Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Miłośników odsłuchów u Rafała M


plastik1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw trzeba sobie uczciwie zadać pytanie co ma wielkość pokoju do "dzielonki"...
Druga sprawa, o której wielokrotnie była tu mowa to wielkość pokoju. U Rafała jest wprawdzie około 20m ale kubatura jest ogromna bo to wysoki pokój jak to w kamienicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej czy kolumny są w stanie pokazać różnicę  🙂

mz.wielkość pokoju nie ma nic do tego.

dzielonka to zawsze lepsze pre(w stosunku do integry) i lepiej zrobione wzmacniacze.

 

postęp nie jest adekwatny do wydanych pieniędzy,ale kiedy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Miroslav1 napisał:

Rafał, w wątku Jadis vs FBI został poruszony  ciekawy temat wzmacniacza....(mamy podobną wielkość pokoju)....czy w tak małym pokoju warto wstawiać wzmacniacz dzielony czy będzie wstanie pokazać swoje zalety czy wystarczy integra....wiem że masz dzielonkę ale jakie jest Twoje zdanie.....

Cześć  Mirku.

Moim zdaniem, ,,mocy nigdy za wiele" , i takie monobloki spokojnie można ładować w nasze klitki.  Ta  nieskrępowana moc w całym paśmie daje nam pełny spokój w przekazie muzycznym, bez względu na poziom wysterowania. Namawiam Cię, wypożycz monosy Jadisa i wypróbuj w swoim systemie.  Podstawą i bardzo ważna częścią jest trafo głośnikowe. Dalej idąc rezystor, kondesatory  Jeżeli stosują te same serie w stereo i mono to charakter brzmienia będzie zblizony.  Musisz je posłuchać jedne po drugich i będziesz w domu.  Oczywiście sterując tym samym prę.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, babatular napisał:

Na pewno ta mata wibroizolacyjna o wymownej nazwie HDS pod tą ceramiką to majstersztyk.

Doceńmy jednak zdrowy rozsądek. Słuszne uwagi. Uzasadnione wątpliwości.

Komuś się izolacja akustyczna pomyliła z adaptacją akustyczną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Wuelem napisał:

Doceńmy jednak zdrowy rozsądek. Słuszne uwagi. Uzasadnione wątpliwości.

Komuś się izolacja akustyczna pomyliła z adaptacją akustyczną.

 

Mądrego, to i miło posłuchać.  Wyjaśnię Wam obu.

Szanuję sąsiadów piętro niżej więc zastosowałem wibroizolacje podłogi.

Paniał jeden z drugim.

Przestańcie się już ułomnie czepiać. 

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej napisałeś, że z "rezonansami" pomieszczenia walczysz tym materiałem HDS.

Przecież to jest niedorzeczność. I to nie dla dwóch osób, tylko dla wszystkich, którzy myślą.

To jest uwaga merytoryczna, więc w tym samym tonie utrzymuj ewentualne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, triode napisał:

Ciekawe,że @babatular nie pochwalił się jeszcze własnymi hi-endowymi rozwiązaniami 🙂

Bo babatular nie ma żadnych hiendowych 

 

2 godziny temu, Rafał.M napisał:

Przepraszam,kto ty jesteś?

babatular, magnepan, czy może jeszcze inny klon bezimiennego bytu tego forum. (plastik1989 powinieneś się bliżej przypatrzeć temu ,:czemuś.)

Może się pochwalisz, swoimi osiągnięciami tu na forum. Ileż to wątków tematycznych otworzyłeś,  ile merytorycznych wypowiedzi udzieliłeś. Proszę abyś, 

Zachowujesz się jak handlarz. Latasz po wątkach, i ustawiasz, wszystkich do pionu . Wszyscy to głupki, a jedynie babatular Wam wymieni marki sprzętu godnego uwagi.

Przecież to już nawet śmieszne nie jest.  Panie ,,dywanik na podlodze".

Przez takich jak Ty Troli ,to forum upada.

 

nie rozpłacz się mały diabełku. Idź na  skargę do  szefa.

Jaką ty merytoryczną wypowiedź udzieliłeś ? Powtarzasz bzdury które szefuncio ci dyktuje. Szef ci powiedział że top to Ethosy - to były top . Teraz ci powiedział ze Wilsony to top więc Wilsony to top. Do tego organizujesz spędy u siebie w chałupie dla obcych ludzi na jakieś zapisy ( co jest po prostu nienormalne )i znowu powtarzasz bzdury po dużym Diable że to w interesie publicznym - obiektywnie i niezależnie. Jakieś Ancymonki, Mefistofelesy - co to w ogole za dziecinada jest i maskarada.

