Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M


plastik1989

Rekomendowane odpowiedzi

Może w temacie wątku - ktoś (może sam Rafał) się podzieli wrażeniami jak teraz gra system u Rafała z super Wilsonami, które pogoniły hiper-top Ethosy.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2021 o 00:05, szatan napisał:

Panowie tego sie czytać nie da - znowu przez rok nie zaloguje sie na AS po tym co tutaj zobaczyłem Lutek sorry ale ja stąd spadam 😉

No to smutno, jak tak.  

Jednak dobrze proponowalem po moim wpisie w tym watku dotyczacym odsluchu u Ciebie Wilsonow, aby otworzyc nowy watek w podobnym temacie, np. " Klub milosnikow odsluchow u szatana (czy Wojtka) " i zwrocic sie do moderacji o przeniesienie wszystkich wpisow zwiazanych. Taki nowy watek dotyczylby wrazen z odsluchow Twoich Wilsonow, a takze roznego innego sprzetu, ktorego sporo posiadasz i zapewne nie znalazlyby sie tego typu wpisy powiazane z odsluchami u Rafala M. Sadze, ze watek by sie rozwijal, gdyz zapewne znajdowaliby sie chetni aby czegos u Ciebie posluchac, bo jest czego. Tym bardziej, ze tak ladnie napisales: "  zawsze moje drzwi są otwarte dla audiofili / melomanów.  "  ( Moje zreszta rowniez). Sam bym taki watek otworzyl, ale nie bardzo sie nadaje do prowadzenia, do upowninania w przypadkach nieodpowiednich wpisow, nieodpowiedniego jezyka itp. Nawet nie wiem jak sie usuwa wpisy i banuje :-)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lutek napisał:

No to smutno, jak tak.  

Jednak dobrze proponowalem po moim wpisie w tym watku dotyczacym odsluchu u Ciebie Wilsonow, aby otworzyc nowy watek w podobnym temacie, np. " Klub milosnikow odsluchow u szatana (czy Wojtka) " i zwrocic sie do moderacji o przeniesienie wszystkich wpisow zwiazanych. Taki nowy watek dotyczylby wrazen z odsluchow Twoich Wilsonow, a takze roznego innego sprzetu, ktorego sporo posiadasz i zapewne nie znalazlyby sie tego typu wpisy powiazane z odsluchami u Rafala M. Sadze, ze watek by sie rozwijal, gdyz zapewne znajdowaliby sie chetni aby czegos u Ciebie posluchac, bo jest czego. Tym bardziej, ze tak ladnie napisales: "  zawsze moje drzwi są otwarte dla audiofili / melomanów.  "  ( Moje zreszta rowniez). Sam bym taki watek otworzyl, ale nie bardzo sie nadaje do prowadzenia, do upowninania w przypadkach nieodpowiednich wpisow, nieodpowiedniego jezyka itp. Nawet nie wiem jak sie usuwa wpisy i banuje 🙂  

 

Banowanie i usuwanie wpisów to podstawa takiego klubu 🙂

Zasada zero tolerancji to fraza klucz 🙂

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 21:54, plastik1989 napisał:

(...), bo pilnie trwają poszukiwania kolejnego audio cieśli, który wypełni lukę po poprzednim. Ponoć już na zaawansowanym etapie.  

Stawiam na to, że będzie to Divine Acoustics.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2021 o 10:45, rochu napisał:

Wybacz, że to powiem ale to powiem.

Porównywanie dłubactwa S16hz z dłubactwem Audiosynergii to tak jak porównywać cieślę z ulicy Gęsiej z cieślą z ulicy Brackiej.

Bądźmy poważni.

Ja tam specjalnej różnicy nie widzę w tym dłubactwie. Jeden i drugi jest najlepszy na świecie. Wystarczy obu zapytać.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalnej różnicy nie widzę w tym dłubactwie. Jeden i drugi jest najlepszy na świecie. Wystarczy obu zapytać.
Jest jednak różnica, o której być może nie wiesz. Jeden z nich ma wykształcenie w tym kierunku a drugi sprzedawał niegdyś AGD w jednej z Siecówek. "Wystarczy obu zapytać".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piorasz napisał:
7 godzin temu, babatular napisał:
Ja tam specjalnej różnicy nie widzę w tym dłubactwie. Jeden i drugi jest najlepszy na świecie. Wystarczy obu zapytać.

