Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M


plastik1989

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, triode napisał:

to nowa generacja kolumn Wilson Audio

Wilson Audio nauczył sie robić kolumny dopiero teraz ? Trochę lat im to zajęło. Ale jak juz zrobili to sprzedają sie jak cieple bułeczki.

Na tym niezależnym portalu można wyczytać w "komentarzach" jak to jeden z komentujących już leciał z 200tys zł w zębach po Wilsony ale nie zdążył bo któryś z diabełków był szybszy o długość stopy. I sprzątnął mu je sprzed nosa.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, triode napisał:

to nowa generacja kolumn Wilson Audio

I nowa generacja jeleni na których Faber robi sobie refundacje nowych Wilsonów. 

Teraz w każdym wpisie, Nikoś Dyzma sceny hajend nagle dotychczasową referencję podkreśla jako produkt kilka klas gorszy. Przypadek oczywiście.

Edytowane przez h3x_Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, h3x_Lukasz napisał:

I nowa generacja jeleni na których Faber robi sobie refundacje nowych Wilsonów. 

Teraz w każdym wpisie, Nikoś Dyzma sceny hajend nagle dotychczasową referencję podkreśla jako produkt kilka klas gorszy. Przypadek oczywiście.

e tam czepiasz się 🙂

warto sprawdzić.

14 minut temu, babatular napisał:

Wilson Audio nauczył sie robić kolumny dopiero teraz ? Trochę lat im to zajęło. Ale jak juz zrobili to sprzedają sie jak cieple bułeczki.

Na tym niezależnym portalu można wyczytać w "komentarzach" jak to jeden z komentujących już leciał z 200tys zł w zębach po Wilsony ale nie zdążył bo któryś z diabełków był szybszy o długość stopy. I sprzątnął mu je sprzed nosa.

cienki jesteś znawca hi endu 🙂

 

nie wiesz,że po śmierci ojca,syn przejął stery firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, triode napisał:

nie wiesz,że po śmierci ojca,syn przejął stery firmy

Syn-geniusz zapomniałeś dodać.  Ojciec dłużej stroił kolumny niż Dawid- syn ma lat. Ale co  geniusz to geniusz 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, babatular napisał:

Syn-geniusz zapomniałeś dodać.  Ojciec wiecej lat stroił kolumny niż Dawid- syn ma lat. Ale geniusz to geniusz 

czy on geniusz to nie wiem-ale ma zaplecze finansowe ,t o sobie wynajął fachowców.

a patenty i tak pozostały w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, triode napisał:

czy on geniusz to nie wiem-ale ma zaplecze finansowe ,t o sobie wynajął fachowców.

a patenty i tak pozostały w firmie.

Patenty - szczegolnie lubię kompozyt X

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, triode napisał:

e tam czepiasz się 🙂

Mam alergię na taki krypto biznes jaki prowadzi ot co. Zwłaszcza, że dzieciak wytyka innym praktyki audioprostytucji a sam jest na dnie tego szamba. Słuchajcie, chwalcie ale współczuje tym kredytobiorcom a w zasadzie ich rodzinom. Ważne że rabat na Wilsona to rekompensuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, h3x_Lukasz napisał:

Mam alergię na taki krypto biznes jaki prowadzi ot co. Zwłaszcza, że dzieciak wytyka innym praktyki audioprostytucji a sam jest na dnie tego szamba. Słuchajcie, chwalcie ale współczuje tym kredytobiorcom poa w zasadzie ich rodzinom. Ważne że rabat na Wilsona to rekompensuje.

powiedz ile osób stać na kolumny za 200tysi.

 

indeks.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym kredycie, przyjacielskim, z dobrym rabatem za naganianie na inne dodatki typu pianki i dyfuzory ? Kojarzę przynajmniej dwóch jeleni oficjalnie się tym chwalących.

