Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacze cyfrowe hi-end. Lab Gruppen, nowa jakość za śmieszne pieniądze?


Szymon1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość numik

(Konto usunięte)

po AN i Caspianie to może i faktycznie bliżej prawdy ten LG, ciężko powiedzieć

 

myślę, że niepotrzebnie się skłócacie, choć w sumie to w tamtym obozie wzmacniacz jest ważniejszy niż relacje międzyludzkie. Ale serio, przecież wszyscy myślimy o tym samym, to że z 2 strony padają głównie ataki personalne, obrażanie i emocjonalne rekacje, trudno. Cel ten sam.

 

Jak ktoś chce na LG budować system - jego sprawa, dobrze że temat jest weryfikowany, każdy będzie mógł się zapoznać i ocenić zanim kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszenie się, że ktoś słuchał i Lab zagrał gorzej niż Xindak, to dziecinada, a jeśli jeszcze taki człowiek stawia się w roli autorytetu to obnaża jedynie swoją megalomanię i ignorancję.

 

Nie słuchałem LG, ale po lekturze tego wątku, też taką mam właśnie konkluzję. Niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzęt jest do systemów instalacyjnych oraz do celów nagłośnieniowych, to warto się zapytać, jakie kolumny są instalacyjne i nagłośnieniowe.

 

Proponuję pod takie podpiąć lampę Amplifona (to tylko przykład - może być inny wzmacniacz audiofila) i wówczas opisać wnioski z odsłuchu.

 

Pomieszanie z poplątaniem. Prostota i niezawodność mylona z zabawkami dla ustawiających głośniki na środku pokoju.

 

Sprzęt na pewno wart swojej ceny - o ile ktoś wie co kupuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzęt jest do systemów instalacyjnych oraz do celów nagłośnieniowych, to warto się zapytać, jakie kolumny są instalacyjne i nagłośnieniowe.

 

Proponuję pod takie podpiąć lampę Amplifona (to tylko przykład - może być inny wzmacniacz audiofila) i wówczas opisać wnioski z odsłuchu.

 

Pomieszanie z poplątaniem. Prostota i niezawodność mylona z zabawkami dla ustawiających głośniki na środku pokoju.

 

Sprzęt na pewno wart swojej ceny - o ile ktoś wie co kupuje.

 

Nie do końca się zgodzę. Pomijając całą funkcjonalność tego urządzenia jest ono chyba wyposażone w wejścia analogowe. I jak każdy wzmacniacz powinno sygnał przenieść na kolumny w jak najlepszej jakości....słyszałem wzmacniacze nazwijmy je "studyjne" i niektóre grały świetnie. Możemy uznać ,że LAB jest słaby albo gdzieś po drodze jest jakaś ingerencja w sygnał.

 

Opinia ,że coś nie gra bo jest do innych zastosowań uważam za chybione bo to urządzenie ,które ma dodatkowe funkcjonalności ale podstawą jest dobre brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem LG, ale po lekturze tego wątku, też taką mam właśnie konkluzję. Niestety.

Nie słuchałeś ani Xindaka ani LG to po co zabierasz głos w tym wątku? My tutaj piszemy prawdę o urządzeniach nawet tą bolesną. Nie ma świętych krów.

Sam bym chciał żeby ten Lab zagrał wyśmienicie bo na rynku praktycznie brak porządnych wzmacniaczy do kilkunastu kzł. Nic na to nie poradzę, że jest tak słaby. Zachęcam do przyjazdu i osobistego posłuchania jego możliwości, nie gryzę :)

Jestem wymagający to fakt, ale nigdy jeszcze nie poleciłem chłamu i nie zamierzam tego stanu rzeczy zmieniać. Sprzęty, które rekomenduje kupują nie tylko moi zwolennicy ale także (zazwyczaj cichcem) moi wielcy przeciwnicy - zazdrośnicy. Jest to dla mnie siła napędową na przyszłość. Niezależnie czy jest to Amplifon, DCS, LKS, Esoteric, CEC, Audiomeca, Xindak 600, Parasound dac, ML, 16hz, SF, Revox, Jeff Rowland, Mit, Transparent, Gigawatt itd itd. Dzięki temu mogę codziennie patrzeć bez obrzydzenia w lustro czego każdemu życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się porobiło. Miałem w domu LG przez dwa tygodnie. Grało to z Ariesa Mini podłączone przez konwerter MUTEC. W skrócie charakterystyka:

