Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M


plastik1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jest ból doopy jak w Krakowie jest od jakiegoś czasu nowy gracz z salonem w którym jest wybór topowych marek. To teraz trzeba go tak najpierw w koło a póżniej w punkt obsrać

 

Proponuję temat zamknąć bo poboczni obsrywani nie mają nawet tutaj głosu żeby odpowiedzieć...

 

Rozumiem że jest sezon ogórkowy ale zakładka Bocznica powinna spokojnie wystarczyć na płatne bajkopisarstwo konkurencji które od paru stron widać

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
11 minut temu, ASURA napisał:

No jest ból doopy jak w Krakowie jest od jakiegoś czasu nowy gracz z salonem w którym jest wybór topowych marek. To teraz trzeba go tak najpierw w koło a póżniej w punkt obsrać

 

Proponuję temat zamknąć bo poboczni obsrywani nie mają nawet tutaj głosu żeby odpowiedzieć...

 

Rozumiem że jest sezon ogórkowy ale zakładka Bocznica powinna spokojnie wystarczyć na płatne bajkopisarstwo konkurencji które od paru stron widać

ASURA, jak zawsze, nie wiesz nic w danym temacie, a do powiedzenia masz najwięcej. 

Co ma "nowy gracz z topowymi markami" w tej sprawie, to nie wiem - sam Go tu wyciągasz, nie proszony o to.  

 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, plastik1989 napisał:

ASURA, jak zawsze, nie wiesz nic w danym temacie, a do powiedzenia masz najwięcej.

Celnie. W sam punkt.

16 minut temu, ASURA napisał:

No jest ból doopy (...) obsrać (...) obsrywani (...)

Dawniej nie używałeś tylu wulgaryzmów. W sumie nie pytam co się stało bo guzik z pętelką mnie to obchodzi.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






 
Rozumiem że jest sezon ogórkowy ale zakładka Bocznica powinna spokojnie wystarczyć na płatne bajkopisarstwo konkurencji które od paru stron widać


Jakie tam płatne. Mnie nikt nigdy nie zapłacił a firmę 16hz i każdą inną zawsze będę potępiał i nawiedzał za nieuczciwą konkurencję.
Popytaj właścicieli Salonów Audio na Śląsku, których Pan Rogala zrobił w bambuko to może oczy Ci się nieco otworzą.
Teraz - od jakiegoś czasu próbuje w innych rejonach Polski, gdyż "Pod domem" nikt już nie che z nim gadać. I taka jest przykra prawda ale i zarazem kara dla krętaczy i cwaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie. Wyleczyłem się z krajowych producentów sprzętu audio i produktów audio-podobnych. Zwłaszcza krajowych kabli, klęczników, stolików, nocników i przedmiotów oferowanych pod eufemistyczną nazwą ustrojów akustycznych.

Za dużo w tym hucpy i autopromocji aby zastanawiać się czy nie pomija się czegoś wartościowego.

Szkoda życia.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ASURA napisał:

No jest ból doopy jak w Krakowie jest od jakiegoś czasu nowy gracz z salonem w którym jest wybór topowych marek. To teraz trzeba go tak najpierw w koło a póżniej w punkt obsrać

 

Proponuję temat zamknąć bo poboczni obsrywani nie mają nawet tutaj głosu żeby odpowiedzieć...

 

Rozumiem że jest sezon ogórkowy ale zakładka Bocznica powinna spokojnie wystarczyć na płatne bajkopisarstwo konkurencji które od paru stron widać

Asura

  Piszesz o Nautiliusie ? To raczej stary gracz na krakowskim rynku. I z tego co sobie przypominam to raczej Nautilius był obsrywany przez diaboliczne  towarzystwo wzajemnej adoracji.

O jakim nowym graczu piszesz w wątku o odsłuchach u Rafała M.?   Rafał M. to ten nowy krakowski gracz z topowymi markami ? A może to salon/sklep Diabła ? Doprecyzuj o co chodzi - nie jestem w temacie.