Żenujące i tyle.

44 minuty temu, Wuelem napisał:

Doceńmy jednak zdrowy rozsądek. Słuszne uwagi. Uzasadnione wątpliwości.

Komuś się izolacja akustyczna pomyliła z adaptacją akustyczną.

 

Może mu podłoga przecieka stąd ta mata i terakota na tej podłodze.

Godzinę temu, rochu napisał:

Czyżby Naczelny Diabeł się uaktywnił z cudzego konta?

Ten styl pisania pisania  jest nie do podrobienia.

Mam przypuszczenie graniczące z pewnością że Twoja teza jest słuszna.. 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Rafałku

 I na pewno nie ty mnie będziesz pouczał. Już pokazałeś z szefunciem "klasę" po tym jak kolega Cococol delikatnie wytknął jakieś dwie pierdołki, które mu się w dźwięku tego topowego systemu nie podobały. Co tu się działo w tzw "odwecie" z waszej strony -  a przypomnę że byliście jego gośćmi.  A to wszystko o nic nie znaczących audiofilskich banałach w stylu "prymitywne wysokie tony" "słaba scena"  czy "ciepła średnica".

Słoma z butów panie diable. 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 godziny temu, S0nic napisał:

Odnośnie monobloków to ocb z:

Pobór mocy

30 W w trybie EVER-WARM
?

 

Jakie przetworniki w kolumnach DIY? Pytam z ciekawości.

 

doczytałem:

 

Żadna tajemnica, 3way góra: morel et338, środek SS 18W8535 dół SS18W8531. 

Tryb ever warm to w zasadzie powinien się nazywać stand by. Przed puszczeniem pełnego zasilania anodowego daje możliwość ręcznego rozgrzania lamp wedle uznania. Oraz podczas pauzy w odsłuchach pozwala odłączyć napięcie anody by bez wyłączenia wzmacniacza dać lampom luzu. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 godziny temu, Rafał.M napisał:

Przepraszam,kto ty jesteś?

babatular, magnepan, czy może jeszcze inny klon bezimiennego bytu tego forum. (plastik1989 powinieneś się bliżej przypatrzeć temu ,:czemuś.)

Przez takich jak Ty Troli ,to forum upada.

 

Rafał, spokojnej i grzeczniej. „Temu czemuś” to taki sam user i człowiek jak Ty, więc traktuj go z szacunkiem, bo już widzę zły diabełek szepcze do ucha i kusi by obrażać innych. 
 

Lat temu parę już ustalono, że na odsłuch do Ciebie trzeba brać pampersa bo z wrażenia można spodnie ubrudzić (pewnie Szymonowi się to kiedyś zdarzyło na odsłuchu i tak radzi innym by nie popełnili tego samego błędu co On, btw pozdrów Go ode mnie). Ale pozostając przy alegorii pampersowej, zaraz ja będę Tobie pampersy zmieniał, bo za takie wpisy bardzo szybko złapiesz kolejkę moderacyjna, a zajmowanie się tym z punktu widzenia moderacji ma wiele wspólnych cech co zmiana pampersa. 
 

Co do Babtulara, to jest to user ze stażem 10 lat+ wczesnej pisał pod innym nickiem, a konto stracił na wskutek ułomnej pracy moderacji AS. Jakieś 2-3 lata temu wrócił pod obecnym nickiem, po akceptacji admina i moderacji. razem z adminem ustalono, że nie ma sensu łączyć tych dwóch kont, bo zbyt duża ilość zawartości może generować problemu techniczne. Nigdy nie korzystał z kilku kont rownolegle, nie miał klonów. Publicznie podawał swój wcześniejszy nick więc to chyba żadna tajemnica. Tak więc sprawa wyjaśniona i mam nadzieję, że oszczędzisz mu już zaczepek na tej płaszczyźnie.  

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, plastik1989 napisał:

Żadna tajemnica, 3way góra: morel et338, środek SS 18W8535 dół SS18W8531. 

Tryb ever warm to w zasadzie powinien się nazywać stand by. Przed puszczeniem pełnego zasilania anodowego daje możliwość ręcznego rozgrzania lamp wedle uznania. Oraz podczas pauzy w odsłuchach pozwala odłączyć napięcie anody by bez wyłączenia wzmacniacza dać lampom luzu. 

Na co dzień całkowicie wyłączasz końcówkę mocy czy stoi sobie w trybie ever warm?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 godzinę temu, S0nic napisał:

Na co dzień całkowicie wyłączasz końcówkę mocy czy stoi sobie w trybie ever warm?