- dźwięk lekki i gładki, krawędzi zaokrąglone, pozbawione charakterystycznego ziarna z tranzystora. Pierwsze pół godziny wbija w fotel. Instrumenty wychodzą z głośników, z głosy się materializują. Bez jakiegokolwiek wysiłku słychać na tym wzmacniaczu absolutnie każdą nutę. Jakby w studio zapodział się komar i latał po cichu, i przypadkiem przystanął na oknie, to by było słychać jak nóżki na okno stawia. Kiedyś puściłem sobę jakąś śpiewającą panią i coś robiłem w domu przy okazji. Akurat zaczęła się piosenka gdzie pani mówi solo. Wrażenie z pokoju obok, jakby ktoś stał w pokoju i mówił. Jak ktoś mówi że coś za 5 tysięcy gra lepiej, to niech jeszcze posłucha. Jakbym potrzebował wzmacniacza do pracy, albo np. do robienia miksu w domu na własnych kolumnach, to bym go brał i nie oddał za nic. Najbardziej schowane nuty oddaje w tak swobodny sposób, że gdzie indziej albo ich nie słychać, albo trzeba się godzinami wsłuchiwać żeby cokolwiek w ogóle usłyszeć. Pokazuje każde vibrato, cieniowanie, kolory, dynamikę.

 

Natomiast, ja go oddałem. Oto dlaczego. Zanim zacznę, chcę powiedzieć że to otworzyło mi oczy na to jak powinien grać dobry sprzęt. I uszy :) jest to zjawisko, które zostawia człowieka zmienionym. Więc co z nim nie tak?

Ano to, że to jest sprzęt do pracy, a niekoniecznie się sprawdza w domu. Jak ktoś pisał wcześniej, samochód rajdowy nie służy do jechania komfortowo 10 godzin z rodziną, aczkolwiek możma kupić BMW X5M i mieć perfekcyjny kompros jednego i drugiego.

 

Jego dźwięk był trochę zbyt lekki jak dla mnie, ja lubię jak dźwięk ze wzmacniacza ma kilogramy, to jest osobista preferencja. Dwa, jest analityczny. Do bólu. Nie jest chłodny, o nie nie. Jest idealnie wyrównany, no, czasem coś na górze za mocno zagra. Właśnie jest specyficznie okrągły i miękki, ale w tym wszystkim wyzuty z ciepła, z przyjemności. Jakbym chciał mieć w domu taki system, to brać i nie oddawać. Ale szukam czegoś innego. Caspiana M2 rozniosł, ale nie było z tego przyjemności. A ja w domu szukam przyjemności. I mimo iż bas miał głęboki, a wszystko namacalne, to brakowało mu nieco wypełnienia. Po latach zmieniania kursy, z ukochania dźwięku analitycznego do tego co mam teraz, doszedłem do wniosku, że mam w dupie czy mój sprzęt odda w 100% to tak, jak sobie realizator zażyczył. Ja chcę mieć w domu przyjemność obcowania z muzyką, a nie cierpieć w imię wierności.

 

I najważniejsze, o czym wielu zapomniało w tym wątku. To że coś komuś personalnie nie pasuje, nie znaczy że jest obiektywnie złe. Za granicą wielu ludzi używa tego LG w różnych zastosowaniach. Jakby mu dać audiofilski znaczek i kilka recenzji to cena poszybowałaby razy trzy.

 

Pozdrawiam praktyków LG. Oddalem bo nie moja wizja świata, ale doznanie w pozytywnym sensie niezapomniane. A najgorsze jest to, że obawiam się, że żeby mieć tą klasę przekazu i wglądu w nagranie, obecności muzyków, przestrzeni, a nie być tak bezemocjonalnym, to trzeba wydać dużo. W sensie, bardzo dużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten opis dotyczy modelu IPD 1200 czy IPD 2400?

 

Może też zaproponuję skróconą pisownię L.G. (z kropkami), żeby odróżnić firmę od innego znanego producenta elektroniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi kolumnami go słuchałeś?

 

Jak w opisie. DIY projektu Yoshi80 na Usher 9950 oraz 8848a. Również na Cremonach, ale tam źródło było nieco inne, które sporo popsuło, natomiast pewne cechy związane z ciężarem i wypełnieniem zostały, aczkolwiek te granie na SF było niemiarodajne.

 

Ten opis dotyczy modelu IPD 1200 czy IPD 2400?

 

Może też zaproponuję skróconą pisownię L.G. (z kropkami), żeby odróżnić firmę od innego znanego producenta elektroniki.

