Skocz do zawartości
IGNORED

Rotel RA1570 jak to gra


radark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rotel RA-1570 to wzmacniacz o bardzo dynamicznym naturalnym brzmieniu. Świetnie pokazuje skoki dynamiki ale zawsze pozostaje opanowany w górnych rejestrach. Jeśli lubisz dobrze kontrolowany, wypełniony bas i spójne brzmienie bez ostrości z odpowiednim nasyceniem średnicy (ale bez zbytniego zagęszczenia) to powinien się spodobać.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go słuchałem w moimi Elackami F6. Brzmiało to kapitalnie. Świetna głębia. Dźwięk jakby dochodził z oddali do linii kolumn. Do łagodnych kolumn świetny wybór. Jędrny dźwięk, odtłuszczony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzi sie w metalu i rocku? Zależy mi na gęstych riffach i mocnym werblu i oczywiście nie mulącej stopie. Obecnie od lat gram na nad c372, uważam że to świetny wzmak ale chyba nadszedł czas zmiany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie rockowy wzmacniacz ale jeśli kolumny są nieodpowiednie to nie zagra dobrze... tak jak każdy źle dobrany zestaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie sprawdzi się w metalu. Ten model należy do jasnych wzmacniaczy. Owszem jest szybki i dynamiczny jednak tak jak napisał Top Hi-Fi "ale bez zbytniego zagęszczenia" na średnicy zapomniał dodać. Nie wiem skąd wzięły się te mity o Rotelach, że sprawdzają się najlepiej w rocku i metalu??? Żeby metal odpowiednio zabrzmiał potrzeba właśnie zagęszczonej średnicy bo inaczej wyjdzie jazgot i dupa blada. Żadne kolumny ani źródło tego nie uratują. Szczególnie wyróżnia się tu seria 15, która do metalu kompletnie się nie nadaje. Nawet starsze klocki z serii 8xx 9xx nie zagrają dobrze ciężkiego składu. No chyba, że mówimy o niektórych zestawach dzielonych, chociaż i te nie będą brzmieć tak jak powinny. Chyba, że ktoś lubi jak mu po uszach daje i szczęki drętwieją. A już nie daj Boże połączyć to z B&W. Zakończcie w końcu te mity jakoby Rotel grał dobrze metal odsłuchać a potem wygadywać farmazony powtarzane na forum i napisane przez jakiegoś przygłuchawego audiofila.

 

Zależy o jakim tu metalu mówimy? Metallica, Iron Maiden, Accept te zespoły brzmią dobrze na Rotelach ale kapele typu Death Metal zupełnie odpadają. Ale RA-1570 z pewnością wyjdzie blado nawet przy takich zespołach jak pisałem wcześniej.

 

sprawdzi sie w metalu i rocku? Zależy mi na gęstych riffach i mocnym werblu i oczywiście nie mulącej stopie.

Będzie mocny werbel i nie muląca stopa ale o gęstych riffach zapomnij.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie sprawdzi się w metalu. Ten model należy do jasnych wzmacniaczy. Owszem jest szybki i dynamiczny jednak tak jak napisał Top Hi-Fi "ale bez zbytniego zagęszczenia" na średnicy zapomniał dodać. Nie wiem skąd wzięły się te mity o Rotelach, że sprawdzają się najlepiej w rocku i metalu??? Żeby metal odpowiednio zabrzmiał potrzeba właśnie zagęszczonej średnicy bo inaczej wyjdzie jazgot i dupa blada. Żadne kolumny ani źródło tego nie uratują. Szczególnie wyróżnia się tu seria 15, która do metalu kompletnie się nie nadaje. Nawet starsze klocki z serii 8xx 9xx nie zagrają dobrze ciężkiego składu. No chyba, że mówimy o niektórych zestawach dzielonych, chociaż i te nie będą brzmieć tak jak powinny. Chyba, że ktoś lubi jak mu po uszach daje i szczęki drętwieją. A już nie daj Boże połączyć to z B&W. Zakończcie w końcu te mity jakoby Rotel grał dobrze metal odsłuchać a potem wygadywać farmazony powtarzane na forum i napisane przez jakiegoś przygłuchawego audiofila.