To dwie końcówki mocy, razem z preampem  to 34 lampy, a łącznie oddają w ciepło do 1800W. Ze względu na temperaturę, zużycie prądu i żywotność lamp nie wyobrażam sobie tego. Chociaż dźwiękowo pewnie przyniósłby to profity. 
Po kilku dniowej  przerwie w graniu słychać wyraźnie ze po 2-3h dopiero się rozgrywają , ale ja słucham dziennie Ok 3-4h, czasem dłużej i jak sprzęt jest odpalany codziennie to nie widzę zbyt dużych różnic i po 30-45 minutach gra już dobrze. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, plastik1989 napisał:

To dwie końcówki mocy, razem z preampem  to 34 lampy, a łącznie oddają w ciepło do 1800W. Ze względu na temperaturę, zużycie prądu i żywotność lamp nie wyobrażam sobie tego. Chociaż dźwiękowo pewnie przyniósłby to profity. 
Po kilku dniowej  przerwie w graniu słychać wyraźnie ze po 2-3h dopiero się rozgrywają , ale ja słucham dziennie Ok 3-4h, czasem dłużej i jak sprzęt jest odpalany codziennie to nie widzę zbyt dużych różnic i po 30-45 minutach gra już dobrze. 

Musisz być bardzo cierpliwym człowiekiem 🙂 Ile wytrzymują lampy mocy przy takiej eksploatacji?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik1989

Po pierwsze;

Ta ułomna forma socjotechnicznego bełkotu, który próbujesz mi narzucić, nie robi na mnie wrażenia, jest porostu śmieszna.

Może Ty tańczysz jak Ci zagrają.  Ze mną tego nie próbuj, daremny Twój trud. 

Dwa;

Mówisz 

9 godzin temu, plastik1989 napisał:

Co do Babtulara, to jest to user ze stażem 10 lat+ wczesnej pisał pod innym nickiem, a konto stracił na wskutek ułomnej pracy moderacji AS

Tamta była ułomna,  obecną oceni przyszła.  

 

 

9 godzin temu, plastik1989 napisał:

Jakieś 2-3 lata temu wrócił pod obecnym nickiem

Skoro to Usher z 10 letnim stażem,to chyba wszystkim nam należy  przedstawić ,poprzedni nick.

Chyba że wstyd się przyznać. 

Trzy;

Pytasz mnie o jakąś kradzież,policję, że akcja w Łodzi. Co niby ja mam z tym wspólnego. 

Zapytam o sprawy które do mnie docierają, a tyczą się Ciebie. Więc aby rozwiać moje wątpliwosci zapytam u źródła. 

Wiesz może co się obecnie dzieje z Twoim kolegą redakcyjnym

Audiorecki,z którym wspólnie testowaliście sprzęt audio na łamach tego forum ,czy został usunięty?i dlaczego. Pytam bo słyszałem że poszło o kradziony sprzęt. Czy prawdą jest że często przebywasz w jednym zananym salonie audio w Krakowie ,od którego zabierasz sprzęt na obwoźną prezentacje próbując go wcisnąć . 

Pytam ,bo choć widzieliśmy się dwa razy ,nigdy bym nie przypuszał że, tu taka historia się wydarzyć może. 

14 godzin temu, plastik1989 napisał:

Obecnie gram na zestawie Manley Neo Classic 250 i dedykowany pre na 300B źródło to Mcintosh i gramofon Transrotora, kolumny 3way diy

czekamy na podsumowanie tego systemu przez naszego babatular ,(wcześniejszego? może się dowiemy  w końcu ma zaliczone 10 lat stażu. )

No chyba będzie krytyczny jak wobec wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, rochu napisał:

Czyżby Naczelny Diabeł się uaktywnił z cudzego konta?

Ten styl pisania pisania  jest nie do podrobienia.

 

Zacytuję  Kargula, postać z kultowej komedii Sami Swoi . ,,Czep się lepiej swojej baby"

Edytowane przez Rafał.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Rafał.M napisał:

babatular i magnepan

Bzdury piszesz niesamowite, powiedziałbym nawet, że kompromitujące twoja inteligencję

Magnepan to niby ja ?   Przecież nawet dla średnio- rozgarniętego czytelnika widać, że wpisy moje i Magnepana są/były diametralnie, skrajnie  różne - pod każdym względem - merytorycznym, stylistycznym, satyrycznym, pod względem  sposobu myślenia, argumentacji, rzeczowości, itd.. 

No takiego rozdwojenia jaźni nie ma nikt.

   Natomiast po wpisach "RafałaM." od razu widać który diabeł jest autorem postów.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
12 godzin temu, Rafał.M napisał:

plastik1989

Dlaczego usuwasz moje wpisy !!!!