Jest jednak różnica, o której być może nie wiesz. Jeden z nich ma wykształcenie w tym kierunku a drugi sprzedawał niegdyś AGD w jednej z Siecówek. "Wystarczy obu zapytać".

No ale o czym to  świadczy ? Wykształcenie w kierunku budowy kolumn dla audiofilów słuchających różnic w grubości warstwy rodu  na wtykach ? Takiego wykształcenia nikt nie ma. Tego na studiach nie uczą. Na żadnych. 

Poza tym przeważnie jest tak, że inżynierowie elektronicy czy akustycy są beznadziejnymi stroicielami kolumn głośnikowych. Więc argument, że jeden ma wykształcenie "kierunkowe", a drugi - nie, niczego nie dowodzi, a już na pewno  o niczym nie przesądza. 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o czym to  świadczy ? Wykształcenie w kierunku budowy kolumn dla audiofilów słuchających różnic w grubości warstwy rodu  na wtykach ? Takiego wykształcenia nikt nie ma. Tego na studiach nie uczą. Na żadnych. 
Poza tym przeważnie jest tak, że inżynierowie elektronicy czy akustycy są beznadziejnymi stroicielami kolumn głośnikowych. Więc argument, że jeden ma wykształcenie "kierunkowe", a drugi - nie, niczego nie dowodzi, a już na pewno  o niczym nie przesądza. 
Jak zawsze odwracasz kota ogonem. W ten sposób można rozmawiać bez końca i chętnie bym nawet o tym pogadał ale tylko z kimś, kto słuchał jednych i drugich wyrobów.
Rozmowa z teoretykami to dla mnie strata czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2021 o 16:33, piorasz napisał:

Jak zawsze odwracasz kota ogonem. W ten sposób można rozmawiać bez końca i chętnie bym nawet o tym pogadał ale tylko z kimś, kto słuchał jednych i drugich wyrobów.
Rozmowa z teoretykami to dla mnie strata czasu.

Coś Ci się pomyliło. Nigdy nic, niczym nie odwracam. Wręcz przeciwnie - walę prosto z mostu i między oczy. Wiem, że to się nawiedzonym audiofilom, niezależnym recenzentom czy wielkim piwnicznym wynalazom nie podoba  - ale cóż zrobić.

Mnie bardziej interesuje co tam u Rafała M. słychać na tych Wilsonach. Czekam na opinie  tych wszystkich zachwyconych prezentacją na Ethosach. Skoro Wilsony są duuużo lepsze to z niecierpliwością czekam na ich relacje. Przecież tylu ich było....a teraz cisza.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2021 o 07:16, babatular napisał:

Ja tam specjalnej różnicy nie widzę w tym dłubactwie. Jeden i drugi jest najlepszy na świecie. Wystarczy obu zapytać.

No nie ma o co kopii kruszyć . Pan Grzegorz i Piotr mają wysokie mniemanie o sobie ale  nie nie do się ukryć że poparte osiągnięciami . Czy są to osiągnięcia wysokie? Jeśli produkt z manufaktury korzystnie wypada na tle oferty dużych brandów z fabrykami , komorami , laboratoriami itd, to ja osobiście uważam że  mogą być dumni ze swoich kolumn.

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, babatular napisał:

Mnie bardziej interesuje co tam u Rafała M. słychać na tych Wilsonach.

Nie wiem co u Rafala, ale wiem, ze niezle slychac na Wilsonach u szatana (Wojtka) i to jeszcze z taka elektronika do jakiej ma podpiete. Najlepiej wpasc do nas i posluchac, a nastepnie - jesli bylaby mozliwosc - rowniez do Rafala i z ciekawosci porownac brzmienie jego Wilsonow - nawet nie wiem jaki On ma model. Mnie akurat nie wypada zapraszac do Wojtka, bo to juz jest w jego gestii, ale do siebie tak, a on mieszka bliziutko mnie i zapewne nic nie mialby przeciwko aby i do niego wpasc posluchac. Zraszta sam pisal, ze jego drzwi sa otwarte dla melomanow i audiofili.

Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, babatular napisał:

walę prosto z mostu i między oczy. Wiem, że to się nawiedzonym audiofilom, niezależnym recenzentom czy wielkim piwnicznym wynalazom nie podoba  - ale cóż zrobić.

Zgadza sie, potwierdzam z wlasnego doswiadczenia. Jak kiedys w watku o dobrych monitorach napisalem o zbudowaniu przez siebie takich (chodzilo tylko o inne obudowy do oryginalnych glosnikow z Eatonow Tannoyi), to napisales:

"No jak zawsze. Sami swoi - sami sobie zrobią kolumny i mają hajenda.  A wybitni Sami Swoi to zrobią tylko solidne skrzynki i mają wybitnie brzmienie.  Fajnie tu jest - śmiesznie i strasznie zarazem. " 

No, ja tutaj bylem przynajmniej zaliczony nawet do 'wybitnych samych swoich' :-)

Ale jak sie pozniej okazalo, po dluzej trwajacej wymianie zdan w tamtym watku, musze stwierdzic, ze nie zawsze jestes nastawiony na 'walenie prosto z mostu i miedzy oczy', gdyz napisales pozniej w zupelnie innym, a nawet niezwykle przyjemnym tonie:

 " Lutek

  Jesteś bardzo sympatycznym i miłym gościem więc ....jeśli  brzmienie swoich monitorów się Tobie tak podoba to git. Nic nie będę negatywnie komentował ?- bo jesteś spoko, a to ważniejsze niż pare desek i głośnik."

 

Edytowane przez Lutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lutek napisał:

Nie wiem co u Rafala, ale wiem, ze niezle slychac na Wilsonach u szatana (Wojtka) i to jeszcze z taka elektronika do jakiej ma podpiete. Najlepiej wpasc do nas i posluchac, a nastepnie - jesli bylaby mozliwosc - rowniez do Rafala i z ciekawosci porownac brzmienie jego Wilsonow - nawet nie wiem jaki On ma model. Mnie akurat nie wypada zapraszac do Wojtka, bo to juz jest w jego gestii, ale do siebie tak, a on mieszka bliziutko mnie i zapewne nic nie mialby przeciwko aby i do niego wpasc posluchac. Zraszta sam pisal, ze jego drzwi sa otwarte dla melomanow i audiofili.

babatular nigdzie nie wpada, on tylko klika i czyta ;]

 

 

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomek1777 napisał:

No nie ma o co kopii kruszyć . Pan Grzegorz i Piotr mają wysokie mniemanie o sobie ale  nie nie do się ukryć że poparte osiągnięciami . Czy są to osiągnięcia wysokie? Jeśli produkt z manufaktury korzystnie wypada na tle oferty dużych brandów z fabrykami ,5g komorami , laboratoriami itd, to ja osobiście uważam że  mogą być dumni ze swoich kolumn.

Korzystanie wypada? A  kto to stwierdził? Ten niezależny "tester"? .

A może właściciel monitorów na badziewnych głośnikach Discovery, które to swego czasu rozjechały wg twa monitory Magico Q1. 

Hahahaha

7 godzin temu, Lutek napisał:

Zgadza sie, potwierdzam z wlasnego doswiadczenia. Jak kiedys w watku o dobrych monitorach napisalem o zbudowaniu przez siebie takich (chodzilo tylko o inne obudowy do oryginalnych glosnikow z Eatonow Tannoyi), to napisales:

"No jak zawsze. Sami swoi - sami sobie zrobią kolumny i mają hajenda.  A wybitni Sami Swoi to zrobią tylko solidne skrzynki i mają wybitnie brzmienie.  Fajnie tu jest - śmiesznie i strasznie zarazem. " 

No, ja tutaj bylem przynajmniej zaliczony nawet do 'wybitnych samych swoich' 🙂

Ale jak sie pozniej okazalo, po dluzej trwajacej wymianie zdan w tamtym watku, musze stwierdzic, ze nie zawsze jestes nastawiony na 'walenie prosto z mostu i miedzy oczy', gdyz napisales pozniej w zupelnie innym, a nawet niezwykle przyjemnym tonie:

 " Lutek

  Jesteś bardzo sympatycznym i miłym gościem więc ....jeśli  brzmienie swoich monitorów się Tobie tak podoba to git. Nic nie będę negatywnie komentował ?- bo jesteś spoko, a to ważniejsze niż pare desek i głośnik."

