Skocz do zawartości
IGNORED

DAC - niedrogi przetwornik


Kratos40
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ty w ogóle myślisz. 90 sprzętu jest produkowana w chinach. 90 procent nigdy przez sprzedawców nie jest sprawdzane tylko idzie do klienta dalej. A teraz pytanie ile z tego sprzętu nie działa 0.5 % a może nawet mniej. Pomyśl zanim znów napiszesz jakaś głupotę.

Aha sprzedawca od którego kupiłem pisal mi od razu żebym sprzęt sprawdził i dał znać czy wszystko ok . Bo jak nie to mogę reklamować.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Kończę. Rozbawiłeś mnie do łez. Nie wiesz czym zajmuję się zawodowo, ale z góry zakładasz, że jestem laikiem i dyletantem. Brawo!

 

Tak, jest produkowana - dla renomowanych producentów, którzy nakładają rygorystyczne normy wykonawcze, a całość podlega wyrywkowej kontroli. Sprzęt taki, dostępny u nas, ma gwarancję dystrybutorów, producentów. Sprzęt brany bezpośrednio z Chin, ma, co najwyżej, "ich" gwarancję i po przyjściu może być sprzętem DOA - DEAD ON ARRIVAL (znasz to? Termin serwisowy...ale pouczaj innych dalej...) i wówczas zostanie CI spakowanie zabaweczki za ~~1500 i odesłanie z powrotem do Chin i konkretnego sprzedającego na wymianę (czyli czekasz pewnie miesiąc i nie wiesz czy w ogóle coś dostaniesz). Niech się przydarzy identyczna sytuacja, ze sprzętem kupionym u nas - albo wymienią ci od ręki, albo oddadzą pieniądze (zgodnie z ustawą), ale zaklinaj dalej pewne prawa...

 

Świetny biznes.

 

Ps - zamawialiśmy bezpośrednio lasery. Dobrze, jak 1 na kilka działał...

 

PS 2 - nie neguję brzmienia twojej audio-zabawiki, a jedynie sens zakupu w tego typu kwocie, sprzętu z Chin, gdzie i u nas można dostać podobne, z pełną gwarancją...chyba, że faktycznie bawią niektórych zakupy w ciemno.

 

 

BTW myślenia - nie rozśmieszaj mnie. Zadałem konkretne pytanie, skoro stwierdziłeś, że nie jest ona w ogóle potrzebna...To TY nie myślisz, polecasz ludziom wywalenie 1500 na niepewny zakup z Chin...który wiąże się z dużym ryzykiem, gdy na naszym rynku jest masa podobnego sprzętu i niczym, absolutnie niczym klient nie ryzykuje, a jeśli nie spodoba się nasz, to z Ebaya również dostać może...a nie z CHIN! Mało tego - masz 14 dniowe prawo do zwrotu...którego pozbawiasz się imporcikiem. Kto co lubi.

 

Głupoty i to mocne, akurat sam napisałeś. Niestety, laicy często tak mają - im się tylko wydaje, a najśmieszniejsi są ci, którzy jeszcze próbują pouczać innych...nic o tych nie wiedząc.

 

Z mojej strony koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez firekage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kończę. Rozbawiłeś mnie do łez. Nie wiesz czym zajmuję się zawodowo, ale z góry zakładasz, że jestem laikiem i dyletantem. Brawo!

 

Tak, jest produkowana - dla renomowanych producentów, którzy nakładają rygorystyczne normy wykonawcze, a całość podlega wyrywkowej kontroli. Sprzęt taki, dostępny u nas, ma gwarancję dystrybutorów, producentów. Sprzęt brany bezpośrednio z Chin, ma, co najwyżej, "ich" gwarancję i po przyjściu może być sprzętem DOA - DEAD ON ARRIVAL (znasz to? Termin serwisowy...ale pouczaj innych dalej...) i wówczas zostanie CI spakowanie zabaweczki za ~~1500 i odesłanie z powrotem do Chin i konkretnego sprzedającego na wymianę (czyli czekasz pewnie miesiąc i nie wiesz czy w ogóle coś dostaniesz). Niech się przydarzy identyczna sytuacja, ze sprzętem kupionym u nas - albo wymienią ci od ręki, albo oddadzą pieniądze (zgodnie z ustawą), ale zaklinaj dalej pewne prawa...

 

Świetny biznes.