Ale dlaczego piszesz to jako pewnik, nie mając ku temu podstaw? Łatwo Ci przychodzi osądzać/oskarżać tylko na podstawie urojeń...

Dwa Twoje posty zostały ukryte, pierwszy za sprawą innego moderatora, a drugi już bezpośrednio admina. Zresztą po zgłoszeniach innych uesrów. Nie miałem z tym nic wspólnego, dopiero teraz wszedłem na forum.

Oba posty zostały ukryte słusznie, ale postanowiłem je ponownie upublicznić by móc odpowiedzieć na zarzuty jakie po raz kolejny Sempery i Rogale mi stawiają. Niestety na blogu Szymka i FB króluje "brak cenzury" w wykonaniu Szymka - czyli rzuca hasło w eter, po czym blokuje wszystkich tych którzy mogliby obalić jego teorie spiskowe. 

15 godzin temu, Rafał.M napisał:

plastik1989

Po pierwsze;

Ta ułomna forma socjotechnicznego bełkotu, który próbujesz mi narzucić, nie robi na mnie wrażenia, jest porostu śmieszna.

Może Ty tańczysz jak Ci zagrają.  Ze mną tego nie próbuj, daremny Twój trud. 

 

Tańczą jak im zagra diobeł, Ci którzy wzieli DCSy od niego na lewo i spłacają mu w jakiś dziwnych ratach. Znam osobiście takie przypadki więc mam pewność 100%, że handelek diabła w takiej formie ma miejsce. Gdybyś Ty kupił swój sprzęt na raty od niego, to też musiałbyś tańczyć Ci zagra, bo to zawarte w warunkach "kredytu". Skoro wyłożyłeś gotówkę na stół za Wilsony to tego problemu nie masz - i dobrze bo spłacić 150 tysi trochę czasu by zajęło, a w trakcie spłaty trzeba by się zajmować jakąś błazenadą wypisywania na forach internetowych, FB, niezależnych blogach czy spotkaniami na zapisy - to by chyba 100 lat zabrakło by spłacić wierzytelności w takim trybie.  

15 godzin temu, Rafał.M napisał:

Dwa;

Mówisz 

Tamta była ułomna,  obecną oceni przyszła.  

Może tego nie zrozumiałeś, ale tyczyło się to również tego składu w którym ja również byłem. Mówiąc prościej tyczyło się to błędów jakie popełnialiśmy jako moderacja i admini. Nie wszystko wyszło tak jak chcieliśmy, wyciągnęliśmy wnioski, staramy się nie popełniać już tych samych błędów. Piszę również o sobie (jakbyś nadal nie rozumiał). 

15 godzin temu, Rafał.M napisał:

Skoro to Usher z 10 letnim stażem,to chyba wszystkim nam należy  przedstawić ,poprzedni nick.

Chyba że wstyd się przyznać. 

Ale On już to publicznie napisał, więc to żaden sekret, jak poszukasz na forum to to znajdziesz. 

15 godzin temu, Rafał.M napisał:

Trzy;

Pytasz mnie o jakąś kradzież,policję, że akcja w Łodzi. Co niby ja mam z tym wspólnego. 

Ano to, że podobnie jak ja, Ty i wielu innych zachęcaliśmy forumowiczów do kontaktów z Grzegorzem Rogalą, jako ciekawą alternatywą DIY w zakupie głośników. W momencie gdy zaczęło się okazywać jak zmienił się modus operandi Grzesia, zdecydowana większość Jego kolegów i fanów z klubu się odcięła od Jego osoby. Ja długo nie wierzyłem w historie jakie do mnie docierały, ale gdy w końcu podjąłem pierwsze kroki by uspokoić Jego działalność na forum spotkało się to z różnej maści oczernieniem mojej osoby, wycieczkami prywatnymi itd. Czyli już sam na własnej skórze się przekonałem, że ploty jakie o Nim i Szymku ówcześnie krążyły miały w sobie dużo prawdy. 

Dlatego uważam, że takie osoby jak Ty i ja mają szczególny obowiązek informować teraz z jakim "haczykiem" wiąże się kontakt z S16hz. Jednym z nich jest właśnie ryzyko bycia ciąganym po policji, gdy Grzegorzowi "zapomni" się nabić paragon, a później stwierdzi, że kolumn jednak nie sprzedał tylko mu je ukradziono... Wasze detektywistyczne zdolności pozwalają Wam odkryć "obwoźny handel" 500 km dalej, gdy dwóch kumpli spotka się na odsłuch, nikt nikomu nie proponuje sprzedaży i słuchają sobie muzyki pijąc piwo, natomiast u Ciebie w mieście, człowiek który 10 lat siedział w klubie s16hz, mieszka parę ulic dalej, robił akustykę pokoju parę dobrych lat, znacie się z forum od lat i ta drobna informacja, że mu po tych wszystkich latach Grześ taką świnię podłożył jakoś Ci umknęła...  I o tym nie będziesz dyskutował, tylko kto miał jakiego nicka 10 lat temu... 

