Skocz do zawartości
IGNORED

Brzydka i mądra czy ładna i głupia?


Chicago

Rekomendowane odpowiedzi

Jak musielibyście dokonać wyboru mężczyżni, to jaką opcję wybralibyście? Zakładam w wątku, że innej opcji niż mądra-brzydka i ładna-głupia nie ma. Nie ma zmiłuj?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu jeden z moich Kolegów przy wizytach u nas w domu starał się poradzić co do tego typu wyborów.

Moja Żonka jak to kobitka, starała się doradzać...

A pytanie było identyczne. Kolega ów chciał się zdecydować po zaproszeniu jednej i drugiej na pierwszą randkę.

Moja Żonka doradziła aby wpadł z jedną i drugą do nas na kolację to będziemy wiedzieć co i jak.

Ładna była bardzo wporzo, brzydka wcale nie była brzydka ale wygadana.

Ja radziłem; postaw na seks, ale Kolega stwierdził, że chciałby pogadać z partnerką o gwiazdach, o problemach egzystencjalnych,... jak już nie będzie seksu...

Stwierdziłem, że nim nie będzie seksu to tuż nie będzie związku...

W dzisiejszych czasach to tylko ja ze swoją żyjemy już razem 32 lata i nie widać końca...

Znajomi z reguły już zmienili... ;-)

 

Ale wróćmy do Kolegi.

Wybrał intelektualistkę.

Po latach okazało się, że już nie są razem... a jak byli to o gwiazdach jakoś nie pogadali.

 

Aha.

Dodam, że ładna wcale nie wydawała się głupia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja całe życie radziłem swym kolegom - nie bójcie się pięknych kobiet! One potrzebują i doceniają tych, którzy ich piękno potrafią odpowiednio podkreślić. Te, które nie są w stanie wyeksponować swego piękna, zawsze będą od was wymagać powtarzania, że są od tych pięknych mądrzejsze.

Ale czy są mądre postępując w ten wredny sposób? Zatem bojąc się pięknych kobiet, masz najwięcej szans na zdobycie brzydkiej, zakompleksionej i po prostu głupiej. I całe życie będziesz sobie wyrzucał, że mogłeś choć jedna prawdziwa piękność wypróbować, ale stchórzyłeś :-)

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem średnio ładną i głupią a teraz od nastu lat (moim zdaniem) piękną i mądrą i w ten sposób bym polecał ;)

 

jak nie wymaga odróżnienia ecru od łososiowego oraz nie oczekuje - tu należy wstawić stek przekleństw - DOMYŚLANIA SIĘ (napisane z nienawiścią) to już jest dobrze i świadczy o mądrości, przynajmniej tej życiowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po latach okazało się, że już nie są razem... a jak byli to o gwiazdach jakoś nie pogadali.

Może kolega nie był intelektualistą w oczach wybranki ? ;-)

Dodam, że ładna wcale nie wydawała się głupia...

To częsty przypadek. Ładne często są bardzo mądre, ale wygląd nas myli bo zaczynają działać inne czynniki uniemożliwiające obiektywna ocenę. Generalnie potrzeba czasu poznawczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może autor zamierza zrobić casting i temat ma pomóc we wstępnej selekcji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi w tym wątku ale wolę być pięknym,młodym,zdrowym i bogatym niż.......

A jesteś ? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak musielibyście dokonać wyboru mężczyżni, to jaką opcję wybralibyście? Zakładam w wątku, że innej opcji niż mądra-brzydka i ładna-głupia nie ma. Nie ma zmiłuj?

 

Jak by nie wybierać , to albo będziesz się nudził w łóżku , albo intelektualnie ....

 

P.S.

 

Chyba jednak wybiorę tą , która najlepiej gotuje (chociaż nie będę chodził głodny)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładną i głupią z jednej strony ponieważ gdy jest brzydka z seksem są problemy, z drugiej strony co mi z seksu jak zaczyna ta ładna głupoty życiowe popełniać i wszystko wskazywałoby na ta brzydką i mądrą - ale znowu ten pieprzony seks - sytuacja patowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza.

Lubię okularnice :)

I takową ja mam ale nie będąc gorszym i czas na okulary dla mnie nastał ;)

 

Z tym castingiem jest jeszcze inna rzecz jednemu może sie wydawac kobieta brzydka ale już innemu nie

z perspektywy czasu mam jedna i te samą od 28 lat i kiedyś była ...(dobrze ze nie widzi nie zdradźcie mnie ) była "lepsiejsza"

 

czasem los sam daje wybór.... byc w odpowiednim czasie i odpowiedniej porze i poznać tę jedyną ....

 

 

Ps kłótnia ostatnio- ustawienie kolumn tzn pomysł na zmianę tegoż bardzo nie odpowiada jej moje pomysły(drążę temat dalej oczywista oczywistość)

 

Ps 2dajcie namiar na te ładniejsze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak musielibyście dokonać wyboru mężczyżni, to jaką opcję wybralibyście? Zakładam w wątku, że innej opcji niż mądra-brzydka i ładna-głupia nie ma. Nie ma zmiłuj?

Zalezy czy ladna jest bardzo glupia czy tylko srednio glupiai to samo dalej czy madra jest bardzo brzydka czy tylko troche brzydka;)

Przy Twoim zalozeniu i znajac siebie zakladam, ze w pierwszym przypadku byla by rozmowa ale nie byloby seksu ani tez zwiazku, mam sporo brzydkich madrych kolezanek. Zreszta pogadac to zawsze lepiej z dobrym kumplem niz z brzydka kolezanka.

 

W drugim przypadku przynajmniej seks bedzie, moze nawet nie raz. Zwiazku z tego rowniez nie bedzie, ale jezeli jednak sie uprzesz to zaloz z gory, ze bedzie rozwod i mozesz stracic sporo kasy ktora moglbys przeznaczyc na audio:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna ...masz na mysli do 20 lat ? ....do 30 lat ? ....czy do 40 lat ? ....czy do 70 lat ladna ? czy ladna do 80 - tki ?

 

Jak dlugo chcialbys miec ladna zone ?

 

a ty jestes glupi ladny czy madry brzydki ? bo to tez wazne :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.