Nie wiesz czasem czy Nikoś zaprasza też każdego do siebie na ten super salon ? Obawiam się, że nie... Może sam dojdziesz do wniosku dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, babatular napisał:

A co się stało z killerem metkowych firm - znanym z technologii i super mdfu i matek bitumicznych brandem z Tychów ?

Wróble na płocie podobno ćwierkały o jakimś cichym rozwodzie.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rochu napisał:

Wróble na płocie podobno ćwierkały o jakimś cichym rozwodzie.

a no właśnie, coś mi to nie pasowało

w takim razie poczekamy aż się okaże, że kolejna metkowa firma jest lepsza od Cayina, np. Ayon -he he he

7 godzin temu, triode napisał:

powiedz ile osób stać na kolumny za 200tysi.

Z portalu wynika że 4 osoby na pewno - Diabła Mistrza, Diabła Recenzenta 1 , Diabła Recenzenta 2 i  Osobę Komentatora,  która już z walizka $$$ jechała do Audio Fastu ale ubiegł ją jeden z Diabłów.

3 x 200 tys + 740 tys = 1 340 000 zł.   

Jest o co walczyć..........

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, triode napisał:

czy on geniusz to nie wiem-ale ma zaplecze finansowe ,t o sobie wynajął fachowców.

Mam nadzieję, że nie tych fachowców z polskich piwnic i garażów, udzielających na forum  rad Gryphonowi, Vitusowi czy Dynaudio jak się prawidłowo projektuje wzmaki czy właściwie stroi kolumny

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, babatular napisał:

Z portalu wynika że 4 osoby na pewno - Diabła Mistrza, Diabła Recenzenta 1 , Diabła Recenzenta 2 i  Osobę Komentatora,  która już z walizka $$$ jechała do Audio Fastu ale ubiegł ją jeden z Diabłów.

3 x 200 tys + 740 tys = 1 340 000 zł.   

Jest o co walczyć..........

Errata -

Z portalu wynika że 5 osób stać na Wilsona. Pod "testem" Sashy DAW są TYLKO dwa komentarze:

jeden - to wzruszająca historia ( j/w) o Osobie Komentatora, który nie zdążył je kupić,

drugi - opowiada o "Szczęściarzu", która ma te wybitne kolumny

 

Tak więc:

4 x 200 tys + 740 tys = 1 540 000 zł   WOW

A co dopiero  będzie po odsłuchu u Diabełków.

P.S     Może przy tych "odsłuchach" diabły wykręcą w końcu z tych kolumn te kółka z wózka do przewożenia mąki.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4?

A może to jeden zestaw, który jest przewożony pomiędzy miszczem a "recenzentami" celem sporządzenia dokumentacji fotograficznej mającej uwiarygodnić opisywane historie?

To tłumaczyłoby te kółka na ten przykład.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z Was są takie "detektywy" to zgadajcie się i jedźcie jednocześnie do conajmniej dwóch posiadaczy Wilsonów i będziecie wiedzieć czy jest jedna czy więcej par! Wielce wątek odblokowany, tylko po co? Ci o których piszecie mają na to "wyebane". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marteo1981 napisał:

Jak z Was są takie "detektywy" to zgadajcie się i jedźcie jednocześnie do conajmniej dwóch posiadaczy Wilsonów i będziecie wiedzieć czy jest jedna czy więcej par! Wielce wątek odblokowany, tylko po co? Ci o których piszecie mają na to "wyebane". 

Mam "wyebane" na to kto ma na co "wyebane". W żadną detektywistyczną podróż się nie wybieram. Ale lubię poczytać niezależnych i obiektywnych diabełków gdyż przysparzają mi wiele humoru i uciechy. 

8 godzin temu, rochu napisał:

4?

A może to jeden zestaw, który jest przewożony pomiędzy miszczem a "recenzentami" celem sporządzenia dokumentacji fotograficznej mającej uwiarygodnić opisywane historie?

To tłumaczyłoby te kółka na ten przykład.

