Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M


plastik1989

Rekomendowane odpowiedzi

To jest Panie życie. A życie nie składa się z samych pochwał i wchodzenia komuś w tyłek.
Temat z powyższego linku czytałem. Nie będę nikogo bronił ani wyrażał swojego zdania, gdyż temat jest trudny no i nie dotyczy mnie. Uważam jednak, że bardzo dobrze, że problem ten został opisany publiczne. Tylko w ten sposób obie strony wyciągną odpowiednie wnioski dla siebie i może się czegoś nauczą.

Co zostało usunięte - nie zwróciłem uwagi.






moze na przykładzie jak nie łapiesz
gdzie sie podziały jego wpisy z tego watku klubowego


Czyje?

No i wytłumacz mi to (chyba nie tylko ja tego nie rozumiem):



kazdy uczestnik tego forum rozpoznawalny z imienia , nazwiska , rozpoznawalny ze spotkan nie powinien rozpoczynac dyskusji z podobnym kontem jak to




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Espectro napisał:

Panowie jeżeli macie między sobą problem to zapraszam do rozmowy PW wraz z udziałem administracji.

Pisanie tutaj offtopowych wpisów jest bezcelowe i tylko szkodzi całemu ogółu w klubie i temacie.

Wpisy ukrywałem ja a nie moderacja. Jeżeli istnieją jakieś problemy między użytkownikiem a moderatorem to prosze zgłaszać takowe fakty do administracji.

 

Panie Administratorze.

Pozwolę sobie zadać pytanie kto i w jakim celu 17.07.2021 r. ponownie otworzył Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M 

przecież nie na moją prośbę, miałem do 01.10.2021 blokadę konta nałożoną przez moderatora plastik1989.

I choć do tego czasu (prawie trzy miesiące),ogrom jadu i hejtu która spłyneła na moją osobę i moich znajomych była przerażjąca. Chciałem to odciąć grubą kreską ,wklejając aktualizację mojego systemu, miałem nadzieję że powrócimy do merytorycznych dyskusji na temat naszego hobby ; muzyka,sprzęt, adaptacja. Niestety zdeżyłem się ze scianą ponownego ataku usherów . Źle się stało że dopiero teraz( kiedy recenzent i moderator plastik1989 ,nie chce odpowiedzieć na pytania które się nam  uczestnikom i czytelnikom audiostereo należą) nastąpiła reakcja . Myślę że to co tu się wydażyło ,powinniśmy rozwiązać w jawny sposób. 

Ale lepiej późno niż wcale.

 

09.07.2017 . plastik1989.  Tak, to są założenia i zasady działania tego klubu. A wyszły spod pióra plastik1989

 

Tematem klubu będzie wymiana doświadczeń na temat akustyki i urządzeń grających ww pomieszczeniu, będzie to miejsce gdzie można będzie planować odsłuchy u Rafała, propozycje sprzętów do odsłuchania ect.

Jak każda rzecz na świecie, takie podejście do audio, akustyki może być krytykowana - ważne by zachowaniem podstawowych zasad kultury i obiektywizmu. Krytykować można wszystko, ale w takich sytuacjach krytykujący proszeni będą o przyjechanie, posłuchanie, pomierzenie, wskazanie braków na miejscu lub chociażby pochwalenie się swoimi pokojami z zaznaczeniem co i dlaczego zrobili lepiej. W innym wypadku traktowane to będzie jako hejt i prowadzić będzie do chłodzenia temperamentu banem... Kilku najbardziej wojujących uczestników poprzedniego wątku zostało wycofanych z dyskusji tu, by nie prowokować kłótni

 

Proszę więc administrację, o zmoderowanie wpisów wszystkich usherów nie piszących w temacie. W związku z powyższym ,nie widzę też plastik1989 w roli gospodarza. Chciałbym zaproponować zmianę gospodarza ,proponując moją skromną osobę. Jeżeli nie jest to możliwe , to proszę wyczyścić wątek i zamknąć. Ja otworzę nowy jako gospodarz. 

Pozdrawiam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1 minutę temu, Rafał.M napisał:

Panie Administratorze.

Pozwolę sobie zadać pytanie kto i w jakim celu 17.07.2021 r. ponownie otworzył Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M 

przecież nie na moją prośbę, miałem do 01.10.2021 blokadę konta nałożoną przez moderatora plastik1989.