Płatne bajkopisarstwo ???  - chodzi ci o blog Diabełka ?   przecież to przedsięwzięcie "non profit" - wolontaryjne , filantropijne, bezinteresowne i niezależne. W audiofilskim interesie społecznym.  Audiofilska prawda i tylko prawda.

No i ciebie boli ta doopa ? Jak tak to idź do lekarza - przepisze ci odpowiednią maść.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o nowy salon audio w Krakowie z trzema dziewiątkami w nazwie. Salon był promowany na facebooku grupy s16Hz.

W sumie wokół tego salonu krążą też różne ciekawe informacje.

Godzinę temu, babatular napisał:

Płatne bajkopisarstwo ??? 

Przecież Asura dał się zrecenzować u Pacuły.

A na jakich zasadach działa Pacula to wszyscy wiemy.

 

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. takie, że podobno ja jestem udziałowcem w tym sklepie.🤪😀 Taką wiadomość pewna osoba powiązana z inicjatywą 999 rozpowszechniała w innych krakowskich salonach audio. Niezły dowcip?

Muszę się do 999 kiedyś wreszcie wybrać aby zobaczyć ten sklep. W progu oświadczę że jestem rochu z audiostereo. Ciekawe czy wyjdę z stamtąd o własnych siłach?🤪

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

41 minut temu, Silver_85 napisał:

Reaktywowanie wątku żeby plastik , rochu, piorasz i baba mogli sobię podyskutować . Czyli nic się na tym forum nie zmienia.

 

Przez kilka lat byłem posiadaczem 4 zestawów S16Hz.

Chyba nie odmówisz mi prawa dyskutowania i dzielenia się własnym doświadczeniem?

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak jest tu jak u sekciarzy sansui. Możesz pisać póki pijesz z zachwytu i wciskasz bajki jaki to najlepszy sprzęt 😂😂😂

W dniu 24.07.2021 o 16:08, rochu napisał:

I przypomina mi się tekst Fronczewskiego z 1980r. z kabaretu "Pod Egidą".

Mi się przypomniał inny skecz z Fronczewskim gdzie była mowa o chyba wujku który był sprzedawca i kupował po 5zl a sprzedawał po 3zl. To podobny poziom  filantropii 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Audio.Japan napisał:

A jednak jest tu jak u sekciarzy sansui. Możesz pisać póki pijesz z zachwytu i wciskasz bajki jaki to najlepszy sprzęt

Coś w tym jest.

Gdy się wchodziło do klubu S16Hz to się widziało jedno bombardowanie miłością wobec wiernych i tych, których uznano za dających nadzieję na nawrócenie. Aż mdliło od tej ilości melasy w postach. To znany sekciarski mechanizm.

Natomiast wobec wątpiących i tych których uznano za wrogów był hejt na maksa. To też typowe dla sekty.

A tu przykład pewnego mentalnego ekstremum związanego z S16Hz:

 

74431520_2772620296116052_5752564679549386752_n.jpg

76710742_2772620349449380_7596316336389619712_n.jpg

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Coś w tym jest.
Gdy się wchodziło do klubu S16Hz to się widziało jedno bombardowanie miłością wobec wiernych i tych, których uznano za dających nadzieję na nawrócenie. Aż mdliło od tej ilości melasy w postach. To znany sekciarski mechanizm.
Natomiast wobec wątpiących i tych których uznano za wrogów był hejt na maksa. To też typowe dla sekty.



Wódz sekty (G.R) dawał bardzo jasne wskazówki na priv lub telefonicznie jak należy reagować na wątpiących w jego geniusz. Sam się na to dałem nabrać czego się wstydzę do dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Silver_85 napisał:

Reaktywowanie wątku żeby plastik , rochu, piorasz i baba mogli sobię podyskutować . Czyli nic się na tym forum nie zmienia.

Ale fajnie by było jakby mógł też podyskutować Szymon, Rafał M. ............. i Silver85 - może masz coś ciekawego do powiedzenia w tym wątku. Jeśli tak to słucham...............