Na to nie wpadłem. Ale gdyby to była prawda to przyznam, że jeszcze bardziej bym ich polubił.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak naprawdę to Naczelnemu Diabłowi należy się wielki splendor i szacunek. Toż to prawdziwy filantrop. Poświęca bezinteresownie swój  czas, środki finansowe, organizuje te wszystkie testy, a skoro jest niezależny od dystrybutorów to zapewne pokrywa i koszty transportu tych wielkich kolumn i ciężkich urządzeń, opłaca stronę internetową, a dodatkowo do tej filantropii zwerbował dwóch innych wolontariuszy. Dodatkowo zdjęcia komnat odsłuchowych testerów mają tylko pokazać i wyedukować audiofilow jak ważna jest akustyka i nie ma to nic wspólnego z jakąkolwiek działalnością komercyjną w zakresie akustyki. To się nazywa niezależność i obiektywna prawda i tylko prawda. 

A to wszystko by pomóc bezinteresownie audiofilom oddzielić ziarno od plew.

No Panowie Diabły - chylę czoła. Szczególnie przed Maestro.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, babatular napisał:

(...) a skoro jest niezależny od dystrybutorów (...)

No cóż.

Znajdź wspólny mianownik dla promowanych przez naszych bohaterów marek tj. Audio Research, Dan D'Agostino, Gryphon Audio, Wilson Audio i dCS.

Tym wspólnym mianownikiem jest miasto Łódź a drugim wspólnym mianownikiem jest firma Audiofast.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, rochu napisał:

No cóż.

Znajdź wspólny mianownik dla promowanych przez naszych bohaterów marek tj. Audio Research, Dan D'Agostino, Gryphon Audio, Wilson Audio i dCS.

Tym wspólnym mianownikiem jest miasto Łódź a drugim wspólnym mianownikiem jest firma Audiofast.

No co Ty. To jest zwykły zbieg okoliczności. Ot czysty przypadek. Akurat tak sie sklada że ten znamienity skądinąd dystrybutor z Łodzi  ma same fenomenalne marki w swoim portfolio. Nasz niezależny, obiektywny, rzetelny, wybitny i w ogole "special one" diabełek po prostu tylko to potwierdza w swoich genialnych recenzjach.  A już kompletnym zbiegiem okoliczności jest identyczne akustyczne "wzornictwo" w salonie dystrybutora i w salach "małych" diabłów.

Na ten przykład też skądinąd znamienity dystrybutor Nautilius nie ma tyle szczęścia do marek i ma tak słabe brandy jak Siltech, Dynaudio i Accuphase - co nasz dzielny obiektywny i niezależny recenzent wykrył w swojej remizie OSP Diabeł..

W ogóle są ludzie ktorzy mają talent do dystrybucji wybitnych marek. Wielki Konstruktor kolumn ( z MDFu i matek bitumicznych ), które  kasowały jeszcze niedawno wszystkich metkowców znalazł wyborną( nasz diabelny maestro to potwierdza i zawsze podkreśla) chińską markę Cayina, która nota bene zjada na śniadanie, miażdzy i w ogóle nokautuje ( i co tam jeszcze)  każdego Ayona.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, masz absolutną rację.

To wielkie błogosławieństwo dla krajowych audiofilów, że tak się to wszystko szczęśliwie poplątało-połączyło, że tak znamienity portal odnalazł się w korcu maku z tak szacownym dystrybutorem.

Tylko czekać na pełne zaskakujących zwrotów akcji recenzje, skrzące się od celnych uwag i eleganckich bon-motów.

No cud, miód i orzeszki.

 

Pozostaje tylko pytanie. Gdy się ten romans skończy, kto będzie następny?