I choć do tego czasu (prawie trzy miesiące),ogrom jadu i hejtu która spłyneła na moją osobę i moich znajomych była przerażjąca. Chciałem to odciąć grubą kreską ,wklejając aktualizację mojego systemu, miałem nadzieję że powrócimy do merytorycznych dyskusji na temat naszego hobby ; muzyka,sprzęt, adaptacja. Niestety zdeżyłem się ze scianą ponownego ataku usherów . Źle się stało że dopiero teraz( kiedy recenzent i moderator plastik1989 ,nie chce odpowiedzieć na pytania które się nam  uczestnikom i czytelnikom audiostereo należą) nastąpiła reakcja . Myślę że to co tu się wydażyło ,powinniśmy rozwiązać w jawny sposób. 

Ale lepiej późno niż wcale.

 

09.07.2017 . plastik1989.  Tak, to są założenia i zasady działania tego klubu. A wyszły spod pióra plastik1989

 

Tematem klubu będzie wymiana doświadczeń na temat akustyki i urządzeń grających ww pomieszczeniu, będzie to miejsce gdzie można będzie planować odsłuchy u Rafała, propozycje sprzętów do odsłuchania ect.

Jak każda rzecz na świecie, takie podejście do audio, akustyki może być krytykowana - ważne by zachowaniem podstawowych zasad kultury i obiektywizmu. Krytykować można wszystko, ale w takich sytuacjach krytykujący proszeni będą o przyjechanie, posłuchanie, pomierzenie, wskazanie braków na miejscu lub chociażby pochwalenie się swoimi pokojami z zaznaczeniem co i dlaczego zrobili lepiej. W innym wypadku traktowane to będzie jako hejt i prowadzić będzie do chłodzenia temperamentu banem... Kilku najbardziej wojujących uczestników poprzedniego wątku zostało wycofanych z dyskusji tu, by nie prowokować kłótni

 

Proszę więc administrację, o zmoderowanie wpisów wszystkich usherów nie piszących w temacie. W związku z powyższym ,nie widzę też plastik1989 w roli gospodarza. Chciałbym zaproponować zmianę gospodarza ,proponując moją skromną osobę. Jeżeli nie jest to możliwe , to proszę wyczyścić wątek i zamknąć. Ja otworzę nowy jako gospodarz. 

Pozdrawiam.

 

 

 

Rafal, nie ma czegoś takiego jak „gospodarz”. Z tego pomysłu juz dawno temu sie wycofaliśmy, niezależnie od tego kto założył watek, czy to zwykły temat czy klub jakie sa życzenia otwierającego wątek to wszędzie panuje ta sama moderacja i te same zasady. 
Tak samo nie ma czegoś takiego, jak prośby ze Ty sobie chcesz żeby moderacja cos Ci pokasowala. Jak moderacja uznaje ze cos jest do usunięcia to to kasuje, jesli uważa, że ma zostać to to zostaje. Jedyne co można usunąć to konto na forum, ale z tym należy sie mailowo zgłosić do admina. 
Pomysł by ten temat zamknąć, Ty otworzysz sobie nowy ma sens, tylko miej świadomość, że nic to nie zmieni w trybie moderacji wątku. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rafał.M napisał:

Ja otworzę nowy jako gospodarz. 

nic to nie da

nie masz obecnie żadnych narzędzi w swoim klubie jesteś tylko użytkownikiem,który może zglaszać wpisy na takiej samej zasadzie jak inni

banow prewencyjnych też nie założysz

ciekawsze możliwości np czyszczenia wpisów były jeszcze niedawno w ramach blogu

w temacie moderuje tylko moderacja ewentualnie admin

Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Rafał.M napisał:

miałem nadzieję że powrócimy do merytorycznych dyskusji na temat naszego hobby ; muzyka,sprzęt, adaptacja.

Piękne słowa - zatem proponuję, abyś zaczął udzielać się także w innych miejscach forum. Gdzie dyskusje - w wymienionych obszarach - są prowadzone.

Na tyle regularnie i wnikliwie przeglądam forum, że mogę stwierdzić: nie udzielasz się szerzej.

A jeśli tylko TU jesteś, to samo przychodzi na myśl, dlaczego jesteś obecny WŁAŚNIE w tym, WŁAŚNIE w takim.

* * *

Pomijam kilka okazjonalnych wpisów gdzie indziej, kiedy broniłeś jednego z producentów (tu zagadka - jakiego?).