 

Ps - zamawialiśmy bezpośrednio lasery. Dobrze, jak 1 na kilka działał...

 

PS 2 - nie neguję brzmienia twojej audio-zabawiki, a jedynie sens zakupu w tego typu kwocie, sprzętu z Chin, gdzie i u nas można dostać podobne, z pełną gwarancją...chyba, że faktycznie bawią niektórych zakupy w ciemno.

 

 

BTW myślenia - nie rozśmieszaj mnie. Zadałem konkretne pytanie, skoro stwierdziłeś, że nie jest ona w ogóle potrzebna...To TY nie myślisz, polecasz ludziom wywalenie 1500 na niepewny zakup z Chin...który wiąże się z dużym ryzykiem, gdy na naszym rynku jest masa podobnego sprzętu i niczym, absolutnie niczym klient nie ryzykuje, a jeśli nie spodoba się nasz, to z Ebaya również dostać może...a nie z CHIN! Mało tego - masz 14 dniowe prawo do zwrotu...którego pozbawiasz się imporcikiem. Kto co lubi.

 

Głupoty i to mocne, akurat sam napisałeś. Niestety, laicy często tak mają - im się tylko wydaje, a najśmieszniejsi są ci, którzy jeszcze próbują pouczać innych...nic o tych nie wiedząc.

 

Z mojej strony koniec.

To jesteś niezły laik skoro zamawiasz lasery z miejsca gdzie większość które do Ciebie przychodzi to nie działa. Masakra i Ty się jeszcze chwalisz że jesteś łoś zamawiasz buble. Dla twojej informacji Daca kupowałem przez Ebay jednak wysyłka z Chin.

A i jeszcze gwarantuje Ci że do 1500 nie ma masy podobnego sprzętu. Sory ale ten Aune to sobie można w buty wsadzić. Jako wzmacniacz i jako DAC.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś niezły laik skoro zamawiasz lasery z miejsca gdzie większość które do Ciebie przychodzi to nie działa. Masakra i Ty się jeszcze chwalisz że jesteś łoś zamawiasz buble. Dla twojej informacji Daca kupowałem przez Ebay jednak wysyłka z Chin.

A i jeszcze gwarantuje Ci że do 1500 nie ma masy podobnego sprzętu. Sory ale ten Aune to sobie można w buty wsadzić. Jako wzmacniacz i jako DAC.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Argumentum ad personam (łac. „argument skierowany do osoby”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe. Dodatkowo obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na przedstawiane argumenty.

Artur Schopenhauer w swoim dziele Die eristische Dialektik (Erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów) wymienia Argumentum ad personam jako ostatni sposób nieuczciwej argumentacji, stosowany, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą i nie ma szans na wygranie sporu argumentacją merytoryczną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Myślałeś już o jakieś terapii lub rodzina rozważa twoje leczenie?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś już o jakieś terapii lub rodzina rozważa twoje leczenie?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Błyszczysz, jednym słowem. Wyżej cytowany ustąp, nadal jest aktualny, ale nie będę go kopiował. Masz wyżej - czytaj, jeśli nie zrozumiałeś.

Oczywiście, jeśli zapytam, czy jesteś lekarzem, psychologiem i masz uprawnienia, aby ew. tego typu rzeczy pisać, to odpowiedź będzie:

-tak

-nie,

 

W przypadku tej drugiej...wiesz co to oznacza? Przemyśl to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez firekage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Błyszczysz, jednym słowem. Wyżej cytowany ustąp, nadal jest aktualny, ale nie będę go kopiował. Masz wyżej - czytaj, jeśli nie zrozumiałeś.

Oczywiście, jeśli zapytam, czy jesteś lekarzem, psychologiem i masz uprawnienia, aby ew. tego typu rzeczy pisać, to odpowiedź będzie:

-tak

-nie,

 

W przypadku tej drugiej...wiesz co to oznacza? Przemyśl to.

