Skocz do zawartości
IGNORED

Przestroga dla początkująych


Filozof71

Rekomendowane odpowiedzi

Musze Ci przyznac racje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślący człowiek powinien umieć rozróżnić bełkot od prawdy

Np. bełkot o kablach sieciowych, wygrezewaniu kabli, kierunkowości przewodów itd ?

Już pisałem o tym. Kolumny za 2 tys na pewno grają tragicznie w porównaniu do kolumn za 20 tys. W porównaniu do innych kolumn za 2-3 tys to co innego.

Właśnie takie wpisy miałem na myśli. Czyli przykładów już nie muszę podawać?

Rozumiem ze sam to badales, bo jezeli nie, to zeby nie oskarzyc Cie o plagiat poprosze przypis.

Sam to badałem na sobie.

Ot i prawde kolega djmilkyway napisal, a ja mialem na mysli to, iz kilka klockow temu wysmiewalem pewne zjawiska a teraz tego sie wstydze

O kolejny przykład tego o co mi chodziło. Mamy tutaj nawróconego. Kolega zaaspirował i dostał się do "wyższej ligi", która słyszy kable. To jest brak wykształcenia, nie musi być zaraz brak kultury i bufonada. Elementarna wiedza z zakresu elektryczności wystarczy żeby wiedzieć, że odpowiednio gruby kabel z miedzi będzie zawsze zachowywał się tak samo. No chyba że się celowo wprowadza pojemności lub indukcyjności większe od istniejących i robi z niego filtr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem was trochę

daczego zakładacie że ludzie nie słyszą kabli , sieciówek , bezpieczników itp.

ja osobiście w 100 % wierze , że onie te różnice słyszą :>

 

 

 

 

 

 

 

 

Efekt halucynacji i omamów został przecież udowodniony naukowo :D:D :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kolejny przykład tego o co mi chodziło.  Mamy tutaj nawróconego. Kolega zaaspirował i dostał się do "wyższej ligi", która słyszy kable. To jest brak wykształcenia, nie musi być zaraz brak kultury i bufonada. Elementarna wiedza z zakresu elektryczności wystarczy żeby wiedzieć, że odpowiednio gruby kabel z miedzi będzie zawsze zachowywał się tak samo. No chyba że się celowo wprowadza pojemności lub indukcyjności większe od istniejących i robi z niego filtr.

W zwiazku z tym, iz dales dowod swojej ignorancji, uwazam za bezcelowe prowadzenie dalszej dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek taki, ze jak masz kolumny za 20k to nie wypowiadaj sie na temat budzetowego sprzetu co by nie urazic zakompleksionego towarzystwa.

Wniosek jest inny - zrób ślepy test między zestawami...tak, aby sprzęt był np. zasłonięty. Dziwnym trafem nikt nie zgodził się na testy kabli zasilających i drogich kabli RCA metodą, o której wyżej wspomniałem i pewnie tak samo byłoby z kolumnami...niektórym nie gra sprzęt, a grają PIENIĄDZE.

Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma

Czasami w jakiś sposób trzeba się dowartościować....prawda?

W zwiazku z tym, iz dales dowod swojej ignorancji, uwazam za bezcelowe prowadzenie dalszej dyskusji.

Czemu mnie tego typu komentarze nie dziwią...

 

Np. bełkot o kablach sieciowych, wygrezewaniu kabli, kierunkowości przewodów itd ?

Przecież to oczywiste. Pisałem już o tym wcześniej. Ile kosztuje zaprojektowanie np. nowego wzmacniacza, dokonania pomiarów, następnie fizyczne wyprodukowanie grającej jednostki, z całym RnD, a ile wyprodukowanie audiofilskiego kabla za kilkanaście tysięcy? Czysty zysk z minimalnym nakładem kosztów, więc tego typu brednie to norma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty test: Sąsiad ma krowę, a Ty nie. Co robisz:

 

A / podpalasz oborę - krowa ginie i sąsiad nie ma obory (ma się te geny, dziadek z lasu wyszedł w latach 70)

 

B / zgłaszasz do urzędu - kradnie państwo (możesz iść do spowiedzi)

 

C / nocą krowę przeprowadzasz do swojej obory (spowiedź problematyczna, ale duża "taca" i jest OK)

 

D / puszczasz plotkę iż sąsiad to krowi syn, a krowa kradziona i ma wszystkie możliwe choroby (może dziada wygonią ze wsi)

 

E / Zbierasz d...ę w troki, zarabiasz i kupujesz krowę (i poznajesz uroki posiadania krowy i smak mleka, a sąsiadka pomaga Ci masło ubijać)

 

To którą odpowiedź wybierzesz mówi o Tobie wszystko... A czemu ten żart umieściłem w tym wątku sam sobie odpowiedz.