To już nawet nadworny rzecznik S16, czyli Silver85 po tym wszystkim nabrał wody w usta i w 99% ograniczył swą misję - dokładnie pokrywa się to czasowo ze sprawą na policji, więc zakładam, że chociaż On częściowo oprzytomniał. Częściowo, bo honoru mu już zabrakło przestrzec innych przed oszustem. 

15 godzin temu, Rafał.M napisał:

Wiesz może co się obecnie dzieje z Twoim kolegą redakcyjnym

Audiorecki,z którym wspólnie testowaliście sprzęt audio na łamach tego forum ,czy został usunięty?

A co ma się dziać? Pewnie sobie gdzieś tam żyje, ja od czasu kiedy przestał być moderatorem oraz redaktorem na forum (dwa lata temu...) nie miałem z nim kontaktu później. 

15 godzin temu, Rafał.M napisał:

Audiorecki,z którym wspólnie testowaliście sprzęt audio na łamach tego forum ,czy został usunięty?i dlaczego. Pytam bo słyszałem że poszło o kradziony sprzęt.

Słuchaj, jak poszło o kradziony sprzęt to powinieneś (w zasadzie masz prawny obowiązek) to zgłosić organom ścigania. 

Ja natomiast nie tyle "słyszałem" co WIEM, że poszło o coś innego. W wielkim skrócie to będąc zaangażowanym na audiostereo.pl części firmom z branży audio proponował też usługi swojej firmy z zakresu kręcenia materiałów wideo (znajdziesz w CEIDG po Jego nazwisku). Ponoć miało to nie kolidować z działaniem na AS. Później współzałożył portal "ton-i-nutka" i tam również recenzował sprzęty audio. Niestety nie potrafił wywiązać z tego co obiecywał i jego klienci zarządali zwrotu poniesionych kosztów. W przeciwieństwie do AS, u Niego część rozliczeń odbywała się barterowo, więc jakiś sprzęt, który wziął w rozliczeniu za swoje usługi musiał oddać/zapłacić równowartość. Z tego co wiem (przynajmniej te dwa znane mi przypadki) sprawa została załatwiona polubownie i chyba nie ma żadnych należności z Jego strony. 

Jak widzisz sprawa dotyczy Jego firmy i Jego portalu www, a niestety z racji tego że pełnił funkcje na naszym forum, również i nasze forum gdzieś tam się zaplątało w tą historie. Sprawa żenująca to fakt, tylko nie za bardzo rozumiem czemu mnie w ogóle z nią łączysz? 

Widziałem, że Szymon na fb opowiada tą historię w taki sposób by wyolbrzymić całą sprawę, a następnie wrzucić tam mnie. Szkoda, że nie ma odwagi napisać wprost mojego imienia i nazwiska, albo chociaż podać nicka - skoro odkrył "prawdę" to czemu się tak zabezpiecza? Niech napisze wprost, że chodzi o mnie i co ukradłem, ja wtedy tą sprawę rozwiąże na policji, Szymon poda szczegóły przestępstwa, dowody - wtedy będzie zbrodnia i kara, a nie same śledztwo rodem z komisji Macierewicza. 

15 godzin temu, Rafał.M napisał:

Pytam ,bo choć widzieliśmy się dwa razy ,nigdy bym nie przypuszał że, tu taka historia się wydarzyć może. 

No ba taka historia się nie wydarzyła, powstała jako urojenia Grzegorza Rogali który pierwszy tą historię stworzył, a następnie lekko podkolorował ją Szymon i puścił dalej w świat. Teraz powtarzasz ją Ty. A powiedz szczerze jak to możliwe, że tą historię dementował na łamach forum zarówno wlaściciel AS, sklep z którego rzekomo miałem coś ukraść i ja sam? To historia sprzed 1,5 roku już dawno wyjaśniona zresztą: 

Aha, i tak w ogóle - to nie widzieliśmy się dwa razy w życiu, tylko raz. Za to dwa razy w życiu widziałem Arkadowskiego, raz na imprezie audio, drugi raz na 15 minut na trasie się spotkaliśmy. Nigdy z nim nie jeździłem po sklepach audio, nigdy nie recenzowaliśmy "razem" sprzętów itd. Ja pisałem swoje recenzje w magazynie audiostereo.pl, a On swoje. Dwa lata temu On przestał, ja piszę nadal. Mam nadzieję, że choć trochę to naświetliło Twoje dziennikarskie śledztwo. 

