Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników pomieszczenia i sprzętu Rafała.M.


pmcomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się bardzo, że powstał ten klub, gdyż mogę się zaliczyć do grona szczęśliwców, którzy to widzieli i słyszeli. Byłem tam 2 razy i myślę, że będę jeszcze nie raz (chyba, że gospodarze bedą mieli mnie dosyć :))

Już za parę dni wybieram się ponownie aby przesłuchać kilka ciekawych rozwiązań. Co z tego wyjdzie postaram się napisać po wszystkim :)

 

Piotr112.

Co do upublicznienia pomiarów to oczywiście nie moja sprawa ale osobiście uważam, że to tak jakbyś poprosił o rozmiar stanika kobiet gospodarzy. Może jednak jestem zbyt przewrażliwiony :)

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałem że to jest miejsce do chwalenia się. Mam charakterystyki swoich paczek i dalej robię profesjonalny pomiar pokoju w dwóch wariantach ustawień ,to żadna wiedza tajemna

 

No ale czym tu się chwalić ?

Proponuję uwierzyć na słowo.

Pomiary nikomu innemu się nie przydadzą a w razie drobnych odchyleń od norm przyciągną tylko hejterów.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Jeszcze nie czyściłem.

 

Tak sobie pomyslałem, że można by to jakoś zabezpieczyć . Na przykład z przodu dać szyby . Kurz nie dostałby się do środka.

Myśl miesiąca ( Szymon1977 ) : Mozna doplacic za kabel lepszy choc nie uslyszymy roznicy, albo taki ktory wniesie roznice ale dlatego, ze jest gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak sobie pomyslałem, że można by to jakoś zabezpieczyć . Na przykład z przodu dać szyby . Kurz nie dostałby się do środka.

 

Kim ty jesteś ? Widzę, że właśnie założyłeś "ciekawy" klub:

 

http://www.audiostereo.pl/klub-disco-polo_133439.html#entry4124691

 

Kolejny klon/prowokator ?

Długo raczej nie "pociągniesz".

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja też tam byłem, miód wino piłem. A wróć, wina nie piłem bo byłem kierowcą :-)

Pokój jak i sprzęt grający robi wielkie wrażenie i chętnie bym jeszcze raz się tam przejechał, aby tak na spokojnie posłuchać swoich ulubionych kawałków ;-)

 

W najbliższą sobotę ja mogę być kierowcą a Ty pasażerem :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, jesteś niezły w marketingu:)

Nawet niezły ten twój pokój u Rafała,z naciskiem na Twój:)

 

Ale gawiedź tu łyka kit:)

 

Ponoć w tym wątku nie banują:)

No ale ,że jestem twoim ulubieńcem,to pewnie zaraz ban:)

 

byłęś u Rafała ? słyszałeś ?

czy tylko chcesz troche zółci wylać jak to zawistny Polak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Piotrek jakich hejterów ?W Polsce można policzyc na palcach jednej ręki osoby ,które potrafią profesjonalnie przygotować akustycznie pomieszczenie

 

Tu się zgodzę. Za to nie brakuje ludzi nie potrafiących odczytać pomiarów.

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>

Kim ty jesteś ? Widzę, że właśnie założyłeś "ciekawy" klub:Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie za bardzo rozumiem. Co Ci nie pasuje ? Klub jak klub niczym się od tego nie rózni :)

Myśl miesiąca ( Szymon1977 ) : Mozna doplacic za kabel lepszy choc nie uslyszymy roznicy, albo taki ktory wniesie roznice ale dlatego, ze jest gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kolega skąd jedzie bo też zamierzam się wybrać ponownie do świątyni Rafała i Szymona

 

Ze stolicy Górnego Śląska :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Zapewne to są pseudospecjaliści dla których akustyka sprowadza się jedynie do likwidacji pogłosu w pokoju

 

Paweł ale jaki widzisz sens publikacji pomiarów u Rafała ? Do czego się to komuś przyda ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego są zrobione panele , to drewno czy jakiś materiał sztuczny ? Musiało to pochłonąć masę pracy.

Myśl miesiąca ( Szymon1977 ) : Mozna doplacic za kabel lepszy choc nie uslyszymy roznicy, albo taki ktory wniesie roznice ale dlatego, ze jest gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stolicy Górnego Śląska :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

Paweł ale jaki widzisz sens publikacji pomiarów u Rafała ? Do czego się to komuś przyda ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

o ja mam troche dalej (Olsztyn) , myślałem że moglibyśmy po drodze się zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paweł ale jaki widzisz sens publikacji pomiarów u Rafała ? Do czego się to komuś przyda ?

Plastik już to kiedyś opisał co bym nie wkleił będzie źle. Jedyne czego możesz się spodziewać to hejt i potajemne klonowanie:)

Jak ktoś szuka porad to wie gdzie mnie znaleźć. Cały proces tak skomplikowanej adaptacji wymagałby osobnej zakładki i zdradzenia informacji, których nie zanierzam ujawniać. Zbyt wiele lat pracowaliśmy w firmie nad ich rozwojem żeby je oddać za darmo.

Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ze stolicy Górnego Śląska :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

Paweł ale jaki widzisz sens publikacji pomiarów u Rafała ? Do czego się to komuś przyda ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wypowiadam sie za innych ,mnie sie przyda żeby nie wyrzucać pieniedzy w błoto a widze to tak aby na przykładzie Rafała pokoju krok po kroku prześledzić powstawanie tej akustycznej Mekki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Plastik już to kiedyś opisał co bym nie wkleił będzie źle. Jedyne czego możesz się spodziewać to hejt i potajemne klonowanie:)

Jak ktoś szuka porad to wie gdzie mnie znaleźć.

 

Klonowanie ? Żartujesz :)

Naprawdę da się to sklonować z obrazków ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie wypowiadam sie za innych ,mnie sie przyda żeby nie wyrzucać pieniedzy w błoto a widze to tak aby na przykładzie Rafała pokoju krok po kroku prześledzić powstawanie tej akustycznej Mekki

 

No tak. Nie znamy wartości wzorca :)

Pomiar można już samemu zrobić przy odrobinie wysiłku :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.