Zacznij brać udział w tematach pozostałych zakładek, to wówczas pokażesz wszystkim, że lubisz to hobby i traktujesz temat sprzętu jako hobby. Teraz wykonujesz robotę, która ci z wielkim trudem idzie. I łatwiej nie będzie.

* * *

Skoro kolumny, których słuchałem biły wszystko do 300 000 zł (wasze słowa), to jakim cudem kolumny za połowę tej kwoty są lepsze???

Czyżbyście się wtedy mylili?

Z jakiego powodu inne kolumny w ogóle wjechały? Wystarczyły pierwsze firmowe i wygryzły DIY-firmowe?

* * *

Ten wątek MUSI zostać, bo najwyraźniej trwa twoja NAUKA i warto ją również tutaj wspierać.

Trzymam kciuki za dalsze postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



nic to nie da
nie masz obecnie żadnych narzędzi w swoim klubie jesteś tylko użytkownikiem,który może zglaszać wpisy na takiej samej zasadzie jak inni
banow prewencyjnych też nie założysz
ciekawsze możliwości np czyszczenia wpisów były jeszcze niedawno w ramach blogu
w temacie moderuje tylko moderacja ewentualnie admin


Czyli trza otworzyć blog płatny jak Diablo. Wprawdzie będzie tylko 10 czytelników ale przynajmniej szczerze oddanych
Diablo mówi o tysiącach czytelników ale Diablo jak to Diablo - lubi wyolbrzymiać bo ma swoje własne planetarium i własny teleskop Hubble'a. Może warto pomyśleć o takim teleskopie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piorasz napisał:

Czyli trza otworzyć blog płatny jak Diablo

możesz otworzyć własny blog w ramach audiostereo ..... jak ....

5 minut temu, piorasz napisał:

Diablo

wiem to bo Dawid Skrzypczak zachęcał mnie

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog czy wątek o sprzęcie nigdy nie będzie bez zwady. Ludzie piszący o sprzęcie do rozrywki nie mają pojęcia o rozrywce i prędzej czy później trafią na kogoś, kto naprawdę się na tym zna. Myślicie, że producent czy sprzedawca skanera rezonansu magnetycznego Was uleczy? Nie bo jego misja polega na czym innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, triode napisał:

to nie dyskusja otwarta dla wszystkich..

to zalezy tylko od  założyciela

komentarze mogą prowadzić do długich i merytorycznych dyskusji tak jak w wątkach

zresztą podobnie jest na PW można zaprosić grono osób do dyskusji na PW takie forum wybranych każdy z dostępem do tematu PW

dyskutowaliśmy tak kiedyś na temat projektu kolumn ,którego właściciel nie chciał udostępniać na forum a zależało na zdaniu kilku osób

 

podobna formę dyskusji proponował tu admin

Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blog to opis własnych doświadczeń i opinii..
to nie dyskusja otwarta dla wszystkich..
założenie jest łatwe
Niekoniecznie. Są otwarte blogi jak u Diablo. Tam jest dozwolony komentarz. Z jednym zastrzeżeniem. Komentarze niewygodne właściciel bloga może usuwać.
Takie blogi omijam szerokim łukiem. A takich znanych jest sporo i to znanych i cenionych recenzentów.
Ogólnie polegam tylko na sobie i własnych doświadczeniach. Słowo pisane jest niestety dziś niczym i farsą. Takie ujowe dziś mamy czasy a lepiej już za naszego życia nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak
mam bloga,którego założyłem kilka lat temu.
ale jest o dac-u,czyli konkretnym sprzęcie..formuła jest open.
Sorry ale co w związku z tym ? Nikt nie pisze czy zabroniłeś komentarzy , lub nikt nie ma takiego DAC-a i w zasadzie to co można by napisać?
Wybacz Andrzej ale nie rozumiem - wyjaśnij proszę tą myśl..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, piorasz napisał:

Sorry ale co w związku z tym ? Nikt nie pisze czy zabroniłeś komentarzy , lub nikt nie ma takiego DAC-a i w zasadzie to co można by napisać?
Wybacz Andrzej ale nie rozumiem - wyjaśnij proszę tą myśl..

są komentarze i są osoby,które mają dac Musical Paradise 🙂

nie musiałem nic edytować bo tubophile 🙂 trzymają poziom.

