Skocz do zawartości
IGNORED

Używane słuchawki Bluetooth do 600 zł


MatiPl01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam zamiar kupić słuchawki bezprzewodowe używane maks. za 600 zł. Zastanawiam się jaki model w tej cenie będzie najbardziej ok. Znalazłem JBL Everest elite 700 za 600 zł (2 miesiące od zakupu, 22 mies gwarancji pozostało) i Phlilips Fidelio M2BT za 400 zł (sprzedający może opuścić do 360zł, pozostała gwarancja do września). Zastanawiam sięczy opłaca się dopłacać do tych jbl, które są prawie nowe, a w dodatku mają lepszą baterię oraz wyciszenie. Czy jakieś inne by się opłacały do 600 zł? Dzięki za wszystkie opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie pomogę, ale sam ostatnio kupiłem sennheisery BT. 4.40.

Szukałem jakiś słuchawek nausznych do słuchania muzyki z komórki, ponieważ nie lubię dokanałówek, długo przeglądałem i słuchałem różnych prócz sony, po prostu jakoś mi było nie po drodze do ich salonu.

Niestety mnie te philllipsy nie podchodziły, i wygodzie na głowie i odsłuchu.

Inne były niewygodne, miały małe pady lub dźwięk był do bani.

Senki już miałem więc wiedziałem czego mogłem spodziewać.

Odradzam jednak urbanite, chyba takie są z bt,

Są one ciężkie przesuwają się na głowie i bas mają nadmuchany, ja takiego nie lubię.

Te bt 4.40 są przede wszystkim wygodne i nie czuć ich na głowie.

Są one zamknięte, wiec scena niestety jest niezbyt duża, środek jest trochę wycofany słychać to w zależności od realizacji nagrania, dźwięki jednak są precyzyjne.

Jedna wada to, ja tego staram się unikać, pady obszyte skórą. Wszystko niby jest ok. Skóra jest mięciutka, ale podczas długiego chodzenia i słuchania uszy nie oddychają i lekko pocą się. Wolałbym welurowe jak w momentum, ale niestety inna cena itd.

Poza tym co prawdziwe, to baterie trzymają ponad 25 godzin grania, sprawdziłem to.

Cena za nowe to chyba teraz coś właśnie koło 650 PLN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki a cos moze bycdrozsze bo wole kupic lepsze uzywane xD. ALe te tez rozpatrze.

Lepiej dołóż grosza, weź na raty i kup NOWE. Słuchawki to jednak osobisty przedmiot - jak majtochy , szczoteczka do zębów, grzebień itp, itd. Ja bym czegoś takiego , po nie wiadomo kim na uszy i na głowę nie założył ( łupież, pot, naskórek, miód, itp. ) fuuuujjjj ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dołóż grosza, weź na raty i kup NOWE. Słuchawki to jednak osobisty przedmiot - jak majtochy , szczoteczka do zębów, grzebień itp, itd. Ja bym czegoś takiego , po nie wiadomo kim na uszy i na głowę nie założył ( łupież, pot, naskórek, miód, itp. ) fuuuujjjj ;)

 

Ale to nie sąsłuchawki douszne, a te jbl everest są nowe więc chyba nie fuj xD, a nie bede płacił prawie 2x tyle za nowe w sklepie. Te jbl to zostały kupione w zestawie z głośnikmi na promocji lecz są nieużywane więc typek sprzedaje. Wydaje mi sie ze jak je kupie bedzie ok ale moge sie mylic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.