Skocz do zawartości
IGNORED

Klub L.K.S Audio


acid

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aqs

(Konto usunięte)

Chciałem tutaj oświadczyć, iż jestem niezmiernie usatysfakcjonowany postępowaniem sklepu shenzhenaudio.com

Mianowicie w moim L.K.S padło amanero combo, byłem tym faktem mocno zasmucony ponieważ czekał mnie spory wydatek (taka wersja jaka jest w moim L.K.S to koszt prawie 600zł https://www.ebay.pl/itm/LKS-upgrade-...cAAOSwio1Znwq~ ) jednak w ogóle nie przekonany o moim powodzeniu, postanowiłem napisać do sklepu shenzhenaudio o moim problemie, ku mojemu zdziwieniu i usatysfakcjonowaniu, pan napisał że wyślą mi nową wersję amanero taką jak mam w L.K.S. tak po prostu, na słowo że mi padło.

Dostałem już przesyłkę, podłączyłem wszystko i gra muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tutaj oświadczyć, iż jestem niezmiernie usatysfakcjonowany postępowaniem sklepu shenzhenaudio.com

Mianowicie w moim L.K.S padło amanero combo, byłem tym faktem mocno zasmucony ponieważ czekał mnie spory wydatek (taka wersja jaka jest w moim L.K.S to koszt prawie 600zł https://www.ebay.pl/itm/LKS-upgrade-...cAAOSwio1Znwq~ ) jednak w ogóle nie przekonany o moim powodzeniu, postanowiłem napisać do sklepu shenzhenaudio o moim problemie, ku mojemu zdziwieniu i usatysfakcjonowaniu, pan napisał że wyślą mi nową wersję amanero taką jak mam w L.K.S. tak po prostu, na słowo że mi padło.

Dostałem już przesyłkę, podłączyłem wszystko i gra muzyka

Gdyby wiedzieli, że pchałeś paluchy nie tam gdzie trzeba... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość aqs

(Konto usunięte)

Lepsze to niż prosić np Ciebie o radę.

Pomóż czasem innym to nie będzie takich ogłoszeń.

 

Przecież ta przeróbka LKS za 6k to abstrakcja jakaś, a mnie Emil chętnie podpowiada to i owo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Porównywał ktoś LKS 04 z XiangSheng DA-05A? Różnica w cenie spora ale czy faktycznie przekłada się to dużo lepsze granie?

 

Porównywałem, dla mnie Xiang to dźwiękowo nie do zaakceptowania jest, wali skrajami pasma, w pewnym momencie ze znajomymi musieliśmy go wyłączyć tak zaczął denerwować. Zależy z czym byś chciał łączyć, z metalową kopułką Xiang strasznie męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt tak jak w stopce, Xiang obecnie robi za źródło i po początkowym zachwycie jednak zaczynam zauważać też i wady tego DACa dlatego myślę o przejściu na coś lepszego np. LKS 04

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Sprzęt tak jak w stopce, Xiang obecnie robi za źródło i po początkowym zachwycie jednak zaczynam zauważać też i wady tego DACa dlatego myślę o przejściu na coś lepszego np. LKS 04

 

To inny poziom jest, ja zacząłem w pewnym momencie myśleć że ten Xiang był uszkodzony, ale nie on tak gra, widać po początkowym zachwycie ludzie już się go pozbywają. Pewnie zauważyłeś że ja sprzedaje LKS 004 nie dlatego że mi się nie podoba, po prostu lubię zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też był nerwowy na początku. Później już ok. Teraz po zmianie opa gra świetnie. W moim systemie oczywiście. I jakoś nie myślę zmianie.

AQS dlaczego miałeś dźwięk skrajami pasma nie wiem mój absolutnie nie wykazuje takich cech. Może reszta toru w tym przypadku. Bo ja mam lampkę dosyć ciepłą

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

AQS dlaczego miałeś dźwięk skrajami pasma nie wiem mój absolutnie nie wykazuje takich cech. Może reszta toru w tym przypadku. Bo ja mam lampkę dosyć ciepłą

 

 

Nie wiem porostu nie zagrał McG słuchał możecie popytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też był nerwowy na początku. Później już ok. Teraz po zmianie opa gra świetnie. W moim systemie oczywiście. I jakoś nie myślę zmianie.

 

Studio16hertz mimo mają lekko przytłumioną góre pasma i bas.Dlatego pewnie zgrały się z xiangiem.Do tego trzeba dodać wzmacniacz lampowy , który ocieplił suchą średnice xianga.Tak czy siak daleko mu do jakości lksa.