15 godzin temu, Rafał.M napisał:

Czy prawdą jest że często przebywasz w jednym zananym salonie audio w Krakowie ,od którego zabierasz sprzęt na obwoźną prezentacje próbując go wcisnąć . 

Pytanie z kategorii: "czy bijesz swoją żonę i czemu tak mocno"...

I Ty mi chwilę wcześniej zarzucałeś socjotechnikę...

Dyskusja z Tobą jest strasznie męcząca, ale dotrwam już do końca ten ostani raz. A więc tak Rafałku, chodzę często do "zananego salonu audio w Krakowie". I nie chodzi mi o 999 (w którym też bywam), ani o kilka innych (w których również bywam), ale chodzi mi o <werble> Nautilusa. Tak bywam tam i to dosyć często tak 1-2 razy w miesiącu. Głównie by zebrać sprzęty do testów, które później możesz przeczytać w naszym magazynie. Ale często wpadam z wizytą towarzyską, zobaczyć nowe sprzęty, czy pogadać o dupie marynie. Podobnie zresztą jak chodzę do innych sklepów czy salonów.

Powiem więcej, te trzy lata temu, jak byłem u Ciebie i bosą stopą przechadzałem się po Twoim HDS Premium, to już nawet wtedy bywałem tam cyklicznie co miesiąc-dwa bo przed COVIDem robili cyklicznie odsłuchy w swojej sali odsłuchowej i wpadali tam ludzie z różnymi sprzętami, od starych kaseciaków, po topowe końcówki mocy. Teraz to wraca i pragnę Cię poinformować, że będę się chciał na tych odsłuchach pojawić -> mam nadzieję, że ta deklaracja oszczędzi Ci kolejnych śledztw w przyszłości... 

15 godzin temu, Rafał.M napisał:

czekamy na podsumowanie tego systemu przez naszego babatular ,(wcześniejszego? może się dowiemy  w końcu ma zaliczone 10 lat stażu. )

No chyba będzie krytyczny jak wobec wszystkich. 

Klasy to Ty masz... Przeczytałbyś sam kiedyś swoje wpisy i zobaczył ile w nich jest jadu... Babatular może (i pewnie) by skrytykował mój system - i co z tego? Powinienem Go za to zwyzywać? Albo wymyślić może jakąś historię, jak kradł sprzęty audio? Chyba tak się postępuje w takich sytuacjach? No bo i mi i Jemu zabrakło ikry by wziąć sprzęt audio na kredyt w szemranym środowisku, a następnie spłacać Go 2-3 dekady pracując po 6-7 dni w tygodniu. Takie z nas audio-gołębie... 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, plastik1989 napisał:
11 godzin temu, plastik1989 napisał:

Ale dlaczego piszesz to jako pewnik, nie mając ku temu podstaw?

 

Rafałku,  Nie było podstaw do usunięcia moich postów.  Wszystkie informacje które do mnie dotarły,  przedstawiłem Tobie w formie pytającej . Po usunięciu wybrałeś tylko te łatwe pytania, nie odpowiadając na dwa bardzo istotne.

 

11 godzin temu, plastik1989 napisał:

chodzę często do "zananego salonu audio w Krakowie". I nie chodzi mi o 999 (w którym też bywam), ani o kilka innych (w których również bywam), ale chodzi mi o <werble> Nautilusa. Tak bywam tam i to dosyć często tak 1-2 razy w miesiącu. Głównie by zebrać sprzęty do testów, które później możesz przeczytać w naszym magazynie.

No, i właśnie w usuniętym wpisie napisałem Tobie że masz do tego prawo ,wolno Ci. Ale w związku z tym ,automatycznie upada  twierdzenie o ochronie twojej prywatności,  stajesz się osobą publiczną.  Ja (jak i zapewne wszyscy) jako osoba namiętnie czytającą Twoje recenzje sprzętu na audiostereo, chciałbym poznać gdzie one się odbywają i jaki jest systemem odnienienia. Stąd ,wręcz masz obowiązek przedstawienia fotorelacji z przeprowadzanych testów. Przy takiej formie recenzji jaką Ty przedstawiasz ,automatycznie nasuwa się szereg wątpliwości co rzetelności testów. 

Czy aby; 

Sprzęt który opisujesz jest w twoim posiadaniu i czy to ,co czytamy jest Twojego autorstwa, możemy mieć obawy że został przygotowany wcześniej przez zupełnie kogo innego , a nam przedstawiony w formie ,kopiuj -wklej. 