 

Z panem B.

 

P.S. Powyższego nie dedykuję NIKOMU personalnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to badałem na sobie.

Czyli nie mozemy zakladac, ze to zdanie udowodnione.Mamy tutaj zbyt duzo niewiadomych. Wystarczy, tylko zalozyc ze jeden z elementow twojej drogi sluchowej jest uszkodzony lub nieprawidlowo rozwiniety, zeby obalic ta smiala teze.Jak twierdzisz jestes filozofem, tak wiec nauka jako rodzaj wiedzy nie powinna Ci byc obca, moglbys sie w bardziej starac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile wyprodukowanie audiofilskiego kabla za kilkanaście tysięcy?

Ja myślę, że jednak kosztuje. Wypromowanie marki. Całostronicowe reklamy w kolorowych czasopismach i obiady z recenzentami. Grube marże dla dealerów. Gdyby to wszystko było łatwe i tanie, to każdy by robił taki business ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

powiem tak

wiem co mam, jak to gra, ile to kosztowało i mam porównanie do poprzednich setów.

 

AF+Xavian+Black Dragon+dobre kable+pliki hires z jrivera grają świetnie. Jak ktoś ma kompleksy i oczekuje ode mnie, że napiszę nieprawdę, że CA+Waflami za patola stworzą dobry dźwięk niech zmieni to forum na przedszkole.

 

Idźcie płakać gdzie indziej. Z g bata nie ukręcisz, ale nie wywyższam się, cieszę się z tego co mam, to z mojej pracy, prób, pasji, cierpliwości.

 

To nie miejsce dla płaczliwych dziewczyn, więc są tu 2 strony. Te wszystkie prześmiewcze wpisy z kabli, droższego i lepszego sprzętu (nie każdy droższy jest z automatu lepszy) to jest wg mnie problem tego forum - brak wiedzy i doświadczenia wielu osób.

 

Po prostu jak ktoś ma budżet 3 koła, niech szuka optimum w tym budżecie, ale jak się "obraża" za szczerość...nie jest dorosły. Tu dzieciarniany poziom jest w sensie psychologicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jednak kosztuje. Wypromowanie marki. Całostronicowe reklamy w kolorowych czasopismach i obiady z recenzentami. Grube marże dla dealerów. Gdyby to wszystko było łatwe i tanie, to każdy by robił taki business ;)

Przecież robią...niektóre firmy to typowa garażówka...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Mam się obrażać na ludzi z lepszym setem za to, że ich stać i mają lepszy dźwięk? Serio?

 

No jakbym miał dziś wrócić do starych setów powiesiłbym się;p, co nie znaczy, że to pogarda dla innych, ani trochę. Ale wiele osób tego nie rozumie, a g słyszała w życiu. Za to mądrzyć to się lubią...o tym czego nie słyszeli

 

I ten wątek dzieciarnia też opanowała

 

taka prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak

wiem co mam, jak to gra, ile to kosztowało i mam porównanie do poprzednich setów.

 

AF+Xavian+Black Dragon+dobre kable+pliki hires z jrivera grają świetnie. Jak ktoś ma kompleksy i oczekuje ode mnie, że napiszę nieprawdę, że CA+Waflami za patola stworzą dobry dźwięk niech zmieni to forum na przedszkole.

 

Idźcie płakać gdzie indziej. Z g bata nie ukręcisz, ale nie wywyższam się, cieszę się z tego co mam, to z mojej pracy, prób, pasji, cierpliwości.

 

To nie miejsce dla płaczliwych dziewczyn, więc są tu 2 strony. Te wszystkie prześmiewcze wpisy z kabli, droższego i lepszego sprzętu (nie każdy droższy jest z automatu lepszy) to jest wg mnie problem tego forum - brak wiedzy i doświadczenia wielu osób.

