Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz multimedialny


906

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, Butler napisał:

Tak właśnie Marcinie, milczenie jest złotem.

Szymon powiem Ci tylko jedno…

Takie uwagi to zostaw dla siebie

2 godziny temu, RobertG7 napisał:

O co będziesz wnioskował? hahaha 

Jestem po rozmowie telefonicznej z Kancelarią Adwokacką, sprawa jest do załatwienia ale czy do wygrania to musi ocenić adwokat przedstawiając mu dowody. A nawet gdyby nie to wiedz że nie rzucam słów na wiatr… 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Groot napisał:

Szymon powiem Ci tylko jedno…

Takie uwagi to zostaw dla siebie

No nie potrafię, choć na prawdę Cię lubię. Pisałem Ci już że mi to obojętne kto jest pod drugiej stronie Groota czy Martina czy innego klona. Chcesz być anonim spoko. Chcesz pisać swoją kartę od nowa, proszę bardzo. NIE - MOJA - SPRAWA. Ale na litość... Robisz to tak nieudolnie że ciężko trzymać język za zębami. Pretensje możesz mieć kolego tylko do siebie. TYLKO DO SIEBIE.

picard-meme-facepalm.jpg?auto=webp&fit=c

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Marcin Marcin... nieładnie tak straszyc kolegów za spostrzegawczość, na innych forach sam podajesz swoje dane na tacy a tu straszysz prawnikami.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Anthem MRX1140 KlipschRP280F RP450 RP500M SVS PB3000 Canton865  Atmos7.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to w tym wszystkich chodzi fajne projekty, budowa kina, sprzęt już nie wpominając o zbieraniu płyt co się ceni (zresztą sam Ci pomogłem jak wyszukiwać zagraniczne tytuły z pl tłumaczeniem)... tylko po co te wyzwiska innych i agresywna retoryka na forum.

Post z twoim wizerunkiem został usunięty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Groot napisał:

Jestem po rozmowie telefonicznej z Kancelarią Adwokacką

Ty lepiej do Psychiatry zadzwoń, to przyniesie na pewno lepszy skutek.

I nie musisz dziękować za dobrą radę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2022 o 20:23, Groot napisał:

UHD3000 można ściągnąć napisy do filmu kupionego za granica na Blu Ray i zripowanego na dysk choć w Polsce on wyszedł tylko na DVD?

Nie ma to znaczenia. Napisów jest od groma i jak jedne będą źle synchronizowane pobieramy drugie, czasem po prostu wystarczy przyspieszyć je lub opóźnić.

Zidoo korzysta z bazy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Więc można sobie sprawdzić co jest dostępne i od jakich wydań.

x9s1.jpg?w=800&ssl=1

W dniu 15.05.2022 o 09:46, kreciowaty napisał:

Jest jeszcze inny wariant - zakup OPPO 203 lub jego brytyjskiego klona CA CXUHD i po znalezieniu lub dopasowaniu samemu odpowiednich napisów oglądanie z oryginalnej płyty i polskimi napisami.

Można też na panasonic ub820/ub824 ub9000/ub9004 po wgraniu płatnego firmware.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, donsalieri napisał:

na innych forach sam podajesz swoje dane na tacy a tu straszysz prawnikami.  

To co robię na innych forach to jest moja sprawa, wyrażam sam sobie zgodę na publikowanie swojego zdjęcia i danych osobowych. Gdybym chciał to od razu bym dodał swoje zdjęcie czy imię i nazwisko tutaj! Chciałem zostać anonimowy i tyle… Ciężko Ci to pojąć? Wymień mi trzy fora na których dodałem swoje imię i nazwisko? Proszę, taki mądrala z Ciebie to teraz się wykaż… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Groot napisał:

Nie zachowuje się tak jak inni

No tu akurat trzeba Ci przyznać rację. Wręcz przodujesz w tej konkurencji. Trudno. Skoro nie masz sobie nic do zarzucenia to Twoja sprawa. Ja to widzę inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
5 minut temu, Butler napisał:

No tu akurat trzeba Ci przyznać rację. Wręcz przodujesz w tej konkurencji. Trudno. Skoro nie masz sobie nic do zarzucenia to Twoja sprawa. Ja to widzę inaczej.