napisać można o tym dac-u całkiem sporo-ilość dostępnych zmian,które można wprowadzić bez wizyty w serwisie jest duża..to ciekawe urządzenie-mało znane,więc je opisałem po swojemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są komentarze i są osoby,które mają dac Musical Paradise
nie musiałem nic edytować bo tubophile trzymają poziom.
napisać można o tym dac-u całkiem sporo-ilość dostępnych zmian,które można wprowadzić bez wizyty w serwisie jest duża..to ciekawe urządzenie-mało znane,więc je opisałem po swojemu..
A jest ktoś kto go ma prócz Ciebie?
Wiesz jak jest.... fajnie pisać i ja to cenię. Mam też DAC-a którego nikt nie ma. Nie piszę o nim choć sam wiem, że jest zajebisty. Wiesz o co mi chodzi....
Łatwo napisać o czymś niedostępnym bez zbędnych komentarzy.... I nawet nie chodzi mi o wiarygodność tylko o subiektywne odczucia. Czy mam Ci wierzyć w to co piszesz? O to to jest pytanie ? Wierzę Ci skoro tak piszesz. Ale to nie znaczy, że ja wierzę w to samo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blog to jest moja subiektywna opinia..

nie musisz wierzyć albo czytać 🙂

Jak,wiesz mam również wątek w którym szukamy tanich i wartościowych sprzętów.Ten wątek przeżył ``napady`` różnych nawiedzonych-i nikt palcem nie kiwnął..takie są realia na tym forum..

 

natomiast w blogu to Ja mam gumkę... i to jest coś co robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blog to jest moja subiektywna opinia..
nie musisz wierzyć albo czytać
Jak,wiesz mam również wątek w którym szukamy tanich i wartościowych sprzętów.Ten wątek przeżył ``napady`` różnych nawiedzonych-i nikt palcem nie kiwnął..takie są realia na tym forum..
 
natomiast w blogu to Ja mam gumkę... i to jest coś co robi różnicę.
Szczerze? Nie znam Twoich blogów. Żyję w realnym świecie i wolę "dotknąć" i poznać. Dobrze wiesz... U ciebie też byłem i miło wspominam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 21:37, triode napisał:

są komentarze i są osoby,które mają dac Musical Paradise 🙂

nie musiałem nic edytować bo tubophile 🙂 trzymają poziom.

napisać można o tym dac-u całkiem sporo-ilość dostępnych zmian,które można wprowadzić bez wizyty w serwisie jest duża..to ciekawe urządzenie-mało znane,więc je opisałem po swojemu..

Jaka cena i gdzie kupiłeś-jeśli można poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, owegar napisał:

Jaka cena i gdzie kupiłeś-jeśli można poproszę.

kupiłem ze strony producenta.

cena za wersję bazową ok.1000usd+cło i vat.

cena wersji z lepszymi lampami,kondensatorami jest znacznie wyższa.

Edytowane przez triode
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
W dniu 8.10.2021 o 18:55, Rafał.M napisał:

przecież nie na moją prośbę, miałem do 01.10.2021 blokadę konta nałożoną przez moderatora plastik1989.

 

Ostatnie ostrzeżenia jakie Pan posiada na koncie to "arkadowski" z 2019 roku i "szyman777" także 2019 rok.

Jeżeli ostrzeżenie było zdejmowane ręcznie to proszę do mnie napisać bo w oficjalnej liście ostrzeżeń tego nie ma.

W dniu 8.10.2021 o 18:55, Rafał.M napisał:

Pozwolę sobie zadać pytanie kto i w jakim celu 17.07.2021 r. ponownie otworzył Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M 

Nie wiem nie ja to robiłem ale za chwilę sprawdzę. 
 

 

Co do tych oskarżeń to prosze podać dowody a nie zwykłe domniemanie popełnienia bez podania podstawowych dowodów. 

Co do całej sprawy to nie znam i nie brałem udziału w poprzednich wystąpieniach ale bez dowodów niestety publiczne oczernianie innej osoby to przestępstwo. 

Jeżeli będą dowody to w trybie natychmiastowym sprawy będą rozstrzygane a także każdy zostanie o takowym fakcie poinformowany. 