 

Zależy o jakim tu metalu mówimy? Metallica, Iron Maiden, Accept te zespoły brzmią dobrze na Rotelach ale kapele typu Death Metal zupełnie odpadają. Ale RA-1570 z pewnością wyjdzie blado nawet przy takich zespołach jak pisałem wcześniej.

 

 

Będzie mocny werbel i nie muląca stopa ale o gęstych riffach zapomnij.

 

 

to ciekawe co piszesz, podobno Nergal ma w domu system Rotela:) prasa często nazywa wzmaki tej firmy rockmanami, gdzieś też wyczytałem z kolei że są one tworzone głównie pod jazz elektryczny. W tej sytuacji co proponujesz w miejsce nada 372, może 375 w takim razie albo Yamaha a-s1100?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe co piszesz, podobno Nergal ma w domu system Rotela:) prasa często nazywa wzmaki tej firmy rockmanami, gdzieś też wyczytałem z kolei że są one tworzone głównie pod jazz elektryczny. W tej sytuacji co proponujesz w miejsce nada 372, może 375 w takim razie albo Yamaha a-s1100?

Tak z tym, że ja nie piszę o rocku bo do rocka są bardzo dobre, natomiast piszę o ciężkim brzmieniu, gdzie niestety oprócz rotelowego pazura potrzeba też gęstej średnicy. Rotele najbardziej sprawują się w Pop jak i muzyce typu alphaville, Reggae gdzie w tych gatunkach są na prawdę mistrzami. Muzyka wszelkiej maści Hard Rock typu Rainbow, Dio i ten lżejszy materiał, który podałem w powyższym poście wychodzi dobrze, ale w cięższej muzie typu Speed, Death, po prostu czuje się, że jest to jednak nie to. A uwierz mi bo pierwszego Rotela miałem w 1995 roku RA-840BX4 i był to super wzmak. Oczywiście słuchało się wtedy na tym wszystkiego i było OK. Ogólnie miałem około 18 modeli Rotela różnych serii, praktycznie łącząc je z różnymi kolumnami nawet Paradigm, gdzie teraz w życiu bym tego nie sparował. Prosta sprawa wybierz się do TopHIFI i odsłuchaj 1570 czy 1592 mają też zestawy dzielone i sam się przekonasz czy Ci pasuje. Mi nie pasuje do ciężkiego Metalu i tyle. Są ludzie, którzy lubią żyletki i jasne odchudzone brzmienie ja akuratnio do takich nie należę. Ja Tobie nic nie proponuję :) musisz odnaleźć sam swój dźwięk. Jeśli podobał Ci się Nad zostań przy Nadzie. Odpowiedziałem tylko na pytanie czy RA-1570 nadaje się do gęstych riffów i moja odpowiedź brzmi NIE. Mam Rotela ale nie słucham tak ciężkiej muzy. Kiedyś słuchałem, ale latka robią swoje. Po drugie źle zrealizowany materiał na tych nowych Rotelach będzie zaraz obnażony. Gdybyś ewentualnie chciał używki to jedynie z Rotela do ciężkiej muzy RB-990BX. Jedź posłuchaj nowych modeli przekonaj się sam w sklepie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamahy też słuchałem as 801 i 1100, chociaż nie na metalowym materiale to basy były zacne. Dużo lepsze niż w NADie ale z podobną masą. Tj. szybsze, dużo bardziej czytelne i konturowe, nie że twarde, bardzo fajnie podkreślające każdą artykulację basu. Mówię o porównaniu do mojego c356, którego planuję się pozbyć i nowego c368 którego posłuchałem na miejscu w tophifi.

 

Jak kupowałem Elac f6 to przez chwilę posłuchałem ich na Arcamie a29 i tak się złożyło że zgrałem sobie na płytkę odsłuchową dwa metalowe utworki: Metallica - Aint my Bitch i Gorgoroth - Sign of an open Eye. Bardzo fajnie ciężko to zagrało chociaż bez gęstego basu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotel będzie dużo lepszy od NAD C372.

Rotel to bardziej opanowane granie z lepszym basem niż w tym NADzie.

