Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  443 członków

Audiostereo Caffe
IGNORED

Klub miłośników Zbigniewa Wodeckiego - wybitnego muzyka i piosenkarza


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Welcam to raczej nie zaliczyłbym do wielkiej twórczości ale mimo to wielki śpiewak.

Pewnie to kwestia gustu ns-40, ale w zaden sposob mi ten tytul tez nie podszedl, wrecz sie go wystrzegam bo mnie irytuje. Mamy wiec podobnie, ale to ten jeden jak dla mnie obok ktorego stoje obok.. Generalnie doroslem do tworczosci Wodeckiego, bo to byl swiadomy zakup plyty w sklepie o czym bym nie pomyslal bedac malolatem. Zawsze go lubilem, ale nie docenialem. Z biegiem lat doszlo to drugie i rozwija sie nadal. Rozwija sie bo dopiero zaczynam-chyba po czterdziestce jest najlepiej sluchac Pana Zbyszka a mnie sie zaczelo chyba jak mialem 33

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne poprostu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=391hIRQ8fxo&list=TLGG17UHLL7mse0yNDA1MjAxNw

 

Pamietajmy , ze to klub Zbyszka Wodeckiego, tutaj zaloby juz wystarczy... Chlop beszczelnie intrygujacy, rodzinny i przyjacielski a nawet w ukrytej kamerze go widzialem kiedys i po tym programie zaczelo cos switac ze facet jest z jajem!

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amiętam jak byłem młodym człowiekiem i pojawił się utwór p. Zbyszka "Chałupy welcome to". Z racji wieku piosenka wydawała mi się taka dziwna by nie rzec inaczej i ten teledysk jakiś taki nienowoczesny. Człowiek dorósł i dziś uważam, że to przebój bardzo udany na każdą okazję a teledysk po prostu idealnie wpasowany w utwór i czasy kiedy powstawał.

Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć i nabrać dystansu.

Taki sobie jednak popik, nic więcej o wiele wartościowsze według mnie powstały z udziałem Marka Grechuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrwr nikt nie licytuje się kto jest lepszy czy gorszy - jedno jest pewne to był wielki człowiek a do tego z mega talentem i z wielkim głosem.. a do tego kochał to co robił i to wszystko jest nie do podważenia..

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzis rocznica smierci Pana Zbigniewa, przyznam ze brakuje mi jego obecnosci min. w wywiadach w radio..Fajnie bylo, kiedy pojawial sie co jakis czas w mediach. Czlowiek lagodzacy obyczaje z ciekawa osobliwoscia, pewnie zawsze tak bede go pamietal.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czesc i czolem,

Dzis po blisko dwuch latach mysle nadal to samo i ciesze sie, ze mam go w plytotece, Fenomenalnie w pewien sposob uswiadamia mi czasy i lata dla mnie wspaniale.

Mistrz!

pozdrawiam

Łukasz

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Redaktorzy

No to dzisiaj mam dzień "na Wodeckiego". Wkleję zapewne kilka linków, bez komentarzy. Stan zdrowia nie pozwala na zebranie myśli, a i nawet pełnowymiarową przyjemność ze słuchania muzyki.

Mam nadzieję, że nikt mnie dzisiaj nie przepędzi stąd na Bocznicę. 

Mam coś ciekawego dla miłośników twórczości Wodeckiego. Pewnie niektórym znany materiał.

 

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Redaktorzy

Dziś Zbigniew Wodecki kończyłby 73 lata.

Na skrzypcach gra tutaj małżonka audiofila Maćka, który już nie udziela się na forach audio. Jeśli kiedykolwiek tutaj zajrzy, to pozdrawiam Cię Macieju.

IMG_20230506_073649144~2.jpg

IMG_20230506_073720522~2.jpg

IMG_20230506_073805095~2.jpg

IMG_20230506_073949682~2.jpg

IMG_20230506_073845491~2.jpg

IMG_20230506_073933218~2.jpg

IMG_20230506_074029361~2.jpg

IMG_20230506_074043888~2.jpg

IMG_20230506_073658032~2.jpg

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natchnąłeś mnie i szczerze powiem, że nabrałem ochotę na LP Wodeckiego. Myślę,  że kiedy skończę projekt phonostage, to wówczas uczcze moment pierwszego odsłuchu w ten sposób, że pierwsza płyta będzie jego.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.