Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M


plastik1989

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek.
Ty już żeś chłopie całkiem powariował. A kiedy to ja się z Tobą poróżniłem. Zadzwoniłeś pogadaliśmy i, przepraszam ale nie pamiętam ; rzuciłem słuchawką , ubliżyłem Ci , usłyszałeś odemnie nie dzwoń. Jeżeli ktoś się obraził to chyba Ty. 
Wiesz, ważne że Ty jesteś osłuchany i słyszałeś wiele kolumn , a mimo to wielokrotnie doceniłeś mój system. 
Mam do Ciebie prośbę,  nie ingeruj w moje prywatne życie , moje relacje międzyludzkie.  Przez myśl by mi nie przeszło ,podpowiadać osobie którą szanuję , jak ma dobierać znajomych. 
Ty, nie omieszkałeś , nie wytrzymałeś , musiałeś napisać j.w., musisz za przeproszeniem sr** w mój ogródek , a wszystko (jak napisałeś )  przez głupie różnice zdań. 
Panowie zgadzacie się z Piotrem , jesteście koledzy. Macie inne zdanie i znajomych którzy Piotrowi nie odpowiadają, już po koleżeństwie.
Piotrek słabe to. Mimo to Cię nie przekreślam , chcesz pogadać, posłuchać . Przyjeżdżaj .
Pozdrawiam.
 
 
 
 
Ok. Rafał. W jednym masz rację - ale tylko w jednym... Nie powinienem pisać pewnych rzeczy publiczne - ale znasz mnie - jeśli czasem czytasz moje posty.
Żeby więcej nie ściemniać... Wiesz dobrze, że ja cię bardzo ceniłem jako człowieka.. Nadal cenię bo ludzie są ludźmi lub nie... W pewnym jednak momencie przestałeś odbierać ode mnie telefony.... Ok. To ja jestem nie fair...
Dziękuję za zaproszenie. Zadzwoń kiedyś jeśli będziesz miał ochotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babatular.

Nie bądz złośliwy , zapytany , grzecznie Ci odpowiedziałem. Powtórzę więc.Wszystkie metkowce które słuchałem przed Wilsonami; ALEXX Series 1, ALEXIA series 2 i moja SASHA DAW , mi nie odpowiadały. Przecież to tylko moje zdanie ,nie mam zamiaru nikogo do niego przekonywać.

Bądż zdrów.

 

Spoko Piotr.

Godzinę temu, piorasz napisał:

Zadzwoń kiedyś jeśli będziesz miał ochotę.

Spoko Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rafał.M napisał:

Cześć Andrzeju.

Przepraszam że dopiero teraz wyłowiłem Twój wpis , ale wcześniej miałem zablokowany dostęp do cytowania

Z przyjemniością zapraszam Cię ponownie . Jeżeli masz problem z dojazdem to może da się temu zaradzić.

W najbliższym czasie będzie wybierał sie do mnie Tomasz , jest z Żywca więc, (mam nadzieję) że nie będzie problemu aby cię zgarnął po drodze. 

Pozdrawiam serdzecznie.

 

Dzięki za zaproszenie 🙂

Jeżeli da się dograć terminy,chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babatular.
Nie bądz złośliwy , zapytany , grzecznie Ci odpowiedziałem. Powtórzę więc.Wszystkie metkowce które słuchałem przed Wilsonami; ALEXX Series 1, ALEXIA series 2 i moja SASHA DAW , mi nie odpowiadały. Przecież to tylko moje zdanie ,nie mam zamiaru nikogo do niego przekonywać.
Bądż zdrów.
 
Spoko Piotr.
Spoko Piotr.
Rafałku na tapecie mam w tej chwili King Crimson:
Wiesz, że słucham MUZYKI a nie dźwięków.
Posłuchaj przynajmniej bonus track "the law of maximum stress" - genialna muzyka i genialna jakość - przynajmniej u mnie. U ciebie pewnie będzie kosmos. 47f05d2fca8f6dfe9c2723538428199c.jpg
Dzięki za zaproszenie
Jeżeli da się dograć terminy,chętnie skorzystam.
Jeśli się zgadamy z Rafałkiem to i ja cię mogę zgarnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafał.M napisał:

(...). Słuchając parę lat temu modelu Alexia Series 1 ,którą projektował Dave Wilson delikatnie mówiąc nie przypadła mi do gustu . (...)Czasy się zmieniły , syn założyciela Daryl, widać ma inne podejście do projektowania głośników które ,mi osobiście bardzo odpowiada. (...)