 

Lutek

Ale to prawda. Jesteś bardzo miłym i sympatycznym gościem - i napisałem to prosto z mostu. A że se tam coś udubałeś w piwnicy- jak dla mnie super. Natomiast jak napiszesz jak to Twoje dzieło znokautowało drogie, uznane kolumny  - to też Ci się dostanie:) 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, babatular napisał:

Natomiast jak napiszesz jak to Twoje dzieło znokautowało drogie, uznane kolumny  - to też Ci się dostanie:) 

Nie, teraz nie napisze, bo juz wtedy w tamtym watku to napisalem, tyle, ze nie tak dosadnie, iz znokaltowalo, ale, ze zagralo mi nawet lepiej, niz oryginalne Tannoy-e, na co zreszta mialem i mam swiadkow. Nawet nie zostawilem sobie oryginalnych Tannoy-i, a wlasnie te w obudowach DIY.  

Acha i jeszcze... Po prawdzie nawet chcialbym, aby mi sie od Ciebie pozadnie dostalo i to tu na forum wobec wszystkich, ale po jednym warunkiem: przyjedziesz do mnie posluchasz i jesli uznasz z czystym sumieniem, uczciwie tak jak slyszysz, ze te monitory nie graja i nawet nie mozna ich dzwieku porownywac do oryginalnych Tannoyi (pisales, ze Tannoye masz juz dawno za soba - czyli je znasz), to zgadzam sie nawet, abys mnie rowniez u mnie fizycznie trzepnal w pysk (tylko nie za mocno, bo ja slaby, chorowity :-) ). A w razie tak zlego obrotu sprawy, na poprawe Twojego humoru i zniesmaczenia dzwiekiem u mnie, zapewne uda sie nam podechac do szatana (Wojtka) i poprawic sobie wspolnie humory posluchaniem u niego systemu z Wilsonami. 

Co Ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lutek napisał:

Nie, teraz nie napisze, bo juz wtedy w tamtym watku to napisalem, tyle, ze nie tak dosadnie, iz znokaltowalo, ale, ze zagralo mi nawet lepiej, niz oryginalne Tannoy-e, na co zreszta mialem i mam swiadkow. Nawet nie zostawilem sobie oryginalnych Tannoy-i, a wlasnie te w obudowach DIY.  

Acha i jeszcze... Po prawdzie nawet chcialbym, aby mi sie od Ciebie pozadnie dostalo i to tu na forum wobec wszystkich, ale po jednym warunkiem: przyjedziesz do mnie posluchasz i jesli uznasz z czystym sumieniem, uczciwie tak jak slyszysz, ze te monitory nie graja i nawet nie mozna ich dzwieku porownywac do oryginalnych Tannoyi (pisales, ze Tannoye masz juz dawno za soba - czyli je znasz), to zgadzam sie nawet, abys mnie rowniez u mnie fizycznie trzepnal w pysk (tylko nie za mocno, bo ja slaby, chorowity :-) ). A w razie tak zlego obrotu sprawy, na poprawe Twojego humoru i zniesmaczenia dzwiekiem u mnie, zapewne uda sie nam podechac do szatana (Wojtka) i poprawic sobie wspolnie humory posluchaniem u niego systemu z Wilsonami. 

Co Ty na to ?

