle i już wiem ze go więcej razy nie obejrzę bo po co jak mnie niczym nie zaciekawił, mało tego na płycie nawet nie chce go mieć bo szkoda by tylko leżała i się kurzyła... a Hobbsa&Shawa oglądałem już ze 4 razy na Kodi, pierwszy raz kinówke dało się obejrzeć, następny raz już wiedziałem ze ten film będzie u mnie na płycie i ze oglądając go będzie mnie nadal wciągał, zaskakiwał itp... do tego ma mi służyć Kodi by nie wywalać pieniędzy w błoto... takich filmów mam na Apple ze 100 chyba które z chęcią bym usunął i chciał odzyskać kasę... niestety płytę zawsze można odsprzedać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joker denny? ja pit... jeden z lepszych filmów a muzyka coś pięknego, tylko właśnie jak ją usłyszeć i docenić ujęcia w filmie skoro ogląda się jakiś gówniane ripy.

Co do kodi\plików w TV też jakaś durnota bo ograniczamy sobie tylko jakość dźwięku który "płynie" do amplitunera, pod warunkiem że plik ten jest bardzo dobrej jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Joker denny? ja pit... jeden z lepszych filmów a muzyka coś pięknego, tylko właśnie jak ją usłyszeć i docenić ujęcia w filmie skoro ogląda się jakiś gówniane ripy.
Co do kodi\plików w TV też jakaś durnota bo ograniczamy sobie tylko jakość dźwięku który "płynie" do amplitunera, pod warunkiem że plik ten jest bardzo dobrej jakości.
Ale on kinowki ogląda to co się dziwisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ha ha ale wy wszyscy jesteście bur...ki i co w tym dziwnego ze oglądam taka jakość jaka oglądam??? Jeżeli film jest nudny to po ch.ja mi dźwięk Atmos skoro treść filmu jest do du..y??? W Batmanie Joker mi się podobał ale tu jest kicz i tyle!!!! Zreszta co ja się produkuje jak tu sami najmądrzejsi są co rozum pozjadali...!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie 100€ a 220€ za wersje 64GB bo standard to 32GB... to raz a dwa sprzedawać nie będę tylko zawiozę do rodziców i może oni będą korzystać... a co do Kodi, nie zależy mi na super obrazie podczas gdy film będzie dla mnie służył jako podglad.... podam Ci przykład byś zrozumiał: dziś oglądałem pierwszy raz „Joker” jakość można by powiedzieć jak z VHS ale mi to nie przeszkadzało, zwracałem uwagę na treść filmu i szczerze nudny, denny no nie dla mnie i tyle i już wiem ze go więcej razy nie obejrzę bo po co jak mnie niczym nie zaciekawił, mało tego na płycie nawet nie chce go mieć bo szkoda by tylko leżała i się kurzyła... a Hobbsa&Shawa oglądałem już ze 4 razy na Kodi, pierwszy raz kinówke dało się obejrzeć, następny raz już wiedziałem ze ten film będzie u mnie na płycie i ze oglądając go będzie mnie nadal wciągał, zaskakiwał itp... do tego ma mi służyć Kodi by nie wywalać pieniędzy w błoto... takich filmów mam na Apple ze 100 chyba które z chęcią bym usunął i chciał odzyskać kasę... niestety płytę zawsze można odsprzedać... 

Rozumiem Cię.

Ale....

Ja nigdy nie oglądam filmu więcej niż jeden raz.

Dlatego zanim poświęcę 2 godziny na film, sprawdzam oceny i czytam recenzje, a jak już zdecyduję że chcę obejrzeć, to w dobrej jakości.

Na tej zasadzie co ty używasz kodi, ja używam Spotify, bo muzykę mogę słuchać wiele razy, tej samej płyty.

Film oglądam, tylko jeden raz.

Joker denny? ja pit... jeden z lepszych filmów a muzyka coś pięknego, tylko właśnie jak ją usłyszeć i docenić ujęcia w filmie skoro ogląda się jakiś gówniane ripy.

Co do kodi\plików w TV też jakaś durnota bo ograniczamy sobie tylko jakość dźwięku który "płynie" do amplitunera, pod warunkiem że plik ten jest bardzo dobrej jakości.

Dokładnie tak.

Jak bym serial See, zobaczył na jakimś kodi, to nie zrobił by na mnie takiego wrażenia, jak oryginał na Apple tv +.

Dźwięk jest tam świetny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy system, nowy tv to dobra okazja do oswiezenia filmow.

Kodi to program nie rozumiem tego przykladu z See jak pobierze dobry rip plik to bedzie to samo. Pytanie tylko czy sa w sieci takie ripy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Właśnie oglądam na Kodi film Danger Close:The Battle of Long Tan oparty na faktach, i wiem że jak wyjdzie to go kupie na blu ray...100razy lepszy niż ten Joker... następny w kolejce to Anioł  w Ogniu z Morgan Freeman...