Celowo pomijam merytoryczną dyskusję no nie ma o czym z Tobą dyskutować. Pojęcia to ty masz tyle co kot napłakał więc zniżam się do Twojego poziomu i również pierdziele bez sensu. Tak samo jak ty z tym Aune że to super sprzęt. Jakbyś jeszcze polecał model S16 to ,to może w jakimś stopniu bym się zgodził. Ale ten X1S to to samo jak SMSL M8 którego też miałem chwalilem ale to jednak bardzo nie ta liga

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nadal nie zrozumiałeś niczego, o czym pisałem...Człowieku, AUNE X1S (piszę celowo wielkimi i powoli, bo widzę że wolno czytasz...) był tylko przykładem na towar, sprzedawany w POLSKIEJ dystrybucji, którą regulują pewna prawa, jak zapisy odpowiedniej ustawy oraz możliwości gwarancji, których to nie masz przy imporcie z CHIN. Tak, pierdzielisz bez sensu, bez ładu i składu robiąc w moją stronę przysłowiowe wycieczki osobiste, nie rozumiejąc w ogóle sedna i meritum problemu - IMPORT Z CHIN vs ZAKUP W POLSCE od konkretnego przedstawiciela/dystrybutora/sklepu.

 

EOT bo i tak nie zrozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolejne Wasze wzajemne zaczepki i niepotrzebnie zarobi ktoś punkty ostrzeżeń.

Proponuję więcej spokoju i mniej krzykliwości w swoich wypowiedziach.

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolejne Wasze wzajemne zaczepki i niepotrzebnie zarobi ktoś punkty ostrzeżeń.

Proponuję więcej spokoju i mniej krzykliwości w swoich wypowiedziach.

Mod.

 

Proponuję wykasować ten ich bełkot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez croxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Dylemat pod tytułem kupować z chin czy nie?

Ja uważam że niektóre produkty mają na prawdę okazyjne, pod kątem cena jakość. I dobrze! Gdyby tak nie było europejscy producenci windowali by ceny do góry. Niestety takie czasy, konkurencja z kraju środka jest mile widziana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu DACa to powiem Dac Daciem ale transport po podstawa. Więcej wnosi niż cokolwiek z innego elementu. U mnie Malina Plus Digi Pro podniosła jakość dźwięku o wiele dobrego.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość sm1980

(Konto usunięte)

Wracając do tematu DACa to powiem Dac Daciem ale transport po podstawa. Więcej wnosi niż cokolwiek z innego elementu. U mnie Malina Plus Digi Pro podniosła jakość dźwięku o wiele dobrego.

Jaki masz dokładne zestaw (od źródła do kolumn)? Prosiłbym o dokładne info o konkretne modele maliny, w jaki sposób zestaw jest ze sobą połączony i w porównaniu z jakim połączeniem takie coś podniosło jakość dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój set to Minas Anor , Cayin A70, DAC to XiangSheng DAC 05 I właśnie jako transport Raspiberry Pi 3 B puls Hifiberry Digi +PRO.

Prędzej grałem z laptopa totalna porażka później z urządzenia na androidzie Himedia q10 PRO po USB, było dużo lepiej niż na laptopie. Ale malina po Coaxialu to już przepaść. Przestrzeń stereofonia detal jakość. Wszystko o wiele lepiej

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój set to Minas Anor , Cayin A70, DAC to XiangSheng DAC 05 I właśnie jako transport Raspiberry Pi 3 B puls Hifiberry Digi +PRO.

Prędzej grałem z laptopa totalna porażka później z urządzenia na androidzie Himedia q10 PRO po USB, było dużo lepiej niż na laptopie. Ale malina po Coaxialu to już przepaść. Przestrzeń stereofonia detal jakość. Wszystko o wiele lepiej

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Venom200 a jak Ci się spisuje XS Dac PCM1794x2 z maliną? Pytam bo sobie zamówiłem model 03A z wyjściem lampowym. A z drugiej strony słuchałeś może przed cayin a70 model a55. Bo ja po odsłuchu A55TP się strasznie zraziłem do Cayina. Ale ciągle mnie korci A70, ale bez odsłuchu to na pewno nie kupię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venom200 a jak Ci się spisuje XS Dac PCM1794x2 z maliną? Pytam bo sobie zamówiłem model 03A z wyjściem lampowym. A z drugiej strony słuchałeś może przed cayin a70 model a55. Bo ja po odsłuchu A55TP się strasznie zraziłem do Cayina. Ale ciągle mnie korci A70, ale bez odsłuchu to na pewno nie kupię.

A55 to podobno bardzo odstaje od A70.