 

Odpowiedź zgodna z linią Partii.

Dlaczego nie jestem zdziwiony?

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, piorasz napisał:

na tapecie mam w tej chwili King Crimson

A u mnie płyta która jest w cieniu Amused to Death . Może nie jest zrealizowana z takim rozmachem jak wspomniana.

Natomiast od strony realizacji zajefajna , świetnie się ją słucha.

1aIEhyj.png

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rafał.M napisał:

babatular.

Nie bądz złośliwy , zapytany , grzecznie Ci odpowiedziałem. Powtórzę więc.Wszystkie metkowce które słuchałem przed Wilsonami; ALEXX Series 1, ALEXIA series 2 i moja SASHA DAW , mi nie odpowiadały. Przecież to tylko moje zdanie ,nie mam zamiaru nikogo do niego przekonywać.

Bądż zdrów.

 

Spoko Piotr.

Spoko Piotr.

Nie wstyd Ci brać udział w tym diabolicznym "recenzenckim" cyrku.

No i czy jest na dzień dzisiejszy AudioFast dystrybutorem marki MSB  ? No chyba to wiesz.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Rafał.M napisał:

Witam wszystkich bardzo serdecznie. 

Jako że mój wątek,, Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M'' został reanimowany , a co nie trudno zauważyć, wpisy szanownych kolegów odbiegają dalece od idei dla której został założony . Pozwolę sobie na aktualizację mojego pokoju odsłuchowego. 

Pozdrawiam gorąco wszyskich Miłośników.

 

20210930_182253.jpg

20210930_182456.jpg

20210930_182057.jpg

20210930_182025.jpg

20210930_182007.jpg

 

 

20210930_181723.jpg

Wracając do tematu, trochę wężej bym ustawił Wilsony kosztem szerokości bazy...

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, babatular napisał:

Nie wstyd Ci brać udział w tym diabolicznym "recenzenckim" cyrku.

on bierze z imienia i nazwiska

a kim jestes Ty ? pojedz do  recenzentów Mephista  czy innych bo nie rozrózniam -zrób wywiad i przedstaw nam

inaczej to tylko bicie piany w watku

Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cir napisał:

on bierze z imienia i nazwiska

a kim jestes Ty ? pojedz do  recenzentów Mephista  czy innych bo nie rozrózniam -zrób wywiad i przedstaw nam

z imienia i nazwiska ?

 Rafał Mefistofeles. A to nie wiedziałem, że tak ma na nazwisko.

Panowie testowacze w krótkich spodenkach tak się wstydzą swoich testów, że nie podpisują się z imienia i nazwiska. Kisiel,Pacuła,Pazio, Kulpa - nie wstydzą się swoich testów, nie ukrywają nazwisk i nie zakrywają twarzy. 

 

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, babatular napisał:

z imienia i nazwiska ?

 Rafał Mefistofeles. A to nie wiedziałem, że tak ma na nazwisko.

przeciez zapraszali do siebie

bedziesz miał mozliwsc osobiscie to zweryfikowac

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ASURA napisał:

wężej bym ustawił Wilsony kosztem szerokości bazy...

To optymalne ustawienie.  Korelacja kolumn z pomieszczeniem w tym ustawieniu ,perfekcyjna.

Zapraszam ,,rzucić uchem'' 😉

babatular

Też cię kocham.

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu , babatular 

Gdyby nie Wasza apatia , już dawno mogliście skorzystać z mojego zaproszenia. Nie uczyniliście tego.

Ale do ubliżania , to na samej szpicy. Dziwi mnie rochu twoja postawa ,bo przecież sam organizowałeś spotkania (które cieszyłyły się dużym zainteresowaniem) udostępniając swoje prywatne lokum. To bardzo chlubna inicjatywa.