Dzięki za zaproszenie. Ale raz że z mobilnością już u mnie krucho, a i staroświecki ze mnie człek i nie wypada mi  łazić po chałpach obcych ( nawet tych miłych i sympatycznych ) ludzi. W dodatku jak mi sie nie spodoba brzmienie u Ciebie  nie wyobrażam sobie by publicznie krytykować system kogoś kto mbie zaprosił i ugościł. Ewentualna Twoja  zgoda na taką krytykę  nic tu nie zmieni.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, to jedynie ta mobilnosc moze jest przeszkoda dla Ciebie, bo raz: jesli jestes do kogos zaproszony, to nie mozesz sie czuc na tyle nieswojo, jak by to mialo jakis zwiazek z lazeniem po obcych chalupach, a dwa: absolutnie nie bede sie czul urazony jesli Ci sie nie beda podobaly jakies aspekty dzwieku, co jest normalne, gdyz w zasadzie kazdy oczekuje od dzwieku najczesciej czego innego i wlasnie trzeba otwarcie o tym mowic i smialo zwracac uwage, dyskutowac. Dzieki temu, nawet wlasciciel moze na przyszlosc przy wyborze sprzetu zwrocic uwage na pewne aspekty, ktore kiedys gosc uznal za nieciekawe, zle, dla niego niewlasciwe, itp.  I tutaj to, ze ja zaprosze i ugoszcze nie ma znaczenia i smialo mowic co jest nie tak, co sie nie podoba, czy ewentualnie co sie podoba, jesli w ogole sie cos podoba oczywiscie :-)

Tak, ze jesli z mobilnoscia bys sobie jakos poradzil, to wpadaj i oceniaj krytycznie ile wlezie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lutek napisał:

Z tego co czytam, to jedynie ta mobilnosc moze jest przeszkoda dla Ciebie, bo raz: jesli jestes do kogos zaproszony, to nie mozesz sie czuc na tyle nieswojo, jak by to mialo jakis zwiazek z lazeniem po obcych chalupach, a dwa: absolutnie nie bede sie czul urazony jesli Ci sie nie beda podobaly jakies aspekty dzwieku, co jest normalne, gdyz w zasadzie kazdy oczekuje od dzwieku najczesciej czego innego i wlasnie trzeba otwarcie o tym mowic i smialo zwracac uwage, dyskutowac. Dzieki temu, nawet wlasciciel moze na przyszlosc przy wyborze sprzetu zwrocic uwage na pewne aspekty, ktore kiedys gosc uznal za nieciekawe, zle, dla niego niewlasciwe, itp.  I tutaj to, ze ja zaprosze i ugoszcze nie ma znaczenia i smialo mowic co jest nie tak, co sie nie podoba, czy ewentualnie co sie podoba, jesli w ogole sie cos podoba oczywiscie 🙂

Tak, ze jesli z mobilnoscia bys sobie jakos poradzil, to wpadaj i oceniaj krytycznie ile wlezie. 

baba ściemnia jak zawsze 😉

na audio show w Warszawie pomykał jak gazela!

też bym się bał wychodzić do ludzi na jego miejscu 😉

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, S0nic napisał:

też bym się bał wychodzić do ludzi na jego miejscu 😉

U mnie nieczego nie musi sie bac :-) No ale slyszales jakie jest ostatnie jego slowo: " Dzięki. Ale - jak wyżej. "

Chyba, ze mu sie jeszcze kiedys odmieni i niespodziewanie dostane maila w rodzaju: " Lutek, mialbym ochote (ewentualnie z kumplem) do ciebie wpasc. Czy np. najblizszy weekend by ci odpowiadal ? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
50 minut temu, S0nic napisał:

baba ściemnia jak zawsze 😉

na audio show w Warszawie pomykał jak gazela!

też bym się bał wychodzić do ludzi na jego miejscu 😉

A czego miałby się bać..? Targi audio to spotkanie pseudokibiców?

P.S. Widział ktoś kiedyś Szymona na audioshow? Zawsze na forum sporo miał do wygarnięcia Elbowi, aż dziw, że przez tyle lat nie odział swych niebieskich spodenek i nie pojawił się tam osobiście... Mógłby też wyciągnąć z kieszeni DCS i szybko pokazać prawdę dźwiękową w pokojach kilku dystrybutorów z którymi tak wojuje na facebook...   

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, plastik1989 napisał:

A czego miałby się bać..? Targi audio to spotkanie pseudokibiców?