Mi się moja A70 naprawdę podoba ma wykop niesamowity. Fakt jest taki że lampy od razu zmieniłem. 6550 tungsole i Philips zarówno Ecc82 jaki ecc83. XiangSheng dopiero z malina pokazał ile jest wart. Już zauważyłem że DAC jest dużo lepszy po Coaxialu niz po usb. W zasadzie jest ogromna różnica . A malina no cóż dzięki Maline utwory poznaje od nowa. Jest po prostu świetna

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A55 to podobno bardzo odstaje od A70.

Mi się moja A70 naprawdę podoba ma wykop niesamowity. Fakt jest taki że lampy od razu zmieniłem. 6550 tungsole i Philips zarówno Ecc82 jaki ecc83. XiangSheng dopiero z malina pokazał ile jest wart. Już zauważyłem że DAC jest dużo lepszy po Coaxialu niz po usb. W zasadzie jest ogromna różnica . A malina no cóż dzięki Maline utwory poznaje od nowa. Jest po prostu świetna

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Malinę mam od ponad roku z hifiberry digi + pro, już kliku znajomych się przekonało po odsłuchach, że nie ma co szukać lepszego transportu w cenie do 2tys. zł

 

A55 to podobno bardzo odstaje od A70.

Mi się moja A70 naprawdę podoba ma wykop niesamowity. Fakt jest taki że lampy od razu zmieniłem. 6550 tungsole i Philips zarówno Ecc82 jaki ecc83. XiangSheng dopiero z malina pokazał ile jest wart. Już zauważyłem że DAC jest dużo lepszy po Coaxialu niz po usb. W zasadzie jest ogromna różnica . A malina no cóż dzięki Maline utwory poznaje od nowa. Jest po prostu świetna

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Maliny z hifiberry digi+ pro używam już od roku i wielu znajomych po odsłuchach się do niej przekonało. Jako transport plików sprawuję się bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zwykły extreme zasilacz że sklepu botland. 3.1 A ale już myślę o tomanku

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A55tp z moimi Precision zagrał bardzo technicznie. Dźwięk nie miał wypełnienia na średnicy. Kolega który z nim do mnie przyjechał miał podobne odczucia. Miałem już porównanie do kilku wzmacniaczy lampowych i oczekiwałem innego grania. Na kt88 na razie z tego co słuchałem to najbardziej mi się podobała konstrukcja kolegi Seyv. 6-8 Watt około mocy a kolumny moje super wysterewuje. Barwą, taka jak w diabełkach, bas super kontrolowany. Ale on nawet trafo sam robił i nawijał. Tak samo jego dac, który ostatnio zrobił na pcm1794 z konwersją aktywną na lampach też rewelacja. Chcę się słuchać. Jest barwą, bardzo dobre detale i przede wszystkim muzykalność.

 

Tak samo kiedyś pożyczyłem od kolegi kolumny Triangle Antal EZ. I w tedy z moim nad c356 zagrały strasznie. Teraz już wiem, że dałbym do nich jakąś lampę. Ja nie chcę powiedzieć że A55tp jest beznadziejny, ale z Precision bym go nie łączył. Dałbym go do kolumn bardziej grających średnicą. Myślę że wymiana lamp też mogłaby pomóc. Ale wtedy nie miałem żadnych takich lamp do cayina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

XiangSheng DAC 05.

XiangSheng DAC 05.Masz 05a czy 05b?

Mozesz mi podac sprzedawce, moze byc na pw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja.mam wersję A wszelkie pierdoly typu DSD mnie nie bawią. Wersja a ma świetny PCM1794 w dual mono. Nie wydaje mi się a wręcz jestem przekonany że wersja B z AK zagra nie lepiej

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
W dniu 16.07.2017 o 11:02, venom200 napisał:

Czekałem niecałe 7 dni. Miałem u siebie LKSy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) GD Stelaudio Aune , Protagonist i SMSL Roomplayer + i Cambridge Audio Oczywiście z wyżej wymienionych XiangSheng nie jest najlepszy ale jest na podium

Mógłbyś opisać nieco więcej ww. Dac. Konkretnie protagonista i stelaudio. Który stelaudio? 04,05? Który Protagonist mk1, mk2?

P.S.

venom200 dlaczego nie mogę wysłać do ciebie pw?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez adams84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś opisać nieco więcej ww. Dac. Konkretnie protagonista i stelaudio. Który stelaudio? 04,05? Który Protagonist mk1, mk2?
P.S.
venom200 dlaczego nie mogę wysłać do ciebie pw?
Nie wiem ludzie mają z tym problem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.