Jak ty to widzisz nie interesuje mnie to, ale zachowaj to dla siebie co masz do powiedzenia w moją stronę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie będę kopał leżącego. Ale skoro Ty mnie o coś prosisz, to i ja także Cię o coś poproszę. Jak już zrobisz kolejnego klona na forum, weź mi napisz z góry z nowo otwartego konta bym Cię dał do ignorowanych, nawzajem oszczędzimy sobie zbędnych podchodów. Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
10 minut temu, Butler napisał:

Ok, nie będę kopał leżącego. Ale skoro Ty mnie o coś prosisz, to i ja także Cię o coś poproszę. Jak już zrobisz kolejnego klona na forum, weź mi napisz z góry z nowo otwartego konta bym Cię dał do ignorowanych, nawzajem oszczędzimy sobie zbędnych podchodów. Powodzenia.

Uczyń to teraz! Ja nie leżę tylko stoję twardo i mam się bardzo dobrze😎

Edytowane przez Groot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat troszeczkę zboczył z toru to mam pytanko. Czy gdzieś na forum jest coś o ripowaniu płyt na dysk? Chciałbym się dowiedzieć co do tego potrzebuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O napędach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A do zgrywania darmowy makemkv który robi pełną kopię lub przepakowuje do kontenera mkv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze tsmuxer który z pełnej kopii płyty może zrobić kopię tylko z samym filmem lub np pojedynczy plik m2ts.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
15 godzin temu, Groot napisał:

To co robię na innych forach to jest moja sprawa, wyrażam sam sobie zgodę na publikowanie swojego zdjęcia i danych osobowych. Gdybym chciał to od razu bym dodał swoje zdjęcie czy imię i nazwisko tutaj! Chciałem zostać anonimowy i tyle… Ciężko Ci to pojąć? Wymień mi trzy fora na których dodałem swoje imię i nazwisko? Proszę, taki mądrala z Ciebie to teraz się wykaż… 

To że pozwoliłem na powrót nie oznacza że musi Pan teraz rozpoczynać kolejne wojenki. Proszę się zachowywać.

Sprawa udostępnionych "danych osobowych" zamknięta a każde wystąpienie proszę zgłaszać i nie prowadzić dalszej dyskusji. 

Miłego dnia.

14 godzin temu, Groot napisał:

prosił więc niestety tym razem tego nie popuszczę, nie ważne ile będzie mnie to kosztowało ale dopnę swego. 

???

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
4 godziny temu, Espectro napisał:

każde wystąpienie proszę zgłaszać

Za nim zareagujecie minie 12 h lub doba w miedzy czasie wpis odwiedzi powiedzmy 100 użytkowników tego forum…

 

4 godziny temu, Espectro napisał:

rozpoczynać kolejne wojenki

Sprawa trafiła tam gdzie powinna 

powiedziałem „a” to i powiem „z”

skończy to się w końcu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Godzinę temu, Groot napisał:

Za nim zareagujecie minie 12 h lub doba w miedzy czasie wpis odwiedzi powiedzmy 100 użytkowników tego forum…

 

Sprawa trafiła tam gdzie powinna 

powiedziałem „a” to i powiem „z”

skończy to się w końcu 

Jaki wpływ na to ma moderacja ? Żaden a to że zdemaskowano Pana to inna sprawa.

 

Prosze zgłaszać takie zachowania i tyle. Nic wiecej nei poradzimy.

 

Godzinę temu, Groot napisał:

Sprawa trafiła tam gdzie powinna 

powiedziałem „a” to i powiem „z”

skończy to się w końcu 

ps. Druga sprawa. Prosze nie straszyć bo przy każdej rozmowie Pan tak robi a to delikatnie mówiąc robi się śmieszne.