 

Silver85 - może byłeś ostatnio u Rafała M. na odsłuchu. Podziel się wrażeniami - opisz czy Wilsony zjadły na śniadanie S16hz.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rochu napisał:

 

A tu przykład pewnego mentalnego ekstremum związanego z S16Hz:

 

74431520_2772620296116052_5752564679549386752_n.jpg

76710742_2772620349449380_7596316336389619712_n.jpg

Nie wierze. Może zmywalny ten tatuaż albo jakiś fotomontaż?

Mój znajomy zakochany kiedyś wytatuował sobie na ramieniu „Ania” ale Ania znalazła sobie nowego faceta i tatuaż został. Na szczęście poznał nowa wybrankę o imieniu Hania i wystarczyło dorobić literkę H.

Ciekawe co biedak zrobi jak zmieni lampę na tranzystor ?

 

Edytowane przez nautilus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.08.2021 o 11:34, babatular napisał:

Silver85 - może byłeś ostatnio u Rafała M. na odsłuchu. Podziel się wrażeniami - opisz czy Wilsony zjadły na śniadanie S16hz.

Nie wiem czy "zjadly" i czy zjedza, ale cos Wam powiem:

A mianowicie kiedys, przez kupe lat jezdzilem po Polsce na rozne odsluchy i mnie odwiedzilo w sumie pewnie ponad 100 osob, odbywaly sie u mnie rowniez rozne testy - o czym zapewne pamietacie - i jak wracalem skad kolwiek, to u siebie brzmienie najbardziej mi odpowiadalo. Ale tak bylo do niedawna, tzn do czasu jak przed paroma dniami zaprosil mnie, bliziutko mieszkajacy ode mnie, kolege Wojtek (na forum " szatan "), ktory jest znany z tego, ze od dawna na okragla przerzuca rozne sprzety (czesto nietanie) i ma bardzo duze doswiadczenie jesli chodzi o osluchanie. A zaprosil mnie i kolege (posiadajacego dobry - nie tani sprzet) w celu posluchania nabytych niedawno Wilsonow Audio MXX 1 .                   

Coz ja moge powiedziec o tym dzwieku z Wilsonow... ? Po tej wizycie juz nie mam takiej jak kiedys przyjemnosci w sluchaniu swojego skromniutkiego zestawu, a do niedawna byl dla mnie brzmieniowo najlepszy. 😞

P.S.

Poczytajcie, ilu z Was kiedys sie zapowiadalo (deklarowalo) w moim watku, ze wpadniecie do mnie w odwiedziny i posluchamy sobie, a do tej pory, w zwiazku z tym watkiem byl tylko "audiofan01" i uwaga... bylo to w pazdzierniku 2017 r. !!!

https://www.audiostereo.pl/forum/749-tematy/

Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, piorasz napisał:

Taki żarcik Lutuś. emoji3.png

No to cale szczescie, ze zarcik, bo przez takie zarciki mozesz miec mnie na sumieniu - choruje na sece :-)

8 minut temu, piorasz napisał:

Ja nie. Mam zaległości u ciebie jeszcze ale ostatnio nie jeżdżę w tamte strony.

Sadze, ze wszyscy deklarujacy sie w moim watku rowniez nie, ale mam nadzieja, ze zanim umre, to  zdaza :-)  Trzeba by porozmawiac z szatanem, ale nie sadze aby mial cos przeciwko posluchania u niego tych Wilsonow jak by ktos z kolegow sie zjawil. No i na Ciebie licze, ze w koncu zlapiesz ta trase w moim (naszym) kierunku. 

Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutek

Ale że co ? Że Wilsony tak super grały ? A inne kolumny w tym samym systemie już tak nie grały ? Jaki kolega Szatan ma system, jakie druty, akcesoria, jakie zasilanie , jaķą ma akustyke ? Nie ma takiej możliwości by wstawienie super kolumn do przeciętnego systemu wyniosło go na jakieś wyżyny. Sam z siebie żaden klamot nie zagra wybitnie jak nie ma odpowiednich warunków i odpowiedniego towarzystwa. U Szatana zakładam  - że ma.