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba śledzić tą piękną operę mydlaną. Mi się bardzo podoba. Bardzo mnie bawi, relaksuje i poprawia humor.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
3 godziny temu, babatular napisał:

Ale tak naprawdę to Naczelnemu Diabłowi należy się wielki splendor i szacunek. Toż to prawdziwy filantrop. Poświęca bezinteresownie swój  czas, środki finansowe, organizuje te wszystkie testy, a skoro jest niezależny od dystrybutorów to zapewne pokrywa i koszty transportu tych wielkich kolumn i ciężkich urządzeń, opłaca stronę internetową, a dodatkowo do tej filantropii zwerbował dwóch innych wolontariuszy. Dodatkowo zdjęcia komnat odsłuchowych testerów mają tylko pokazać i wyedukować audiofilow jak ważna jest akustyka i nie ma to nic wspólnego z jakąkolwiek działalnością komercyjną w zakresie akustyki. To się nazywa niezależność i obiektywna prawda i tylko prawda. 

A to wszystko by pomóc bezinteresownie audiofilom oddzielić ziarno od plew.

No Panowie Diabły - chylę czoła. Szczególnie przed Maestro.

Jeszcze kilku takich filantropów i nie było by problemu głodu na świecie…

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... znalazł wyborną( nasz diabelny maestro to potwierdza i zawsze podkreśla) chińską markę Cayina, która nota bene zjada na śniadanie, miażdzy i w ogóle nokautuje ( i co tam jeszcze)  każdego Ayona.

Baba, tak Cię ten Cayin w ocze kłuje? A to może jeszcze napisz coś na temat recenzji DAC z tej firmy która wyświetla się na samej górze forum,... a czekaj nie napiszesz bo to inny dystrybutor chyba jest... 

Niech ktoś weźmie i znów zablokuje wątek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, marteo1981 napisał:

.... znalazł wyborną( nasz diabelny maestro to potwierdza i zawsze podkreśla) chińską markę Cayina, która nota bene zjada na śniadanie, miażdzy i w ogóle nokautuje ( i co tam jeszcze)  każdego Ayona.

Baba, tak Cię ten Cayin w ocze kłuje? A to może jeszcze napisz coś na temat recenzji DAC z tej firmy która wyświetla się na samej górze forum,... a czekaj nie napiszesz bo to inny dystrybutor chyba jest... 

Niech ktoś weźmie i znów zablokuje wątek. 

Ja tam do Cayina ani żadnej marki nic nie mam. Firma jak firma. To Diablo ciągle utyskuje na Ayona jaki to kiepski bo chińsko-austryjacki. Caiyn chiński i nokautuje Ayona - jak to niezależny recenzent mówi.

Ciekawi mnie twoje niezadowolenie z reaktywacji wątku. A Ciebie nie zastanawia jaki to super gość musi byc z naszego recenzenta, że wydaje swoją kasę, poświęca swój czas, wozi te sprzęty, wnosi do chałupy ( swoją drogą zazdrosze kręgosłupa), po tescie wynosi, rozkręca, skręca te kolumny, przestawia - o matko mnie na samą myśl wszystko boli.  A do tego robi zdjęcia i pisze recenzje. I jeszcze organizuje odsłuchy na zapisy.

I to wszystko bezinteresownie, niezależnie i obiektywnie w trosce o innych audiofilów. Prawdziwa życiowa misja. Dzisiaj już takich ludzi nie ma. Łza się w oku kręci.

 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, babatular napisał:

A Ciebie nie zastanawia jaki to super gość musi byc z naszego recenzenta, że wydaje swoją kasę, poświęca swój czas, wozi te sprzęty, wnosi do chałupy ( swoją drogą zazdrosze kręgosłupa), po tescie wynosi, rozkręca, skręca te kolumny, przestawia - o matko mnie na samą myśl wszystko boli.  A do tego robi zdjęcia i pisze recenzje. I jeszcze organizuje odsłuchy na zapisy.

Jak w starym dowcipie z PRL-u.

Co to jest: tańczy, śpiewa, recytuje, daje d**y i gotuje?
– Koło gospodyń wiejskich!