 

IPD1200. Na kolumnach 8ohm to i tak jest 300W/ kanał. Po co mi 600W na dwudrożną kolumnę? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIY projektu Yoshi80 na Usher 9950 oraz 8848a

Paczki DIY mają to do siebie że najbardziej cieszą samego twórcę. Niektóre projekty są na tyle dalekie od neutralności, że ciężko na ich podstawie wydać wiarygodny werdykt. Chętnie bym posłuchał tych kolumn z Labem. Może wpadniesz z nimi na odsłuch? Masz do tych monitorów jakiś moduł basowy czy słuchasz bez niskiego basu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki DIY mają to do siebie że najbardziej cieszą samego twórcę. Niektóre projekty są na tyle dalekie od neutralności, że ciężko na ich podstawie wydać wiarygodny werdykt.

To samo można powiedzieć o wielu paczkach nie DIY. Zresztą w Polsce, poza budżetówką, typu Pylon Audio lub Tonsilem, to takie DIY, tylko zarejestrowane, rozreklamowane i na większą skalę. Często lepsze od tych masowych producentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki DIY mają to do siebie że najbardziej cieszą samego twórcę. Niektóre projekty są na tyle dalekie od neutralności, że ciężko na ich podstawie wydać wiarygodny werdykt. Chętnie bym posłuchał tych kolumn z Labem. Może wpadniesz z nimi na odsłuch? Masz do tych monitorów jakiś moduł basowy czy słuchasz bez niskiego basu?

 

Odsłuch spoko tylko gdzie? :) bo ja z Katowic a pol Polski jechac mi sie nie chce ;)

Co do dalekosci - wystarczy spojrzeć na te Himalaje w wielu produktach np. B&w. Z drugiej strony Dynaudio i SF są jak od linijki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzęt jest do systemów instalacyjnych oraz do celów nagłośnieniowych, to warto się zapytać, jakie kolumny są instalacyjne i nagłośnieniowe.

 

Proponuję pod takie podpiąć lampę Amplifona (to tylko przykład - może być inny wzmacniacz audiofila) i wówczas opisać wnioski z odsłuchu.

 

Pomieszanie z poplątaniem. Prostota i niezawodność mylona z zabawkami dla ustawiających głośniki na środku pokoju.

 

Sprzęt na pewno wart swojej ceny - o ile ktoś wie co kupuje.

To do jakich celów jest to urządzenie to wiadomo. Więc po kiego czorta ta próba jego zastosowania w domowych warunkach. . Jeżeli to urządzenie robi na kimś wrażenie, to świadczy o tym , że nic lepszego wcześniej nie słyszał. I mają prawo być w tym miejscu.Moja poprzeczka jest zdecydowanie wyżej powieszona, dużo wyżej od możliwości tego wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuch spoko tylko gdzie? :) bo ja z Katowic a pol Polski jechac mi sie nie chce ;)

Co do dalekosci - wystarczy spojrzeć na te Himalaje w wielu produktach np. B&w. Z drugiej strony Dynaudio i SF są jak od linijki.

Piotrek jedzie do nas z Katowic może się dogadacie i przyjedziecie razem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Odsłuch spoko tylko gdzie? :) bo ja z Katowic a pol Polski jechac mi sie nie chce ;)

Co do dalekosci - wystarczy spojrzeć na te Himalaje w wielu produktach np. B&w. Z drugiej strony Dynaudio i SF są jak od linijki.

i spoko, fajnie, że szczerze go opisałeś, jego cechy. Bo on je ma. Nie jest natomiast, czego nie mogłem już słuchać, jedyną obiektywną prawdą muzyczną w prawdzie, jedyną poprawnością itp. "zbyt lekki", gładki, krawędzie zaokrąglone (wszyscy artyści tak nagrywają i mają taki zamiar??;p;p;p;p). Piec jak każdy inny, jego cechy mogą się podobać lub nie. Z 2 strony Caspian to niezły oszust ;p;p;p - więc porównanie faktycznie "po bandzie", Caspian zbyt wiarygodny nie jest ;p;p;p;p. Są rzetelniejsze tranzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Szymon, no ale ciągle nie wiem dokąd miałbym jechać I kiedy :)

napisz najwyżej na prv

 

 

