Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników pomieszczenia i sprzętu Rafała.M.


pmcomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plastik już to kiedyś opisał co bym nie wkleił będzie źle. Jedyne czego możesz się spodziewać to hejt i potajemne klonowanie:)

Jak ktoś szuka porad to wie gdzie mnie znaleźć. Cały proces tak skomplikowanej adaptacji wymagałby osobnej zakładki i zdradzenia informacji, których nie zanierzam ujawniać. Zbyt wiele lat pracowaliśmy w firmie nad ich rozwojem żeby je oddać za darmo.

To w tej chwili powstanie tego klubu sprowadza się do zapraszania na odsłuch i zdawanie potem relacji .Jakby to była formuła KAiM-u to jeszcze ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze.

Po pierwsze nie było mi dane posłuchać muzyki w pokoju Rafała i Szymona ale z tego co widzą moje oczy jedyne słowa jakie cisną się na usta to profesjonalizm, pasja i piękno!

Gratuluję i zazdroszczę!

Dzięki bardzo, gdybyś miał ochotę wpaść zobaczyć i posłuchać , to ja zapraszam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tej chwili powstanie tego klubu sprowadza się do zapraszania na odsłuch i zdawanie potem relacji .Jakby to była formuła KAiM-u to jeszcze ma sens

Pozwolisz, że o formule zadecyduje właściciel wątku. Chcesz pochwalić się własną akustyką i pomiarami to załóż stosowny wątek. To jest klub a nie darmowy poradnik akustyczny Szymona :)

 

Odsłuchy, poznawanie nowych ludzi, dzielenie się brzmieniem testowanych zestawów to główny cel tego wątku. Ma otwierać oczy niedowiarkom i dawać nadzieję na wyczynowe granie nawet w małym metrażu. Przede wszystkim pokazać nieskończoną pasję i miłość do muzyki do Rafała, zupełnie wyjątkowego człowieka.

Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele lat pracowaliśmy w firmie nad ich rozwojem żeby je oddać za darmo.

 

;)

 

Jaki jest koszt wykonania tej konkretnej adaptacji? Rozumiem że koszt jest utajniony, ale może chociaż coś w przybliżeniu.

 

Zawsze myślałem, że założeniem merytorycznym klubu jest, szczególne wykazanie się w dziedzinie audio lub zrzeszenie grupy osób wokół pewnej idei audio. Np. KAIM - chłopaki dzielą się swoimi spostrzeżeniami z odsłuchów różnych sprzętów, lub "Klub Maryli...." lub Krell-a itp.

 

Mam więc pytanie, czy będziecie zmieniać tą adaptację i oceniać nową? Czy @rafał.M będzie zmieniał kolumny na nowe np. te

post-819-0-09336500-1496783017_thumb.jpg

bo są po prostu lepsze i zdecydowanie ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to rozstrzygnie? Ty, sorry ale nie jesteś obiektywny.

No jak to kto, właściciel systemu. Nie pękaj będzie dobrze, taki hiend z pewnością sam się obroni.

Konkretnie kiedy przyjeżdżasz. Rozumiem, że już je kupiłeś tak cię zachwyciły. Albo spytam inaczej słuchałeś tych kolumn czy to twoje marzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie słuchałeś i jesteś hejterem.

Kłamiesz!

 

Żenujące zachowanie.

Czy możesz trochę spuścić z tonu. Chcę się czegoś dowiedzieć, przecież jest normalną praktyką na forum zadawanie pytań. Ciekawi mnie jaki jest stosunek sprzęt -> adaptacja. Myślę że również innych też to interesuje. U Ciebie są zawsze tajemnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, jesteś niezły w marketingu:)

Nawet niezły ten twój pokój u Rafała,z naciskiem na Twój:)

 

Ale gawiedź tu łyka kit:)

 

Ponoć w tym wątku nie banują:)

No ale ,że jestem twoim ulubieńcem,to pewnie zaraz ban:)

Prosiłem żeby nie było wycieczek personalnych. Piotrek już raz mieliśmy spięcie , widzę że Tobie znowu tego brakuje.

Byłeś u mnie , słuchałeś , co prawda krótko , bo wpadłeś i wypadłeś jak poparzony. Przecież masz prawo napisać , nie podobało mi się , to nie moje granie, itd .Wszyscy jesteśmy tylko podobni a nie tacy sami, i też tak jest z naszymi gustami. Napisz Tym wszystkim którzy byli u mnie że są głusi, zaproś ich do Ciebie i pokaż że się mylą. A Ty za każdym razem , przy okazji wpadasz i pijesz do Szymona.

Jeszcze raz proszę, masz swoje zdanie co do mojego pokoju pisz śmiało , ale przestań wylewać żółć.

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest prosta, chciałbym ustalić ile trzeba wydać na kompletny, skończony system. Jaki jest stosunek sprzęt--> adaptacja. @rafał.m zgodził się na ten wątek, na upublicznienie swojego pokoju, czyli również "zgodził się" na zadawanie może nie wygodnych pytań.

 

Uzasadnienie pytania hi aro wydaje się być logiczne i zasadne, można by udzielić w związku ztym jakiejś odpowiedzi , stosunek procentowy cena sprzętu >ustroje , mnie osobiście też by to interesowało .