Już tłumaczę o co chodzi. Wiele razy byłem świadkiem bardzo niegrzecznych i niesmacznych wpisów skierowanych do niektórych normalnych i miłych użytkowników tego forum. Twierdzę, że jest kilka osób które spowodowały, że ludzie nie mają już ochoty tutaj pisać bo mija się to z celem, w końcu mowa o hobby.

I teraz jest dla mnie zabawne, gdy ktoś miga się od jakichkolwiek interakcji z użytkownikami w realnym świecie bo podpadł wiele razy 🙂


 

54 minuty temu, Lutek napisał:

U mnie nieczego nie musi sie bac 🙂 No ale slyszales jakie jest ostatnie jego slowo: " Dzięki. Ale - jak wyżej. "

Chyba, ze mu sie jeszcze kiedys odmieni i niespodziewanie dostane maila w rodzaju: " Lutek, mialbym ochote (ewentualnie z kumplem) do ciebie wpasc. Czy np. najblizszy weekend by ci odpowiadal ? "

Nie będzie to miało miejsca 🙂

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, S0nic napisał:

teraz jest dla mnie zabawne, gdy ktoś miga się od jakichkolwiek interakcji z użytkownikami w realnym świecie bo podpadł wiele razy 🙂

Tylko się nie rozpłacz z braku tych intearakcji w realnym świecie. 

A tak swoją drogą nie miałeś przypadkiem interakcji z systemem Rafała M. ? 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
2 godziny temu, S0nic napisał:


Już tłumaczę o co chodzi. Wiele razy byłem świadkiem bardzo niegrzecznych i niesmacznych wpisów skierowanych do niektórych normalnych i miłych użytkowników tego forum. Twierdzę, że jest kilka osób które spowodowały, że ludzie nie mają już ochoty tutaj pisać bo mija się to z celem, w końcu mowa o hobby.

I teraz jest dla mnie zabawne, gdy ktoś miga się od jakichkolwiek interakcji z użytkownikami w realnym świecie bo podpadł wiele razy

Jasne, jestem w stanie z Tobą się zgodzić, ze taka może być przyczyna - to zreszta tłumaczy czemu najodważniejszy w internecie Szymon, nie pojawi się na Audioshow by głosić swych prawd objawionych, a gdy jedzie do sklepu „Na temat audio” musi być w obstawie sześciu chłopców w szortach. Na miejscu siedzi cicho, a po powrocie do domu wypisuje obraźliwe materiały w stosunku do właściciela sklepu, który go tam przyjął… 
Ty (jak mniemam z Twojego wpisu) w braku właśnie takich zachowań, które wyeliminowaliśmy na tym forum usuwając Szymona widzisz upadek forum. No cóż, pozostaje nam tylko cieszyć się, że sam zostałeś u Nas. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten diaboliczny szef testerowy tytułowego RafałaM., prowadzi jakiś bój z firmą Nautilius. Czemu tak nie lubi tego dystrybutora ? Bardzo to interesujące. A najlepsze są te szczyty hipokryzji w wykonaniu Szymcia - otóż diabełek jest oburzony że nielubiany przez niego  dystrybutor usuwa wpisy które mu "nie pasują". Chciałoby się powiedzieć - i kto to mówi. Napiszcie na niezależnym, rzetelnym i w ogóle  pro publico bono blogu cokolwiek co się Szymciowi nie podoba lub co trafia w sedno tej jego groteskowej "działalności testerskiej" - zobaczycie co znaczy - wolność słowa.

Plastik

Szkoda że Szymcia usunięto z forum.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, babatular napisał:

Czemu tak nie lubi tego dystrybutora ? Bardzo to interesujące.

Znasz przecież stare porzekadło, że gdy nie wiadomo o co chodzi to idzie o kasę.

I to tyle byłoby w temacie niezależności, wolności wypowiedzi, prawdomówności, czystości serca i szczerych intencji.

Skądinąd ciekawe, że tylu się na to dało nabrać i w dobrej wierze padło tyle złych słów w obonie tego samozwańczego Supermana Polskiej Sceny Audio.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 21

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.