Nie chciałem tego pisać, ponieważ mogło by to wzbudzić oburzenie Nadowców. Rotel: szybki, krótki bardzo kontrolowany bas, potrafi trzymać wszystko w ryzach za tak zwaną mordę i tu nie ma dyskusji jeśli chodzi o Rotel vs NAD. W Rotelu bas jest naturalny. Miałem dwa Nady z serii Bee C 326 i C 356. Miałem je na testy użyczone przez kolegę, który pracował w sklepie audio (z wiadomych powodów nie podam którego salonu) w tych dwóch wzmacniaczach bas w porównaniu z basem Rotela wydawał się sztuczny i napompowany, mało tego ja odczuwałem to jako plastikowe granie. Ale druga sprawa jest taka, że jak pisałem wyżej ten akurat model jak i seria 15 do ciężkiego metalu nie nadają się i na tym tu chyba polegał problem. Więc jeśli chodzi o RA-1570 jeszcze raz powtarzam do salonu i odsłuch albo wypożyczenie za kaucją. A Ty nie możesz pisać, że będzie na pewno lepszy NAD ponieważ każdemu podoba się inne brzmienie. To, że Tobie bardziej pasuje i mnie to nie znaczy, że Nad nie ma swojego grona zwolenników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satori. Gdybyś dodawał do swoich wypowiedzi zwrot "moim zdaniem" to byłoby ok. A tak porada odnośnie Rotela żadna. Żeby ci to uzmysłowić napiszę, że ja np Traumy itp. słucham na AKG K500, 501 oraz 701.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satori. Gdybyś dodawał do swoich wypowiedzi zwrot "moim zdaniem" to byłoby ok. A tak porada odnośnie Rotela żadna. Żeby ci to uzmysłowić napiszę, że ja np Traumy itp. słucham na AKG K500, 501 oraz 701.

Żebyś był zadowolony. Moim zdaniem RA-1570 nie nadaje się do ciężkiego brzmienia :) I przeczytaj uważnie co napisałem do salonu i odsłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tego pisać, ponieważ mogło by to wzbudzić oburzenie Nadowców. Rotel: szybki, krótki bardzo kontrolowany bas, potrafi trzymać wszystko w ryzach za tak zwaną mordę i tu nie ma dyskusji jeśli chodzi o Rotel vs NAD. W Rotelu bas jest naturalny. Miałem dwa Nady z serii Bee C 326 i C 356. Miałem je na testy użyczone przez kolegę, który pracował w sklepie audio (z wiadomych powodów nie podam którego salonu) w tych dwóch wzmacniaczach bas w porównaniu z basem Rotela wydawał się sztuczny i napompowany, mało tego ja odczuwałem to jako plastikowe granie. Ale druga sprawa jest taka, że jak pisałem wyżej ten akurat model jak i seria 15 do ciężkiego metalu nie nadają się i na tym tu chyba polegał problem. Więc jeśli chodzi o RA-1570 jeszcze raz powtarzam do salonu i odsłuch albo wypożyczenie za kaucją. A Ty nie możesz pisać, że będzie na pewno lepszy NAD ponieważ każdemu podoba się inne brzmienie. To, że Tobie bardziej pasuje i mnie to nie znaczy, że Nad nie ma swojego grona zwolenników.

 

372 ma rzeczywiście bas trochę misiowaty ale nie mulisty, podwójna stopa jest selektywna nie zlewa się w jedną papkę, może i jest trochę jak piszesz napompowany, średnica w nadzie jest chyba najlepszym elementem brzmieniowym tego wzmaka, riffy są gęste i ogniste co szczególnie słychać w ciężkim metalu, wysokie trochę w cieniu, delikatne. Szukam czegoś w miarę uniwersalnego bo nie słucham tylko łupanki ale także lżejszych odmian metalu, rocka, neoklasyki, muzyki filmowej także, na nadzie gra to co najmniej przyzwoicie a czasem bardzo dobrze ale wiadomo po latach można spróbować czegoś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie sprawdzi się w metalu. Ten model należy do jasnych wzmacniaczy. Owszem jest szybki i dynamiczny jednak tak jak napisał Top Hi-Fi "ale bez zbytniego zagęszczenia" na średnicy zapomniał dodać. Nie wiem skąd wzięły się te mity o Rotelach, że sprawdzają się najlepiej w rocku i metalu??? Żeby metal odpowiednio zabrzmiał potrzeba właśnie zagęszczonej średnicy bo inaczej wyjdzie jazgot i dupa blada. Żadne kolumny ani źródło tego nie uratują. Szczególnie wyróżnia się tu seria 15, która do metalu kompletnie się nie nadaje. Nawet starsze klocki z serii 8xx 9xx nie zagrają dobrze ciężkiego składu. No chyba, że mówimy o niektórych zestawach dzielonych, chociaż i te nie będą brzmieć tak jak powinny. Chyba, że ktoś lubi jak mu po uszach daje i szczęki drętwieją. A już nie daj Boże połączyć to z B&W. Zakończcie w końcu te mity jakoby Rotel grał dobrze metal odsłuchać a potem wygadywać farmazony powtarzane na forum i napisane przez jakiegoś przygłuchawego audiofila.