Tu nie chodzie o to ile kto ma pieniędzy , a ile trzeba jeszcze włożyć procentowo kasy , aby osiągnąć pełen sukces w kwestii osiągnięcia pełni brzmienia i wyciśnięcia maksiumum tego co się da z pomieszczenia.

 

Tak na marginesie chętnie bym się wprosił do Rafała na małe "słuchowisko".

Edytowane przez pelot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest prosta, chciałbym ustalić ile trzeba wydać na kompletny, skończony system. Jaki jest stosunek sprzęt--> adaptacja. @rafał.m zgodził się na ten wątek, na upublicznienie swojego pokoju, czyli również "zgodził się" na zadawanie może nie wygodnych pytań.

Pozwolisz że na temat moich poniesionych kosztów nie będę udzielał informacji. Ceny wszystkich użytych materiałów do adaptacji są dostępne na stronie producenta. Znasz je , bo sam je przytaczałeś i były one dla Ciebie nie do przyjęcia, więc pytam po co to robisz?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

Ze względu na fakt otrzymywania na panel zgłoszeń wpisów z tego wątku, przypominam:

 

- to jest watek klubowy! W klubie o tym kto i co może pisać, oraz co jest a co nie jest trollingiem, decyduje wyłącznie GOSPODARZ KLUBU!

Proszę swoje skargi na wypowiedzi klubowiczów kierować do Gospodarza Klubu. Moderacja zgodnie z już wielokrotnie tłumaczonym profilem wątków klubowych, NIE INGERUJE w publikowane treści. Jedynym wyjątkiem jest karanie uzasadnionych zgłoszeń ataków personalnych. Wpisy które Gospodarz wątku uzna za niepożądane w klubie, powinien zgłosić osobiście na panel i zostaną one usunięte przez moderację.

Wyłącznie ten kto zakłada KLUB jest odpowiedzialny za jego profil i kondycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosunek procentowy cena sprzętu >ustroje , mnie osobiście też by to interesowało

Nie ma czegoś takiego jak stosunek cena sprzętu i cena adaptacji . Moim zdaniem adaptacja to 60,70% bardzo dobrego dźwięku. Co nie oznacza że wydając na sprzęt 200.000 adaptacja ma kosztować 120.000, a przy cenie sprzętu 10.000 , zrobisz ja za 6.000. Czasem koszt adaptacji może przerosnąć koszty poniesione na sprzęt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz że na temat moich poniesionych kosztów nie będę udzielał informacji.

Szanuję to.

Mi absolutnie o nic nie chodzi, jak tylko ustalenie z jakimi kompleksowymi kosztami trzeba się liczyć. 1:1, czy 1:10. Na zdjęciach nie widać wszystkiego. Zresztą panele to nie wszystko. Nie interesują mnie aspekty techniczne, znam je. Zostały już przedyskutowane powszechnie.

 

Rozdwojenie jaźni czy totalne zaplątanie we własnym hejterstwie?

??, oj @szymon1, @szymon

 

@rafał.m

absolutnie podziwiam Twoje poświęcenie w dążeniu do celu. Wiem że jesteś spoko facet, lecz pod złym wpływem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosunek procentowy cena sprzętu >ustroje , mnie osobiście też by to interesowało .

To można wstępnie ustalić jak podasz dokładne wymiary swojego pomieszczenia, wkleisz zdjęcia i opiszesz elementy składowe. Inaczej to wróżenie z fusów. Jak masz system za bańkę w 15m2 lub system za 20kzl w 50m2 salonie to stosunek cen będzie zupełnie inny. Wiele zależy od konstrukcji samego pokoju i zastanej sytuacji akustycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawanie takiej wyceny dla jednego konkretnego pomieszczenia nie bardzo ma sens. Zbyt wiele zmiennych składa się na całość, a każde pomieszczenie jest inne. Inne są też gusta właścicieli co do wystroju i stopnia ingerencji w pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję to.

Mi absolutnie o nic nie chodzi, jak tylko ustalenie z jakimi kompleksowymi kosztami trzeba się liczyć. 1:1, czy 1:10. Na zdjęciach nie widać wszystkiego. Zresztą panele to nie wszystko. Nie interesują mnie aspekty techniczne, znam je. Zostały już przedyskutowane powszechnie.

 

 

??, oj @szymon1, @szymon

 

@rafał.m

absolutnie podziwiam Twoje poświęcenie w dążeniu do celu. Wiem że jesteś spoko facet, lecz pod złym wpływem.

Nie musisz oceniać że zdjęć. Z tego co pamiętam to zapraszałem Ciebie już kiedyś. Przyjedź , zobacz wszystko z bliska, dotknij, możesz też posłuchać. Sam wtedy wyciągniesz stosowne wnioski. Może powiesz że to gra nie warta świeczki, że u siebie masz podobnie ale ,(bo Ty ciągle o tych kosztach) o wiele taniej. Można też przyjąć taką hipotezę iż stwierdzisz ; to dźwięk wart wszystkich pieniędzy . Tego nie wiesz , a przynajmniej będziesz miał prawdziwy, swój pogląd na to co zobaczysz, usłyszysz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.