 

@RAF77 a no widzisz ja oglądam większość filmów(prawie wszystkie) jakie wychodzą....te najlepsze wolę mieć na płycie i oglądnąć parę razy i wiem też że za każdym razem gdy go będę oglądał to będzie mnie trzymał w napięciu... Po jokerze spodziewałem się dużo lepszego filmu, niestety rozczarował mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nowy system, nowy tv to dobra okazja do oswiezenia filmow.
Kodi to program nie rozumiem tego przykladu z See jak pobierze dobry rip plik to bedzie to samo. Pytanie tylko czy sa w sieci takie ripy.
No właśnie plik był o dużo gorszej jakości niż to co było na platformie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w sieci plik o nazwie See.S01E01.REAL.PROPER.1080p.WEB.H264-METCON bitrate audio(e-ac3 \ dd+atmos) w nim to 768 kb/s a video 9 871 kb/s takie samo jak nadaje apple+ online można więc przyjąć że to w zasadzie pełny przechwycony stream bez żadnej kompresji wielkość całego pliku to 4.2GB .

Tutaj pomiary z apple+

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czyli aby porównywać coś z czymś trzeba być w 100% pewnym że mamy remux bez żadnej kompresji bo inaczej porównanie jest niesprawiedliwe.

Do tego należało by jeszcze zrobić porównanie na tym samym urządzeniu w apple tv 4k jedyny program który potrafi odtworzyć plik e-ac3\dd+atmos z użyciem passthrough to MrMC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był odcinek 3, też chyba miał te 4.2GB
Odtwarzałem go Apple TV boxem, bez atmosa.
Ale nie o efekty mi chodzi tylko o samą jakość dźwięku i obrazu i moje subiektywne wrażenie było takie, że na platformie VOD, jakość była lepsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Ha ha ale wy wszyscy jesteście bur...ki i co w tym dziwnego ze oglądam taka jakość jaka oglądam??? Jeżeli film jest nudny to po ch.ja mi dźwięk Atmos skoro treść filmu jest do du..y??? W Batmanie Joker mi się podobał ale tu jest kicz i tyle!!!! Zreszta co ja się produkuje jak tu sami najmądrzejsi są co rozum pozjadali...!!!!

No  dla mnie  to  jest  dziwne...  Ja  "kinówki"  bym  nie tknął,  nie  wiem jak  można  wyrabiać  sobie  zdanie  o  filmie  na  takiej  podstawie. No  ale  to ja ... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mejol napisał:

No  dla mnie  to  jest  dziwne...  Ja  "kinówki"  bym  nie tknął,  nie  wiem jak  można  wyrabiać  sobie  zdanie  o  filmie  na  takiej  podstawie. No  ale  to ja ... 

bez problemu ? no chyba że gówniane efekty potrzebujesz do oceny fabuły...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No  dla mnie  to  jest  dziwne...  Ja  "kinówki"  bym  nie tknął,  nie  wiem jak  można  wyrabiać  sobie  zdanie  o  filmie  na  takiej  podstawie. No  ale  to ja ... 
Ja kiedyś jak wyszedł Jurasic Park I ten z lat 90 dostałem VHSa właśnie z tym filmem.
I kopia była taka że nie wiedziałem czy to człowiek czy dinozaur.
Efekty takie że zraziłem się do całej serii i dopiero niedawno obejrzałem te filmy .
To właśnie oglądanie kinówek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były inne czasy wtedy oglądało się oczyma wyobraźni ? przynajmniej jak tak do dzisiaj pamiętam bajki i filmy z kaset vhs ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy były CRT ?

w TV często niewiele lepsza jakość... TV tylko nie za duży w pixele mogę liczyć... ringi widać z 3 metrów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, RAF77 napisał:

To był odcinek 3, też chyba miał te 4.2GB
Odtwarzałem go Apple TV boxem, bez atmosa.
Ale nie o efekty mi chodzi tylko o samą jakość dźwięku i obrazu i moje subiektywne wrażenie było takie, że na platformie VOD, jakość była lepsza.

Jestem właśnie po seansie z pliku ponad 4GB eac3+atmos, program MrMC sygnał audio przekazany bezpośrednio do amplitunera i odkodowany jako dolby atmos, zero różnić względem tego co ogląda się w apple+.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to dla was jest kinówka to ja jestem chory na ślepote

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
...
20191128_033635.thumb.jpg.e61c72319f05ef29522f89f2e9686bbc.jpg
...
1574908905688-693129462.thumb.jpg.2f3f24852cd8de841592ac9964c1ad0f.jpg
Masz tęsknoty za czasami VHS rozumiem , albo lubisz się torturować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, paul klacska napisał:

Kolega @janunio ma chyba nowy nick albo to jego padawan ????????

Moim zdaniem kolega @janunio rozgrywa was jak chce . Zastanawiam się tyko nad tym jaki ma w tym interes . Właściwie to domyślam się jaki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam na Kasprowym ? Projektorek działa ?

Niezła ekipa się tu zebrała . Fetor używający słowa g ...o w różnych odmianach w co drugim zdaniu i kibolek z  Gorzowa , który  nie rozumie nawet menu projektora .  

Cały czas  zbiorowo obrażacie Janunia , festiwal chamstwa .  Już on wam wypłaci z Falubaza w 4lytery . Jak was znam poprosicie o powtórkę .

Pol Klaczka  zauważyłem , że co raz wtrącasz jakieś słówka z Gwiezdnych Wojen . Jesteś emocjonalnym 13 latkiem czy pospolitym sye bossem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.