 

Po prostu jak ktoś ma budżet 3 koła, niech szuka optimum w tym budżecie, ale jak się "obraża" za szczerość...nie jest dorosły. Tu dzieciarniany poziom jest w sensie psychologicznym

Zabawne jest to, że tego typu stwierdzenia często piszą osoby, które nie mają ani wiedzy kierunkowej, ani nawet zbliżonej do nauk technicznych...więc zawsze musi pojawić się hasełko "doświadczenie, wiedza". Jakie i jaka? Napisałeś, że niektórzy mają kompleksy, dodałeś, że niektórzy obrażają się za szczerość - co jeśli to właśnie ta druga strona, która, mówiąc kolokwialnie, została zrobiona w ch...przez dystrybutorów, śmieszne recenzje i wpisy klakierów, na duże pieniądze, gdy w rzeczywistości żadnej zmiany nie ma, jest to efekt placebo, tak właśnie reaguje, jak Ci, do których mówisz, że zazdroszczą i nie mają? Zastanów się nad tym.

 

W temacie audio można wciskać bajki na lewo i prawo, jak mało gdzie, jak mało w czym bo większość sprowadza się do..."wiary" oraz tego, że ktoś coś tam słyszy, czyli istnieje ogromne pole do nadużyć - dlatego nie ma ślepych testów kabelków...audio...vodoo...bo doskonale każdy wie, że poległby w tym, zwłaszcza poważne pisma, poważni recenzenci, ale pisałem już o tym wcześniej - niektórym grają pieniądze, loga, a nie sprzęt...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam anegdotę, to powody powstania ABX były takie, że jeden audiofil chciał udowodnić lepszą jakość dźwięku swojego wzmacniacza. Czyli zamiast degradować dyskusję argumentami ad personam, przemyślał problem i stworzył protokół testu, który nie pozwalał na stawianie zarzutów, że ma złudzenia, fantazjuje czy wprost oszukuje.

 

Zastanawiam się, ilu uczestników forum byłoby w stanie powtórzyć taki proces myślowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Zabawne jest to, że tego typu stwierdzenia często piszą osoby, które nie mają ani wiedzy kierunkowej, ani nawet zbliżonej do nauk technicznych...więc zawsze musi pojawić się hasełko "doświadczenie, wiedza". Jakie i jaka? Napisałeś, że niektórzy mają kompleksy, dodałeś, że niektórzy obrażają się za szczerość - co jeśli to właśnie ta druga strona, która, mówiąc kolokwialnie, została zrobiona w ch...przez dystrybutorów, śmieszne recenzje i wpisy klakierów, na duże pieniądze, gdy w rzeczywistości żadnej zmiany nie ma, jest to efekt placebo, tak właśnie reaguje, jak Ci, do których mówisz, że zazdroszczą i nie mają? Zastanów się nad tym.

 

W temacie audio można wciskać bajki na lewo i prawo, jak mało gdzie, jak mało w czym bo większość sprowadza się do..."wiary" oraz tego, że ktoś coś tam słyszy, czyli istnieje ogromne pole do nadużyć - dlatego nie ma ślepych testów kabelków...audio...vodoo...bo doskonale każdy wie, że poległby w tym, zwłaszcza poważne pisma, poważni recenzenci, ale pisałem już o tym wcześniej - niektórym grają pieniądze, loga, a nie sprzęt...

mam uszy - twoja wiara że zostałem zrobiony w konia pozostaje jedynie twoją wiarą, która mnie bawi tylko. pozdro ps. daruj sobie idiotyzmy o halunach i "wydaje mi się"

 

aha - nie bój żaby, nie słucham dystrybutorów, choć w to wierzysz. Poza Black Dragonem nie mam nic z salonu w normalnej cenie (kolumny owszem, za połowę ceny, świetne Xaviany z 1 miniryską), tylko sh, własne obserwacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to, że tego typu stwierdzenia często piszą osoby, które nie mają ani wiedzy kierunkowej, ani nawet zbliżonej do nauk technicznych...więc zawsze musi pojawić się hasełko "doświadczenie, wiedza". Jakie i jaka?

Doświadczenie, osłuchanie to taka stara śpiewka na poparcie prawd objawionych, gdzie jeszcze dzisiejsza nauka nie dotarła i fenomenu grającego kabla sieciowego nie potrafi wytłumaczyć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam uszy -

 

jak bardzo im wierzysz ?

tak bardzo jak oczom ?

który kwadrat A czy B jest ciemniejszy ? :>

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

pieprzycie strasznie, poziom zero, trolling jak zawsze

 

Audia Flight, Xavian, Black Dragon, Shunyata, Achtung Audio, Pachanko, Sablon - to te marki mi wcisnęli dystrybutorzy?