W dniu 8.10.2021 o 16:52, cir napisał:

moze na przykładzie jak nie łapiesz

gdzie sie podziały jego wpisy z tego watku klubowego

https://www.audiostereo.pl/topic/132198-klub-miłośników-yb-audio/

widze ze pousuwali cała radosną twórczosc

nie rozkminiam czy ten watek ma sens/pokoj Rałał M/  czy nie ale co robia podobne osoby w watkach klubowych

Jeżeli są problemy z ukrywaniem wpisów bez wiedzy i waszym zdaniem bezpodstawnie to proszę informować administrację. Ja chętnie prześledzę i dowiem sie dlaczego. 

 

Obserwować kto jest aktualnei online i pisać: https://www.audiostereo.pl/staff

 

Miłego dnia 

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S0nic napisał:

Gra lepiej niż było? 🙂

Wproś się i posłuchaj 🙂  Ciężko jest mi zrobić jakieś szczegółowe porównanie do Ethosów Ultimo bo już sporo czasu upłynęło od mojej poprzedniej wizyty. Idealnie by było postawić jedne obok drugich. Coś w głowie na pewno zostało. 

Byłem ciekaw, jak jednak sporo większe Wilsony, zagrają w nie za dużym pomieszczeniu. Tu już są dwie dwudziestki na basie. Wiadomo, że zejście na basie jest niższe i mogłyby pojawić się problemy, ale ich nie ma 🙂 Bas jest swobodny, zróżnicowany i mega szybki. Pamiętam te dyskusje , że Ethosy były strojone pod to pomieszczenie i dlatego inne kolumny poległy itd. Wilsony wpisały się bardzo dobrze. Czyli można. Jak będę miał chwilę to skrobnę coś więcej jeśli w ogóle jest sens w tym wątku patrząc na kilka stron wstecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Silver_85 napisał:

Wproś się i posłuchaj 🙂  Ciężko jest mi zrobić jakieś szczegółowe porównanie do Ethosów Ultimo bo już sporo czasu upłynęło od mojej poprzedniej wizyty. Idealnie by było postawić jedne obok drugich. Coś w głowie na pewno zostało. 

Byłem ciekaw, jak jednak sporo większe Wilsony, zagrają w nie za dużym pomieszczeniu. Tu już są dwie dwudziestki na basie. Wiadomo, że zejście na basie jest niższe i mogłyby pojawić się problemy, ale ich nie ma 🙂 Bas jest swobodny, zróżnicowany i mega szybki. Pamiętam te dyskusje , że Ethosy były strojone pod to pomieszczenie i dlatego inne kolumny poległy itd. Wilsony wpisały się bardzo dobrze. Czyli można. Jak będę miał chwilę to skrobnę coś więcej jeśli w ogóle jest sens w tym wątku patrząc na kilka stron wstecz. 

Dwie dwudziestki, a wcześniej były dwie osiemnastki. Realnie to nie aż tak duża różnica 😉

Nawet jak kolumny mają nieco inną charakterystykę to panowie pobawili się akustyką i wypadkowy dźwięk wyjdzie jak trzeba, dopięty na ostatni guzik.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Espectro napisał:

Jeżeli są problemy z ukrywaniem wpisów bez wiedzy i waszym zdaniem bezpodstawnie to proszę informować administrację. Ja chętnie prześledzę i dowiem sie dlaczego. 

nie wiem czego nie zrozumiałeś , dałem przykład tej samej osoby robiacej to samo w dwóch watkach klubowych

user trollował w innym  watku klubowym , schemat podobny jak tutaj

jego pisanine w watku który zalinkowałem  ukryto -zapewne ktos to zgłaszał i IMHO słusznie

w/g mnie zrobiono to z uwagi na nic nie wnoszace wpisy które słuzyły tylko rozkręcaniu awantur

robi to samo tutaj

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 19:48, Silver_85 napisał:

Byłem, słuchałem 🙂 Miło spędzony czas przy dobrej muzyce. Mogę tylko pozazdrościć i pogratulować świetnego systemu Rafale ! 

wilson....jpg

Dzięki Pawle za odwiedziny.

Było jak zawsze, bardzo muzycznie,raz ciszej raz głośniej, w zależności od potrzeby,były też pogaduchy na różne tematy i te o audio i te o życiu . A wszystko okraszone odrobinką myszowatej.

Trza to kiedyś powtórzyć. 

Pozdro.

W dniu 11.10.2021 o 12:20, Silver_85 napisał:

W sumie to nawet nie pytałem czy były jakieś zmiany w akustyce

Akustyka nic nie ruszana. Wilsony wjechały i zagrały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.