Robimy co w naszej mocy aby przeciwdziałać takiemu zachowaniu i aby dane personalne nie pojawiały sie w tematach forum.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
7 minut temu, Groot napisał:

Będę sobie to interpretował tak jak ja będę tego chciał… uwagi proszę zwracać synowi w wychowywaniu a nie mnie pouczać

 

Było zgłoszone… 

 

EOT

Rozpatruję własnie. Jeżeli coś zostało to proszę wskazać.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Przepraszam jeśli Cię uraziłem. Po prostu przysłowia to przysłowia, powiedzenia to powiedzenia. Dobrze ich nie kaleczyć publicznie. Tak mam. Ja jak większość chłopaków tutaj nic do Ciebie wielkiego nie mam, dopinguje Ci i dobrze Ci życzę. Ale podejrzewam, że większość chce odrobinkę szacunku. Nawet to parokrotne zmienianie nicku. Po co to? Po co to oszukiwanie. Tutaj to nie potrzebne. Nie robimy tu interesów życia. Nie walczymy o życie. Ja tu jestem chyba czwarty rok i poznałem nie jeden charakter "forumowy". Znamy się z forum nie raz jak łyse konie. Więc po co ta ciągła zmiana. Jeśli za chwilę będziesz chciał zmienić nick, bo np ten Ci się znudził.. Proszę bardzo. Pewnie nikt tego nie skomentuje. Ale Ty to Ty. To się liczy.
Masz sporą wiedzę, doświadczenie w sferze audio. I super. Ale często masz problem z jej przekazaniem lub samą dyskusją. To są tylko takie błache sprawy. A każdy inaczej by Cię traktował. No chyba, że nie chcesz. Chyba, że lubisz tak jak jest. Pozdrowionka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, STELVIO napisał:

Ale podejrzewam, że większość chce odrobinkę szacunku

Jakoś tego nie widzę w moja stronę!!! We wcześniejszych profilach było to samo, naśmiewanie się, wytykanie palcem, etc. Przykład zdjęcia gdzie siedziałem obok kolumn Heco GT 702 na subwooferze… zdjęcie ściągnięte z FB które nadal tutaj jest… i co było sam wiesz! Moderacja tez tego nie usunęła mimo próśb… nie było by też nie zliczenie wielu kąt gdyby każdy z was miał trochę kultury i wychowania domowego, bo to co reprezentujecie tutaj to wyglada na wychowanie uliczne, szmaciane!!! Normalny chłop nigdy by nie wkleił zdjęcia czy danych osobowych. Wyobraź sobie że ja tez bym mógł to uczynić ale mam szacunek i godność, i to co znalazłem gdzieś indziej potrafię to zachować dla siebie. Osoby z którymi miałem kontakt wiedza o co chodzi i kto to taki… tak że nie myśl sobie że zrobicie ze mnie debila czy jakiegoś niedołęgę. Kolega @bl4ck przechorował i to grubo wiec sprawa jest w trakcie, zgłoszona do adwokata, on teraz będzie dalej działał w moim imieniu i tyle, albo aż tyle. Nie popuszczę. I nikomu tutaj nie grożę jak to twierdzi moderacja chce by tylko stało się zadośćuczynienie za upublicznianie mojego wizerunku oraz danych osobowych bez mojej zgody… chciałem być anonimem, nie udało się😞 trudno… każdy już wie i będzie wiedział kim jestem. I nic tego nie zmieni🤬 

 

Godzinę temu, STELVIO napisał:

zmiana. Jeśli za chwilę będziesz chciał zmienić nick, bo np ten Ci się znudził..

Wyjaśniłem wyżej… dodam tylko że chciałbym mieć ten nick który był tym pierwszym na tym forum i był bardzo długo ale to były czasy gdy nie było szydercy a ludzie mieli do siebie wielki szacunek, teraz tego nie ma czasy się zmieniły i każdy każdemu zagłada w portfel itp. A nick to był stivi89

 

Godzinę temu, STELVIO napisał:

No chyba, że nie chcesz. Chyba, że lubisz tak jak jest

i tu się mylisz, jasne że bym chciał być normalnie traktowany a nie śledzenie na FB, później wyśmiewanie itp.