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepscy z was są detektywi ,drodzy  🙂

kółka w kolumnach służą do celów transportowych-aby bezpiecznie opuściły skrzynie transportowe..są i kolce do celów stacjonarnych..wystarczy obejrzeć fotki.jedna kolumna waży 107kg,więc nie przelewki.

na pamięć nie narzekam więc wiem skąd się bierze ``życzliwość`` kolegów 🙂

Grzegorz Rogala zrobił mi kolumny, ładnych parę lat temu-wspominam je mile 🙂 konstruktora również..

tak jak wspominałem u Rafała byłem-podobało mi się..życzyłbym tutejszym i obcym  ``recenzentom ``

podobnej klasy pomieszczenia.

z @Szymon nie miałem przyjemności..możliwe że niewiele straciłem .

 

..a swoją drogą zamiast wylewać krokodyle łzy i snuć teorie spiskowe-zapisać się i jechać!

🙂friday GIF

 

 

Edytowane przez triode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, triode napisał:

kiepscy z was są detektywi ,drodzy  🙂

kółka w kolumnach służą do celów transportowych-aby bezpiecznie opuściły skrzynie transportowe..są i kolce do celów stacjonarnych..wystarczy obejrzeć fotki.jedna kolumna waży 107kg,więc nie przelewki.

na pamięć nie narzekam więc wiem skąd się bierze ``życzliwość`` kolegów 🙂

Grzegorz Rogala zrobił mi kolumny, ładnych parę lat temu-wspominam je mile 🙂 konstruktora również..

tak jak wspominałem u Rafała byłem-podobało mi się..życzyłbym tutejszym i obcym  ``recenzentom ``

podobnej klasy pomieszczenia.

z @Szymon nie miałem przyjemności..możliwe że niewiele straciłem .

 

..a swoją drogą zamiast wylewać krokodyle łzy i snuć teorie spiskowe-zapisać się i jechać!

🙂friday GIF

 

 

Dzięki za uświadomienie - bo nigdy bym na to nie wpadł, że te kółka z wózka na mleko służą do transportu. tych 100kilowych kolumn ( o Jezu - mój kręgosłup ).

Jak można nie być życzliwym do tak altruistycznego kolegi i filantropa zarazem - nie wiem co Cię tu dziwi.

Skąd wiesz, że pisząc o MDFie i matkach bitumicznych miałem na mysli firmę S16Hz?

Samą firmę Studio16Hz ja tam bardzo lubię, a i zawsze chętnie czytam co kolega/Pan Grzegorz ma do powiedzenia na temat głośników, ich cech i konstrukcji.

Pewnie, że Rafał M. ma super pokój - tylko pozazdrościć !

Nie znasz Naczelnego Recenzenta ??? Ja też nie - ale to zapewne przemiły, ujmujący, bezinteresowny człowiek o wysokiej kulturze osobistej, niezrównanym takcie i obyciu towarzyskim.

6 godzin temu, triode napisał:

swoją drogą zamiast wylewać krokodyle łzy i snuć teorie spiskowe-zapisać się i jechać!

Jam prosty audiofilski chłop to gdziesz mi do arystokracji audiofilskiej - za wysokie progi na moje stare nogi. Więc nie dostanę zaproszenia a i z mobilnością u mnie słabo - więc niestety nie będę mógł dostąpić zaszytu obcowanie z hi-endowym absolutem

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha

 Marteo, Triode

Jak będziecie na gościnnych występach odsłuchowych w pokojowych odmętach Hadesu - to zasugerujcie panom recenzentom że ta ceramika na tej podłodze to trochę lipa. Może im Naczelny diablo nie powiedział że to tez jest powierzchnia odbijająca. Tak na ten mój chłopski rozum tym nieszczęsnym falom dźwiękowym bliżej z tych topowych kolumn do tej ceramiki niż do perforowanych fal na suficie i ścian z kwadratowych kostek.

To taka delikatna uwaga amatora-audiofila słuchającego na co dzień muzyki na Piano Crafcie. Mam nadzieję że tą uwagą nie uraziłem ego diabelskiego team'u.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.