Stąd ponawiam ,abyś  Rafałku wkleił zdjęcia pomieszczenia , pomiaru przed i po adaptacji oraz sprzętu odniesienia w którym są przeprowadzane testy i pisane recenzje dla nas.

11 godzin temu, plastik1989 napisał:

Ale On już to publicznie napisał, więc to żaden sekret, jak poszukasz na forum to to znajdziesz.

To była cześć pytania ,ta mniej ważna. 

Czy prawdą jest że babatular i magnepan to ta sama osoba pod innymi nickami. Którą Ty zdemaskowałeś .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
19 minut temu, Rafał.M napisał:

Rafałku.

Nasuwa się jeszcze jedno pytanie ,czy aby pełniąc funkcję moderatora i jednoczenie recenzenta sprzetu audio (który dostarcza Nautilus,będący partnerem biznesowym) na audiostereo . Nie mamy do czynienia z konfliktem interesów.  

Jak widzisz gdzieś konflikt interesów i moje działania jako moderatora (praktycznie zerowe ostanim czasem z braku czasu) kolidujące z funkcja recenzenta to je zgłoś adminowi. 
Reszty Twojego postu nie chce mi sie czytać, ani na niego odpowiadać bo i tak kierujesz sie kłamstwami i urojeniami, a ciężko do tego sie odnosić merytorycznie. 
Pisz sobie spokojnie już o dźwięku i muzyce, pamiętaj tylko, że jak jeszcze raz przemówisz głosem Szymona to dostajesz kolejkę moderacyjną. 

39 minut temu, Rafał.M napisał:

Rafałku,  Nie było podstaw do usunięcia moich postów

Aha, admin i inny moderator uznali inaczej, kilku userow zgłosiło Twoje posty, ale TY uznałeś, że nie było podstaw, więc ja jestem winien… 

W dniu 7.10.2021 o 09:16, S0nic napisał:

Musisz być bardzo cierpliwym człowiekiem 🙂 Ile wytrzymują lampy mocy przy takiej eksploatacji?

Raz na rok trzeba zmienić 20 szt EL34. Reszta lamp znacznie dłużej wytrzyma, 300B w preampie pracują w bardzo lekkich warunkach i śmiało można im dac dekadę. Czekam na Takatsuki, mam nadzieję, że w końcu do mnie dotrą. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, plastik1989 napisał:

Ci którzy wzieli DCSy od niego na lewo i spłacają mu w jakiś dziwnych ratach. Znam osobiście takie przypadki więc mam pewność 100%, że handelek diabła w takiej formie ma miejsce

Podaj więc jego pełne imię  i nazwisko ,( bo skoro oskarżasz,  i masz pewność na 100% , a tu nie może się odnieść do Twoich zarzutów),to daj mu szansę na podwarzenie tego w sądzie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 minuty temu, Rafał.M napisał:

Podaj więc jego pełne imię  i nazwisko ,( bo skoro oskarżasz,  i masz pewność na 100% , a tu nie może się odnieść do Twoich zarzutów),to daj mu szansę na podwarzenie tego w sądzie.  

Podwarzać to może sobie diabeł przy swoim kotle w piekle. 
Dyskusja, z Tobą urąga mojej inteligencji. Mamy znajomych wspólnych ktorzy kupili w taki sposób sprzęty i tyle (wiem to ja i wielu innych wspólnych znajomych), nie będę wrzucał tu ich danych - gdybys miał krztynę honoru i kręgosłup moralny to wiedziałbyś czemu sie tak nie robi. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, plastik1989 napisał:

Babatular może (i pewnie) by skrytykował mój system

Gdybym był Twoim gościem - u Ciebie w domu,  na pewno nie skrytykowałbym  na forum publicznym Twojego systemu :). Nawet mając Twoje pozwolenie 🙂.

Poza tym, być może, Twój system by mi się bardzo podobał - kto wie.  Opinie, tezy, przypuszczenia czy  uwagi o subiektywnym ( tak naprawdę) brzmieniu  na takim forum traktuje z przymrużeniem oka ( moją pisaninę zresztą też)

Ale to co tutaj się działo po wizycie Dużego i Małego Diabła u Colcolcol'a - to buractwo w najczystszej postaci.  I nie chodzi, że im sie brzmienie nie podobało ( mają do tego pełne prawo) - tylko forma i sposób publicznego wyrażenia swojej dezaprobaty dla gospodarza spotkania u którego byli gośćmi - i to jeszcze w tzw"odwecie" za drobne, krytyczne uwagi Colcolcola w stosunku do systemu audio ( choćby nawet najbardziej referencyjnego).