Godzinę temu, STELVIO napisał:

Chyba, że lubisz tak jak jest

nie lubię, a myślisz po co zmiany tych kąt?? 

 

Godzinę temu, STELVIO napisał:

Pewnie nikt tego nie skomentuje

I tu się mylisz… 

2 godziny temu, Espectro napisał:

ps. Druga sprawa. Prosze nie straszyć bo przy każdej rozmowie Pan tak robi a to delikatnie mówiąc robi się śmieszne.

Ja nikogo nie straszę. Przekona się Pan czy moderacja czy kto tam jest pod tym waszym adresem korespondencyjnym że nie rzucam słów na wiatr… 

i kończę tą publiczna dyskusje w tej sprawie… 

Edytowane przez Groot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak każdy wiedział... każda twoja zmiana konta to zmiana na lepsze i w sumie na tym profilu trzymałeś język na wodzy i chyba nikogo nie obrażałeś. Kiedy należymy do tego samego środowiska i upubliczniasz tu i tam te same pytania/pytania nie istnieje coś takiego jak anonimowy. Zrobiłeś ciekawy wątek "Mini salka 5.1", piszesz na forum w dziale "Kino domowe" który ostatnim czasem zdechł i mało kto się udziela, to się ceni. Masz rację moje uszczypliwości i próby udowodnienia że ty to ty były już nie potrzebne, także tutaj Cię przepraszam.

Kontynuuj pisanie dalej z kulturą i szacunkiem do użytkowników bez okłamywania innych tylko tyle i aż tyle, i będzie git.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam...

Tym bardziej że z tematu można wyjść z klasą pisząc np "sorry chłopaki trochę ściemniałem ale wiecie.." i temat zakończony nigdy więcej nie miał byś już głupich docinek że ty ten czy tamten a tak wiecznie coś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
29 minut temu, bl4ck napisał:

Jeszcze dodam...

Tym bardziej że z tematu można wyjść z klasą pisząc np "sorry chłopaki trochę ściemniałem ale wiecie.." i temat zakończony nigdy więcej nie miał byś już głupich docinek że ty ten czy tamten a tak wiecznie coś.

Ciągnie się to już ponad rok czy dwa od czasu upublicznienia zdjęcia z kolumna obok. Zgadza się były duże plany ale życie zweryfikowało co innego, mimo to dalej mnie wyśmiewaliście( teraz będę się tłumaczył jak małe dziecko🤦‍♂️🫣 obcym ludziom ) i nigdy to się nie zakończy, i tak wiem kłamstwo zawsze wyjdzie prędzej czy później… odkąd mam nowe konto kłamałem odnośnie sprzętu bo chciałem by mnie nie powiązywano z kątem wcześniejszym, by uniknąć tego co było… niestety mam taki charakter pisania jaki mam i paru użytkownikom udało się zgadnąć kim jestem ale ja dalej zawzięcie mówiłem że nie jestem tą osobą. 
 

Wszyscy wiedza jakie mam plany bo podałem je w swoim temacie, salka jest skończona, brakuje w niej sprzętu i nowego ekranu. W niczym tym razem nie próbowałem kłamać, mam założenia co chce mieć i dopnę tego. Może i będzie to trwało długo ale patrząc na innych, sprzęt oni maja ale w budowie są daleko za mną za to ja mam salkę skończona w minimalistycznym stylu bo taki lubię i preferuje ale bez elektroniki która kosztuje dwa-trzy razy więcej niż to co Ci koledzy mają… 