A tak poza tym - Wilson Audio to firma ktora zawsze miała świetne kolumny. Bez względu na diabelskie sympatie i antypatie.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lutek napisał:

Nie wiem czy "zjadly" i czy zjedza, ale cos Wam powiem:

A mianowicie kiedys, przez kupe lat jezdzilem po Polsce na rozne odsluchy i mnie odwiedzilo w sumie pewnie ponad 100 osob, odbywaly sie u mnie rowniez rozne testy - o czym zapewne pamietacie - i jak wracalem skad kolwiek, to u siebie brzmienie najbardziej mi odpowiadalo. Ale tak bylo do niedawna, tzn do czasu jak przed paroma dniami zaprosil mnie, bliziutko mieszkajacy ode mnie, kolege Wojtek (na forum " szatan "), ktory jest znany z tego, ze od dawna na okragla przerzuca rozne sprzety (czesto nietanie) i ma bardzo duze doswiadczenie jesli chodzi o osluchanie. A zaprosil mnie i kolege (posiadajacego dobry - nie tani sprzet) w celu posluchania nabytych niedawno Wilsonow Audio MXX 1 .                   

Coz ja moge powiedziec o tym dzwieku z Wilsonow... ? Po tej wizycie juz nie mam takiej jak kiedys przyjemnosci w sluchaniu swojego skromniutkiego zestawu, a do niedawna byl dla mnie brzmieniowo najlepszy. 😞

P.S.

Poczytajcie, ilu z Was kiedys sie zapowiadalo (deklarowalo) w moim watku, ze wpadniecie do mnie w odwiedziny i posluchamy sobie, a do tej pory, w zwiazku z tym watkiem byl tylko "audiofan01" i uwaga... bylo to w pazdzierniku 2017 r. !!!

https://www.audiostereo.pl/forum/749-tematy/

to wszystko przez węglowe scany 😄

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, babatular napisał:

Jaki kolega Szatan ma system,..

Nie bylo porownywania zadnych oddzielnych systemow. Ten kolega tyko byl ze mna u szatana. A co do innych kolumn, to szatan mial ich juz bez liku, zadne jednak nie graly na takim poziomie jak te Wlsony

Cwile babatular, bo zle zrozumialem Twoj wpis ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo porownywania zadnych oddzielnych systemow. Ten kolega tyko byl ze mna u szatana. A co do innych kolumn, to szatan mial ich juz bez liku, zadne jednak nie graly na takim poziomie jak te Wlsony
Cwile babatular, bo zle zrozumialem Twoj wpis ...
Do baby.
Czyli kolumny wpasowały się w system. Czy to nie piękne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, piorasz napisał:

Czyli kolumny wpasowały się w system. Czy to nie piękne?

Szatan zawsze mial i ma bardzo wiele roznych sprzetow. Te Wilsony kupil niedawno, ale juz troche czasu minelo, wiec mogl sobie odpowiednia elektronike posprawdzac i dopasowac do tych kolumnami. Nie wiem jakie modele wzmakow, cd kow, dac ow on ma, ale jak bylem u niego, to po jakims czasie sluchania, przy nas zamienill monobloki Unison Research na monobloki Jolidy i natychmiast jakosc grania jeszcze sie poprawila. On ma salon odsluchowy zbudowany ze strychu (bodaj 38 m kw). Jak przyjechalismy, to zauwazylismy, ze caly sprzet ma przestawiony o 180 stopni, tz.. zabral spod skosow sciennych (dachowych) i dal przed sciane przeciwleglo pionowa, bo jak twierdzi wyraznie w tym miejscu lepiej gra.

balbatular, to zapewne rowniez i Tobie wyjasni co i jak, a w sprawie szczegolow, to juz bys musial rozmawiac z szatanem

" jakie druty, akcesoria, jakie zasilanie , jaķą ma akustyke ? Nie ma takiej możliwości by wstawienie super kolumn do przeciętnego systemu wyniosło go na jakieś wyżyny. "

Ale w tym wypadku nie bardzo mozna powiedziec, ze to przecietny system - to bardzo drogi system

 

 

Juz dzisiaj kupe godzin siedze przy kompie, wypadalo by w koncu zrobic siusiu i zjesc cos na kolacje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.