Edytowane przez thomaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat suchy to bardziej wydawał się być LKS

I tak jak pisze na początku Xiangsheng był też dobry ale grał faktycznie skrajami pasma troszkę. Po długim czasie gra równo w moim systemie podkreślam. Niedługo będą Arcady i będzie solidna weryfikacja

Edytowane przez venom200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio16hertz mimo mają lekko przytłumioną góre pasma i bas.Dlatego pewnie zgrały się z xiangiem.Do tego trzeba dodać wzmacniacz lampowy , który ocieplił suchą średnice xianga.Tak czy siak daleko mu do jakości lksa.

 

Nie ma sensu porównywać Xiangsheng do L.K.S. różnica w cenie jest czterokrotna. To byłby dramat dla właścicieli L.K.S. jakby taki tani chińczyk grał na podobnym poziomie.

Myślę, że Xiangsheng gra bardzo uczciwie jak na pieniądze jakie trzeba na niego wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Nie ma sensu porównywać Xiangsheng do L.K.S. różnica w cenie jest czterokrotna. To byłby dramat dla właścicieli L.K.S. jakby taki tani chińczyk grał na podobnym poziomie.

 

To byłby super news, nie tylko dla właścicieli LKS, ale dla wszystkich mających DACi w kwocie 4-7tyś, niestety tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To byłby super news, nie tylko dla właścicieli LKS, ale dla wszystkich mających DACi w kwocie 4-7tyś, niestety tak nie jest.

A ja myślę inaczej miałem u siebie AudioGd który kosztuję 4 k PLN i Xiangsheng go zamiata w każdym aspekcie. I w kwocie do 5 k trudno o konkurencję dla Xiangsheng a. A LKS to cena X8 w porównaniu do Xiangsheng
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla potomności - żeby zaoszczędzić czasu/pieniędzy przy żonglerce opampami. LKS003: nie wystarcza 'zasilania' na opa301 + dexa SE razem (bez względu na konfig i/v-analog). Gasną diody na pcd - zarówno lksa jak i na dexach.

 

Pytanie - czy ktoś testował układ: Ticha 994 + opa301 lub Ticha 994 + Dexa SE? Ten drugi wariant widziałem, że był stosowany z powodzeniem przez b0bb'a z head-fi ale wolę dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już czytałem w tym wątku, że były próby wstawienia 2x 2x opa301 (konwersja + rca) i też zasilanie siadało... mierzyłem na pinach 4-gnd, 8-gnd w podstawkach przy konwersji, mam 14,75 / 14,75 czyli blisko idealnych 30v więc nie regulowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do użytkowników lks 004 ( zastanawiam się nad jego zakupem ) posiadam transport Cayin idap 6 czy zagra i jeśli tak czy dobrze po i2s z lks 004 ( jakiego kabla trzeba urzyć) . Pytanie drugie jak lks gra po usb i z jakiego wejścia gra najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Witam mam pytanie do użytkowników lks 004 ( zastanawiam się nad jego zakupem ) posiadam transport Cayin idap 6 czy zagra i jeśli tak czy dobrze po i2s z lks 004 ( jakiego kabla trzeba urzyć) . Pytanie drugie jak lks gra po usb i z jakiego wejścia gra najlepiej

 

Dlaczego miało by nie zagrać po i2s, jedyny problem to musisz mieć rozpiskę wyjść i2s z Cayina, do LKS są dostępne, ale ja mam wersję USB upgrade LKSa i Piotr_57210 robił porównanie w takiej wersji, i2s vs USB stwierdził że gra tak samo, więc USB z Cayina dobry kabelek i tyle. Ja mogę dodać że w moim LKS porównywałem bezpośrednio coax vs USB i USB gra lepiej, transport to hifiberry digi plus pro, i Allo USBridge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale aż tak?

trzeba by sprawdzić na karcie katalogowej

 

opa 301

Quiescent Current (2)

--Vs = ±5V . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48mA

--Vs = ±10V . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 52mA

--Vs = ±15V . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 56mA

(2) In the power circuit, Quiescent Current(Power Current) must be designed to be a fully supplied. Should be used on circuits that can supply enough Quiescent Current(Power Current).

 

dexa

Supply current: typ. 40 mA.

Power Consumption typ. 1.2 Watts.

 

...vs SIL 994: Operating Current 17mA (each amp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 36

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.