 

Zależy o jakim tu metalu mówimy? Metallica, Iron Maiden, Accept te zespoły brzmią dobrze na Rotelach ale kapele typu Death Metal zupełnie odpadają. Ale RA-1570 z pewnością wyjdzie blado nawet przy takich zespołach jak pisałem wcześniej.

 

 

Będzie mocny werbel i nie muląca stopa ale o gęstych riffach zapomnij.

 

A co się nadaje? Ręcznie zrobiona lampa w garażu, po ciemku 2x2 Waty przy 4 omach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się nadaje? Ręcznie zrobiona lampa w garażu, po ciemku 2x2 Waty przy 4 omach?

Odsłuchiwałeś kolego ten wzmacniacz ? Ile odsłuchałeś Roteli w swoim życiu ? Ile ich miałeś u siebie ? Siedzę w Rotelach od lat miałem kilkanaście modeli. I żebyś się nie zdziwił, że właśnie dobra lampa może załatwić tę sprawę. Chcesz jeszcze podyskutować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchiwałeś kolego ten wzmacniacz ? Ile odsłuchałeś Roteli w swoim życiu ? Ile ich miałeś u siebie ? Siedzę w Rotelach od lat miałem kilkanaście modeli. I żebyś się nie zdziwił, że właśnie dobra lampa może załatwić tę sprawę. Chcesz jeszcze podyskutować?

Ale z Ciebie kozak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Ciebie kozak

Nie jestem kozak, ale nie lubię jak ktoś ironicznie podchodzi do moich wpisów. Ile razy mam tłumaczyć, że jak dla mnie Rotel 1570 nie zagra porządnie metalu? I ile można pisać żeby ktoś sobie odsłuchał go w salonie?

 

Żeby nie było tutaj więcej zgrzytów to muszę coś wyjaśnić. Ja kiedyś też słuchałem na Rotelach ciężkiego metalu Immortal, Behemoth, Messiah itp. Ale przestało mi się to podobać i nawet zaczęło mnie drażnić bo zdałem sobie sprawę z tego, że do metalu wzmacniacz musi być nie dość, że rozdzielczy i dynamiczny to fundamentalną sprawą jest tutaj przede wszystkim bardzo nasycona i naturalna barwa. A większość Roteli gra z odchudzonym twardym dźwiękiem z ostrą górą co skutkuje w wielu przypadkach jazgotem. Każdą muzykę można posłuchać nawet na smartfonie czy laptopie, ale odpowiedzmy sobie czy będzie się nam to podobać? No bo mi na ten przykład nie. Już nie. Mam nadzieję, że nikt więcej czepiał się mnie już nie będzie ponieważ ja nie lubię żadnych zwad i kłótni na forach. I nie szukam tego absolutnie. Jeśli kogoś uraziłem to z góry przepraszam. Napisałem po prostu co mi leżało na wątrobie.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Satori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe rotele grają inaczej. Raz z ciekawości w tophifi posłuchałem nowego rotela a12 i tu zdziwienie, miękkie pełne brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś w miarę uniwersalnego bo nie słucham tylko łupanki ale także lżejszych odmian metalu, rocka, neoklasyki, muzyki filmowej także, na nadzie gra to co najmniej przyzwoicie a czasem bardzo dobrze ale wiadomo po latach można spróbować czegoś innego.