@numik

ależ ja wiem że Caspian oszukuje. I nigdy nie twierdziłem że tak nie jest. Wiem że są rzetelniejsze :) Natomiast jest przyjemny. Jak napisałem, szukam teraz przyjemności a nie prawdy absolutnej, gdyż w poszukiwaniu prawdy można życie stracić. Aczkolwiek pod wieloma względami LG deklasuje Caspiana. Miałem mocną audiofilie nervosa ostatnie miesiące, uspokoiłem się :)

 

Caspiana zmienię jak znajdę coś lepszego - I jednak - prawdziwszego. Ale musi tez być o klasę lepsze, a nie mam już siły na przerzucanie klocków, wieczne kartony w domu itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

doskonale Ciebie rozumiem, też już skończyła się moja energia na próby. Baltek Endo i Leema Tucana kusiły, ale już te pudła, wysyłki, sprzedaże, destabilizacja - też nie dla mnie. Buduję system na tym co mam. Zmiany dopuszczam tylko takie, jakie wymusi na mnie rozwój pc-audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkową zaletą L.G. i sprzętów pro jeśli ktoś nie lubi studyjnego soundu i wie lepiej od realizatora jest możliwość stosowania studyjnych cyfrowych korektorów i procesorów np tc electronic, behringer itp - za ich pomocą można kształtować brzmienie w dowolnym kierunku np. dodawać harmonicznych bawić się sceną, pogłosem, overheadami itd. możliwości ogranicza tylko wyobrażnia. taki profesjonalny procesor to koszt ok 7 tyś i możemy wtedy w domu mieć charakterystykę dowolnego wzmacniacza jak ktoś lubi i jest przyzwyczajony do ingerowania w brzmienie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, no ale ciągle nie wiem dokąd miałbym jechać I kiedy :)

napisz najwyżej na prv

Do Łodzi w najbliższą sobotę.

 

taki profesjonalny procesor to koszt ok 7 tyś i możemy wtedy w domu mieć charakterystykę dowolnego wzmacniacza jak ktoś lubi i jest przyzwyczajony do ingerowania w brzmienie

Ja poproszę o taki, który mi za 7kzł zasymuluje Seta 140 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki profesjonalny procesor to koszt ok 7 tyś i możemy wtedy w domu mieć charakterystykę dowolnego wzmacniacza jak ktoś lubi i jest przyzwyczajony do ingerowania w brzmienie

Nie opowiadaj bajek.

Ja poproszę aby grał jak Boulder 3060 lub Manley 250. Dasz radę tak "wyregulować"?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w domenie cyfrowej można zrobić praktycznie wszystko z dźwiękiem - oczywiście najlepiej pracować na oryginalnych tejkach ale prostym procesorem można sobie skroić brzmienie na miarę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś w studiu i sprawdzałeś jaka to jest szkoła brzmienia czy porównujesz do swojego systemu?

ja byłem i w przeciwienstwie do Ciebie mam punkt odniesienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież są studyjne wtyczki, czyli programy do symulacji jakiegoś przedwzmacniacza, konsolety, itd.

Gdyby wzmacniacze audiofilskie miały jakąś dodaną wartość, to takie wtyczki by były gotowe i do kupienia.

 

Możliwość doprawienia brzmienia lampowym sznytem jest standardem dla studia nagraniowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś w studiu i sprawdzałeś jaka to jest szkoła brzmienia czy porównujesz do swojego systemu?

ja byłem i w przeciwienstwie do Ciebie mam punkt odniesienia

 

Studio nie jest żadnym punktem odniesienia. W domu można mieć dużo lepszy dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio nie jest żadnym punktem odniesienia. W domu można mieć dużo lepszy dźwięk.

oczywiście że można mieć lepszy pod nasze wymagania i preferencje

sprzęt studyjny ma grać bez zabarwu najbliżej tego jak się nagrało bez sztuczek i rozdmuchania a takiego dzwieku audiofile po prostu nie lubią bo jest płaski i nudny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w domenie cyfrowej można zrobić praktycznie wszystko z dźwiękiem

 

Bardzo daleka droga przed Tobą. Poczytaj jakie procesory są w tym Lab-ie, a potem poczytaj jakie mają możliwości. Algorytmy są przygotowane na LabView. Już pisałem wcześniej, MniDSP ma większe możliwości niż ten L.G.

 

Jak już pojedziesz np. do @rafał.M na odsłuchy kompletnego, klasycznego systemu, to weź zapas melisy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem że brzmienie można modyfikować nie Labem tylko podłączonymi po AES/EU cyfrowymi korektorami np TC Electronic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.