Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do gier i muzyki POP - iść znowu w HD600 czy spróbować AKG K612 PRO lub DT 990 PRO ?


Bachnaify

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem graczem, który lubi posłuchać sobie też muzyki. Szukam słuchawek do gier, które mają świetne pozycjonowanie.

Słuchawki będą pracować z kartą Essence STX i wzmacniaczem Feliks Audio Espressivo-E. Miałem kiedyś HD600, które musiałem sprzedać, gdyż potrzebowałem gotówki i obecnie siedzę na HD201 ale mam już pieniążki na lepsze słuchawki

Co radzicie ? Wziąć jeszcze raz sprawdzone HD600 czy poszukać czegoś nowego ?

 

Do tej pory grałem na stereo choć wiem też, że niektórzy grają z włączonym Dolby Headphone.

Użytkownik Mad Lust Envy z Head-Fi zrobił test z użyciem Dolby Headphone i dość dobrze ocenił słuchawki AKG K612 PRO -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W teście występują też HD650 ale wypadły gorzej. Niestety w zestawieniu brakuje HD600.

Pytanie jakie sobie stawiam to czy AKG K612PRO będą tak szczegółowe jak HD600 w stereo ?

 

Co do muzyki to słucham głównie muzyki POP i Disco Polo.

 

Co radzicie ? Pozdrawiam serdecznie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD600 z Espressivo, nawet z ostrzejszym źródłem nie grają zbyt przejrzyście. Jeśli lubiłeś brzmienie HD600 to wróć do nich, ale podepnij pod inny wzmacniacz. A jeśli nie chcesz rozstawać się z Espressivo, to pomyśl o słuchawkach Bayerdynamic (DT880, DT990...), ponieważ ich sygnatura brzmienia dobrze się uzupełnia z lampą Feliksa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD600 z Espressivo, nawet z ostrzejszym źródłem nie grają zbyt przejrzyście. Jeśli lubiłeś brzmienie HD600 to wróć do nich, ale podepnij pod inny wzmacniacz. A jeśli nie chcesz rozstawać się z Espressivo, to pomyśl o słuchawkach Bayerdynamic (DT880, DT990...), ponieważ ich sygnatura brzmienia dobrze się uzupełnia z lampą Feliksa :)

 

 

a czy Essence STX jako źródło dobrze się zgra z beyerami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W duecie z Espressivo powinno to być dobrze. STX ma wymienne opampy i tutaj można co nieco doszlifowac pod swój gust. Lamp w Espressivo nie ma sensu zmieniać na inne niż standardowe 6N1P-EW bo po prostu grają w tym wzmacniaczu najlepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.