Rozumiem Cię doskonale bo nie Ty jeden jesteś w takiej sytuacji. Tyle razy miałem odejść od Rotela, ale jakoś trudno mi to zrobić. A uniwersalnych wzmacniaczy nie ma:) pozostaje chyba tylko drugi system. Często o tym myślę. No ale do milionerów się nie zaliczam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autora wątku zapraszamy na odsłuchy Rotela do naszych salonów. Posłuchamy ciężkiego rocka i metalu :)

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe rotele grają inaczej. Raz z ciekawości w tophifi posłuchałem nowego rotela a12 i tu zdziwienie, miękkie pełne brzmienie.

Tak rzeczywiście masz rację chociaż nie odsłuchiwałem jeszcze nowej serii A. Cały czas mam zamiar wybrać się do TopHiFi na odsłuch A14 ale jakoś wiecznie coś mi wypada. Rotel zaczął swoje eksperymenty od serii 0 gdzie totalnym zaskoczeniem było dla mnie pozbawienie go swojej twardości. Seria 0 gra z poluzowanym basem, co kompletnie mi się nie podobało. Kolejnym ich "wybrykiem" była seria 12 gdzie zmatowiony został dźwięk i obcięte górne pasmo. Ta seria najbardziej chyba sprawdza się w muzyce fortepianowej :) A stare kultowe serie 8xx 9xx niestety już nie powrócą a szkoda, bo to była najlepsza era Rotela. Ale A14 jestem bardzo ciekaw.

 

Autora wątku zapraszamy na odsłuchy Rotela do naszych salonów. Posłuchamy ciężkiego rocka i metalu :)

Tylko nie łączcie mu tych Roteli z Bowersami :)) Top HiFi niedługo się do was wybiorę do Poznania bo mam bliziutko zestawicie mi swoją nowość A14 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe rotele grają inaczej. Raz z ciekawości w tophifi posłuchałem nowego rotela a12 i tu zdziwienie, miękkie pełne brzmienie.

 

Potwierdzam, mam od 3 tygodni A12. Rewelacyjne brzmienie. Ciepłe, selektywne, bas świetnie różnicowany dobry DAC. Jeżeli chodzi o jakość/cene daję 11/10 :) Polecam odsłuchać! Przesiadlem sie po użytkowaniu in100se, pozniej am200se+pr300, później znów powrót do in100se i nie żałuję, z całym szacunkiem dla marki Atoll. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno pójdę na odsłuch Rotela i Yamahy, kusi mnie też nad 375 ale nie wiem czy różnica z 372 jest warta zamiany. Problemem są kolumny przy odsłuchach bo swoich raczej taszczył nie będę:) bowersów kiedyś słuchałem 603/604 i zupełnie mi nie przypadły do gustu więc siłą rzeczy odpadają z odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem a12 na sprzedaż więc posłuchałem go kilka dni.

Nie wymieniłbym go za i32 ale w cenie za ile go pogoniłem £350 nie ma konkurencji a dodatkowo dac na pokładzie.

Metal,rock spoko na moich Lsa1,nie popadajcie w skrajności panowie.

Zależy kto czego oczekuje i jak lubi słuchać czy to Rap czy Metal itp.

 

Odsłuch gościu,odsłuch

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolth

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię doskonale bo nie Ty jeden jesteś w takiej sytuacji. Tyle razy miałem odejść od Rotela, ale jakoś trudno mi to zrobić. A uniwersalnych wzmacniaczy nie ma:) pozostaje chyba tylko drugi system. Często o tym myślę. No ale do milionerów się nie zaliczam ;)

 

a podpinałeś tego Rotela do ciepłych kolumn?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podpinałeś tego Rotela do ciepłych kolumn?

Ten wzmacniacz odsłuchiwałem w Top-HIFI w Kielcach 2 lata temu. Podpinaliśmy do różnych kolumn. I jego przekaz mi się nie podoba jest po prostu dla mnie za jasny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten wzmacniacz odsłuchiwałem w Top-HIFI w Kielcach 2 lata temu. Podpinaliśmy do różnych kolumn. I jego przekaz mi się nie podoba jest po prostu dla mnie za jasny.

 

Trzeba było zarzucić koc na kolumny!

 

Taki żarcik,Karol mnie natchnął,musiałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.