 

G słyszeliście, G wiecie - taki tu poziom. Serio myślicie, że tu jakieś tumany są?. Nie macie pojęcia, jaki dźwięk ludzie mają - jaki można mieć, tylko zazdrość i poziom zerowy. Wyśmiewanie - niestety w zwierciadle wypadacie.....siurkowo

 

Tak właśnie wygląda przez was to forum, żenada

 

Na szczęście są inne alternatywne fora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanę trochę w obronie AS, bo jestem tutaj (zazwyczaj jako obserwator) od dość dawna. Była i jest tutaj grupa osób z nieprzeciętną wiedzą i doświadczeniem, którzy jeśli uchylą jej trochę, to ktoś taki jak ja może się wiele nauczyć. To, że są też inni, co to zawsze wszystko wiedzą lepiej niż inni i rozmowa z nimi nie ma większego sensu.. cóż, taki jest świat i tacy są ludzie.

 

Podsumowując, należy czytać ze zrozumieniem, nie zwracać uwagi na pewne rzeczy, które są póki co nieodzowny elementem tego świata, i wszystko wtedy jest łatwiejsze i przeyjemniejsze. Zapewniam, że AS to kopalnia informacji i świetnych ludzi.

 

btw, mój sprzęt grający to nawet nie budżetówka. Bezdyskusyjnie są znacznie lepsze i lepiej grające, ale mi w tej cenie odpowiada i.. jestem szczęśliwy. Chyba o to w tym chodzi.

 

Pozdrawiam wszsytkich !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

można? można

brawo Ty

 

a te wszystkie prześmiewstwa tutaj "hahahaha słyszą kable" itp, "ciekawe co dziś wzięli", lub sympatyczniejsze "nie no, ja wierzę, że oni uważają, że słyszą" czy też "no ale na ciemno to 5 zestawów nie rozróżnicie" jakby ktoś miał w domu 5 systemów by je rozróżniać,te wszystkie hahahahahahaha na poziomie...no mniej więcej mojego 7-letniego kuzyna, cóż...świadczą o autorach, czego autorzy niestety bądź na szczęście nawet nie są w stanie zauważyć i to dodatkowo świadczy o nich :) :)

 

Specjalne dedykacje dla tych, którzy się tu kompromitują, a gdyby wpadli do paru osób lub salonów jak audio-connect, club hifi, premium sound to by im majtki spadły, a ręce i suty opadły wraz ze szczeną i cały ich świat prześmiewstwa runąłby w gruzach :) :).

 

Ale oni nie sprawdzą, bo przecież wiedzą :), a prawda mało wygodna ;p

 

Gdyby tu było trochę więcej zwykłego szacunku, zasad dorosłego świata, zasad wewnętrznych. Gdyby......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do swojego zdania, opinii w danym temacie, błędem jest tylko nachalne przekonywanie kogoś i uświadamianie mu na siłę swoich racji, często przy tym obrażając jeszcze drugą stronę. Dla mnie im więcej opinii w danym wątku tym lepiej. Sam oceniam, które wypowiedzi są dla mnie wartościowe, a które zwyczajnie olewam.

Sprzeczanie się o to czy ktoś słyszy sieciówki, kondensatory itp. a ktoś nie też jest bez sensu, bo ani jedna ani druga strona raczej zdania nie zmieni. Ja osobiście nie słyszę, przynajmniej do tej pory nie usłyszałem, ale nie będę się wykłócał, bo może kiedyś ktoś mi pokarze system w którym np. po zmianie kabla sieciowego taką różnicę usłyszę.

Co do cen sprzętu, to moim zdaniem im droższy tym lepszy, chociaż niestety najczęściej cena nie jest adekwatna do różnicy. Ale szanuję ludzi, dla których te różnice nie są warte takich pieniędzy i tych co wszystkie pieniądze inwestują w audio. Każdy ma swoje priorytety i każdy powinien czuć się dobrze z tym co robi, zaglądanie komuś do portfela, albo nabijanie się z czyjegoś sprzętu bo jest budżetowy jest zwyczajnie chamskie. I jeden i drugi niech dzieli się swoimi doświadczeniami.

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.