1 godzinę temu, bl4ck napisał:

istnieje coś takiego jak anonimowy

No i tu się mylisz… dużo ludzi mi pomagało w grupie i nadal nie wiem kto ty jesteś, ale nie interesuje mnie to. Tam możesz być iksińskim tutaj jesteś bl4ck i tyle w tym temacie, dla mnie tutaj jesteś anonimem który ma wiedzę w odtwarzaczach oraz w streamerach i za pewne nie tylko…

1 godzinę temu, bl4ck napisał:

piszesz na forum w dziale "Kino domowe" który ostatnim czasem zdechł i mało kto się udziela, to się ceni

Odpisuje tylko na to o czym mam pojęcie i na czym się znam, a tak naprawdę jest to kropla w morzu w porównaniu do innych 

Edytowane przez Groot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko luz. Ale zauważ co napisałeś w drugiej części swojej wypowiedzi. Znowu krytyka innych. Mają ale nie mają tak jak Ty. Mają ale dużo tańsze niż Ty będziesz mieć.
Gratuluję i trzymam kciuki. Ale po co znowu ta miara pieniądza. Każdy ma tak jak ma i za ile może mieć. Sam tego oczekujesz w swoim kierunku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, bl4ck napisał:

Masz rację moje uszczypliwości i próby udowodnienia że ty to ty były już nie potrzebne, także tutaj Cię przepraszam

Przeprosiny przyjęte, ja również Cię przepraszam. Mam nadzieje że ze strony prawnika nie zaszło to za daleko i da radę to jakoś odkręcić czy coś… najwyżej stracę parę stówek 

1 godzinę temu, bl4ck napisał:

Kontynuuj pisanie dalej z kulturą i szacunkiem do użytkowników bez okłamywania innych tylko tyle i aż tyle, i będzie git.

Jest to do zrobienia z tym że mam problem z dwoma, maks trzema uzytkownikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, STELVIO napisał:

Ale zauważ co napisałeś w drugiej części swojej wypowiedzi. Znowu krytyka innych. Mają ale nie mają tak jak Ty. Mają ale dużo tańsze niż Ty będziesz mieć.

Chyba nie trzeba palcem pokazywać że chodzi między innymi o mnie. Pstryk o transakcji jak by ubogiemu krewnemu za darmo i z pogardą coś oddał. Kiedyś ktoś tu napisał że polaczki to biedaki... I to ma być szacunek? To podłe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Butler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
9 minut temu, STELVIO napisał:

Dla mnie spoko luz. Ale zauważ co napisałeś w drugiej części swojej wypowiedzi. Znowu krytyka innych. Mają ale nie mają tak jak Ty. Mają ale dużo tańsze niż Ty będziesz mieć.
Gratuluję i trzymam kciuki. Ale po co znowu ta miara pieniądza. Każdy ma tak jak ma i za ile może mieć. Sam tego oczekujesz w swoim kierunku.

Tutaj nie ma krytyki tylko porównanie, nie uważam że porównuje w tym monecie kogoś zarobki czy coś… po prostu koledzy chcieli mieć tańszy sprzęt i Ok nie mam nic im do zarzucenia, dla mnie spoko☺️ Nie trzeba od razu rzucać się na głęboka wodę tak jak ja. Wspomnę mojego kolegę tutaj co mi powiedział… dla niego wystarczy jakaś tam wieża Sony model 77 która gra i jemu to wystarczy i nigdy by nie wydał więcej bo on nie słyszy różnicy. Ważne że coś tam gra. To są jego słowa w odniesieniu do tego co miałem kiedyś( Monitor Audio RX-8, Center i FX z Klipsch R-115 i Denonem 4200) więc miałem dużo sprzętu i żaden mi nie podrasował na dłużej niż pół roku, Focale mam od 5 czy 6 dni i grają wybitnie, i to jest to czego szukałem. Owszem grają pod słabym Cambridge Audio A1 wzmacniaczem ale to jak grają to jest miód dla uszu… brakuje mi tylko tej średnicy jaka miały RX-y. Ok jeszcze raz nikomu nie zaglądam do portfela, chodziło mi tylko o to że oni już to maja👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.