59 minut temu, Rafał.M napisał:

Czy prawdą jest że babatular i magnepan to ta sama osoba pod innymi nickami. Którą Ty zdemaskowałeś

Tak, oczywiście że to ta sama osoba. Dodam więcej - babatular to także słynny Bum1234, 747, 007, J23, rudy 102  i ojciec Mateusz.

Rafał wystarczy już twoich kompromitacji lub twojego szefa ( czort wie kto tam pisze z was te bzdury)

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don RafaelloM - jeszcze jedno

    Nawet zakładając że ten baba jest takim wybitnym geniuszem ( to nawet łechce moje ego) , że potrafi tak drastycznie zmienić sposób argumentacji, stylistykę, charakter, sposób formułowania myśli, klecenia zdań, filozofii myślenia, jakości postów, merytoryki, itd. by jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki przemienić się mentalnie w Magnepana - to JAK taka ewentualność, że baba to magnepan ma się do niezależnych, rzetelnych  diabelskich testów, organizowania bezinteresownych spędów odsłuchowych w prywatnym mieszkaniu, pisaniu bzdur o metkowcach (Dynaudio,Accuphase,Chord,MSB) , "atakowaniu" marek z dystrybucji Nautiliusa,    ???   No pytam się JAK ?

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 godziny temu, Rafał.M napisał:

Rafałku,  Nie było podstaw do usunięcia moich postów.  Wszystkie informacje które do mnie dotarły,  przedstawiłem Tobie w formie pytającej . Po usunięciu wybrałeś tylko te łatwe pytania, nie odpowiadając na dwa bardzo istotne.

 

No, i właśnie w usuniętym wpisie napisałem Tobie że masz do tego prawo ,wolno Ci. Ale w związku z tym ,automatycznie upada  twierdzenie o ochronie twojej prywatności,  stajesz się osobą publiczną.  Ja (jak i zapewne wszyscy) jako osoba namiętnie czytającą Twoje recenzje sprzętu na audiostereo, chciałbym poznać gdzie one się odbywają i jaki jest systemem odnienienia. Stąd ,wręcz masz obowiązek przedstawienia fotorelacji z przeprowadzanych testów. Przy takiej formie recenzji jaką Ty przedstawiasz ,automatycznie nasuwa się szereg wątpliwości co rzetelności testów. 

Czy aby; 

Sprzęt który opisujesz jest w twoim posiadaniu i czy to ,co czytamy jest Twojego autorstwa, możemy mieć obawy że został przygotowany wcześniej przez zupełnie kogo innego , a nam przedstawiony w formie ,kopiuj -wklej. 

Stąd ponawiam ,abyś  Rafałku wkleił zdjęcia pomieszczenia , pomiaru przed i po adaptacji oraz sprzętu odniesienia w którym są przeprowadzane testy i pisane recenzje dla nas.

To była cześć pytania ,ta mniej ważna. 

Czy prawdą jest że babatular i magnepan to ta sama osoba pod innymi nickami. Którą Ty zdemaskowałeś .

 

 

Panowie jeżeli macie między sobą problem to zapraszam do rozmowy PW wraz z udziałem administracji.

Pisanie tutaj offtopowych wpisów jest bezcelowe i tylko szkodzi całemu ogółu w klubie i temacie.

Wpisy ukrywałem ja a nie moderacja. Jeżeli istnieją jakieś problemy między użytkownikiem a moderatorem to prosze zgłaszać takowe fakty do administracji.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, babatular napisał:

Nawet zakładając że ten baba jest takim wybitnym geniuszem

kazdy uczestnik tego forum rozpoznawalny z imienia , nazwiska , rozpoznawalny ze spotkan nie powinien rozpoczynac dyskusji z podobnym kontem jak to

juz to pisałem

wojenki i bicie piany dla samego bicia piany gdzie tylko sie da

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
kazdy uczestnik tego forum rozpoznawalny z imienia , nazwiska , rozpoznawalny ze spotkan nie powinien rozpoczynac dyskusji z podobnym kontem jak to
juz to pisałem
wojenki i bicie piany dla samego bicia piany gdzie tylko sie da
Przepraszam, mógłbyś to przetłumaczyć na nasz język?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze na przykładzie jak nie łapiesz

gdzie sie podziały jego wpisy z tego watku klubowego

https://www.audiostereo.pl/topic/132198-klub-miłośników-yb-audio/

widze ze pousuwali cała radosną twórczosc

nie rozkminiam czy ten watek ma sens/pokoj Rałał M/  czy nie ale co robia podobne osoby w watkach klubowych

Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.