Zakładając ten wątek chciałem pójśc o krok dalej , rzucić obraz w szerszej perspektywie na problemy związwne z naszym hobby. I myślę że po części to się udaje. Świadomość potencjalnego ,,audiofila''wzrasta , coraz więcej osób zdaje sobie sprawę że sprzęt i akcesoria ,to składowe  dobrego grania , w którym jakże ważną rolę odgrywa pomieszczenie.

I mimo, że ten wątek był zamknięty , w dalszym ciągu organizowałem takie spotkania dla ludzi, którzy tak ja ja ,mają bzika na tym punkcie. Pózniej postaram się wkleić kilka opisów tych spotkań. Nadal to robię poza forum , choćby zaproszenie na najbliższy termin 16-17 Pażdziernik zostało zapełnione w parę godzin. I to mnie bardzo cieszy. A dopóty ,dopóki będe miał zdrowie, będe takowe spotkania organizował.

Pozdro.

 

 

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał 

Nie bardzo wiem w którym momencie Ci ubliżam. Wydajesz się miłym gościem, więc tym bardziej dziwi mnie Twoje "uczestnictwo" w tym super rzetelnym, niezależnym i obiektywnym cyrku.

Bardziej liczyłem, że odniesiesz się do ukrywania się za pseudonimami, podpowiesz nam kto zepsuł gniazdo w DACu za 600 tys którego baaardzo długo miał na stanie Twój "szef", napiszesz jak to jest z tą dystrybucją MSB,

2 godziny temu, Rafał.M napisał:

To optymalne ustawienie.  Korelacja kolumn z pomieszczeniem w tym ustawieniu ,perfekcyjna.

Ale to już było tyle że z Ethosami.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Rafał 
Nie bardzo wiem w którym momencie Ci ubliżam. Wydajesz się miłym gościem, więc tym bardziej dziwi mnie Twoje "uczestnictwo" w tym super rzetelnym, niezależnym i obiektywnym cyrku.


Jakoś nie zauważyłem żeby Rafał bardzo się udzielał w tym jak to nazwałeś "cyrku" i chwała mu za to i niech tak zostanie. To Diablo dość często się powołuje na Ancymonka a raczej podpiera się jego osobą by być bardziej wiarygodnym. Osobiście bym na to nie pozwolił ale to nie moja sprawa. Twoja zresztą też nie babatular.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafał.M napisał:

rochu , babatular 

(....)

W sumie nie wiem czy ten post napisał Rafał czy Szymon czy może inna osoba.

Gdzieś w głowie telepie mi się historia, sprzed roku czy dwóch lat, o sklonowanej karcie GSM, z której korzystało naprzemiennie dwóch ludzi piszących na forum, tak by Moderacja nie mogła wpaść na trop "dzierżawienia" konta.

Ale mogło to być też w innej Galaktyce, sporo lat świetlnych dalej..

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy ten post napisał Rafał czy Szymon czy może inna osoba.
Gdzieś w głowie telepie mi się historia, sprzed roku czy dwóch lat, o sklonowanej karcie GSM, z której korzystało naprzemiennie dwóch ludzi piszących na forum, tak by Moderacja nie mogła wpaść na trop "dzierżawienia" konta.
Ale mogło to być też w innej Galaktyce, sporo lat świetlnych dalej..
Przyjaźń z Szymonem to jak podpisanie cyrografu z diabłem. Pozostaje kwestia świadomości o tym lub naiwności... Nie mnie oceniać - chociaż muszę powiedzieć, że ja bym na taką przyjaźn nigdy się nie pisał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź Cynikiem, nie masz mi nic do zarzucenia. Jakie ma znaczenie skąd się loguje urzytkownik(sieć , czy operator). Powtórzę to z całą odpowiedzialnością, nikt, nigdy nie napisał choćby jednego zdania  z mojego konta. 

 

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, piorasz napisał:


 

 


Jakoś nie zauważyłem żeby Rafał bardzo się udzielał w tym jak to nazwałeś "cyrku" i chwała mu za to i niech tak zostanie. To Diablo dość często się powołuje na Ancymonka a raczej podpiera się jego osobą by być bardziej wiarygodnym. Osobiście bym na to nie pozwolił ale to nie moja sprawa. Twoja zresztą też nie babatular.

 

Ano skąd, masz rację, że nie udziela się w tym cyrku. Tam pisze nie RafałM. tylko Ancymonek  - a to zasadnicza różnica.  Przewidziało mi się. Wybacz ten nietakt.

Zresztą sam Rafał się pomylił - bo pare postów wyżej pisał ze w jego  "tescie" Wilsonów odnosi się do Ethosów. Ale ten jego test to chyba był u Pacuły albo w Soundrebels - no przecież nie na diabelskim portaliku.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano skąd, masz rację, że nie udziela się w tym cyrku. Tam pisze nie RafałM. tylko Ancymonek  - a to zasadnicza różnica.  Przewidziało mi się. Wybacz ten nietakt.
Zresztą sam Rafał się pomylił - bo pare postów wyżej pisał ze w jego  "tescie" Wilsonów odnosi się do Ethosów. Ale ten jego test to chyba był u Pacuły albo w Soundrebels - no przecież nie na diabelskim portaliku.
Test Wilsonów czytałem. Rafał je kupił i napisał lub odwrotnie. Czy jest jeszcze inna recenzja z pod jego pióra? Mam na myśli te "niezależne recenzje".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, piorasz napisał:

Przyjaźń z Szymonem to jak podpisanie cyrografu z diabłem.

Tu jest całe sedno problemu.

Ta przyjaźń, jest asymetryczna, ma w sobie coś z niewolnictwa.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność , oczywiście biorę czynny udział w tworzeniu bloga Szymona .Recenzje sprzętu HIEND,,Świat testów bez cenzury''. I jest mi z tym bardzo dobrze. Dzięki temu mam pełny obraz urządzeń hi-end, a nabyte doświadczenie z tym związane , bezcenne. Swiat się nie kończy na dwóch zgorzkniałych , zflustrowanych osobach ,którym ciągle trzeba coś wyjaśniać. Panowie, pogoda ducha ,uśmiech i trochę życzliwości by się wam przydało. 

Ciebie natomiast Piotr proszę, abyś nie odnosił się do moich prywatnych koneksji. Dziękuję.

 

 

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, piorasz napisał:

Test Wilsonów czytałem. Rafał je kupił i napisał lub odwrotnie. Czy jest jeszcze inna recenzja z pod jego pióra? Mam na myśli te "niezależne recenzje".

Nie no masz absolutną rację. Rafał nie bierze udziału w tej grotesce. To jest jasne dla wszystkich. Ancymonka tam w ogóle nie ma, nie organizuje żadnych odsłuchów, nie pokazuje fotek tej pięknej podłogowej ceramiki a przy okazji zdziurowanych ścian.

Wszystko mi się przywidziało. Wybacz to starość. 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest całe sedno problemu.
Ta przyjaźń, jest asymetryczna, To forma niewolnictwa.
Rochu ja nie wnikam. Mnie by to bolało podobnie jak ciebie. Ale... Rafała znam osobiście i postrzegam go jako naprawdę fajnego faceta. Ocenianie, go w ten sposób i w dodatku publicznie jest haniebne, więc wybacz ale ja się wycofuję z dalszej dyskusji.




Ciebie natomiast Piotr proszę, abyś nie odnosił się do moich prywatnych koneksji. Dziękuję.
 
 


Uszanowałbym to gdyby rzeczywiście były prywatne. Nie są prywatne tylko publicznie i tylko o takich piszę. Co robicie po testach zupełnie mnie nie obchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wuelem napisał:

:-)))))))))))))))))

Kupił. Czytałem o tym na tym pięknym blogu. Nawet chyba ubiegł innego znawcę hi-endu, który z 200tys pędził po Wilsony do AudioFast - ale się parę minut spóźnił. Rafał był szybszy, jak Usan Bolt.  Tą historię też przeczytałem na tyn genialnym diabolicznym portalu. 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił. Czytałem o tym na tym pięknym blogu. Nawet chyba ubiegł innego znawcę hi-endu, który z 200tys pędził po Wilsony do AudioFast - ale się parę minut spóźnił. Rafał był szybszy, jak Usan Bolt.  Tą historię też przeczytałem na tyn genialnym diabolicznym portalu. 
No i....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.